A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 A Padre házhoz jön ⚜ Tom & Damien

Go down 
SzerzőÜzenet
Tom Serafin


Tom Serafin

Hozzászólások száma :
30
Becenév :
Padre, Atya, Angel
Join date :
2018. Oct. 10.
Foglalkozás :
Pap

A Padre házhoz jön ⚜ Tom & Damien Empty
TémanyitásTárgy: A Padre házhoz jön ⚜ Tom & Damien   A Padre házhoz jön ⚜ Tom & Damien Empty2022-09-13, 19:30



Padre & Damien

A motor búgása elhal, midőn a kulcs elfordul. Kikapcsolom a GPS-t a kocsimban, majd fel pillantok az impozáns, kastélyokat idéző kúriára. Hát valóban ez az a hely. Kiszállok s néhány másodpercig szemlélem a lenyűgöző épületet, hogy aztán újfent az apró, fekete kártyára pillantsak, amit a különös idegen adott az egyik temetés után. Ezüst betűk hirdetik, Damien Shayel a birtok tulajdonosa, a neve alatt pedig ott virít a lakcím. Megindulok a bejárati ajtó felé és határozottan kopogtatok. Még ez is mestermű, igényes, marinált tölgy talán. De nincs időm sokat merengeni, szinte rögtön bebocsátást nyerek. Egy csinos ázsiai lány nyit ajtót, fekete garbóban. Szemlátomást mind a ketten meglepődünk kissé. Úgy sejtettem, Damien egyedül él, de tévedtem.
- Üdvözlöm, a nevem Tom Serafin atya. Damienhez jöttem. Kegyed bizonyára a barátnője?
Barátságosan szólítom meg a fiatal nőt, aki úgy tűnik, otthon van, ellenben ránézésre nem gondolnám rokonnak. Damienen viszont nem láttam gyűrűt és ha a hölgy a felesége lenne, bizonyára elkísérte volna a temetésre. Így a barátnőre tippelek, de mint látom, a kolláré és ez a megjegyzés kissé zavarba hozza a hölgyeményt, aki szabadkozva felel. - Jó napot, atyám. Én... nem tudtam, hogy vendéget vár... hogy egy egyházi személy... öö... Mi? Mi nem...! - Próbálja palástolni zavarát, így gyorsan be is invitál és én helyet foglalok egy kényelmes kanapén. Kedves lánynak tűnik és olyan izgatott. Csillogó szemekkel mered rám és le is huppan velem szemben, a szalonban. Gyönyörű ez a ház, igazi művészi csoda, nem győztem a fejemet forgatni, miközben a közösségi helység felé vezetett a titokzatos hajadon. Vajon ki lehet? Az író-énemet igen csak furdalja a kíváncsiság, a kreatív elme átka. - Ne haragudjon, csak olyan különös, hogy egy pap jön hozzá látogatóba... Tudja, én viszont katolikus vagyok! A vezetékneve pedig olyan... szép! - Csevegi oldódva a bájos hölgyemény és meg is mutatja az apró keresztet, amit a nyakában visel a magas nyakú felső rejtekében.
- Isten útjai kifürkészhetetlenek, bár klisé, régi igazság. Örömmel hallom, hogy hisz. Biztosan jó hatással van Damienre. Köszönöm, az árvaházban csak Angel-nek szólítanak.
Szivélyesen mosolygok a leányzóra és tovább beszélgetek vele, amíg a ház ura meg nem érkezik. A szemem sarkából mintha láttam volna egy szolgálót, aki elsietett, bizonyára értesíti az érkeztemről Mr. Shayel-t. Vajon miféle fickó lakik ilyen fiatalon egy efféle palotában, egy keleti szépséggel?  

Note: Ide írhatsz bármit     ✠
Vissza az elejére Go down
 
A Padre házhoz jön ⚜ Tom & Damien
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Az Ördög házhoz jön ~ Lucifer & Trixie & Chloe
» Damien Shayel
» A Padre története
» Bosszú, megbocsátás, vezeklés - Arlene és Damien

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Világok harcai :: Föld :: A világ többi része :: Shayel Birtok-
Ugrás: