A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero Empty
TémanyitásTárgy: Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero   Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero Empty2019-08-06, 12:15

Megtettem mindent, tényleg mindent. Könyvesboltokba jártam! Én! És nem képes rá! Nem volt képes megcsinálni nekem, amit akartam, mert túl gyenge. Pedig hogy bizonygatta, hogy meg fogja csinálni a karpereceket. Jobban mondva, hogy majd a könyvből kiolvassa a mágiát és képes lesz rá! De nem az, így sajnos hagynom kellett, hogy Cica eljátszadozzon vele. Neki is kell a játék. Szereti is nagyon, amiket hozok neki, most elégedetten gömbölyödik a lábam mellett, az új testébe zárva. Azzal mondjuk nem elégedett. Nekem is inkább van kedvemre a Pokol kutyájának arca, de ebben a világban nem mászkálhat úgy, mert a frászt hozná az emberekre, hogy a fejének a felével nem rendelkezik, és agya sincs.
Mondjuk, a valódi kinézetemmel gyanítom, hogy engem is kinéznének maguk közül. Csak viccelek, természetesen frászt kapnának, és Sátánt kiáltanának. Pedig én sokkal jobban nézek ki, mint ő. Még tisztességes denevérszárnyai sincsenek, velem ellentétben. Bár azért, azt hozzá kell tennem, hogy még mindig jobban tetszik a saját marcona külsőm, mint amit Cica kapott, a karcsú lányos testével, hosszú szőke hajával.
Egyébként megnéztem, fiú lett belőle. Vagyis lehet, hogy hím egyed volt előtte is, de ezen nem gondolkoztam, csak azóta, hogy ismét a földre tettem a lábam, mert itt általánosságban, ha el akarsz érni valamit, akkor a legtöbb esetben a pénz illetve a szex a motiváló erő, így ezekre kellett összpontosítanom, meg elsajátítanom.  
Nem mondom, az orgazmus önmagában nem olyan rossz érzés, sőt meglehetősen kellemes. Azonban látok hátrányt is a szexben. Nagyon sok hátrányt, kezdjük például rögtön azzal, hogy meg kellett tanulnom odafigyelni a másikra, hogy mit érez közben, és ők is a kellemesebb érzések után kajtatnak. El sem tudom mondani mennyire nehéz számomra ez, de megugrottam a szintet, már amikor ehhez volt kedvem. Aztán néha közben eltűnt a kedvem, és véres mészárlás lett az orgazmus helyett, az is kellemes érzés, nagyon is, csak sajnos az üzleteimnek ilyekor fuccs. A holtakkal nem lehet semmilyen üzletet kötni. Így marad a kedvesség, bahhh, nehéz az élet.
De visszakanyarodva az eredeti problémámhoz, kell egy új mágus. Tervem következő fázisában fel kell hoznom Astrát a pokolból, mert bevinni még be tudom, kihozni már nekem sem megy olyan könnyen, sem az élőket, sem a holtakat.
Még jó, hogy John Constantine olyan sok „barátot” szerzett magának, a múltban, és a jelenben. És sejtésem szerint a jövőben is fog, hogy remélem elég lesz meglengetnem, hogy ki ellen is van szükségem bármire, és ugranak rá legalább húszan. A bökkenő, hogy nekem erős valaki kell.
- Cica! Indulunk! – taszítok egyet a lábammal a földön heverőbe, aztán irány a tömegközlekedés, mert az autónak nevezett fémdobozokat, a mai napig képtelen voltam megtanulni vezetni. Arról nem beszélve, hogy amikor beülök egy taxiba is, széjjel tudnék cincálni mindenkit, mert kígyózó sorokkal tartanak fel engem útközben.
Besétálok a bárba, és csak a tekintetem hordozom körbe a bent lévőkön. Igazából nem látom őket, mert a mágia forrását, energiákat keresek, de még nem jött meg, akit várok. Állítólagosan ez a törzshelye, meglátjuk, hogy ma is szándékozik-e betérni egy italra. Addig megvárom a sarokban, egy ital társaságában. Cica, meg csendben ül mellettem a tágas kanapén. Szerintem beszélni sem tud, de legalább nagyokat hallgat. Kincs az ilyen valaki.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero   Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero Empty2019-08-09, 16:14



Nergál &

Nick @


Mit is csinál az a mágus, aki alig néhány hete szökött a Pokolból és majdnem rögtön bele is futott a hely korábbi atyaúristenébe?
A kevésbé tapasztalt és céltudatos emberek természetesen azonnal elrohannának egy váltás alsóneműért, miután úrrá lettek a kezdeti sokkon, én viszont megláttam a lehetőséget ebben a találkozásban.
Bár tudom, hogy egyesek mennyire ostoba ötletnek tartanák, hogy egyből lepaktáljak azzal a személlyel, akinek a menedzsmentje alatt kerültem a bűnös lelkek számára létrehozott Örök kárhozat hotelbe, én még is megtettem.
Nem azért, mert az odalent töltött idő elvette a józan eszemet, vagy mert annyira vágyok vissza.
De Lucifer esetében egészen másképp működik a fausti alku. A lelkem köszöni ott marad ahol van, viszont kevesebbet kell melóznom azzal, hogy közelebb kerüljek a fő célom teljesítéséhez.
Szívesség a szívességért a kölcsönösen előnyös együttműködés jegyében.
Persze azért nem csak arra alapozom az előrehaladást Constantine előkerítésének ügyében, hogy Lucifer majd kisegít.
Előástam (a szó szoros és átvitt értelmében is) néhány régi ismerőst, hogy összeszedjek némi információt arról, hogy mivel volt elfoglalva John az elmúlt pár évben.
Különösebben nem csalódtam, hogy megtudtam mennyi ember nyomorúsága és halála köthető a nevéhez. Láthatóan nem tud egykönnyen felhagyni azon szokásával, hogy mások igyák meg a levét annak, amit ő főz ki és emiatt begyűjtött pár igen komoly ellenlábast is az évek folyamán.
Több napnyi megfeszített munka után az ember vágyik a pihenésre.
Ennél nincs is természetesebb.
Mégis sokat kellett győzködnöm magamat arról, hogy jár nekem egy kis lazítás. A maximalizmusom általában nem szokott nyugtot hagyni nekem, ha valami folyamatban lévő dologról van szó, de most az egyszer hallgattam a kisördögre a vállamon. Nem sietettem a kelést és belekapaszkodtam a pillanatnyilag megengedett lustaságba.
A kis krimó ahova már elégszer betértem ahhoz, hogy lassan elkezdhessen törzshelyemnek hívni, nem pezsgett túlságosan az élettől a kora délutáni órákban.
A hely javára legyen mondva, törődött annyira a vendégekkel, hogy viszonylag kellemes és hús körülmények között ihassák meg a kikért italt. Nem olyan igényes hely, mint a Lux, de legalább nem szakad le az emberről a víz, amíg elkortyolja az italát.
A pultnál kikérem az italomat elveszek egy újságot, majd keresek magamnak egy félreesőbb helyet, ahol nem zavarok semmilyen olyan hetvenkedni akaró vagányt, mint például azt a Conan testfelépítésű és frizurájú fickót a macskájával.
Leülök és aprókat kortyolva a boromból elkezdem olvasni az LA today főcímét...

Heaven's a lie
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero   Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero Empty2019-08-26, 06:21

Van itt mindenféle alak, mi egy démon szájának ingere lehet. Cica is nézelődik itt mellettem tágra nyitott szemekkel. Mondjuk őt is meg szokták bámulni, bár azt nem tudom, hogy a külseje miatt, vagy azért, mert mellettem flangál, néma csendben. Kéne neki adnom egy nevet. Az ösztönöm azt súgja, hogy lány nevet kapjon, mert annyira, nem férfias, hogy valami szörnyű, vagyis jó van rajta izomzat, de ez az arc.
- Kapsz egy nevet, Cica! – Közlöm vele, ahogy végignézek rajta, ő meg várakozóan néz, mintha már tudnám is, hogy mit, pedig még nem. Úgyhogy elő is veszem a telefonom, és abban keresek neveket, hogy mi lehetne.
- Egy csinos lánynév? – vigyorgok bele a készülékbe, rá sem nézve, de kapok cserébe egy helyre kis morgást, a vicces kedvemért.
- Grrrrr! – Szerintem neki kevesebb humorérzéke van, mint nekem. Bár mondjuk nekem elég sok, szóval ezt nem róhatom fel neki. Bőszen böngészem a neveket, amikor is megérzem a belépő energiát, és elmormogom magamban a nevet.
- Nick Necro! – rápillantok Cicára, aki hevesen bólogat, hogy ez a név megfelelő lesz számára, de összeráncolom a szemöldököm, és megrázom a fejem.
- Ez a név már foglalt! Rómeó leszel! – Mutatok a telefonban egy nyálas képet, ahol van egy angyalszárnyas nő meg egy lovagi páncélba öltözött, ugyanolyan lányos képű, elvileg pasi.
Összehúzott szemekkel mered a képernyőre aztán rám, de mivel úgyis az én szavam dönt, így már előre boldogan vigyorgok, aprócska kegyetlenségem felett. Egyébként meg, aki ezt a külsőt adta neki, az kegyetlenebb volt, bár lehet, hogy ez volt az eredetije, hmm ki tudja.
- Na, gyere, Rómeó! Átülünk! – Azzal, fel is kapom az italom, meg ő is az övét, és hanyag eleganciával dobhassam le magam, a hőn keresett mágusommal szemben. És még az sem tántorít el, csak egy pillanatra megakaszt, hogy két tag hangosabban szóváltásba keveredik. Igazából én csak azért állok meg, mert szeretném látni, hogy összeverekszenek, de legnagyobb sajnálatomra erre nem kerül sor.
- Milyen udvariatlanok az emberek, csak így hangoskodnak, és feleslegesen megzavarnak másokat! – közlöm, ahogy lerakom a formás seggem Nick asztalának másik oldalán. Rómeó,  pedig odahúz egy széket a szomszédos asztaltól, és helyet foglal mellettem.
Az italom viszonylag hangosan koppan az asztalon, egyrészt mert, a kis páros hangoskodása megakasztott minden beszélgetést. Másrészt azért is, mert bár feltűnően senki nem nézett ránk, mégis mindenki minket bámult, ahogy áttettük a székhelyünket egy másik asztalhoz. Szép kört írtam le a poharam száján a mutatóujjammal, ahogy az asztalra könyököltem, segédfogalmam sincs, hogy mi lehet a poharamban, nem is azért van benne, hogy megigyam. Valahogy nem igazán ízlenek az emberi ételek, kivéve a kávét, a kávét szeretem, ez pedig határozottan nem az.
Aztán megvárom, amíg Nick lerakja az újságját, és egy fogpasztás reklámvigyort küldök felé, amolyan igazit, még a szemem is csak úgy sugárzik, és egyetlen nevet suttogok, nos, nem bemutatkozásképp, vagy gyanúsításként, hogy őt vádoljam ezzel a névvel.
- John Constantine! – Elég halkan suttogom el a szavakat, hogy a közelünkben ülők ne hallhassák, azt tudom, hogy Ci….izé Rómeó hallja, és ha más nem, de Nick le tudja olvasni a számról, remélve, hogy ezzel felkeltem az érdeklődését, és teljes figyelmét nekem szentelni, az újságot félretéve.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero   Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero Empty2019-09-01, 21:57



Nergál &

Nick @


Az újságot olvasva meg kell állapítanom, hogy a távollétem alatt nem kicsit változott meg a világ és nem előnyére.
A sport és bulvárrovatot sosem olvastam, de a gazdasági és politikai hírek elég aggasztóak.
Nem tudom eldönteni, hogy mi az aggasztóbb. Az, hogy egy kétes hátterű és erkölcsű idióta megvásárolta magának az elnöki széket, vagy az, hogy ez az idióta áll a legközelebb ahhoz, aki Németországot vezette a történelem egyik legvéresebb korszakában.
Az már csak hab a tortán, hogy nyilvános felületeken is úgy viselkedik, mint egy óvodás, akinek nem engedték meg, hogy késő estig fent maradjon.
Meg kell állapítanom, hogy ha valamiért, hát ezekért a fejleményekért nem érte meg visszajönnöm.
Olybá tűnik, hogy éppen olyan alkalmat kaptam ki, amikor nincs túl sok vendég ebben a lebujban, de azok közül néhány kellően régen végzett intim testmozgást ahhoz, hogy valami apróságon összekapjanak.
Valahol örülök neki, hogy nem elég részegek ahhoz, hogy ebből komolyabb balhé kerekedjen. Túl sok kedvem nem lett volna a rendőrökkel beszélgetni a kakaskodás hivatalos folyományaként.
Szinte el sem ül a balhé, amikor gyarapodik az egy főnyi asztaltársaságom.
Velem szembe lehuppan az a díjbirkózó testalkatú figura, aki eddig jól elvolt magának a szőke cicusával a terem másik végében.
A nő is kérdezés nélkül odaül.
Túlságosan nincs kedvem cseverészni, még akkor sem, ha két ilyen pompás megjelenésű emberrel is kell megosztanom az asztalomat.
- Legalább felkavarják kicsit az állóvizet. - lesek ki az újság mögül, miközben gyorsan felmérem, hogy miként helyezkednek el az új asztaltársaim
Nyilvánvalóan a fickó a szócső és a vezető kettejük közül. Ez pedig felveti a kérdést, hogy a nő milyen szerepet tölt be. Ránézésre ő is elég jó karban van, de meglehetősen furának tartanám, ha ő lenne az izomerő kettejük párosában.
Érzek valamilyen fura, nem evilági kisugárzást mindkettejük irányából. Nem annyira nyíltan veszélyes és fenyegető, mint egy pokoli kínzómesteré, de nem nehéz beazonosítani azt a baljós ízt bennem, ami Lucifer egykori birodalmának lakóira jellemző.
- Tudok valamiben segíteni? - próbálom jelezni feléjük, hogy egy kissé szokatlan módját választották az ismerkedésnek, miközben leeresztem a sajtóterméket az arcom elől
A férfi erre olyat mond, aminek nem kellene meglepnie, de bőven elég ahhoz, hogy érdekeljen bármivel is áll elő.
Ez a név a létem mételye.
Egy pillanatra azt hittem, hogy megint a Pokolban vagyok valamelyik alaposan átgondolt és kegyetlenül megszerkesztett kínzókamrában, amit arra terveztek, hogy apró darabokra vagdossák benne az elmémet és a józan eszemet.
Ha nem emlékeznék arra, hogy miként vergődtem ki a Pokolból és miként vezérelt a vak szerencse Lucifer klubjába, akkor elkapott volna a pánik. De így nincs okom félni.
A velem szemben ülő fickó valószínűleg nem tájékozatlan és tudja ki vagyok. Ez pedig azt is jelenti, hogy tisztában van azzal, hogy mivel lehet engem manipulálni.
- Annyiszor hívtak már így, hogy majdnem elhittem, hogy ő vagyok. - kortyolok egyet a boromból - Ha őt keresitek, akkor rossz helyen jártok. De adjátok át neki az üdvözletemet mielőtt letépnétek a fejét.

Heaven's a lie
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero   Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero Empty2019-09-22, 11:09

Még egy gyors pillantást vetek a vitatkozók felé, akik gyorsan alább hagytak, az is lehet, hogy azt vették észre, hogy együtt mozgunk Rómeóval, de az is lehet, hogy csak nem volt olyan mély az a métely, hogy verekedéssé fajuljon, igazán sajnálatos, bár be kell látnom, hogy rossz fényt vetne rám, ha ismét a rendőrség kötelékeiben kellene kikötnöm. Bocsánat, inkább bilincseiben, ráadásul ilyen közel az első alkalomhoz. Nem mondom, hogy nem volt kedvemre való társaság a szépsége szakértő kisasszony, de nem az őrsön találkoznék vele ismét.
- Nem túlságosan, mert az iszapban úgysem tudnának úszni. – Felelem a megjegyzésére kissé szárazon egy jó adag csalódottsággal megfűszerezve, és jelezve, hogy nincs kedvemre az efféle gyávaság. Ha már vita legyen kiadós, és öblös, és lehetőleg folyjon vér, jó sok vér.
- Nagyon remélem, hogy igen! – Mert, ha ő nem, akkor egyelőre nincs több nevem, aki elég erős lenne a szükséges tervemhez. Márpedig nekem arról nincs kedvem lemondani, bár, a nagy keresgélésben sokakat megölhetek, akik képtelenek voltak segíteni, legalább Rómeó is lakmározhat egy sort mindből, hát nem én vagyok a legjobb gazdája az alacsonyabb démonoknak? Dehogynem!
- Még nem keresem, de fogom. – Mert, ami késik, ugye nem múlik. Előbb vagy utóbb meg kell találnom, de majd csak akkor, ha a kicsin gyilkosom megérkezik a földre, addig meg igyekszem elkerülni, mert valahogy biztos vagyok benne, hogy John Constantine sem tétlenkedett az évek során, biztos vagyok abban, hogy rengeteget fejlődött, és erősödött, és most már lehet, hogy képes lenne megkötni engem. Ilyen ostobaságot pedig természetesen nem hagyhatok, hiszen most szabadon mozoghatok a földön.
- Én téged kereslek! Lenne egy munkám számodra, persze csak ha elég erős vagy hozzá. – Naná, hogy akarok némi kihívás szagot adni a dolognak, arról nem beszélve, hogy nem óhajtom újra végigfutni azokat a köröket, amiket az elődjeinél már megtettem. Még kurva könyvesboltokat is végigmászkáltam egy kibaszott könyvért, amivel persze nem ment semmire. De legalább Rómeó jóllakott. Nem mintha egyébként éhezhetne , de akkor inkább mondjuk, hogy kellemesen szórakozott.
- Nézd ezt a karkötőt! – Csapon az asztal közepére a jobb csuklómat, hogy láthassa az ősi karperecet, amit viselek.
- Ennek a párját a pokolban viseli egy emberi lény. Ezt onnan tudom, hogy a karkötők már kapcsolódnak valamilyen módon, így mindig meg tudom mondani, hogy a viselője hol van. – Aztán vissza is húzom a kezem, még mielőtt azzal lenne elfoglalva, hogy túlságosan az ékszer vizsgálatának szentelje az idejét, és ne a mondandómnak. Amire most már senki nem figyel, tekintve, hogy nem szított az átülésünk ténye semmilyen balhét, így nincs mit lásson a többi jelenlévő.
- Azt akarom, hogy csinálj belőle egy portált, vagy valami hasonlót, hogy mindig oda tudjon menni a másik, ahol ennek a csecsebecsének a párja található. – És megakadályozva, bárminemű félreértést, gyorsan magyarázatba kezdek arról, amit az előző kérdésekként feltett, hogy ne fussunk megint felesleges köröket.
- Nem, nem szükséges megidézni a másik felet, nem is tudnád, mert nem lélek, hanem hús-vér lény. Kislányként vettem magamhoz, néhány évvel ezelőtt, már a földi időszámítást tekintve. - Persze a pokolban sokkalta idősebbé vált, és sok ezer éve volt, hogy tanuljon.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero   Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero Empty2019-11-19, 20:39



Nergál &

Nick @


Nem gondoltam volna, hogy a szökésem után ilyen gyorsan ennyit kell majd foglalkoznom a Pokol lényeivel.
Lucifer még hagyján, mert már maga mögött hagyta a pozícióját és ezzel a az elfogásom felelősségét is és inkább tekintünk egymásra izgató, de nem elérhető személyként, akiket a szakmai együttműködés választ el attól, hogy behatóbban megismerjék egymást.
A velem szemben ülő páros azonban más. Nem isteni eredetűek és ha tényleg lenne szaga a Pokol romlásának, akkor ők biztosan bűzlenének tőle. Minél több ideje ülnek velem szemben, annál biztosabban érzem a kisugárzásukból, hogy nem sok közük van az emberinek értelmezett dolgokhoz és egy sokkal nihilisztikusabb és agresszívebb normák alapján értelmezik a világot, ami kevés ember számára lenne könnyen befogadható.
- Pedig az iszapban néha megbújhat néhány veszélyes és türelmes vadász. - somolygok egy fokkal barátságosabban
Még mindig nem tudom, hogy mit akarnak tőlem, de nem zárhatom ki a lehetőséget, hogy értem jöttek. Emiatt pedig nem ereszthetem le teljesen a védelmemet.
A segítséggel kapcsolatos válasza sem oszlatta el a kétségeimet, mégis a férfi hangsúlya olyan, mintha nem lenne hátsó szándéka. Ez egyszerre nyugtat meg és piszkálja az elmém azt a részét, aminek feltűnően gyanús, hogy egy démon őszinte(séget próbál színlelni).
- A jó kívánságom nem változott. - teszem le az újságot John nevének említésére - De óvatosan vele. Tapasztalatból mondom, hogy mindig van valami olyan trükk az ingujjában, amivel gyorsan megfordíthatja az erőviszonyokat.
A következő mondata azonban meglep kissé, bár ebből semmit nem lehet látni az arcomon.
Több ezer évnyi idő a Pokolban megtanítja az embert uralkodni az érzelmein.
A fickó ismer engem, legalábbis már biztos hallotta a híremet, mert úgy adja elő a dolgot, mintha csak személy szerint nekem írták volna a szöveget. Nem is várja meg a válaszom, egyből elém rak egy karkötőt és gyorsan elmeséli a hozzá tartozó történetet.
- Szóval egy élő ember oda-vissza átjárását kellene megoldanom neked? - nézek a férfi agresszivitást sugárzó szemeibe, majd a tekintetem a karkötőkre vándorol - Jelentős kihívással kecsegtető feladat.
Alaposabban nem tudom megnézni az ékszert, mert pár pillanat után elrakja, de jól felismerhetően sugározza azt az aurát, ami a pokoli ereklyék sajátja. Ha tippelnem kellene, akkor Azazel kincseskamrájából származhat ez a pár csecsebecse.
Az áthozandó személy kilétéről csak homályos szavakban fogalmaz, mégis a megérzésem azt súgja, hogy ez AZ a gyermek, akit John oly rútul cserben hagyott annak idején Newcastleben. Ezzel pedig a velem szemben ülő démon kiléte is kezd egyértelművé lenni.
- Csak merő szakmai kíváncsiságból.... - kúszik vissza a tekintetem a férfi szemeire - Hogy sikerült elérned, hogy ennyi időn keresztül életben maradjon odalent?
Érdekel a dolog, főleg, hogy ha igaz a feltételezésem, de játszom még egy kicsit a nehezen kaphatót. Talán jobb feltételeket sikerül kialkudoznom azzal, ha kissé kelletem magam. Főleg, hogy mindketten pályázunk John Constantine irhájára.

Heaven's a lie
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero   Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero Empty

Vissza az elejére Go down
 
Egy lepukkant kocsmában alkudozzunk - Nick&Nero
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nick Necro
» Közös érdekek - Lucifer & Nick
» Lucinda & Nick - Balkézről jött jószerencse
» Nicholas Edgar Nolan alias Nick Necro
» Nero Galdot (Nergal)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Világok harcai :: Föld :: Los Angeles-
Ugrás: