A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Maze & Lilith - Family reunion

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Maze & Lilith - Family reunion Empty
TémanyitásTárgy: Maze & Lilith - Family reunion   Maze & Lilith - Family reunion Empty2019-08-17, 23:19


Egy újabb forgalmas este a Luxban. Ma vajon hány vendéggel fogok közelebbi viszonyba kerülni? Hmm, a napi rekordom egyelőre az öt. Annyi bolond férfi van, pár feles után bármibe bele lehet vinni ezeket. Habár, ha jobban belegondolok a nőket is.. Mondjuk, őket kicsit nehezebb. Bár, inkább csak addig van a baj, amig megtalálom a biszexuálisokat. Igaz, olyannal is találkoztam már a Lux megnyitása óta, hogy valaki csak annak mondta magát, amint meglátta, hogy méregetem. Mint kiderült, szegény túl kezdő volt ahhoz, hogy rendesen eladhassa magát biszexnek. Bár, aznapra elment..
Túl régen csináltam utoljára ilyet. Elvegyülni a vendégek között,  majd összegabalyodni néhányukkal. Kezdek átmenni unalmas pultosba. Mást sem csinálok, mint kiszolgálom itallal az erre tévedőket. Hiányoznak azok az izgalmas napok, hetek.
Az elmúlt 74 órában mindjárt csak amiatt aggódom, hogy Trixie-nek vajon nem-e esett baja Behemoth mellett.. és amíg ki nem békülök a kislánnyal, ez valószínüleg így is marad. Hiányzik az a kicsi rosszcsont.
Ahelyett, hogy hagytam volna magam tovább sanyargatni, inkább töltöttem egy pohár jagert, amit azonnal le is húztam. Azok a gyógyszerek, amiket tartalmaz, most kellenek nekem mindennél jobban.
Aztán, mintha egy túlzottan is ismerős alakot vélnék felfedezni a bejárat irányából.. áh, biztos, csak hallucinálok, legyintek a dologra. Ő nem lehet itt.


Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Maze & Lilith - Family reunion Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maze & Lilith - Family reunion   Maze & Lilith - Family reunion Empty2019-08-22, 08:55



Mazekiin és Lilith
A minap már jártam itt, mikor Luciferrel találkoztam, és beszélgettem. Sajnos akkor elkerültem a lányomat, pedig jó lett volna vele is találkozni. Minthogy tegnap szabadságon volt, és Lucifer nem említette, hogy ma is azon lenne, ezért ma ismét eljöttem, egy kellemes, vörös ruhában. A csillogó és főleg sötét ruhákba öltözött tömegből valahogy kirívónak éreztem magam, de nem számított. Szép voltam, és élveztem, hogy megnéznek. A Luxba érve körbe nézek, keresem tekintetemmel azt, akit elsőnek hoztam a világra. Azt, aki felébresztette bennem az anyai ösztönt. Azt, akit úgy védtem, hogy megöltem az apját. Azt, akiért bárkit darabokra tépnék.
És meg is látom. Ott áll a pultban, és errefelé néz. Elmosolyodom és oda sétálok.
- Mazekiin. Drágám. Örülök, hogy végre itt talállak. - mosolygom rá oda lépve. A pult túl széles és magas, hogy oda tudjak hajolni egy csók erejéig, de a kezem oda tartom, hogy megfogja.
- Hiányoztál édesanyádnak! Csodálatosan nézel ki. Hogy vagy, mesélj nekem! Jó idefent? - kérdezgetem, miközben arcát nézem. Mennyi hasonlóság van köztünk... Az arccsont, a hegyes áll, a sötét tekintet... Ha az apja fehér lenne, kiköpött másom lenne ez a leány.


outfit@Phoenix
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Maze & Lilith - Family reunion Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maze & Lilith - Family reunion   Maze & Lilith - Family reunion Empty2019-10-05, 22:21


Nem tudtam eldönteni, hihetek-e a szemeimnek abban a pillanatban. Ő nem lehet itt, az lehetetlen, mégis mit keresne itt? Viszont miután látszólag kiszúrt engem, majd kisvártatva el is indult a pult irányába, onnantól már-már nevetséges lett volna részemről azt feltételezni, hogy nem az anyám közeledik felém. Lilith itt, személyesen.. szokásához híven kirívó, élénkszínű ruhában. Összeráncolt szemekkel figyeltem egy ideig, majd amint felém fordult, hirtelen úgy tettem, mintha valami sokkal fontosabb dologgal lennék épp elfoglalva.
Nem igazán nevezhetném hétköznapi anya-lánya kapcsolatnak a miénket. Vajon mi célból jött ide?
- Végre? - Bukik ki belőlem a kérdésem. Tehát járt már a Luxban korábban; ez roppant érdekes. - Nem tagadom, nem kicsit leptél meg a felbukkanásoddal. Mi járatban vagy idefent? - Folytatom érdeklődően, közben egy röpke pillanat erejéig a kezemet az övére helyezve, direkt terelve rá a szót, hogy ne nekem keljen beszélnem. Nem igazán lenne miről szót ejteni, pláne, hogy az utóbbi időben 24/7 egy ember poronty miatt aggódom, akit valamiféle érthetetlen okból kifolyólag Behemothra bíztak helyettem. No, meg Trixie-ről nem is szívesen ejtenék szót neki, egyelőre még elég gyanúsnak találom a felbukkanását.



Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Maze & Lilith - Family reunion Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maze & Lilith - Family reunion   Maze & Lilith - Family reunion Empty2019-10-08, 14:35



Mazekiin és Lilith
Vidáman és örömmel telve lépek lányomhoz, aki viszont úgy viselkedik, mintha egy bűnöző lépett volna a falak közé. Eleinte kerüli a pillantásom, elfordul, aztán még is nyájas. Hát, ilyen az anyai lét! Hálátlan néha, de mit van mit tenni. Végül is, én neveltem ilyennek. Mindez persze folyton mosolygó arcomon nem is látszik. Az viszont jól esik, hogy megfogja a kezem, mégha csak egy pillanatra is.
- Luciferhez jöttem. Mármint tegnap. Nem ma. Ma hozzád jöttem! Volt néhány dolog, amiben a tanácsát kértem, meg persze a legjobb barátom, szóval látogatásnak is jó volt. Mesélte, hogy ez itt mind, ez a csoda a te kezed nyoma. Büszke vagyok rád! - mosolygom rá.
- De ez az ő szemszöge. Mesélj egy kicsit, hogy alakul a sorod? - kérdezem arcát fürkészve.


outfit@music
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Maze & Lilith - Family reunion Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maze & Lilith - Family reunion   Maze & Lilith - Family reunion Empty

Vissza az elejére Go down
 
Maze & Lilith - Family reunion
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer
» Démonok között ☽☾ Maze & Behemoth
» Demons Are a Girl's Best Friend - Maze & Behemoth
» Lilith
» Lilith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Kopár Vidék :: Játékok Temetője-
Ugrás: