A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Andrew Blackwood
2024-05-26, 21:57
Andrew Blackwood
2024-05-26, 21:56
Emily Blackwood
2024-05-25, 21:31
Lucinda Loft
2024-05-24, 19:21
Andrew Blackwood
2024-05-19, 23:25
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 The Running Boy ⚜ Becca & Andy

Go down 
SzerzőÜzenet
Andrew Blackwood


Andrew Blackwood

Hozzászólások száma :
4
Becenév :
Andy
Join date :
2024. May. 16.
Tartózkodási hely :
Ahol az ikre
Foglalkozás :
tanuló

The Running Boy ⚜ Becca & Andy Empty
TémanyitásTárgy: The Running Boy ⚜ Becca & Andy   The Running Boy ⚜ Becca & Andy Empty2024-05-26, 21:56



Becca & Andy
Mama, life had just begun
But now I’ve gone and thrown it all away
Mama, ooh, didn’t mean to make you cry
If I’m not back again this time tomorrow
Carry on, carry on
Mama, ooh
I don’t wanna die
I sometimes wish I’d never been born at all

Futok.
Hallom a saját zihálásomat, amint a fény elhal a szemeim előtt. Az éjszaka úgy csap le a tájra, akár gyilkos az áldozatára. És én csak futok, ahogyan a lábam bírja. Nem tudom hol vagyok, nem tudom mikor vagyok.
Megtettem, amit meg kellett tennem... és most az életemért futok.
Űzött vadként nem láttam más megoldást, mint lepaktálni az Ördöggel, aki sokkal valóságosabb, mint azt az emberek többsége valaha is gondolná. Egy alku vele... vajon a lelkemért? Van egyáltalán olyanom? Nem tudom, de nem is érdekelt akkor és abban a pillanatban, mikor kellemes, langymeleg ujjai határozottan záródtak a kézfejemre: megköttetett. Ő pedig egyenesen a fiához vezetett, Alexander Morningstar-hoz. Akkor még nem tudtam, miféle hatalommal bír... hogy képes utazni az időben. Így a lehetetlen egyszeriben lehetségessé vált, elbújni minden idők legsikeresebb és leghíresebb sorozatgyilkosa elől - az apám elő. Mert bár legyen bármilyen jó vadász és üzérkedjen fekete mágiával, az idő szövevényes szövedékében még ő sem találhat meg, nem igaz? Egy korban, mikor még meg sem születtem vagy már régen el kellett volna porladjak. Magam sem tudom, ahogyan Alex sem. Azt mondta, így a legnagyobb az esélyem a sikerre: ha még ő maga sem tudja, milyen időbe küld. Így nincs, aki elárulhatná, hová is menekültem. Mielőtt útnak indított, két dologra figyelmeztetett: az első, hogy húzzam meg magam, főként a közeli rokonokat és barátokat kerüljem, nehogy bármiféle változást idézzek elő. A másik... mi is volt? Mire figyeljek? Azt mondta, ha meglátom, fussak. Ha mit látok meg? A Lényt. Biztosan ezt a szót használta? De nem volt esélyem rá kérdezni, mivel a következő pillanatban már magával ragadott az idő vihara, akár Dorothy-t a szélvész mesében. Forgott velem a világ, az émelygés kerülgetett, mikor rám tört a felismerés: nem érzékelem Emily-t! Nem hallom őt és nem is érzem. Sosem... éreztem még a hiányát ez előtt. Leírhatatlan. Mintha kivágtak volna belőlem egy darabot és egy hangszigetelt szobába zártak volna. Hirtelen olyan egyedül éreztem magam, mintha senki sem élne rajtam kívül a bolygón. Akkora volt a csend, hogy az kis híján az eszemet akarta venni. Én pedig futni kezdtem, magam sem tudom, hogy miért vagy mi elől... talán az egész világ elől, egy olyan világ elől, ahol az ikrem nincs mellettem. Ebben a percben kezdtem csak megérteni a tetteim súlyát, hogy mit is tettem valójában. Nem csupán magammal. Hanem velünk. Úgy neki iramodtam, hogy a sötét erdőség, melyen át a lábaim vittek, egészen elnyelni látszott és soha véget nem érőnek tűnt. Míg fel nem löktem valakit a koromfekete éjszakában! Nagy hévvel csapódtam neki a másik testnek, ez a mozzanat rántott el a téboly szakadékától. Hirtelen realizáltam az ütközést és igyekeztem úgy esni, hogy közben a baleset áldozatát magamhoz öleltem, hogy minél kisebb sérülést szenvedjen az én hibámból. Egyik kezemmel a fejét próbáltam megfogni, hogy ne az érje a földet, ami többé-kevésbé sikerült is. Elsodortam, akár egy falevelet.
- E-elnézést... én csak...
Kezdek bele, miközben megpróbálok feltápászkodni, felnyomva magam karjaimmal. Ekkor azonban elkerekednek a szemeim, ahogy megpillantom a nő arcát, akit "elütöttem".
- Anya?!
Lesokkolok. Hogyan lehetséges ez? Talán nem sikerült a manőver? Vajon az apám már leadta neki a forródrótot?! Az izmaim megfeszülnek és felkészülök rá, hogy az anyám közli velem: "Csalódtam benned fiam. Hogy tehetted ezt?". Nem mozdulok, talán levegőt sem veszek, míg ő meg nem szólal.


You can't run forever
OutfitMusic
Vissza az elejére Go down
 
The Running Boy ⚜ Becca & Andy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» O'Hara otthon - Jack & Becca
» Andy Greyson
» Andrew "Andy" Blackwood
» Twin Tales ⚜ Andy Blackwood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Világok harcai :: Föld :: Los Angeles :: LA Egyetem-
Ugrás: