A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lucinda & Mazikeen - Közös cél

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Lucinda & Mazikeen  - Közös cél Empty
TémanyitásTárgy: Lucinda & Mazikeen - Közös cél   Lucinda & Mazikeen  - Közös cél Empty2019-06-01, 15:25


A kapcsolatomat Luciferrel az utóbbi időben mindennek el lehetne mondani, csak épp problémamentesnek nem. Amiről.. hát, leginkább én tehetek. Milyen leginkább? Én tehetek róla teljes egészében, azzal, hogy szépen ellene szövetkeztem, miután besokalltam a hülye érzelmektől, amiket Trixie és Chloe.. és Linda.. és kicsit még Dan azaz Douche Detektív is kiváltott belőlem.. A Cainnal való egyességem.. mindent elrontott. Legalábbis remélem azért nem teljesen visszafordíthatatlan a helyzet köztem és Luci között. Ezért is döntöttem úgy, hogy teszek neki egy kis szivességet és megszerzem azt a bizonyos dolgot, amire már régóta fáj az ördög foga. Nem nagy cucc, de neki fontos, úgyhogy nekem is az lett. Fura mód az érzelmeim felbukkanása óta számítani kezdtek ezeknek az embereknek a véleményei a számomra.. érezni kezdtem.. brrr, a régi énem undorodva nézne rám, ha tudomására jutna, mivé váltam.
Jelenleg is a Luxban intéztem a szokásos tennivalókat - szerencsére Lucifer még nem dobott ki innen, de valószínüleg csak amiatt, mert tudja, hogy nélkülem csődbe menne egy nap alatt a hely -, miközben fejben már nagyban tervezgettem, mit fogok tenni 10 percen belül, mert akkorra végzek az itteni teendőimmel.
Aztán a tudatalattim ismét bepofátlankodott a fejembe a kéretlen helyzetjelentésével.. Elcsesztem mindent.. nem csak Luciferrel, de Trixie-vel is, mikor azokat a szavakat kimondtam Dan előtt.. és amit a lány is meghallott véletlenül. Természetesen nem gondoltam komolyan egy pillanatra sem mindazt, amit mondtam, de Dan felidegesített és kihozta belőlem a régi, érzéketlen Maze-t.. remélem mind Trixie, mind Lucifer meg tudnak nekem bocsájtani.


Vissza az elejére Go down
Lucinda Loft

Admin
Lucinda Loft

Hozzászólások száma :
138
Becenév :
Lucy
Join date :
2018. Oct. 16.
Kor :
30
Tartózkodási hely :
LA Egyetem Vallások és okkultizmus kara
Foglalkozás :
Mindeki okkult problémáinak megoldása

Lucinda & Mazikeen  - Közös cél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucinda & Mazikeen - Közös cél   Lucinda & Mazikeen  - Közös cél Empty2019-06-27, 21:30



Maze & Mandy
Igencsak fáradt, morcos és szarkasztikus vagyok ma, de azt hiszem, ez érthető valamelyest. Nem aludtam, mert holnap után vizsgám van, és egy távolabbi ismerős hajnal kettőkor, amikor éppen elaludtam volna találta ki, hogy én most fogom kiűzni a kopogó szellemét a lakásából. Felkerekedtem, megnéztem azt a szellemet és persze rohadtul nem volt szellem, hanem egy beszorult macska a csövek mellett a padláson, ami azt az istentelen hangot adta. Ha tényleg egy szellemről van szó, szívesen segítek, meg minden, azokkal elbánok hajnalban, de nem macskákról volt szó. De így legalább gazdagabb lettem egy szürke cirmossal, akit nagyon szabályellenesen tartok a kampuszon lévő lakásomban.
Ma viszont megint mehetek a dolgom után, be kell szereznem egy könyvet, amit valaki rendelt tőlem és valami olyan különlegességet akar, amiből nincs nyomtatással sokszorosított példány, ami érdekes. De egy olyan személy kéri, aki hajlandó sokat fizetni az amúgy nem halálosan veszélyes könyvért, szóval miért ne. De elsőnek a Luxba kell mennem, mert egy terjesztője a kiadványnak ott szokott téblábolni esténként, remélve, hogy felszedhet valami különleges csajt.
A hely tele van szokásához híven, ahogy szokott ebben az órában. Táncoló testek, hangos zene és piaszag, pontosan amire számítottam. A tömeg között szlalomozva igyekszem megtalálni az emberemet, de sehol sem találom. Lehetséges, hogy nincs itt? A pulthoz verekszem, hogy megkérdezzek valakit, akivel hogy is mondjam.... Érdekes egy viszonyom van. Lássuk, mennyire van kedve hozzám.
-Egy pohár bort kérlek. És egy percet az életedből Maze -szólok a személyhez, akit meg akarok zargatni éppen.
OutfitMusic
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Lucinda & Mazikeen  - Közös cél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucinda & Mazikeen - Közös cél   Lucinda & Mazikeen  - Közös cél Empty2019-08-14, 19:38


Alig vártam, hogy elteljen az a nyanvadt tíz perc és elhúzzam innen a csíkot. Tombolni akarok és kiengesztelni Lucifert. Uh, ez nem egészen úgy hangzott, ahogyan akartam. Fúj, nem, miért kellett nekem ilyenre gondolnom? Most elment az étvágyam is. Nem mintha nem gondoltam volna bele, de rá egész másként gondolok. Amanadiel, na ő.. nem semmi, de Luci, ő egész más.
Annyira beleborzongtam a saját gondolataimba, hogy szó szerint megkönnyebbülésként hatott rám, mikor hirtelen egy ismerős hang szólított meg, a pult másik feléről. Még úgyis, hogy a hang egy általam kevésbé kedvelt személytől származott.
Méghogy egy percet az életemből.. más esetben simán hátat fordítanék neki, de jelen pillanatban mégsem tettem meg.. el kell terelnem a gondolataimat az előbbi.. bizarr elmeszüleményemről.
Jobb ötlet híján, egy megadó vállvonás kíséretében végül bort töltök neki, majd lehelyezem eléje a poharat.
- Nocsak, kit fújt erre a Los Angeles-i szél. - Mondom köszönésképpen. - Miújság veled, kislány? -  Érdeklődök és egy nagyon picikét tényleg kíváncsi voltam a válaszára. Miközben beszélek, újratöltöm a saját poharamat is. Hogyha már nem fogok lelépni öt percen belül, hozzam ki a legjobbat a keletkezett szituációból.


Vissza az elejére Go down
Lucinda Loft

Admin
Lucinda Loft

Hozzászólások száma :
138
Becenév :
Lucy
Join date :
2018. Oct. 16.
Kor :
30
Tartózkodási hely :
LA Egyetem Vallások és okkultizmus kara
Foglalkozás :
Mindeki okkult problémáinak megoldása

Lucinda & Mazikeen  - Közös cél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucinda & Mazikeen - Közös cél   Lucinda & Mazikeen  - Közös cél Empty2019-09-25, 22:56



Maze & Mandy
Mivel az emberem, akit nagy erőkkel keresek, hogy mehessek végre vissza a lakásomba tanulni, el talált tűnni a tömegben, meg kell kérdeznem valakit egy kis útbaigazításért. És persze ez a valaki nem igazán kedvel engem és persze én sem őt, de ez van. Még én sem tolerálhatok mindenkit és valamiért még érdekes is, hogy kölcsönösen nem bírjuk egymás társaságát, de mégis tisztelet teljesen sértegetjük a másikat.
Elszlalomozok a pultjáig és szinte látom, hogyan gondolja meg kétszer is, hogy egyáltalán az irányomba nézzen. Szinte el is feledteti velem, mennyire kialvatlan vagyok.
-Nocsak ki követte a Drámakirálynőt a felszínre -húzom egy kicsit az agyát, közöttünk ez már megszokott dolog. Igazából még jobb is, hogy jött Luciferrel, amikor az megpattant odalentről, kicsit kordában tartotta, amíg a nőcijével nem találkozott. Azóta sem tudtam felfogni, hogyan sikerült ezt nekik kollektíve összehozni, de igazából nekem teljesen mindegy.
-Nehéz az élet, mint szokott lenni. Képzeld, megkergetett egy celestim még januárban -pletykálkodom egy kicsit, hiszen mindketten nőből vagyunk és szeretjük az ilyesmit. Megkergetve lenni pedig még tőlem is szokatlan, talán valami újat mondok ezzel neki is.
-Igazából az egyik fura figurát keresem, aki könyvekkel és hasonlókkal szokott csencselni és a különösen piercinges goth csajokat hajtja. Biztos ismered -adom elő a problémámat, hiszen nem akarok sokáig itt időzni és rontani a levegőjét. Megkóstolom a a bort is és kivételesen a jó cuccot tette elém, egészen meglepő. Na, majd kap egy jó kis jattot mellé.
OutfitMusic
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lucinda & Mazikeen  - Közös cél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucinda & Mazikeen - Közös cél   Lucinda & Mazikeen  - Közös cél Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lucinda & Mazikeen - Közös cél
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Közös érdekek - Lucifer & Nick
» Mazikeen
» Mazikeen
» Mazikeen Smith
» Lucinda Loft

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Kopár Vidék :: Játékok Temetője-
Ugrás: