A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Lucifer Morningstar
Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer Vote_lcapMe and the Devil ~°~ Maze & Lucifer Voting_barMe and the Devil ~°~ Maze & Lucifer Vote_rcap 
Ethan Burns
Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer Vote_lcapMe and the Devil ~°~ Maze & Lucifer Voting_barMe and the Devil ~°~ Maze & Lucifer Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer

Go down 
SzerzőÜzenet
Lucifer Morningstar

Admin
Lucifer Morningstar

Hozzászólások száma :
253
Becenév :
Lucifer, Lu, Luci
Join date :
2018. Aug. 14.
Tartózkodási hely :
Lux
Foglalkozás :
Bártulajdonos, civil tanácsadó a rendőrségnél

Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer Empty
TémanyitásTárgy: Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer   Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer Empty2020-05-20, 15:38



Me and the Devil ©


Az éjszaka már ránk szakadt, fekete, olajos fátyolként borult ránk...egy vasfüggöny súlyával. Csupán a Hold sápkóros fénye szivárog be a méretes üveg ablakokon, egyetlen, kegyetlen sávban aligha fürdetve a lakást. Jómagam pedig ott ülök a bőrkanapé végében. A sötétben. Az árnyak között. Csend van. Lábamat keresztbe vetettem, drága öltöny feszült testemen, és a karfára könyökölök fél kézzel, míg másik kezemmel az ölemben levitáltok egy ugyan olyan érmét, mint amit anno Malcolmnak, az emberi szemétnek adtam. Egy pöccintés, és a Megfeszített alakján fut végig a tejfehér holdfény egy kósza sugara, "In God we Trust", hirdeti, 'Father, Son, Holy Ghost'. Még egyet pöccintek és az érme megfordul, "In God we're Damned", 'Beelzebub, Serpent, Satan, Lucifer, Dragon'. S mind a két oldalán: Morning-Star. Ki tudja mióta ücsörgök itt, mióta csinálom ezt vagy hogy mióta van még egy ilyen érmém, már ha ez egy másik egyáltalán. Nem szűrődik fel zaj a Luxból, síri csend uralkodik. Az épület üres. Magam vagyok. Behemót füstként iszkolt előlem, bizonyára Trixiet keresi, bárhol legyen is. A dohányzóasztalon magam előtt egy félig üres whiskey-s pohár pihen. Gondolataimba merülök. Azon tűnődöm, még is hogy történhetett meg mindez? Újra és újra elolvasom a szavakat az érmén, olyan nyelven íródnak, amely a szemlélő anyanyelve, így én az angyalok cirádás betűit vélem látni a fémen, melyet a Mennyben alkottak, de a Pokolban kovácsoltak késszé. A szavak jelentésén töprengek. A mondatok súlyán. Annyi minden történt, minden megváltozott. Többé semmi sem olyan, mint korábban volt.

Me and the Devil
Walking side by side
Me and the Devil
Music




I'm headed straight for the Castle
They wanna make me their King
And there's an old man sitting on the throne. That's saying that I probably shouldn't be so mean. They’ve got the kingdom locked up. And there's an old man sitting on the throne. That's saying I should probably keep my pretty mouth shut. I'm headed straight for the castle.

Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer   Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer Empty2020-05-20, 23:57


To: Lucifer



tumblr_okz8qvby9f1tcbchho2_r1_250.gif
Éjszaka van, démon vagyok, nincs szükségem alvásra és unatkozom. Ilyenkor már nem megyek Lindához, mert már biztos alszik. Csak egy személy jut eszembe, aki biztosan ébren lehet... Lucifer. Rég nem néztem már felé és nem is terveztem, most mégis már elindultam a Lux felé, hogy találkozzak vele, igyunk pár pohárkával és megtudjam, hogy most éppenséggel mivel foglalja le magát. Mindig van valami, csak ritkán osztja meg velem, mindent utoljára tudok meg szinte. A tőröm párja is talán még nála van? Káin megölése óta nem találkoztam senkivel, aznap, mikor kiszabadultam tőle elég ramaty állapotban voltam és még mindig vagyok is. Senkit sem érdekelt, hogy mi van velem, hová lettem, mi van ha történt velem valami? Nem akarom sajnáltatni magam, nem szokásom és nem is lesz, de azért a hiányom felvethetett volna pár kérdést, ha nem is Lucifernek, de másoknak. Jó, szinte mindenki haragszik rám valamiért, Trixit is meg kellene békítenem, eléggé kibuktam Dan miatt rá, szegényem.
Belépek a szórakozóhelyre, ami üres. Felvonom a felvágott szemöldökömet és úgy indulok meg a megmaradt pengémmel a kezemben az épületben, rossz előérzetem van, de amint felérek az Ördög lakosztályához, úgy fest, teljesen felesleges az aggodalmam. A fegyver a helyére kerül, nem azért jöttem, hogy harcoljak.
- Hell-oh Lucifer! - Köszöntöm és a bárpultjához lépek, ahol magamhoz veszek egy poharat és egy whiskyt, amivel odasétálok a bőrkanapéhoz és helyet foglalok a másik végében a lábaim keresztbe téve. Öntök magamnak egy jó adaggal, csak tisztán. Megemelem a poharam és már kortyolok is bele, miközben az érmét nézem nála. Rég láttam nála ezt, azt hittem elvesztette vagy csak szerzett egy újat? Fogalmam sincs, de ezzel gondolta, hogy visszajuthat majd a pokolra, amire már úgy hiszem nincs szüksége.
- Tudsz valamit Trixiről és Chloeról? - Érdeklődöm, elvégre célja is van az érkezésemnek, ami nem az, hogy feltétlen csak őt és az ő gondjait hallgassam. Igaz, ebben érintett ő is, remélem többet tud, mint én.

Vissza az elejére Go down
Lucifer Morningstar

Admin
Lucifer Morningstar

Hozzászólások száma :
253
Becenév :
Lucifer, Lu, Luci
Join date :
2018. Aug. 14.
Tartózkodási hely :
Lux
Foglalkozás :
Bártulajdonos, civil tanácsadó a rendőrségnél

Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer   Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer Empty2020-05-29, 20:46



Me and the Devil ©


Nappalok és éjszakák váltakoznak. Az izzó napkorong bearanyozza a bolygót, hogy aztán alá merülhessen az éjszaka sötétségének végtelen óceánjába. Míg világ a világ. Az obolosz lustán megfordul. Újabb fordulat. Némán és rendíthetetlenül pördül meg újra s újra a fémpénz, ami a Révész igaz záloga. Kharón karmainak martaléka. Vajon lenne, aki a nyelvem alá helyezi? Tűnődöm a vaksötétben és mind e közben társaságom akad. Nem pillantok fel, mintha csak az obolus igézett volna meg. Fekete íriszeim rezzenéstelenül merednek előre. Nem visszonzom Maze köszönését. Az érme újfent megpördül a kezemben. A súlyos whiskeys üveg koppan a pulton. Ismét egy fordulat. A démonom letelepszik a nyikorgó bőrre. Az obol rendületlenül járja örökös táncát. Mikor a kérdés elhagyja Maze száját, akkor szólalok meg először. De továbbra is elrévedek a váltópénzen.
- Chloe látott. Az arcom. A másik arcom.
Felelem ugyan azon a hangszínen, mintha pusztán az időjárás viszontagságairól csevegnénk.
- Trixie...
Kezdeném egy szusszanásnyi hatásszünetet követően, de elakad a szavam. Eszembe jut mindaz, amit a Behemót mondott. Ahogyan leírta azt, amit látott. Patyolatszín, szikrázóan fehér tollak. A gyermek szárnyakat bontott. És elnyelte a sötétség. Most először pislantok hosszú idő után. Az érem bukfencet hány a tenyerem felett.
- Trixie...nos, ő eltűnt a Föld színéről. És minden általam ismert világból és időből.
Sóhajtom szaggatottan, mélyen, hogy aztán ismét vissza zuhanjak sztoikus mozdulatlanságomba. Csupán az érme kering unottan, de dinamikusan a levegő szárnyán.

Me and the Devil
Walking side by side
Me and the Devil
Music




I'm headed straight for the Castle
They wanna make me their King
And there's an old man sitting on the throne. That's saying that I probably shouldn't be so mean. They’ve got the kingdom locked up. And there's an old man sitting on the throne. That's saying I should probably keep my pretty mouth shut. I'm headed straight for the castle.

Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer   Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer Empty2020-08-25, 14:14


To: Lucifer



tumblr_okz8qvby9f1tcbchho2_r1_250.gif
Persze miért is venne rólam tudomást Lucifer, csak a hülye érméjével játszik és tekintete is elréved eme játékot felé, ahogy pörög az obolosz. Szóval kérdezek tőle, talán arra válaszol majd és találok valami nyomot, amin elindulhatok, hogy megtaláljam őket és megtudjam, miért kerülnek engem vagy miért tűntek el ilyen hirtelen.
- Akkor elhiszi, hogy te vagy Lucifer és léteznek démonok is?! - kérdem kicsit jobban kiegyenesedve és gyanakvón. A hogyan történhetett meg résszel nem is foglalkozom inkább, mert ez sok mindent megmagyaráz. Annyira önző, természetesen magát sajnáltatná most is, de én biztos nem fogom pátyolgatni.
- Mi van Trixievel? - nem tetszik a hatásszünet, ahogy elakad a szava és hosszú idő után lehunyja szemeit, majd kinyitva borzalmas hírt közöl velem. Fel is pattanok a kanapéról és megragadom a gallérjánál meggyűrve a ruháját és közelebb hajolok hunyorogva.
- Eltűnt Trixie és te nem szóltál nekem? Mióta és hogyan történt? Meg kell találnunk, olyan nincs, hogy ne legyen meg! - Az első emberi barátom, aki még nem is olyan idegesítő, mint a felnőttek, nem hiszem el, hogy ő meg csak itt szobrozik. Ellököm vissza a székébe és hátrébb lépek a hajamba túrva, merre is induljak el megkeresni.
- Nem hiszem el, hogy nem teszel semmit csak itt ülsz és vársz a csodára! - Förmedek rá mégjobban, tudja, hogy én bárkit megtalálok, sokkal jobb vagyok ebben, mint itt bárki ezen a világon és a pokolbéliben is. Én megtalálom azt is, akit ő nem és ezért valaki felelni fog, az meg még itt lehet, csak elő kell keríteni.

Vissza az elejére Go down
Lucifer Morningstar

Admin
Lucifer Morningstar

Hozzászólások száma :
253
Becenév :
Lucifer, Lu, Luci
Join date :
2018. Aug. 14.
Tartózkodási hely :
Lux
Foglalkozás :
Bártulajdonos, civil tanácsadó a rendőrségnél

Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer   Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer Empty2020-10-25, 16:44



Me and the Devil ©


Nem felelek rögtön Maze oly annyira egyértelműnek ható kérdésére, kijelentésre - vádlására. Ugyan az a vádló tekintet, mint Behemoth-nál. Beszívom a lakásom semleges illatát, a történelmi korokat látott könyvekét és az új keletű bőrbútorét. Akár a Pokol lángjai, úgy égeti a bennsőmet.
- Nem hiszi. Tudja. Látta. És az nem ugyan az.
Sóhajtom a szavakat ahogyan ismét ugrik egyet a különleges érme az ujjaim között, majd végül, rá emelem ólomsúlyú, végtelenül sötét tekintem.
Mazikeen pedig nem habozik, mennydörgésként pattan fel, hogy aztán egy szempillantás alatt ragadja magához a gallérom, tekintetét egészen mélyen fúrva az enyémbe.
- Még is mit tehettél volna?
Kérdezem félelmetesen higgadt hangon, állva megsemmisítő pillantását. Kegyetlenségem felé ismét határtalan. Bár most valami más is megbújik a mozzanatok között. Valami, ami hatalmasabb és sötétebb, mint ő vagy én.
- Pár napja, az iskolában. Behemót elmondása szerint. Kiesett az ablakon és eltűnt. Nyoma veszett abban a pillanatban.
Közlöm hidegen, midőn ő elenged, vissza lökve a helyemre. Az obolosz pedig, gúnyt űzve a halhatatlanokból, tovább lebeg ott, ahol eddig is volt.
Bennem pedig egyre csak terjed az, amitől félnem kellene. S egy úttal, sötét lelkülettel hallgatom el annak tényét, hogy Trixie hófehér szárnyakat bontott - pontosan olyanokat, mint az enyémek. Így nyelte el, bármi is legyen. Még a szárnyaim sem menthették meg...
- Itt már a csoda sem segíthet. Hát nem érted?! Nincs e Földön! Sem Mennyben, Purgatóriumban vagy Pokolban! És még csak az időben sem vagyok képes érzékelni!
Förmedek rá ezen a ponton, vérvörösen felizzó szemekkel. Ez azonban még is más, mint korábban bármikor. Az íriszem körül a szemeim teljesen feketévé válnak. Ahogyan a nyakamon kiduzzadó erek is, melyek elszenesedő ujjaként kúsznak fel a torkomon, akár a fekete tetoválások, erős kontrasztként a makulátlanul fehér öltönnyel, melyet viselek. Fújtatok, akár a dúvad.
Semmi sincsen rendben.

Me and the Devil
Walking side by side
Me and the Devil
Music




I'm headed straight for the Castle
They wanna make me their King
And there's an old man sitting on the throne. That's saying that I probably shouldn't be so mean. They’ve got the kingdom locked up. And there's an old man sitting on the throne. That's saying I should probably keep my pretty mouth shut. I'm headed straight for the castle.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer   Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer Empty

Vissza az elejére Go down
 
Me and the Devil ~°~ Maze & Lucifer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szükségem van rád... - Lucifer és Auriel - Lucifer tetőlakása
» Little Devil ✵ Son of the Morningstar
» Lucifer & Lilith
» Démonok között ☽☾ Maze & Behemoth
» Hello Főnök! - Lucifer & Adeline

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Világok harcai :: Föld :: Los Angeles :: Lux-
Ugrás: