A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Castle of Sand ~°~ Azrael & Lucifer

Go down 
SzerzőÜzenet
Lucifer Morningstar

Admin
Lucifer Morningstar

Hozzászólások száma :
253
Becenév :
Lucifer, Lu, Luci
Join date :
2018. Aug. 14.
Tartózkodási hely :
Lux
Foglalkozás :
Bártulajdonos, civil tanácsadó a rendőrségnél

Castle of Sand ~°~ Azrael & Lucifer Empty
TémanyitásTárgy: Castle of Sand ~°~ Azrael & Lucifer   Castle of Sand ~°~ Azrael & Lucifer Empty2019-07-03, 14:20



Suna no Oshiro ©

"そっと流れる
白い
乾いた雲が通る
灰色のわたしは
ただじっと消えていくのを
見てた"


Az Angyalok Városának egy rejtett zugában, távol a pezsgő élettől és a fényűző látványosságoktól, egy teljesen hétköznapi kis utcácskában sétálok nem sokkal napnyugta előtt. Tökéletre fényezett, olasz bőrcipőm talpa szinte hangtalanul koppan-dobban. A többség meghökkenne, ha itt látna vagy tudná, merre járok. Hogy miért? Nemes egyszerűséggel, mert az emberek azt hiszik, olyan fene jól ismernek, s ennél nagyobbat nem is igen tévedhetnének. A világ szemében én vagyok a patás ördög vagy éppen nem több szibarita party királynál. Mindenki pusztán a részigazságokat látja. Azt hiszik, látták már a valódi arcom, hogy kiismertek. De van-e egyáltalán, aki ezt valóban elmondhatja magáról?

"星を集めて
つくる砂のお城に
わたしのささやかな祈り
零れて落ちる
その足元を
待ち伏せた波がさらう"


Valami történt. Az elmúlt napok...valami megérintett. Vagy inkább valaki. És én pontosan tisztában vagyok azzal, hogy ki is ő. Megérintett, és amit maga után hagyott bennem az a Semmi sem. A puszta kietlenség. Az érzelmi sivárság. Vagy tán mindig is itt volt bennem? Egy része...Kezeim jéghidegek a zsebemben, miközben körülöttem tombol a nyár. Maze szerint nem kéne ilyen "hamar" elcsavarognom, hiszen még is csak ájultan zuhantam össze nem is olyan régen. Az ilyesmi pedig felettébb különös egy olyan entitásnál, mint én. De mindez most cseppet sem érdekel. Egy különös kis üzletecske mellett állok meg, mely azt hirdeti, "Ritkaságok Kicsiny Kereskedése".

"消えかかる祈り
風に煽られながら
それでも灯り続けて
わたしが幾度も縺れながら
冷えゆく手で
つくる砂のお城を
待ち伏せた波がさらう
あなたへ"


Enyhén oldalra billentem a fejem, ahogy a legtöbb szem elől megbúvó kereskedést megpillantom. Jó érzékem van az ilyesmihez, a különlegességekhez. Könnyed mozdulattal lenyomom a szecessziós rézkilincset és benyitok. Apró csengettyű zengi érkeztem. Körbe pillantok a félhomályban, ahol egyelőre eladónak nyoma sem akad. Bizonyára egy öreg úr a tulajdonos, aki hátul szöszmötöl s időbe telik, míg ki vánszorog az üzlethelyiségbe. Addig is, beszívom a boltocska különös, még is kellemes bukéját, amit sajátos füvek és keverékeik áraszthatnak. Egy pöttöm gyöngyszemre bukkantam! Komótosan nézelődni kezdek, a lábam alatt keservesen felnyög néhány az ósdi padlógerendák közül, míg én ujjaim az antik, ám pormentes könyvgerinceken futtatom végig s közben elmémben cselló vehemens hangja uralkodik, midőn e dallamot komponálom éppen.

A World of Darkness.
A World of Silence.
Music
Vissza az elejére Go down
 
Castle of Sand ~°~ Azrael & Lucifer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szükségem van rád... - Lucifer és Auriel - Lucifer tetőlakása
» Azrael
» Lucifer alkotásai
» Lucifer & Lilith
» Lucifer & Ramiél

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Kopár Vidék :: Játékok Temetője-
Ugrás: