A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mazikeen Smith

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Mazikeen Smith Empty
TémanyitásTárgy: Mazikeen Smith   Mazikeen Smith Empty2018-10-12, 20:41

Mazikeen Smith






Név:
Maze, Mazie
Kor:
nagyon sok
Látszólagos kor:
35
Rang:
Az első démon
Play by:
Lesley-Ann Brandt
Foglalkozás:
fejvadász és pultos
Szárnyszín:
Hát, ha azt beleszámíthatom, hogy Lucifer egy időben rámbízta a sajátját, akkor fehér.


"Self-worth comes from within, bitches"
Kinézet

1.7 méter magasság. Afroamerikai börtípus. Sötétbarna haj, barna szemek. Ellenállhatatlanul vonzó külső. Kirívó öltözet. Számomra a hastájékon rövidebb felsők, a bőrnadrág, a bőrdzseki, illetve a magassarkú számít hétköznapi öltözéknek. Ha meglátnak rögtön a ribanc szó jut az emberek eszébe. Nem bánom, felőlem nyugodtan gondoljanak amit akarnak magukban, hiszen végülis szeretem kiélni az életemet mindenféle szempontból.
Jellem

Magabiztos. Hidegen hagy ki mit gondol rólam. Ha nem tetszem valakinek, lépjen, vagy mondja a szemembe.. bár, ha az utóbbi mellett döntene, könnyen megeshet, hogy a velem folytatott beszélgetése lesz az utolsó számára élőként. Na jó, vicceltem. Vagy mégsem?
Akaratos. Ha valamit a fejembe veszek, azt megszerzem. Nem érdekel kin, min kell keresztülgázolnom érte. Ilyen vagyok.
Zseniális. Naná. Nekem nincsenek is negatív jellemzőim. Ha meg mégis észrevennéd, tartsd magadba, ha jót akarsz!
Intuitív. Hallgatok a megérzéseimre. Ha azt súgja, hogy valami bűzlik, az bűzlik is. Nagyon nehéz meggyőzni az ellenkezőjéről.
Kíváncsi. Ha elkezdesz valamit, mondd végig. Nem szeretem ha az idegeimen táncikálnak. S ha valaki felkeltette a kíváncsiságomat, akkor onnan nincs megállás, tudnom kell mi áll a dolog hátterében. Bármi áron.
Elkötelezett. Mindenféle szempontból. Ritkán ígérek meg valamit, de amikor igen, betartom a szavamat.
Energikus. Démoni eredetemből kifolyólag szinte mindig tele vagyok energiával.. és az energiáimat két féle képpen szeretem levezetni. Verekedéssel vagy szexel.
Nárcisztikus. Na-na, nem nácira gondoltam, habár Hitler módszereivel se volt különösebben semmi problémám. Na de, itt arra gondoltam, hogy imádom önmagam.
Képesség

Az első démon vagyok. Nálam jobb harcos nem létezik. Bármelyik démonnal vagy halandóval szemben bármikor ki tudnék állni egy megmérettetésre anélkül, hogy alulmaradnék a küzdelemben.  A képességeim közé tartozik a hallhatatlanság, a szupererő, a szupergyorsaság, telekinézis, valamint az állati hangok imitálása.
Hallgasd a történetem

Mazikeen. A démon. Lucifer barátja, jobb keze és testőre. Mialatt Lucifer a Pokol uraként tevékenykedett, én a lenti lelkek és elhalálozott emberek büntetésének kiosztásáért voltam felelős. Mit is mondhatnék, rendesen rászolgáltam a Pokol legkegyetlenebb kínzója címre. Imádtam minden percét a munkámnak. Ez az egy miatt bántam, hogy a kegyetlen, érzéketlen démon karakteremet, bizonyos keretek között hátra kellett hagynom abban a pillanatban, amint Lucifert követve én is elhagytam a Poklot és a szánalmas emberek világába, azaz Los Angeles-be jöttem. Ám, úgy egyeztünk, hogy csak "vakációzni" fogunk, nem maradunk ott sokáig. Aztán kiderült, hogy Apunak egész más tervei vannak a Pokol urával..
Kezdetben nagyon utáltam az emberek között. Minden olyan unalmas és jó volt.. és nekem is be kellett illeszkednem közéjük. Akadt néhány bűnöző, akik gyilkoltak, s akikről biztosra vettem, hogy a későbbiekben még találkozni fogok odalent.
Mialatt Lucifer a rendőrnénit fűzögette, én a Lux-ban ütöttem el az időmet bárpultosként.. és olykor, olykor a vendékekkel is elszórakoztattam magamat. Na jó, lehet nem utáltam minden percét a halandók közötti életnek. Akadtak egész élvezhető pillanatok is közöttük, mint például a szex... s a bűnözők felkutatása, mert a későbbiekben az is a tudomásomra jutott, hogy a fejvadászat egy valódi szakma!!
De arra egyáltalán nem számítottam, hogy egy nap törődni is fogok az alig 60-80 évet megélő halandókkal. Chloe, Linda, Espinoza, Trixie.
Decker lánya valamit határozottan elindított bennem, ami kissé meg is ijesztett. Kívülről nem mutattam, igyekeztem fenntartani a rendíthetetlen, utálatos, érzéketlen imázsomat, belülről viszont igenis fontos lett nekem az a kislány. És Decker is, akit a megismerkedésünket követő estén még meg akartam ölni álmában.. érdekes fordulat, mi?
Linda pedig..  a legjobb barátnőmmé nőtte ki magát.
Nem beszélve arról, hogy Lucifer idegesítő bátyjával, Amenadiel-el is összegyűrtem a lepedőt.. jó párszor.. de mégha csak ennyi történt volna! Az a férfi.. amennyire utáltam az apuka kedvence hozzáállása miatt, pont annyira megkedveltette magát velem. Annyira, hogy még féltékennyé is váltam, mikor megtudtam, hogy kavartak Lindaval! Rémisztően idegen dolgok történnek velem idefent. Persze Lucifer hajthatatlan, nem lehet semmiképpen meggyőzni őt arról, hogy itt hagyjuk ezt az egész kócerájt és visszatérjünk oda, ahová igazán valók vagyunk.. mert ő már nem érzi odavalónak magát. Ha-ha, vicces. De mivel a Cain-al kötött szövetségem is sikertelennek bizonyult, egy darabig még tuti biztos maradni fogok az emberek között.
Vagy lehet, hogy végig csak áltattam magamat és én magam sem akartam igazán itthagyni Los Angeles-t, mert mélyen legbelűl, igenis megkedveltem annyira a körülöttem levőket, hogy maradni akarok közöttük? 
Hell gate
Vissza az elejére Go down
John Constantine


John Constantine

Hozzászólások száma :
43
Becenév :
"A fenébe mit akarsz már megint?"
Join date :
2018. Aug. 14.
Tartózkodási hely :
Los Angeles.
Foglalkozás :
Őrdögűző, démonológus és a sötét varázslatok kontára

Mazikeen Smith Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mazikeen Smith   Mazikeen Smith Empty2019-01-19, 23:24



Elfogadva!


Kedves - vagy épp nem oylan kedves - Mazikeen!

Engedd meg hogy Luciferi helyett én köszöntselek itt, hiszen tudjuk hogy az Ördög sosem alszik, de azért elég elfoglalt a pasas hogy mindig itt lődörögjön. Legnagyobb szerencsémre, mert addig se kell a rusnya képét bámulnom.

Szóval, kissé eltértem attól amiért itt vagyok, bocsáss meg, love. Szóval Lucicuska első démonkája mi? Szép, még miféle szörnyeket esz majd ide a fene? Szép, korrekt, összetett ET-t hoztál, és átjött a karakter jelleme, és miben léte. Aztán csak... óvatosan. Én nem szívlelem a démonokat szóval.... Előlem menekülj.

Foglald amit kell, és már mehetsz is az uradhoz.
Vissza az elejére Go down
 
Mazikeen Smith
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mazikeen
» Mazikeen
» Lucinda & Mazikeen - Közös cél
» Rain Leta Smith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Kopár Vidék :: Döglött akták-
Ugrás: