A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Auriel & Michael - Bővült a család...

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Auriel & Michael - Bővült a család... Empty
TémanyitásTárgy: Auriel & Michael - Bővült a család...   Auriel & Michael - Bővült a család... Empty2019-05-18, 14:23



Auriel & Michael @
Hangtalan léptekkel haladok a szobában. Egy bölcsőhöz lépek és a kis fehér bőrű teremtményt látom. Ébren van, egy hang nélkül fekszik odabent. A szemeiben felismerem az édesanyját. Nyugtalan lesz a szívem a tudattól. A kezem ökölbe is szorul, ajkaim halkan, egy szemernyit se hallhatóan mozdulnak meg. Csak formálják a szavakat.
- Szentségtörés… - Igen az. Ami történt csupán ennyi. Nem szokásom hagyni, hogy az érzelmeim elragadjanak, most is zabolázom magam. Annyi energia volt felkutatnom húgomat. Auriel, a teremtés fénysugara. Ő és Uriel volt a kedvenc testvérpárom, de Uriel jobban hasonlított rám, így vele több interakcióba kerültem, de mindig figyeltem a szőkeségre. Az Atyánk iránti szeretete, amivel kiemelkedik, még engem is megelőz vele, pedig Atyánk az egyetlen, akihez a legjobban kötődök. Elvégre ő teremtett, az ő fejének vagyok egy gondolata, nem?
Megneszeltem, hogy ő is a Földön tartózkodik. Gondoltam megkeresem, hiszen minek legyen egyedül egy arkangyal, ha lehetünk ketten is? De, amit találtam az felkavart. Nem hittem volna, hogy ez fog itt várni. A természet, az Isteni tökéletesség megcsúfolása. Érzem a kisfiún a hovatartozását. Látszik rajta. A fajtájukat irtottuk párszor, például az özönvíz is részben azért volt. A fivéreink megirigyelték a testi örömöket az emberektől és lejöttek a Földre. Az én tanácsadóm, Amenadiel is elkövette ezt a bűnt. Hogyan tudok majd én ez után őbenne megbízni? Sötét idők jönnek, érzem, valami nagyon sötét emelkedett fel nemrégen. Hosszasan fohászkodtam Atyámhoz útmutatásért, de nem felelt. Gondolom azt akarja, hogy folytassam a feladatot, amit rám szabott.
A kisgyermek felé nyúlok, nem ijed meg a kisugárzásomtól, attól sem, hogy a köpenyemben és csuklyámban jelentem meg. Bizonyára a testvérem meg fog ijedni. De a gyermek csupán megfogja kicsiny, puha kezével az egyik ujjam. Eddig bántani akartam, de érezve a meleg kacsóját nem is tűnik annyira gusztustalan bűntettnek. Nem tudom mi mozdít meg engem, de valamiért megsimítom az arcát, ő csak egy nyálbuborékkal felel, ahogy a levegőt kifújja a száján, halk, talán motorberregéshez hasonló hanggal. Elég undorító a sok nyál, de a maszatos képe a csecsemének mégis olyan meghökkentő. Természetesen tudom mi ő, és tisztában vagyok vele, hogy bűnös teremtmény. Felém nyújtja a kezeit, de nem tudom mit akar ilyenkor. Nem értek a gyermekekhez, talán azt akarja, hogy felvegyem, de, azt se tudom, hogy kell megfogni egy ilyen kis teremtményt.
Ekkor hallom, hogy a testvérem visszatér, bizonyára meg lesz ijedve, tehát mielőtt sokkot kapna leveszem a csuklyám és megláthatja a beszűrődő fényekben az arcomat.
- Kishúgom…
Vissza az elejére Go down
Auriel

Admin
Auriel

Hozzászólások száma :
61
Becenév :
Ari, Auri
Join date :
2018. Aug. 15.
Tartózkodási hely :
Los Angeles
Foglalkozás :
Anyaság, tánc, angyalkodás.

Auriel & Michael - Bővült a család... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auriel & Michael - Bővült a család...   Auriel & Michael - Bővült a család... Empty2019-05-18, 20:37

Amikor a baba nem alszik... állítólag jó módszer, ha az ember sétálgat vele, dúdol neki, táncol, esetleg ringatja... Természetesen az én kicsi fiam ezekre mind immunis volt, miután lement a nap... Csendben volt, elvolt, de nem aludt. És így persze nekem sem volt szívem őt letenni, a bölcsőjében hagyni, és aludni menni, vagy elfoglalni magam valamiként nélküle... nem... általában inkább fogtam őt, meséltem neki, vagy... vagy akármi, csak hogy szórakoztassam mindkettőnket, ha már aludni nem alszunk úgysem...
Kivétel volt, hogy letegyem ágyacskájába, ha másutt netán szükség volt rám például. Esetleg, amikor valamelyik gyerek felébredt, kért valamit, vagy ha akár a kisebbek közül valamelyik sírt. Ha ilyesmiről volt szó, akkor Luciust a bölcsőben hagytam, és elhagytam a szobát, hogy megoldjam a problémát. Általában nem is volt ezzel baj...
De... ha sejtettem volna, ha csak... kósza megérzésem lett volna, hogy a mai este más lesz, egyetlen pillanatra sem hagytam volna magára fiamat... semmilyen körülmények között sem...
Az egyik kis legényke szomjasan ébredt, adtam hát neki inni egy kis vizet, azután visszatereltem ágyába, felszólítottam, hogy csak csendesen, fel ne verje szobatársait, azután jó éjszakát kívántam neki, és magam is visszaindultam a szobámba.
Már az ajtón fordultam be, mikor rájöttem, hogy baj van... egészen addig nem éreztem semmit, nem éreztem bajt, veszélyt... pedig azt mondják, egy anya érzi... nekem is kellett volna, s nem tudom miért nem éreztem... vajon miért nem éreztem, hogy testvérem itt van...?!
- Michael... - szaladt ki számon az elhaló felismerés... első pillanatban megremegtek lábaim, gyomrom összeszorult, kezem az ajtófélfába mart, arcomból kifutott a szín... de egy pillanat alatt hátrahagytam az ajtót, fürge léptekkel siettem oda hozzá, megkerültem, és máris a fiam vizslattam szemeimmel...! Végigfutott rajta pillantásom, azzal egyidőben pedig kezem is apró kis mellkasára simult... Nem is haboztam, felemeltem őt, és szorosan ölelve magamhoz, hagytam, hogy kicsi, nyálas ujjacskáit hajam tincseibe gubancolja. Végigsimítottak ujjaim vékony szálú kis haján, miközben meleg fejecskéjét a mellemre ejtette.  
- Michael, mit csinálsz itt...?! - kár is lett volna tagadnom, hogy megijedtem jelenlététől... ahogy az éjszaka közepén a fiam fölé magasodott... a legrosszabbtól féltem, habár megátkoztam volna magam a gondolatért is, hogy azt tudom hinni, bátyám bántaná a gyermekem, mégis... ahogy állt itt... semmi másra, csak arra tudtam gondolni, bűnöm miatt áll itt most, és fiamért jött, vagy hogy semmissé tegye vétkem... Rettegtem, és csak fiam meleg, eleven testecskéje tudott kísérletet tenni arra, hogy szívem aggodalmas, szapora ütemét csitítsa kissé... azt nem állítom, hogy sikerült is neki... egyelőre legalábbis biztosan nem...
- Kérlek, mond, hogy nem tettél vele semmit! - hangom részben követelődző, de annál is inkább riadt volt, sem levetkőzni, sem mulasztani nem sikerült félelmem, jelenléte kapcsán... habár szívem egy nagy csücske örülni akart, mert itt van, mert látom őt... hisz oly' nagyon rég volt már... annyi minden történt azóta... és most itt van... és úgy megöleltem volna, de ha csak eszembe jutott, hogy Luciust kezeim közül kieresszem, vagy az ő kezei közé eresszem... úgy éreztem, belehalnék, ha megtenném... ha csak esély volna rá hogy az én édes kicsi lelkemnek bántódása essék...
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Auriel & Michael - Bővült a család... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auriel & Michael - Bővült a család...   Auriel & Michael - Bővült a család... Empty2019-06-19, 23:02



Auriel & Michael @
Hallom minden szívdobbanását. Fejemet csóválom ahogy rémült kishúgomra tekintek. Nem szólok semmit, hagyom, hogy mondja, amit akar. Az első reakciói bőven elegek, hogy leszűrjem a szoros kötődést közte és a korcsa között. Nem szívlelem a nefilimeket, de mégse tudtam volna bántani, ahogy néztem. Nem találok szavakat arra, hogyan jellemezzem, ahogyan éreztem mikor megláttam a csecsemőt, de határozottan nem gyűlöletet és undort. A gyermek nem volt visszataszító.
Látva testvérem ijedt arcát, a hevesen verő szívének hangját észlelni átfutott az agyamon valami furcsa gondolat. Egy pillanatig én is kötődni akartam úgy valakihez, mint ahogy Auriel teszi. Hiába, tudom, hogy ezt nem tehetem. Sose volt az erősségem kötődni és szeretni. Csupán egyvalakit szerettem, Atyánkat. Belenézek a poronty szemeibe, kérdőn pislognak rám anyja kebléről.
- Auriel, nem vagy abban a helyzetben, hogy kérdéseket tegyél fel. A helyedben inkább visszavennék a követelő hangnemből és térdet hajtanék. – Mondom acélos hangomon, mely úgy hallatszik megölne bárkit, ha erősebben használnám. Persze nyelvem pengéje nem ellenséges, ritkán az. Enyhítve haragos ábrázatomon hozzáfűzöm. – De a helyzetedre való tekintettel nem is követelem tőled. Pedig ekkora vétekkel legalább meg kéne hajolnod. Csoda, hogy még megvannak a szárnyaid. Mármint még megvannak, igaz?
Megvetően nézek, elvégre tényleg nem helyes, amit tett. Tettének bizonyítéka meg ott van a kezében, nem tagadhatná le, ha akarná sem. A régi időkben erősen kötődött ikertestvéremhez, azóta tudtam, hogy hajlamos a kicsapongásra. Samael Isten mérge, aki megfertőzött sokakat amikor lázadást szított. Egészséges angyal szerintem nem szegülne Isten ellen és nem is tenne ilyeneket, mint az előttem lévő húgom. A kérdésére csak hidegen rápillantok. Tudhatja, hogy nem tettem vele semmit, de azért szavakkal az ősi mennyei nyelven hozzátoldom
- Még él, szóval a válasz nem. – Az ősi nyelvünkből, melyet az emberek alig tudtak megfejteni végig ragaszkodok. Biztonságosabb ezen a nyelven beszélnem, sokkalta jobb érzés.
Közelebb lépek hozzájuk, egészen közel. Hideg tekintetemmel Auriel arcába nézek, ahogy elindulok körülöttük. Ellépek a jobb oldalára és egyenletes nyugodt léptekkel írok kört körülöttük szemlélve őket. Majd ismét elé állva a kezemet nyújtom.
- Add ide. – elhangzik a parancs a számból. Kell pár másodperc míg rájövök, hogy mennyire ellenségesnek is hangzik ez így a számból, ezért még hozzáteszem. – Nem bántom.
Nem tudom mi juttat arra az elhatározásra, de tényleg nem akarom bántani a gyereket. Valamiért meg akarom érinteni, de nem igazán tudom, hogy kell fogni egy gyereket, szóval ha a karomba adja egy kicsit tanácstalanul utánzom le azt a kéztartást, ahogy Auriel fogta meg. Alátámasztom a hátát és a fejét, hogy véletlen se ejtsem el. Stabilan tartom, ha megfogtam az unokaöcsémet.
- Mi a neve?
Vissza az elejére Go down
Auriel

Admin
Auriel

Hozzászólások száma :
61
Becenév :
Ari, Auri
Join date :
2018. Aug. 15.
Tartózkodási hely :
Los Angeles
Foglalkozás :
Anyaság, tánc, angyalkodás.

Auriel & Michael - Bővült a család... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auriel & Michael - Bővült a család...   Auriel & Michael - Bővült a család... Empty2019-07-02, 14:23

Tudom, ez részemről tiszteletlenség, tisztában voltam vele, hisz ő az idősebb, a hatalmasabb... mégsem hajtottam neki térdet, és nem is hajoltam meg előtte, szemvillanásnyi időre sem vettem le róla a tekintetem, még ha tudtam is, hogy ha akarna egyetlen pillantásával a földre kényszeríthetne harcképtelenül... nem mintha egyébként olyan harcra képes volnék... hisz sosem voltam olyan, most pedig még gyermekem is oltalmaztam ölelésemben...
- Másfél éve nem láttál, és mindössze annyi mondandód van számomra, hogy nehezményezed, amiért nem hajlongok s térdeplek előtted, ez aztán a testvéri szeretet, bátyám, én is igazán örülök, hogy épségben viszontlátlak... - magam is meglepődtem, hogy felvágták a nyelvem, és bár nem gondoltam, hogy Michael eltűri majd, mégsem szívtam vissza, vagy kértem érte bocsánatot... akárhogy is féltem tőle, jelenlététől, és erejétől... fájt, amiért a megvetésen túl semmi mást nem éreztem felőle irányunkba sugározni... Bár, azt aligha tudtam volna megtippelni, vajon kit vet meg jobban, a karomban levő ártatlan kisdedet, vagy engem, mert megteremtettem őt...?
Persze félve nyeltem egyet szavait hallgatva... de, még ha lesújtottak is azok, és félelmem torkomba nyomta szívemet... nem szemtelenkedtem tovább, csupán megmutattam egy bő pillanatra... ahogy szárnyaim kilibbentek helyükről, és széttárultak teljes szélességükben mögöttem. Épp olyan épek voltak, mint bármikor létem során. S bár nem tudom ezt minek köszönhettem, mégis így volt... de eddig még nem mertem arra gondolni, hogy édesapánk talán nem tartja akkorának vétkemet - bezzeg én magam és a jelek szerint bátyám is -, hogy emiatt elveszítsem őket. Inkább arra gondoltam, elvételük helyett valami mást tartogat számomra... bizonyára meglesz az ára fiam létezésének...
Nem tehetek róla, ahogy felvetődött csupán a lehetőség is, hogy ha akarná, már nem élne a fiam... szememet könnyek lepték el, és arcomon is rögvest végiggördült néhányuk... a puszta gondolatra is jobban szorítottam őt magamhoz, hisz olyan érzés fogott el, mintha ő volna a szívem, és éppen kitépnék a mellkasomból... én pedig semmi mást nem akartam, csak visszaszuszakolni a helyére...
- Nem bánthatod őt, nem engedem! Ha valakit bántani akarsz, bánts engem! Ne őt! - tört ki belőlem sírva a válasz, és fogalmam sincs honnét jött megint eme szemtelenség, de mégsem tudtam visszafogni sem... Talán ilyen hatással van rám az emberi világ, vagy a félelem... vagy hogy gyermekek közt élek, kiknek nincs sem apjuk sem anyjuk, aki megtanítsa nekik a helyes viselkedést... s az ember akarva-akaratlanul is eltanult tőlük dolgokat... Én pedig, bár mindig is cserfes és zabolázatlan voltam - igaz, sokszor nem is mondtam ki mindent, amit gondoltam -, de tény, hogy Michaellel sem szálltam még soha szembe... ez idáig... Mondjuk, ez idáig gyermekem sem volt még soha...
Lélegzetem visszatartottam, ereimben mintha szinte tömörré fagyott volna a vér, úgy éreztem magam közelségére... s ezen parancsa sem segített, sőt mi több, csak még rosszabb lett... émelyegni kezdtem, szédültem, tagjaim remegtek... és folyamatosan azon járt az eszem, miként futhatnék el, úgy, hogy ne kapjon el egyetlen másodpercen belül, hogy aztán erővel téphesse ki karjaimból gyermekemet, ha akarja...
Nagyot nyeltem kiegészítése hallatán... és remegőn, suttogva feleltem csak...
- Esküdj édesapánkra... hogy nem bántod őt...! - hangom megtört, elvékonyodó volt, s könyörgőn, rettegve meredtem felfelé testvérem szemeibe, de míg nem esküdött meg nekem, nem adtam a gyermekem, csak akkor tettem eleget kérésének, ha kimondta... anélkül nem... anélkül nem, akárhogy is parancsoljon rám...!
Idegesen szemléltem, ahogy tartja a babámat, próbáltam úgy a kezébe adni őt, hogy könnyebben és ügyesebben tudja tartani... Őszintén, fogalmam sincs mennyiszer tarthatott babát a kezében eddigi léte során... akár az is lehet, hogy ez az első alkalom, s nem akartam megnehezíteni a dolgát...
- A neve Lucius. Mert ő a fény, mely beragyogja életem... - mondtam, és rettegőn, szeretettel simogattam meg pici fiam apró kezét, de ő nem törődött velem e percben... ő bátyámat nézte, gyönyörű és kíváncsi kék szemeivel, és hatalmas fogatlan vigyorral az arcán. Azt hiszem, ő valamiért kedvelni kezdte Michaelt... bár bevallom, számomra rejtély volt, hogy miért... én jelenleg, akárhogy is szerettem testvéremet, jobban rettegtem tőle, mint amennyire szerettem...
- Ő a mindenem, Michael, ő... ő az életem! Nem érdekel, hogy velem mi történik, amiért bűnt követtem el... hidd el, tudom mit tettem, és nem volt szándékos, nem akartam bűnbe esni, csak... csak megtörtént... nem tudom hogyan, csak... csak így történt... de... de a fiam ártatlan, ő nem tehet semmiről! Én tettem, amit tettem, de ő nem követett el semmi rosszat! Ő csupán... ő csak... ő csak létezik...! De ő egy csoda, Michael, egy igazi csoda! Hát... hát te nem látod, ahogy a szemébe nézel...?! Ha elég mélyen nézel bele, meglátod benne az élet értelmét...! A világ leghatalmasabb csodáját! Az élet igazi erejét...! Apánk legcsodásabb alkotását...! Amikor olyasvalakit tarthatsz kezedben, aki vér a véredből...! Ő nem... nem csupán valaki fejében született meg, nem csak úgy lett egy csettintésre... ő... ő az enyém...! Ha kell... ha kell, meghalnék érte, Michael, meghalnék, csak hogy neki ne eshessék bántódása! Nincs a világon, sőt azon túl sem semmi, amit meg ne tennék érte! El tudod képzelni ezt az érzést, mond...?! - szenvedéllyel vettem védelmembe kisfiamat, félve... remélve... sírva bízva benne... hogy testvérem megtartja magában hitem, bizalmam... s nem árul el... nem veszi el tőlem... az egyetlent, ki e percben igazán fontos volt nekem, és akit úgy éreztem, már sosem fognak tudni megelőzni szívemben... sem Michael, sem Lucifer, egyetlen testvérünk sem... még szüleink sem... senki... mert ő... ő Lucius... ő az én fényességem... az egyetlen igazi fény, aki nélkül nem tudok és nem is akarok élni...!
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Auriel & Michael - Bővült a család... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auriel & Michael - Bővült a család...   Auriel & Michael - Bővült a család... Empty2019-09-12, 21:29



Auriel & Michael @
Szúrós szemmel tekintek a húgomra. Nem dühösen, inkább csalódottan. Elvégre ő, aki Atyánk iránti szeretetében a leghatalmasabb közöttünk. Ő, aki talán a legtisztább az angyalok között megcselekedte ezt.  Megszegett egy nagyon egyszerű parancsot, s gyermeket nemzett egy halandóval. Ez az én szememben a Mennyei erkölcsök elkorcsosulása, Atyánk szembe köpésé. Ha tehetném saját kézzel rángatnám le az ilyen testvéreinkről a szárnyaikat, de Auriel. Az én kishúgom is elkövette. Szívesen megbüntetném, de parancsot nem kaptam. És talán dühömnél nagyobb a fájdalmam. Előbb Lucifer szegül ellen, aztán Amenadiel és most ő. Túl sok hozzám közel álló fivér és nővér.
Az arcátlanságára csak a fogaim között préselek ki némi énoki parancsot azon a bizonyos hangon, amitől a katonáim összerezzennek. Amivel a legszigorúbb parancsokat osztom, mintha fronton harcoló katona lennék, kinek a hangja a fegyvere. Ezzel a bizonyos fegyverrel lövöm le egy pillanat alatt Aurielt, akinek a szíve ettől nyilván megremeg. bízom benne, hogy még van vele szembe akkora tekintélyem.
- Vanadil! (Hallgass!) – Osztom ki a parancsot széttárva a szárnyaimat, és harciasan suhintok vele egyet, de csak egy szellőt érez. – Ha az a gyermek nem lenne a kezedben most megérdemelnél egy pofont. Igazad van, másfél éve nem láttalak, s szerinted milyen érzés látni, hogy… gyermeked van? -Teszem fel a költői kérdést keresgélve a megfelelő kifejezést, elvégre elsőnek majdnem az ivadék, vagy a fattyú jutott eszembe, de nincs szívem azt mondani rá. – Hogyan tehetted meg ezt Atyánkkal?
Elvégre ötletem sincs milyen érzés lehet megtagadni. Nem tudom mi lehet olyankor egy-egy angyal fejében, mikor ilyet tesz.
Az anyatigrishez méltó, harcias és önfeláldozó zokogással tarkított kitöréshez csak érezelemmentes arccal, higgadt hangon hozzáteszem.
- Ne pocsékold az elektrolitokból, mucinokból, lipidekből, fehérjékből és vízből álló könnymirigy váladékodat efféle kitörésekre.
Majd a javaslatom után meg akar engem esketni Atyánk nevére. Én csak felhúzom az egyik szemöldököm és megvető pillantással nézek rá. Hamar szólásra emelem ismét a hangomat, melyet amióta a Földön vagyok egyre többször teszem. A másik síkon sokkal kevesebbet beszéltem.
- Egy hitszegőnek mit érhet az eskü? De ha jobban érzed magad: Ígérem, hogy nem fogom őt bántani.
Mondom, és ezzel a mondattal új élménnyel gazdagodtam. Először öleltem magamhoz egy gyermeket, ráadásul egy nephilimet.  Furcsa érzés volt, de mégis jó. Amikor karomba fogtam éreztem minden lélegzetvételét és egész közelről láthattam a tekintetét. Nem tudom megmagyarázni az érzést, mely akkor kitöltött. Lucius… magamban formáltam a betűket. Agyamba véstem unokaöcsém nevét. Elvégre tényleg vér a véremből. Auriel szavait hallgatom, csendesen, fogva a gyermeket és nagy szemekbe pillantok. Látom a hatalmas ínyeket villantó mosolyt. Ekkor Auriel olyat láthatott tőlem, mint még soha. A szemeim nedvesebbek lettek az alapvető állapotuknál és a szám sarkában mosoly húzódott. Csak kedvességgel tudtam a gyermek felé tekinteni. Nem tudtam volna bántani.
- A Mennyek kardja általam soha nem fog lesújtani rá…. Biztos lehetsz benne, Auriel.
Vissza az elejére Go down
Auriel

Admin
Auriel

Hozzászólások száma :
61
Becenév :
Ari, Auri
Join date :
2018. Aug. 15.
Tartózkodási hely :
Los Angeles
Foglalkozás :
Anyaság, tánc, angyalkodás.

Auriel & Michael - Bővült a család... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auriel & Michael - Bővült a család...   Auriel & Michael - Bővült a család... Empty2019-10-06, 20:59

Láttam. Láttam testvérbátyám szemeiben a csalódás fekete fényét... Tudom... ő is csalódott bennem, ahogy én magamban, másfél évvel ez előtt... bár... én akkor mindenkiben és mindenben, hisz ők mind... mind magamra hagytak... én bűnt követtem el, ők pedig elhagytak engem... egymagam voltam a sötétben, bűnöm súlya alatt nyögve, féltem, és nem tudtam mit tegyek, mihez kezdjek... Testvéreim, családom helyett, emberek álltak csak mellém. Kósza, jólelkű halandók, kik csupán egy megesett leánynak láttak... fogalmuk sem volt, mi és ki vagyok... és milyen nagy is valójában vétkem... Nem csupán egy elszökött, megesett gyermek volnék, nem... arkangyal vagyok, ki elszökött a Mennyeknek országából, és nem csak hogy kiűzött testvére nyomába eredt, de aztán még bajba is került... A "bajt" pedig kihordtam, elneveztem, táplálom, nevelem... s, ami a bűneim közt talán a leghatalmasabb lehet... hogy még szeretem is. Szeretem őt... őt, kinek léteznie sem szabadna, kinek élnie nem lehetne, mégis... most itt fekszik karjaim között, és anyjaként gondol rám. Mert az vagyok. Az vagyok én. Az anyja.  És bűnöm nem megbocsátható, tudom jól... mégis... ha reá tekintek, nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy bármi is járjék nekem ezért a tettemért, megérte... megfizetek én bármekkora számlát, csak ő élhessen boldogan, békében és biztonságban...!
Milyen kár is, hogy amióta csak testvéremet megpillantottam a szobánkban, gyermekem közelében állva, csak arra tudok gondolni, hogy bármelyik pillanat lehet az utolsó nekünk...
És azt hiszem, ezért sem ereszkedtem térdre, vagy hajtottam fejet előtte... mert... ha vesznem kell, ha a Pokolba taszíttatok, legalább emelt fővel tegyem, ne úgy, hogy az látsszon rajtam, bánom fiam létezését. Mert nem bánom, hogy ő van nekem! Egy cseppet sem!
Michael csendre intett engem, s parancsa hatására szívem megremegett, gyomrom összerándult, és éreztem, ahogy egy forró könnycsepp végiggördült orcámon, s megpihent államon egy pillanatra, mielőtt lehullott gyermekem apró kezére.
Fájt, mintha nem létező lelkembe mart volna a hangja, haragja, csalódása megszilárdult valója, pedig ezek közül semmi nem volt lehetséges, csupán bennem élt az érzés... se lelkem nem volt, se bátyám nem ért hozzám egyetlen ujjal sem.
Mégis olyan érzés volt, mintha megütött volna legalábbis... Egészen addig, míg tovább nem fűzte számomra mondandóját, és azt nem kezdtem érezni, hogy én szeretném őt megütni... pedig én sosem voltam verekedős, sem harcolós, soha egy ujjal sem bántottam még senkit... soha, de soha, de soha...
- Hogy... hogyan tehettem meg ezt Atyánkkal? - ismételtem meg kérdését, és hangom remegett, az elfojtani igyekezett haragomtól, mely szívemben lángra gyúlt, és fájdalomérzetemmel lejtett ördögi táncot bensőmben. - És hogy neked... neked milyen érzés?! Komolyan kérdezted ezeket...? Akkor hát hadd kérdezzem meg bátyám, szerinted... nekem milyen érzés volt, amikor kitaszítottátok Lucifert a Mennyből, és még csak el sem köszönhettem tőle?! Mikor a Pokolba taszíttatott, ahol még csak látni sem láthattam?! Milyen érzés lehetett nekem szerinted, nélküle, ezredéveken át, köztetek, kik létezésem kezdetétől fogva kevesebbnek tartotok magatoknál?! S milyen lehetett, amikor megtudtam, vajon, hogy Lucifer már évek óta itt él a Földön, az emberek között?! Itt, ahol láthatnám őt én is, annyi sok év után! Milyen érzés lehetett nekem, hogy ezt ti nyilvánvalóan mindvégig tudtátok Atyánkkal, csak nekem felejtettétek el elmondani?! És milyen érzés lehetett vajon nekem, mikor itt álltam a Földön, emberek közt, csupa idegennel körülvéve, egy olyan helyen, ahol azelőtt sosem jártam még?! Féltem, bátyám, és egyedül voltam, így éreztem magam! Így történhetett... hogy egy ember kedves, szerető érintései közt kerestem a megnyugvást, a biztonságot, amit tőletek évezredeken át nem kaptam meg! Igen, bűnt követtem el, igen, egy ember karjai közé keveredtem, hát vess meg érte, megérdemlem! De mielőtt énrám kezedet akarnád emelni, nézz a tükörbe, bátyám, és mond, hogy a te lelkiismereted tiszta! Mond, hogy nem érzed, hogy ti kergettetek azok közé a karok közé, ahol igen, én estem aztán bűnbe, de a ti kezetek is benne volt, mindnyájatoké, kik megtagadtátok tőlem, mi a legfontosabb volt nekem létezésem kezdete óta! A szeretetet! Hát most tessék, vessetek meg érte, mert a létezés valamiért megajándékozott egy gyermekkel, kit szívemből szeretek, s ki szívéből szeret engem! Vess meg érte, üss, ha attól bűntelennek érzed magad e történésben! - mondtam, és mondtam a magamét, dühösen, fájdalommal... hitetlenkedve önnön kifakadásomon, ahogy tán legfélelmetesebb testvéremmel szájaltam éppen... de nem hátráltam, és nem sütöttem le szemem, nem térdeltem le, és nem is hajoltam meg... Ha ennyit jelentek neki, hát tessék, üssön meg! Ha ily mocskos, s megvetendő lény lettem szemében, mitől szívem, úgy érzem, darabokra szakad, hát üssön csak meg, bosszulja meg tetteim, hibáim... tegye, mit szíve súg neki!
Én nem sajnáltam a könnyeimet, mindegy volt, mit mondott rájuk Michael. Az, hogy őt nem hatotta meg? Mit számít, hiszen nem azért hullattam őket, hogy őt meghassam, nem érdekből, hanem érzelmeim okán hullattam őket... mert én... igenis éreztem... éreztem, és nem szégyelltem hogy érzek! Tudom, ez számukra mindig is förtelmes egy szokás volt, hogy én ily mélyen éreztem mindent, és minden elképzelhető érzelmet, mi csak megadathatott nekünk fenn a Mennyben, de... kedvükért sosem rejtettem el őket, még ha az is igaz, sosem sírtam semmiért úgy odafenn, mint ahogy teszem ezt úgy, ahogy, mióta idelenn élek... ám nem is éreztem megközelítőleg sem annyi mindent, és olyan erővel ott fenn, mint idelenn... azóta, hogy valóban élek, és.. azóta, hogy gyermekemért felelek. Nem feleltem. Igen, értettem tekintetét is, még mielőtt kimondta volna, már akkor is. Megvetett. Árulónak, hitszegőnek tekintett... igen... éreztette, el is mondta... nem is értem... miért hittem még benne... miért bíztam még szavában... hogy nem bántja gyermekemet...
Vagy mégis...
Hiszen a testvérem... akit szerettem, mióta létezem... és fogok is mindörökké, akármilyen mélyen is éljen szívében irántam a megvetés... akármilyen mocskosnak is tekintsen, akármilyen bűnös, undorító lénynek, akkor sem tudok megszűnni őt szeretni... s nem is akartam, nem is fogom ezt akarni... mert mindegy mit mond, mit érez irántam, és mily nagyon fájnak, dühítenek szavai, vagy tettei, akkor is... a bátyám, és mindig szeretni fogom őt!
Megkaptam végül, mit kértem... megesküdött, hogy nem árt gyermekemnek, így pedig én is megtettem neki, amire kért, átadtam a fiam, hadd szemlélje meg saját kezeiből őt... Őszinte szívvel reméltem, hogy valóban, csupán ennyit kíván tenni gyermekemmel... és nem árulja el bizalmamat.
De csak néztem, és néztem őt... ahogy szívem kiöntöttem eléje, minden bizodalmam testvéri viszonyunkba öntve, szívébe, lényébe... kit egész életemben tiszteltem és szerettem... mert tudnia kellett... igenis tudnia kellett, mi vagyok én, ki vagyok én, és miért lettem ezzé. Hogy ki áll előtte igazából. És hogy kicsoda, micsoda Lucius! Hogy nem egy... szörnyszülöttet szeretek, nem... nem valami szégyellnivalót! Ő a kisfiam! Az életem értelme, a mindenem! Ő az... az nekem, ami édesapánknak az egész világ! A legcsodálatosabb dolog, amiért valaha feleltem, amit valaha létrehoztam, a semmiből! Ő az! Az enyém... és... ha gyűlölni akar minket, megvetni, elítélni... csak... tudja akkor, tudja az igazat meg, és... lássa, mik vagyunk! Lucius és én! Ha valaki érdemes a rosszra, a büntetésre, az én vagyok, és nem a fiam! Lucius tiszta, tisztább, mint bármi vagy bárki a Föld talaján, az égben, vagy akárhol másutt... Ahogy minden gyermek a világon!
Néztem bátyámat... és hitetlenül láttam... ahogy szemei nedvesebbé váltak az átlagosnál... ahogy ajkai finom mosolyba húzódtak... és éreztem, mint remeg meg a szívem a látványtól, de most nem félelmemben... Csupán csak arról volt szó, hogy nem hittem volna, hogy valaha effélét láthatok majd... vagy egyáltalán megtörténhet ilyesmi... hisz... Michael egy perce még elítélt... megvetőn lesett rám... s most... olyat tett mégis, mit létezésünk során még nem látott tán tőle senki, tán nem is tett ilyet soha... ő mégis... bekönnyesedett szemekkel, kis mosollyal az arcán nézett le az én félvér fiamra...
- Oh, Michael... én tudtam... tudtam, hogy a te szíved nem lehet a gyűlöletesség otthona, te ahhoz túl jó, túl nemes vagy... - fakadtam ki, s azzal nem is haboztam, félelmeim, haragom hátrahagyva, szökkentem egészen közel hozzá, és kezeimmel átkaroltam erős testét, s általa fogott gyermekemet is. Megérkezése óta... most szégyelltem csak magam igazán, és most is azért, mert az előbb még oly tiszteletlen voltam irányába...
Vissza az elejére Go down
Michael


Michael

Hozzászólások száma :
9
Join date :
2021. Sep. 29.
Tartózkodási hely :
Ezüstváros, legfőképp
Foglalkozás :
Hadvezér, a kozmikus rend felügyelője, Isten Kardja

Auriel & Michael - Bővült a család... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auriel & Michael - Bővült a család...   Auriel & Michael - Bővült a család... Empty2021-10-13, 19:00



Archsiblings
So far from seeing home, I stand out here alone

"Szemükben még az isteni egeknek
Visszfénye csillog egyre elhalóbban,
Fülükben még zsong a kerúbseregnek
Örök dalából egy sor..."
(Juhász Gyula)

Tekintetem, akár egy páncél burkolata, nem engedi láttatni az alatta éktelenkedő lelki zúzódásokat, ősi vágásokból eredő hegeket, ahogy a környezetében beállt változásokra is ugyanazzal a sztoikus, vastag védelemmel reagál. Emiatt áll fenn az, hogy ugyan érzékelem a rezgésszámok megnövekedését, ahogy az egykori Mennylakó nő mellkasa szaporábban kezd emelkedni és süllyedni, érzékelem, amint a lágy, kora őszi szellő heves, zabolázatlan tornádóvá fajul indulatainak növekedésével. De ez minden, mit teszek. Érzékelek. És kivárok. Szavai legördülése közben még pózom sem változik, ábrázatomról pedig éppen annyit olvashat le, mint amennyi információmorzsával sarkkörinek nevezhető kékjeim szolgálnak. Ebben akkor áll csak be változás, amikor mondandója végére ér, s még akkor is oly leheletnyi, oly nehezen észrevehető, hogy kimerül feljebb húzott szemöldökömben. Egy néma kérdésben: Befejezted?
Részemről nem zendít rá szélvihar a természet pusztító ódájára, sőt, esetemben még lágy szellő sem simítja az elszáradt levelet, így az sorsát elfogadva hull alá, hogy havas mezőn érjen véget útja. A hibernáló fehérség lesz a sírja.
- Ő csupán önnön büszkeségének köszönheti azt, ahová jutott. Háborút szított, és ezzel azonnali lépésre kötelezett mindenkit.
Hangom tárgyilagos marad, egyszerű ismeretátadás ez részemről, noha nem vagyok róla meggyőződve, hogy olyasmit tudnék elmondani neki, amiről mostanra a nő ne tudna. Mégis, bár szavaim igazak, apróbb részletekben hiányosak, elhallgatóak. Például, nem ejtem ki az említett nevét. Régen megtett fogadalmam ez, s a mai napig tartom magam hozzá. Továbbá, bár többes számot használok, egyértelműen a Mennyek védelmi vonalának minden tagjára utalva ezzel, elsősorban az én kezeimet kötötte gúzsba a rögtönzött forradalom. És hangomból leszűrheti, hogy ugyanúgy döntenék, mint ahogyan akkor tettem. Azzal, hogy nem tudott elbúcsúzni, különben sincs egyedül, ezért ennél több szó elfecsérlését nem találom érdemesnek a témára, de tovább is megyek, mielőtt közbevághatna.
- Itt tartózkodásáról soha nem is kellett volna tudomást szerezned, mert nem több, mint anomália. Egy ősi egyensúlyt megbolygató esemény. - ahogy az előbb, úgy most sem gondolom, hogy újdonságként hatna ez számára, ám fontosnak tartom rávilágítani, mert ami angyali erőssége is volt régebben, az most csak elvakítja: érzelmi oldalról közelít, és ez túl szubjektívvé teszi. Lehet, hogy a szárnyaival még rendelkezik, de az egykori arkangyal fénye tompább, mint azt ideérkezésemkor véltem.
- Félelmedet és egyedüllétedet csak magadnak köszönheted. Egy impulzív döntés eredményeként váltak súlyoddá, miként a bűnöd is. - ezt a súlyt vajon meddig képes magával hurcolni? Mikor jön e a pillanat, midőn egykor szépséges tollai hamuvá égve érnek földet? Mikor vágyik bágyadt derengéssé az a ragyogó aura? Atyánk lehet egyedüli megmondója.
- Elkényelmesedtél, Auriel. Régen nem mutogattál másokra, bűnbakokat jelölve ki. - ezzel azt is jelzem, hogy részemről nem fogok további magyarázatokat mellékelni a múlthoz. Ahogy nem is azért jöttem, hogy büntetést szabjak ki a jelen miatt, viszont azt fontos volt tisztáznunk, hogy nem vagyok társhordozója bűnének. Sem... másénak.
Ami pedig fiát illeti.... van valami a tekintetében, ami visszarepít eónokkal ezelőttre. Amikor még S...
Auriel ölelése zökkent ki, így még idejében állítom meg a jeget repesztő, különös fényt. Egy pillanatig még nem töröm meg, nem vonom vissza az alig átlátszó jeges választóréteget, de lényem tudja, érzi, kívülálló vagyok itt, s ezért a következő másodpercben már el is lépek.
- Ahogy ígértem, kardom nem érinti a gyermeket. - akit a szavak közben vissza is nyújtok az anyjának, mert olyan rezzenéseket próbált feltámasztani még keveset látott íriszeivel, ami elég felkavaró ahhoz, hogy ne kívánjam tovább tartani.
- Biztonságát azonban nem garantálhatom. A Mennyország, Gabriel... - elharapom a mondatot, és mély levegőt veszek.
- Sötét idők jönnek. Háborús idők. - előbb a gyermekre pillantok, aztán az anyára. Tudom, nem lesz ínyére, amit mondani fogok, de hallania kell.
- Lesznek áldozatok. - mint ahogy minden háborúban vannak. Noha, úgy vélem, számuk magasabbra rúg majd, mint az első mennyei összecsapáskor, ezt nem teszem hozzá. A felmérés, a statisztika legyenek egy hadvezér dolgai, ne egy anyáé. Nem számít, mennyire nem értek egyet azzal az anyával.


Outfit: Setét falak közti szárnyak
» @ «
Music: So far by Ólafur Arnalds
Vissza az elejére Go down
Auriel

Admin
Auriel

Hozzászólások száma :
61
Becenév :
Ari, Auri
Join date :
2018. Aug. 15.
Tartózkodási hely :
Los Angeles
Foglalkozás :
Anyaság, tánc, angyalkodás.

Auriel & Michael - Bővült a család... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auriel & Michael - Bővült a család...   Auriel & Michael - Bővült a család... Empty2021-10-16, 15:46

Bátyám úgy állt ott előttem, akár egy kőszikla. Egy olyan félelmetes szikla, mely egyik pillanatról a másikra, könnyedén agyon nyomhatna. Olyan gyorsan okozhatná végem, hogy valójában észre sem venném, máris vége volna. És pontosan ez... ez az a kisugárzása, amit mindig próbáltam megszínezni... mint festék az üres vásznat... De sosem hagyta nekem. Nem tudnám megmondani, vajon kizárja magából, vagy elzárja magában az érzéseket, hogy ilyen... üresnek hasson ezáltal? És vajon... valóban hisz abban, hogy így jó élnie, vagy csak édesapánk parancsai tették ilyen sziklaszerűvé?
Én hittem abban, hogy Michael jó... és hogy jót akar a világnak... csak abban nem voltam biztos, vajon ha választania kellene a világunk "megszokott rendje" és köztünk, a testvérei közt... melyik mellett döntene? A megszokott világ, vagy Lucifer? Azt már tudtam... a világot választotta... réges-régen. És... a világ vagy én? Azt gondoltam, inkább őrizné meg a világot olyannak, amilyen, és hagyna elveszni engem is, mint hogy a világ megváltozzon, s én megmaradjak neki...
Csak azzal nem számolt, hogy néha a változás jobb, mint megőrizni valamit, olyannak, amilyen. Én már csak tudom... én is sokat változtam, ezredéveken át ugyanolyan voltam, de Lucifer miatt változni kezdtem, mikor eljöttem otthonról, mostanra pedig... Anya vagyok, hát kell ennél nagyobb változás? Mindegy, hogy mi van a mérleg másik oldalán... sosem választanék mást, csak a fiamat. Nincs a világon semmi, s nem is lesz soha, ami fontosabb lenne nála!
- Büszkeségének? - ismételtem meg a szót, de legalábbis úgy, mintha csípné a nyelvem a puszta kiejtése is. - Bátyám, mond... a sok-sok év alatt... amit megéltünk, azóta, hogy kivetettétek Lucifert a Mennyből... volt csak egyetlen pillanat is, mikor elgondolkodtál... úgy igazán... hogy miért tette? Próbáltad valaha... az ő szemszögéből nézni az eseményeket? Vagy... mondok egy még merészebbet, felmerült benned valaha, hogy igazán... úgy, mint testvére, aki szereti... megkérdezd tőle... hogy miért csinálta? Próbáltad valaha megérteni őt...? Érezni... amit ő igazából érzett? Mert nem a büszkesége volt az ok, ezt elhiheted nekem! Lucifer annál... sokkal érzőbb lény, mint hogy büszkeségből a családja ellen menjen! - állítottam makacsul, és tekintetem kemény volt, elszánt. Sokunkat számba véve... Luciferrel hasonlítottunk egymásra a leginkább. Lucifer talán nem szereti beismerni ma már, de számára is épp annyira fontos a család, mint nekem, és... tudom, sosem szerette, ha kihasználták, ha akképp kellett élnie, miként a szíve ellenezte... Az érzelmei épp olyan erősek tudtak lenni, mint az enyéim. És ha úgy érezte, hogy bántották, gúzsba kötötték... hát ő lázadozott... harcba szállt... nem tűrt némán...
- És az talán nem az ősi egyensúlyt megbolygató esemény, hogy a fény gyermekét a sötétségbe zártátok? Hogy az egyiket közülünk, ki segített a ma ismert világot létrehozni, börtönbe zártátok? Mert... te nem láttad, mit tett Luciferrel a Pokol, bátyám! A tetteitek... jóvátehetetlen sebeket ejtettek a szívén... A Pokol minden borzalma... Lucifer dühének és fájdalmának... a magányának eredménye! Tökéletesen megértem, hogy az a tiszta... szeretetreméltó... jóságos lény, akit én a bátyámként ismertem benne, nem bírta tovább, és ide menekült a Pokolból. Számomra, első pillanataiban ez a hely is pokolinak hatott... de ma már értem, miért maradt itt Lucifer. Ahogy azt is, miért szereti Atyánk olyan nagyon az embereket. Mert talán hihetetlen ez számodra, Michael, de a Menny is lehet pokoli... ha csupa olyan lény vesz körül ott, akik többre tartják magukat nálad, akik épp csak nem talán meg is vetnek, és elvárnák, hogy úgy élj, és cselekedj, ahogy szíved szava ellen való. Minket Isten tőletek különbözőnek teremtett, nem tudom miért, ha aztán e tény miatt is lettünk elítélve általatok, s lázadónak bélyegezve... de idelenn... rájöttem, bátyám, hogy a sokszínűség gyönyörű... és a megértés, az elfogadás, erények, melyeket néhány testvérem is igazán magáévá tehetne... így nem szégyellem már magam, mert más vagyok, mint például te. És remélem, Lucifer sem szégyelli valódi énjét, amely különbözik tőletek, többiektől. Mi érzünk, Michael, és akarunk is érezni! És ha emiatt bűnösök vagyunk, anomáliák a világ rendjében, akkor talán a világgal van a baj, és nem velünk! - Szenvedélyem nem ismert határokat. Nem akartam leállni. Nem akartam hazudni, vagy titkolózni. Nem akartam tisztelettudó lenni, csak azért, mert a bátyám, ha egyszer nem érdemeli meg a tiszteletem, mikor ilyeneket mond nekem! Színeket akartam festeni Michael szürke kifestőkönyvébe, ami őkörülötte volt a világ. Habár, szinte egészen bizonyos lehettem benne, nem fogja látni a színeket, amiket eléje festeni próbáltam, de akkor is... megpróbáltam. Talán megvet majd értük, sőt, biztosan... talán rendre is utasít, de atyám szerintem nem arra teremtett, hogy feladjam, hogy megadjam magam! Talán nem is arra, hogy olyasféle nézetek és vélemények ellen küzdjek, miket ő ültetett bátyám elméjébe, de... dehát, mit tehetnék, ha egyszer bátyám szavai szívem szavai ellen valók?!
- Tudod, bátyám, amikor ilyeneket mondasz nekem... eltöprengek, vajon érzel-e a szívedben... igazi... mélyről fakadó... valós szeretetet is irántunk, akik a családod vagyunk, vagy csak azért szeretsz bennünket, mert Atyánk így akarta? Én, Lucifer, minden angyal, aki másra vágyik, mint te... a fiam, és az összes hozzá hasonló gyermek... vajon milyen mélyre hatoló tüskék lehetünk mi a szemedben? Mennyire fájhat, hogy szeretned, megtűrnöd kell minket, s nem pusztíthatsz el bennünket csak úgy, hogy a világot ezáltal tedd tökéletessé... Olyanná, amilyennek Atyánkkal vágyjátok, hogy legyen... - néztem testvérem szemeibe mélyen, és igen, vádlón...! Mert sosem esett jól ridegsége, de most egyenesen fájdalmas volt. Olyan volt, mint a jég, mely felsérti a bőrt... Mindig, ha Michaellel beszéltem, hiányzott Lucifer védelmező szeretete... most pedig fájt, hogy nem lehetett velem, hogy megóvjon testvérbátyánk merev, karcos, hideg életszemléletétől... Fájt, mert úgy éreztem, én és Lucius állunk az egyik oldalon, és Michael a másikon, és bár ő volt egyedül, mégis én éreztem úgy magam, mert senki sem állt mellettünk, hogy vigyázzon ránk, segítsen... most nekem kellett megvédenem magam, és a fiamat is... nekem kellett erősnek lennem, ami Michaellel szemben még félelmetesebb volt, mint bármely másik testvéremmel szemben lett volna... hiszen jól tudtam, a kisujja is elegendő volna, hogy legyőzzön bennünket... 
- Talán. Vagy csak arról van szó, hogy most bátrabb vagyok, mint amilyen régen voltam. Tudod, Michael, szülőnek lenni azt jelenti, hogy folyamatosan rettegsz, azért a pici lényért, akit te hoztál létre magadból... de közben bátorságot is ad a létezése, mert tudod, érzed, és sosem feledheted, hogy a születése percétől fogva, soha többé nem lehetsz gyáva. Régen, nem mertem volna kimondani, hogy apa talán bűnösebb a vétkeinkben, mint én és Lucifer együttvéve. Mert élhetetlen törvények és elvárások között... egyetlen út marad az érző szívnek, ez pedig a lázadás. Nem hagytatok neki más utat, mint lázadni, nem hagytatok nekem más utat, mint eljönni otthonról... és minden, ami ezek után történt velünk... az már a közös munkánk gyümölcse. A sors fintora, ha belegondolsz... hogy ha akkor réges-régen más döntéseket hoztok, a fiam talán sosem született volna meg. - Tudtam, és értettem, hogy bátyám el akar határolódni a mi bűneinktől, mintha ő ártatlan volna bennük, csak mert a vétkeket ugyebár mi cselekedtük meg. Pedig... az ok az volt, amilyenek ők voltak, és a mi tetteink Luciferrel már eme hatások érett gyümölcsei voltak. És a vicces az volt az egészben, hogy mi mindketten azért voltunk olyanok, amilyenek, mert apánk ilyennek teremtett bennünket. Ilyenné teremtett, ilyenné formált, majd megharagudott, mert olyanok lettünk, amilyennek ő szánt bennünket. És még Michaelnek is azt sugalmazta, sőt, azt hirdeti minden testvérünk számára az idők kezdete óta, hogy mi tesszük rosszul, és úgy van jól, ahogy ők mondják, mintha... mintha csak direkt elrettentő példának, a szükséges rossznak teremtett volna meg minket Luciferrel. Mi vagyunk az érem másik oldala.
Szívem minden szeretetével abban bíztam, hogy Michael minden egymás iránt táplált ellenérzésünk, minden eltérő nézetünk ellenére is igaz szóval állt előttem, mikor azt állította, nem árt a gyermekemnek. Sok mindent el tudtam volna mondani bátyámról, sok dolgot fel tudtam róni neki, de hazug sosem volt. Őszintén vágytam rá, bárcsak feléledne a szívében a szeretet a fiam iránt... az a szeretet, amit irányomba sosem volt képes megadni. Bárcsak megadná azt a gyermekemnek, az unokaöccsének... 
Persze a varázs hamar elillant, bátyám, tán ahogy ráeszmélt, hogy jégpáncélja feltöredezett egy pillanatra, és fiam szeretete beszivárgott a repedésekbe... ezután rögtön eltávolodott tőlünk, gyermekemet is visszaadva az én kezeim közé. Bár ezt nem is bántam, szívem szüntelen sajgott, ha fiamat nem érezhettem a karjaim között. 
De szavait tanácstalanul, zavarral a szívemben hallgattam.
- Mi... miről beszélsz, Michael? Nem értelek...! - fakadtam ki zavarodottan, s közben ösztönösen öleltem szorosabban magamhoz a kisfiamat, mintha pusztán ölelésemmel megóvhatnám minden eljövendő bajtól. - Mi van Gabriellel? Hogy érted, hogy... háború? Ki ellen akarnátok...? És miért...?! Csak nem egymás ellen...?! Apánk azt soha... nem hagyná...! Miért... mond miért kell a háború?! Nem értelek! - zavartan, a rémülettől könnyes szemekkel, és a félelemtől remegve követték lépéseim bátyámat, s ahogy megálltam közvetlen előtte, kezem mellkasára simult, ujjaim remegve martak ruhája anyagába. Féltem, hogy válaszok nélkül hagy itt, nem akartam, hogy megtegye, még ha a tudás fáj is, tudni akartam, mi történik, miért csapnak össze a hullámok a fejünk felett...?! Tudni akartam, mitől kell megvédenem a gyermekemet! 
És ahogy kezem Michael mellkasát érintette, Lucius felnézett rám, majd Michael felé nyújtózva ő is, kis kezét az enyémre tette.
Vissza az elejére Go down
Michael


Michael

Hozzászólások száma :
9
Join date :
2021. Sep. 29.
Tartózkodási hely :
Ezüstváros, legfőképp
Foglalkozás :
Hadvezér, a kozmikus rend felügyelője, Isten Kardja

Auriel & Michael - Bővült a család... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auriel & Michael - Bővült a család...   Auriel & Michael - Bővült a család... Empty2021-10-28, 21:17



Archsiblings
So far from seeing home, I stand out here alone

"Ha hinnék benned, hallgatag
széttárnád meleg tenyered,
s az két kis Napként sütne fönn
a tél felett, a tó felett"
(Nemes Nagy Ágnes)

Falnak hűvös tenyere fogadja ama temperát, mely égi rokon felől érkezik, külső burkával akadályozva meg, hogy annak akár leghaloványabb árnyalata is bejusson a felszíni réteg alá. Azt jelentené ez, hogy képtelen érzékelni a hőt, a szeretetteljes melegséget, melyet a bevonat közvetíteni kíván? Természetesen nem. Az örök hidegséget lényem, puszta létezésem épp annyira tagadja, mint amennyire az univerzum bizonyítéka a semmi tagadásának. Mégis, a méreg, mi legördül egy egykori arkangyal, - számomra ugyanis nem több ennél, - nyelvéről, olyannak hat, akár a kalapács, mely kíméletlen erővel a falba üti a szeget. Csakhogy, ezen estetben, olyan lécet erősít meg a fémszeggel, mely tovább vastagítja a közöttünk húzódó határt.
- Szükségelen volt kérdeznem. Gőgös volt, s ezért dacolása bukásra ítéltetett.
Nem változott hangszínem, hiszen nem is volt rá oka. Való igaz, ikerfivérem említése mindig egyfajta vulkánszerű hőt ébresztett a mellkasomban, amit egyaránt lehet a kettőnk közötti kötelékként és haragként is interpretálni. Mondandóm szempontjűából azonban lényegtelen, melyik szűrődik át a levegő szitáján keresztül Auriel felé. A lényeg annak a közvetítése, hogy részemről a téma nem érdemli meg több szó fecsérlését. Minden választ, mire szükségem volt a feladatok elvégzéséhez, megkaptam Istentől.
- Csak annyira bolygatja meg, mint a jég létezése a hőét, a tűzé a vizet, a föld léte a levegőét. - a kozmikus egyensúly, vagy, a halandók szavával élve, az Úr akarata volt, hogy legyen egy sík, egy dimenzió, mely ellentétes a Mennyek Országával, s így képes is befogadni azon lelkeket, entitásokat, melyeknek semmi keresnivalójuk nincs sem a Fény, sem az élők birodalmában. A sebeket már okkal hagyom szó nélkül, tekintve, könnyebb így, másképpen hangot kellene adnom azoknak is, melyek fényes vérten ejtettek sebzést, örökkévaló, mély repedéseket.
- Elég! - zendült a hangom, s vele egyidőben tekintetem tovább acélosodottt. Növekvő ridegségem eredménye annak, hogy hányszor mondja ki a számomra ellenszenves nevet. Mert hangoztassa akármennyire, tisztában vagyok azzal, mivé vezetett mindaz, amit tettem, ahogy azzal is, hogy akkoron kistestvéremet elvesztettem. Amit viszont nem fogok tűrni, az ennek felemlegetése. Sem okainak boncolgatása.
- Nem azért jöttem, hogy egy bukottról beszélgessünk. Isten a tudója annak, hogy számuk megsokasodott mostanában. - jelentőségteljes pillantást vetek rá, hogy tudassam vele, részemről őt sem tekintem kivételnek. Tetteik magukról beszélnek, hiába rendelkezik a szárnyaival. Ahogy egyben válaszul is szolgált mindarra, amit nekem előadott. Érzem az őszinteséget, a hévet a hangjában, mégsem fogadom többel, mint elfordulással. Hátamat mutatom felé, miközben ujjaimat fekete kabátomnak érintve kulcsolom össze.
- Én voltam az első, ki fejet hajtott az emberek előtt, hogy szolgálatot esküdjön. Mert ez az én létem célja. Az Isteni akarat kinyilatkoztatása, sem több, sem kevesebb. - vállam felett pillantok hátra:
- Tisztában vagyok azzal, hogy ez néhányotok számára idegennek hathat. - olybá tűnhet hangom alapján, hogy folytatni fogom mondandómat, mintha csak azzal akarnám követni a gondolatmenetemet, hogy "megértem" vagy "igazatok van". Ám ez elmarad. Számomra, amit ők tesznek, amit Auriel tett, továbbra is érthetetlen.
- Szívetek lázadása számára Atyánk lesz majd a bíró. - tömör válaszom egyben magában hordozza a lényeget: nem számít, Auriel mivel próbálja alátámasztani saját igazát, mert az én szemléletemen nem fog változtatni. Illetve, egy további jelentést szintén tulajdoníthat szavaimnak: ha parancs kívánja úgy, visszajövök.
- Gabriel eltévedni látszik. - ennyivel válaszolom meg kérdését, kipillantva az éjszakai égboltra, mintha csak szóban forgó testvérünk szignóját keresném rajta.
- Ha nem hagyja el e harag és sértettség útját, be kell majd avatkoznom. - nem részletezem, a pillantás, amit kap tőlem, úgy vélem, bőségesen elegendő.
- Nem kívánom a háborút. De a Mennyország újabbat fog látni.
Felemelem kezemet.
Átmeneti gyengülés.
Pillanatnyi vágy, hogy mindkettejük kezét megérintsem. Erőt, bátorságot adjak.
De kezemet leeresztve angyali aurámon keresztül teszem mindezt.
Még ha tudom is, hogy húgom átlát majd rajta.
Rajtam.
Tisztul némileg a jégfal opálossága.


Outfit: Setét falak közti szárnyak
» @ «
Music: So far by Ólafur Arnalds
Vissza az elejére Go down
Auriel

Admin
Auriel

Hozzászólások száma :
61
Becenév :
Ari, Auri
Join date :
2018. Aug. 15.
Tartózkodási hely :
Los Angeles
Foglalkozás :
Anyaság, tánc, angyalkodás.

Auriel & Michael - Bővült a család... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auriel & Michael - Bővült a család...   Auriel & Michael - Bővült a család... Empty2021-11-23, 22:12

Lemondón sóhajtottam fel. Bár bátyám oly eltökélten szilárdnak hatott, valamilyen megmagyarázhatatlan okból bennem még mindig pislákolt a fény... a remény. Hát nem hagytam némán elúszni a kérdést, muszáj voltam tovább feszegetni a határokat... mert nem is én lettem volna, ha csak úgy feladom.
- Láthatóan szükséges lett volna, hiszen fogalmad sincsen az indokairól, Michael! Nem volt gőgös, sosem volt gőgös! Ha egy gőgös angyalt szeretnél látni, megmondhatom, szerintem hol kellene keresned, testvérem - jegyeztem meg pimaszul, a végén már kissé elhalkuló hangon, mert még ha nem is neveztem meg, azt hiszem, sejthető volt eléggé, hogy bizony őrá célozgattam, mert jelen pillanatban egy kissé valóban gőgösnek találtam őt... minden feléje irányuló szeretetemmel együtt. - Egyedül azért bukott el benne, mert a legerősebbek ellene voltak, s nem mellette. A gyengébbek közül pedig sokan féltek kiállni mellette, mert féltek tőletek, így Luciferék kevesek voltak veletek szemben! De attól, hogy ti voltatok az erősebbek, még nem lett automatikusan igazatok is - vetettem ellen, s még ha reménykedtem is, hogy meghall valamit, úgy igazán, a szavaimból, hiú ábránd volt csak a reményem, hogy javulást, belátást érhetek el nála. Ezredévek is kevesek voltak, elvesztett testvéreink is kevesek voltak, hogy hajlandó legyen megnézni, és meglátni az érem másik oldalát... miért is épp az én véleményem volna meggyőző érv a számára... Tudtam én, hogy kevés vagyok ehhez. Főleg vele szemben, ki oly eltökélt volt mindig is... 
- Igazán? Na és... a szeretet és a szabad akarat létezése mibennünk, miért zavarja ily mélyen a szívedet, bátyám? Mert Lucifert minden tettében ez motiválta, még ha te ezt nem is akarod meglátni! És az én összes bűnöm is ezekből fakad, miket így nem is csinálnék vissza soha! Ha mi vagyunk a tűz, te pedig a víz... kioltasz bennünket, csak mert különböző célok éltetnek bennünket? - kérdeztem vágyódva, még ha bizonyos is volt, hogy testvérem ellene van a szavaimnak, és ellene van annak, hogy meglássa bennük az igazságot. Én hittem az igazamban, s hittem vágyaimban, hittem a szeretetemben, és a szívem szavában, ahogy hittem mindig is Luciferben is, és abban, hogy előbb ejtene sebet magán, mint bármely testvérén, inkább... kivéve, ha előtte testvérünk és szüleink ejtettek sebet őrajta...  A fájdalomtól való menekülés, a bántalom ellen való küzdelem, ősi ösztönök voltak, miket akarva-akaratlanul mibelénk is elültettek réges-régen... Küzdhetünk ellenük, de aligha győzhetünk. 
Michael hangja zendült, és én megremegtem tőle... Igen, féltem tőle, igen, hatalmasabb nálam, mindig is az volt, mindig is az lesz. De félelmem ellenére is dacosan néztem fel szemeibe. Nem akartam meghunyászkodni.
- Azt mondják, az igazság fáj leginkább, mikor halljuk... - mondtam csendesen, de a néma helyiségben minden szavam tisztán hallhatta. Zengő hangja hatására még kisfiam is elnémult, s gyanakvón, várakozón lesett fel az "idegenre"... Nem sírt, de éreztem rajta, nem is tetszik neki, hogy az "idegen" kiabál az anyukájával...
Hallgattam őt... és éreztem a megvetést, az ítéletet a szavaiban, hogy bukottként tekint rám, hiába vannak meg a szárnyaim, erőm, mindenem... hiába nem azért küldték ide le, hogy ítéletet hajtson végre rajtam, ő azért csak megítél, és megvet... még ha nem is tesz kárt fizikailag bennünk. De talán jobb is volna, ha tenne. Mert a test sebei begyógyulhatnak... a léleké már kevésbé... S még ha a szó szoros értelmében nincs is lelkem... tekintsünk úgy, mintha volna, és hadd érezzem, miként mártanak tőrt beléje a testvérem szavai. Az örök élet áldás... de átok is, ha emiatt, vannak dolgok, amik egy örökkévalóságon át fájnak majd. Talán ilyen nagyon még soha azelőtt nem éreztem át a kínt, amit Lucifer érezhet azóta, hogy a családunk a Pokolba taszította... A megvetés, a lemondás fáj, főleg, ha olyantól kapod, kinek óvnia és szeretnie kéne... Mert hiszen, a családnak azt kellene... attól család... hogy szeret, és kiáll melletted, ha rossz voltál, és ha más vagy, mint ők, akkor is...
- Magányos leszel egyedül a Mennyben, testvérem... te... az egyetlen, ki tökéletes... - mondtam, neki a hátának, ha már a szemembe nézni méltóságán aluli volt neki. Szolgálat, és isteni akarat, igen, és még akkor azt mondja, hogy Lucifer az, aki gőgös, miközben ő csak a kötelességét teljesíti... 
- Ahogy te látod a világot, a dolgokat, és bennünket, bátyám, az valóban idegen nekem. Én nem tudok, soha nem is tudtam olyan érzéketlen lenni, mint te. Alkalomadtán, kérdezd meg atyánkat, miért lettünk ilyen nagyon különbözőek, ha aztán meg arra vágyik, hogy egyformák legyünk... - vetettem ellen, mert reméltem, ha ellenkezem, képes leszek kikívánkozó könnyeimet visszapislogni a helyükre. Jól tudtam, hogy a könnyeimet ő a gyengeség jelének venné, pedig számomra épp hogy fájdalmam és bánatom erejének jelei voltak azok. És fájdalmam, meg bánatom, épp akkora, és oly erős volt, mint szeretetem a világ és családom iránt. 
Szomorúan lestem fel magas alakjára. Szenvedésem a szívem legmélyébe zártam... nem hagyhattam, hogy fiam megérezze a kaszát, mely fejünk felett lebegett. Anya vagyok. Ez a kötelességem. Értettem én, mit akart mondani Michael... most talán nem okoz bennünk kárt, de ha erre utasítják őt, visszatér, és bevégzi, mire szíve mélye valójában vágyik... bevégzi elpusztításunkat... megvetése szentesített eredményét.
- Ha bántani vágysz bennünket, testvérem, ne fogd a parancsra... csak tedd meg. Azt az egyet kérem csupán, mint vér a véredből... hogy most, vagy az eljövendőben teszed-e meg, nem számít, de úgy tedd, hogy egyikünknek se kelljen egy pillanatig sem élnie a másik nélkül... - pillantottam fel rá, majd le az én édes kicsi fiamra. Én nem élhettem őnélküle már, és ő nem élhetett nélkülem... azt akartam, ha mennünk kell, együtt menjünk, és nem akartam tudni, melyik lesz az utolsó perc, most, vagy valamikor majd, amikor az iránta érzett szeretetem még kitöltheti lényemet. Egyszerűen csak szeretni akartam, most és mindörökre. 
Félelemmel vegyes gyötrelemmel hallgattam őt, ahogy testvérünkről beszélt, és arról, miért is végződhet háborúval a helyzet. Éreztem... érezni akartam legbelül, hogy a bátyám nem vágyik erre, hogy tényleg nem akarja testvéreinket bántani, de... nem tudtam eltekinteni, attól, mit én láttam ebben a helyzetben is benne, mint már annyi sok másikban korábban...
- Még mindig nem értem, Michael... mi folyik odafent, hogy ezt kell tennetek egymással? Mindig csak az ellenkezés, mindig csak a harag, mindig csak erőszakkal erőltetnétek egymásra az igazatokat... Miért nem tudjátok meghallgatni egymást? Miért nem tudtok békét szítani a harag helyett...?! Kívánjátok a háborút, mindig csak azt kívánjátok, meg azt, hogy a többiek felett állhassatok... Ha énrajtam múlt volna, egyikünk sem volna nagyobb a másiknál, és egyikünk sem kéne hogy többre tartsa magát, mint a többiek...! - szomorú, dacos a hangom, ahogy néztem az éj fényeiben Michael arcát. Talán nem volt a legokosabb kioktatón szólnom hozzá, de ha már egymásnak akarnak feszülni, annál rosszabb már nehezen lehetne... mindig a harc, mindig az erő, mindig a hatalom, a megbecsülés... jaj, bárcsak egyszer végre szeretetből tennének valamit, és nem hatalomvágyból... és ez mindkettejükre vonatkozott, nem is csak egyik vagy másik bátyámra... Nem különböztek ők egymástól annyira, mint akartak... 
- Kérlek, Michael, ne csináljátok ezt... ennél jobbak vagytok! - kérleltem őt végül.
Vissza az elejére Go down
Michael


Michael

Hozzászólások száma :
9
Join date :
2021. Sep. 29.
Tartózkodási hely :
Ezüstváros, legfőképp
Foglalkozás :
Hadvezér, a kozmikus rend felügyelője, Isten Kardja

Auriel & Michael - Bővült a család... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auriel & Michael - Bővült a család...   Auriel & Michael - Bővült a család... Empty2021-12-10, 17:52



Archsiblings
So far from seeing home, I stand out here alone


Mint vízióját követő zarándok, úgy vándorol tekintetem anyáról fiúra. Hiába azonban a sötét íriszek jeges ígérete, a gyermek egyedül kíváncsiság jeleit mutatja, nincs meg pillantásában az a csalódottság, melyet szülőanyjáéban fedezek fel, s szemmel láthatóan nem zavarja őt havas rónaság sem, mely a számára idegen körvonalakba zárva lapul. Felmerült-e lényemben, hogy ő is egy jégverem áldozata legyen, egy cella rabjaként, hol még a feledésnek áldása sem vár rá? Magától értetődően. Ha kardom regélni tudna, pengéje felidézné nefilimek sorsát, kannibál óriások vérének szinte feketébe hajló tónusát, markolata pedig elmesélné, hogy ujjaim sosem ernyedtek körülötte, még akkor sem, mikor a föld beleremegett a pusztító lények élettelen testének zuhanásába. Most csak levegőt szorítok markomba, mind erősebben, kíméletlenebbül, ahogy testvérem szavai a rosszallás, s kioktatás spektrumába csúsznak át.
- Ez talán így van, és a részletek ismeretének hiányában nem vonom kétségbe szavaid jogosságát. De heveny érzelmeid megakadályoznak téged abban, hogy a teljes képet lásd, végeredményében ugyanis az intenciók mit sem számítanak. Egyensúlyt kellett teremteni. Ehhez viszont a lázadásnak véget kellett érnie.
Megtartom hanghordozásomat a maga tárgyilagos mivoltában, bár, az eddig tapasztaltak alapján erős gyanú él bennem azzal kapcsolatban, hogy az angyal ezt is, tévesen, apátiám jeleként regisztrálja majd. Óva inthetném stílusárt, vagy azért, amiért gőgöt feltételezett rólam, ám ezek jelen pillanatban annyit számítanak, mint magasan szálló madár a mélységhez szokott bálna számára. Mindazonáltal, még ha erre bizonyítzékot arcomon nem is fog találni, legfeljebb szemeim kósza villanásában, feltételezését elraktározom magamban, s nyomán megformálódik a kérdés, mely talán a történelem pirakadata óta ott motoszkált bennem egy fényből álló hiperkockába dugva. "Miért? Miért Sa..."
- Szabad akarat. - visszhangozom e két szót, ízlelgetve őket, mintha csak arról óhajtanék bizonyosságot nyerni, hoy jól hallottam, mi hagyta el a száját.
- Isten ajándéka az embernek. - az utolsó szót megnyomom, hogy érzékeltessem vele álláspontomat, gondolatmenetem sínjeinek végállomását.
- A mi feladatunk az, hogy szolgáljunk, nem az, hogy kényünk-kedvünk szerint interaktáljunk a világgal. - ha a korábban elhangzott szavaim nem tették volna ezt egyértelművé, most emlékeztetem rá húgomat. Való igaz, az én szememben késő erre már, de nem is előttem kell bűnbocsánatot gyakorolnia, Urunk dönt majd afelől, hogy kegyeiben tartja-e vagy sem. Ami engem illet... nos... nem az én döntésem lesz. Sosem az enyém. Ezt kivétel nélkül mind figyelmen kívül hagyják, de nem hibáztatom őket érte. Eféle felismerés felér a Sion súlyával, melyet nem célom a vállukra helyezni.
- Nem kizárt, hogy igazat szólsz. Ahogyan az sem, hogy a gyermek, kit karjaid közt tartasz, a Teremtő kifürkészhetetlen útjainak egyikét képezi. S ha ez így van, védelmezni fogja őt pengém az Isteni elrendeltetés felé vezető útján. Azonban, hogy kérdésedre is feleljek, válaszom igen. Amennyiben veszélyeztetitek eme világ balanszát... amennyiben ez lesz majd az Úr akarata, úgy én leszek majd lángjaitoknak a szökőár, végtelennek hullámai, melyet egykoron csupán Noé és kiválasztottai élhettek túl. - akkor majd, egy kicsit újra elpusztulok én is, s a jég vastagodni fog.
- Felhívnám viszont figyelmedet arra, hogy tévedsz, ha azt gondolod, hogy bukásodat, s vele, vesztedet kívánom. - egyetlen pillanatra engedem csak meg, hogy a báty beszéljen belőlem, és ne a stratégiákban, illetve objektív adatokban gondolkodó hadvezér.
- Legyen hát így. - hosszas hallgatás után szólalok meg újra, mert az a fajta kötelék, melyről tanúbizonyságot tesz, valóban ritka, s még inkább, távoli a számomra. Fürkészésem tárgyát váltogatom, pedig tudom, a még oly' ifjú gyermek aligha adhatna bármiféle választ, ahogy az sem kérdés, hogy engedelmességgel fogadok egy parancsot.
- Kérésedet tiszteletben fogom tartani. - ennyit mondok csupán, nem többet. Ha elkerülhetetlenné válik...
Hanglejtésem az egyedüli, mi rést kínál, s a szűk repedésen átpréseli a kimondatlanul hagyott hangsorokat. Jobb, ha így maradnak.
- Csupán Isten tökéletes, én nem. - rázom meg a fejem ellentmondásom jeleként.
- Ha távozásod óta elkerülte volna esetleg a figyelmedet, az Úr néma. Az angyalok kétségbeesettek. Gabriel a halandókon tölti ezt ki. - majd felvont szemöldökkel nézek rá.
- Az imént még nem így vélekedtél. - nem olyan régen még másokat jelölt meg nnak okaként, hogy kötelességeinek hátat fordított.
- Nem óhajtok hadakozni vele. - jelentem ki végül, mert ez az igazság.
Gabriel az öcsém, s nem óhajtom ellene fordítani hatalmamat.


Outfit: Setét falak közti szárnyak
» @ «
Music: So far by Ólafur Arnalds
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Auriel & Michael - Bővült a család... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auriel & Michael - Bővült a család...   Auriel & Michael - Bővült a család... Empty

Vissza az elejére Go down
 
Auriel & Michael - Bővült a család...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mennyei megbízás - Auriel és Thomas
» Auriel
» Auriel && Heaven
» Égből pottyant meglepetés ⚜ Auriel & Alexander
» A Mennyország érintése ~ Auriel és Ethan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Világok harcai :: Föld :: Los Angeles :: Árvaház-
Ugrás: