A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella

Go down 
SzerzőÜzenet
Lucifer Morningstar

Admin
Lucifer Morningstar

Hozzászólások száma :
253
Becenév :
Lucifer, Lu, Luci
Join date :
2018. Aug. 14.
Tartózkodási hely :
Lux
Foglalkozás :
Bártulajdonos, civil tanácsadó a rendőrségnél

Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty
TémanyitásTárgy: Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella   Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty2018-09-19, 19:34

Na de hogy is csöppen Constantine az Angyalok városába? Itt olvashatják el a történetét!


A hozzászólást Lucifer Morningstar összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2022-10-17, 17:06-kor.
Vissza az elejére Go down
Ella Lopez


Ella Lopez

Hozzászólások száma :
24
Becenév :
Ms.Lopez
Join date :
2018. Aug. 21.
Tartózkodási hely :
Los Angeles
Foglalkozás :
Helyszínelő

Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella   Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty2018-09-25, 22:12



John
&
Ella
Little Red

&

The Big Bad

Wolf
Halk léptekkel közelítem meg az apró tisztást, ahol megbújva a fák között ott magasodik a katedrálisokhoz képest kicsinek mondható templom. Szeretek ide kijárni, néha még nekem is jól esik a magány. Egy kis együtt töltött idő az Égiekkel úgy is rá fér az emberre bármikor. Engem nem hagyott el a hitem, jó olykor kiönteni a szívünket a Nagyfiúnak. Szóval ezért jövök most ki ide, hogy egy kicsit nyugiban társaloghassak Vele és kiszusszantsam magam. A munka fáradalmai, hiába. Á, ne hazudj, Ella, rajongsz a munkádért! A hullákért és a többiért! True story, de olykor még magunknak is hazudunk, nem? Egy morbidnak mondható pólót viselek, hozzá farmert és tornacipőt. Na meg egy bőrdzsekit. Bal kezemben egy rózsafüzér lengedezik, ahogy haladok a fák között. Az egyik fülemben füles, a másik fele hetykén csuklik a mellemre, még dúdolgatok is. Ezt a dalt Luci mutatta nemrég, nem is csoda, hogy odáig van érte, hiszen arról szól, hogy a démonok a lányok legjobb barátai! De tényleg jó szám, én nem csinálok gondot az ilyesmiből, nem vagyok begyöpösödött keresztény. Ez csak egy jó kis dal, semmi több. A démon pedig...metafora. A pénz, a szenvedélyek, a szex...ezek testesítik meg a személyes "démonainkat".
- "Oh oh oh oh-oh-oh
Demons come to life and they take command
Oh oh oh oh-oh-oh
Demons are a girl's best friend"

Dúdolgatom halkan csak úgy magamnak, könnyedén elvonatkoztatva a vallásomtól, pusztán a muzsikát élvezve. Ekkor viszont megtorpanok. Egy hulla fekszik a fűben a lábaim előtt. Hát, ennyit a nyugodalmas órákról Istennel! Leguggolok egy sóhaj kíséretében, az apró aranykereszt a nyakamban előre bukik és ébenfekete hajam jobb vállamon legördül, mivel ma nem fogtam össze, hogy kissé megzabolázzam.
- Szegény pára.
Suttogom az elhunytnak és egy keresztet rajzolok a hüvelykemmel a homlokára. Szemgödrei feketéllenek, a bőre papírvékony és meggyötört. Sajnos láttam már ilyet. Nem is annyira régen. Pár napja hozták be Dan-ék a tetemet, negyvenes nő. Rituális csonkításra tippeltem volna, na de amit benne találtam boncolás során...és a szemei...nem bírtam rájönni, mi égethette ki őket! Ez eddig sem hagyott nyugodni és most, hogy karnyújtásnyira a kedvenc kápolnámtól futok bele még egy pontosan ugyan olyan áldozatba, az már több, mint nyugtalanító! Eszembe jut Chloe is, már lassan egy hete szabadságon van. Mióta Pierce megpróbálta őt és Lucifert megölni. Te jó ég! El sem hiszem! Pedig annyira jófejnek tűnt! De a látszat csalhat. És csalt is. Nem csoda, hogy Chloet megviselte, hiszen majdnem hozzá ment ahhoz a szeméthez! Ráadásul én meg csak adtam alá a lovat...még szegény Luci lelkébe is gázoltam azzal a dumámmal, hogy mennyire tapintható a kémia a hadnagy és Chloe között! Úgy utálom magam e miatt...pedig el kéne engednem, tudom. Hiszen nem sejthettem, de még is...még szerencse, hogy Lucifer elég szemfüles volt és nem engedett az igazából, hogy valami nincs rendben Pierccel! Ezentúl mindig adni fogok a megérzéseire! Nem mellesleg ezért dolgozhat civil tanácsadóként az LA rendőrségen, mert olyanra is rájön, amire a többi ember nem. És sikerült felül kerekednie a hadnagyon és ez a fő. Sem ő sem Chloe nem sérültek meg komolyabban, a hadnagy pedig már alulról szagolja az ibolyát. De hogy mi is történt pontosan, miután lecsapta a telefont nekünk Chloe, azt senki sem tudja. Azóta senki sem beszélt vele. Nem veszi a telefont és nem nyit ajtót. Mi történhetett, ami ennyire megrázta? Persze, hát nem elég, hogy a hadnagyról, aki az ex-vőlegénye kiderül, hogy a Kárhozott néven futó sorozatgyilkos?! De mintha lenne itt még valami más is, de nem tudok rájönni, hogy mi. Amit utoljára mondott a telefonban...valamiféle igazságról és annak megtagadásáról, nem sikerült Dannel össze raknunk, hogy mire is gondolt. Talán csak zavart volt. Remélem minden esetre, hogy jobban lesz. Ahogyan azt is, hogy rájövök, mi történt ezekkel a merőben szokatlan áldozatokkal. De a munka Luci és Chloe nélkül olyan nehéz! Egyikőjüket se láttuk az incidens óta...
- "For take the crave between your thighs
Your empty dawn of evil girl
Come resurrect into the sky
And wave all innocence goodbye
And let the sire take command tonight"

Fel pillantok, körbe nézek. Ezt az esetet majd jelentenem kell. Ráncolom a homlokom, a fogaskerekek mozgása az agyamban szinte hallható. Mi történhetett itt? Tekintetem a test mellett egy még enyhén füstölő cigaretta csikkre esik. Megvagy! Finoman megnyalom az ajkam, már-már lázas sunyisággal, hiszen a passzióm a munkám. Mivel nincs rajtam, sem nálam gumikesztyű, ezért egy zsebkendőt veszek elő a zsebemből és azzal veszem fel a csikket. Elhúzom orrom előtt. Erős. A filter alatt még olvasható a márkanév: Silk Cut! Hiszen ez egy brit márka, nálunk nem is forgalmazzák! Azaz tökéletes nyom. Rúzsnyom nincs, valószínűleg pasi. Felcsillan éjfekete íriszem a felismerésre. Az ördög a részletekben rejlik, de én meg pont ezekre specializálódtam! Szemeim további nyomokat keresnek és meg is pillantom őket: lábnyomok a fűben. Közelebb megyek hozzájuk. Férfi, 43-as lábméret, 70 kg körüli, tehát nyurga. Körmeim jelenleg feketére vannak mázolva, ujjaim érintik a lelapult füvet. Friss nyom ez is! A Cigarettás Pasas talán az elkövető, még nem járhat messze! Lassan kezdem követni, merre vezetnek a lábnyomok és...hoppá! Felkapok egy aranyszőke hajszálat az egyik mellől. Izgatottan nézegetem.
- "Jövök hercegem, jövök a fejedért!"
Idézem Stephen King-et A sárkány szeméből, elmosolyodva az orrom alatt. A storyt egy gyerekmesének szánt a mester, annak ellenére ezzel a bizonyos mondattal kezdődik. Minden esetre én rajongok érte!

Music ©️


A hozzászólást Ella Lopez összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-10-01, 21:51-kor.
Vissza az elejére Go down
John Constantine


John Constantine

Hozzászólások száma :
43
Becenév :
"A fenébe mit akarsz már megint?"
Join date :
2018. Aug. 14.
Tartózkodási hely :
Los Angeles.
Foglalkozás :
Őrdögűző, démonológus és a sötét varázslatok kontára

Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella   Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty2018-09-30, 19:07

I'm just an empty cover...


Van az a pont, amikor még az én türelmem is a végét járja. Jó, na ,ezen nincs mit szépíteni, nem vagyok türelmes alak, kicsit sem, és ezen az évek és a tapasztalatok sem igazán változtattak. Szóval a városon kívül haladok, hogy meglátogassak egy kis templomot, ami nem olyan felkapott mint a belvárosi szent helyek többsége. Herótom van mindentől, és az emberektől is ami azt illeti, egy kis magányra vágyom, így hát a cigim társaságában indulok el. Van nálam két doboz, mert mindig kell a tartalék, és szerintem kelleni is fog.
Rágyújtok egyre és zsebre tett kezekkel ballagok a templom felé hogy egy kicsit távol legyek mindentől. Ide alig járnak, gond nélkül tudok pöfékelni és gondolkozni az élet nagy dolgairól, és hogy hol lett olcsóbb a pia. Ez egy nagyon fontos kérdés ám.
Van valami amire nem számítok, egy alak álldogál a dombon, és merően néz valamit, nem tudom hová tenni és így megszólítom. Rossz érzetem van. Azok meg általában veszélyt jelentenek.
- Mivan, nem arra van kelet... - szólalok meg de ahogy felém fordul, falfehér bőrrel és kimeredt ocsmány kék szemekkel, elfojtok egy káromkodást.
- Ajókva... Te se nyered meg a Miss Amerika versenyt...- morgom, és máris elkezdem kántálni az egyik kiűző varázslatomat, mire dühödten vetődik felém, de nem hagyom abba. Koncentrálok, és az akaratommal kényszerítem hogy működjön az ige, ahogy egyre közelebb ér, és megvonaglik. Sikerülni fog, gyerünk John, még egy kicsit... Egek, mintha csak szex közben lennék és keresném azt a nyomorult G pontot...
Mielőtt elérne hozzám a megszállott testből kirobban a démon, és a porhüvely összeesik. Letérdelek mellé, és kiesik a számból a cigi. Szerencsétlen bolond, túl hosszú ideig volt egy báb a démon kezében, és már nem élte túl.
- Hát barátom, ez szívás. Nem baj, majd egyszer sohanapján talán találkozunk - sóhajtok fel, ahogy átlépek felette, hiszen itt már nincs mit tennem, aki meghalt az meghalt. Igyekszem nem túl tragikusan kezelni ezt, hiszen akkor valami lakatlan szigeten kéne élnem hogy ne vegyek ezekről tudomást. Még jó hogy közönségem nem volt, az emberek nem ismerik a démonok igazi természetét. Bár az a sziget...
- Nem is rossz... egyszer sok pénzem lesz veszek egy szigetet és egy bentleyt... - gondolkozok el ahogy újabb szálra gyújtok, és belépek a templom kis kertjébe hogy a látogatóknak kitett padra telepedjek.Bár hogy egy szigetre minek a Bentley? Mert akkor megtehetném, és mindegy lenne.  Van elég gondom, mit nekem még egy kis démonűzés a mai napra nem? Mint főétel után a desszert...  



Vissza az elejére Go down
Ella Lopez


Ella Lopez

Hozzászólások száma :
24
Becenév :
Ms.Lopez
Join date :
2018. Aug. 21.
Tartózkodási hely :
Los Angeles
Foglalkozás :
Helyszínelő

Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella   Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty2018-10-01, 21:49



John
&
Ella
Little Red

&

The Big Bad

Wolf
Egyik lábnyomtól haladok a másik felé. Hú, jó magas fickó lehet a nyomok távolságából ítélve! Vagy csak én vagyok még mindig túl kicsi a magam 155 cm-ével. Na jó, lehet, hogy csak 153...vagy 152...Ez az ördögűző szőkeség viszont legalább 180 cm magas lehet, úgy saccolom. Gyengéim a magas pasik! De hová is gondolok? Ella, éppen nyomozol, ne kalandozz el! Közben vált a zene a kopott mp3 lejátszómban, ami a zsebemben van. Elég kifacsart a zenei ízlésem, szóval most egy 'guilty pleasure' dalocska csendül fel fülemben és azt is dúdolgatom ugyan úgy, mint a többi számot. Jó a memóriám és szeretek zenét hallgatni, munka közben is, amolyan háttérzaj ez a fejemben a saját démonaim féken tartására, úgy hiszem. A rózsafüzért közben az egyik zsebembe gyűröm, hogy még se lógjon a földre.
- ♫ "Got a figure like a pin-up
Got a figure like a doll
Don't care if you think I'm dumb
I don't care at all
Candy bear, sweety pie
I wanna be adored
I'm the girl you'd die for" ♫

Guggolok, szemlélődöm és haladok, miközben halkan dalolgatom eme förmedvényt. Szegény Lucit kis híján a sírba kergettem, mikor spontán a fülébe nyomtam az egyik átlagos munkanapon a füles egyik felét és meghallotta ezt a cukin mocskos kis melódiát! Az az arc! Sosem felejtem el! Olyan jót szórakoztam szegényen! Akkor döntötte el, hogy feljavítja a zenei ízlésemet, mert tarthatatlannak minősítette az állapotokat, ami a zenelejátszó kütyümben uralkodtak. De most nincs itt, én pedig tovább hallgatom ezt a szutykot, amit még is szeretek. Sose voltam, normális, nincsenek illúzióm az elmeállapotomat illetően.
- ♫ "I chew you up and I'll spit you out
'Cause that's what young love is all about
So pull me closer and kiss me hard
I'm gonna pop your bubblegum heart" ♫

Csámcsogok a szövegen ide-oda billegetve a fejemet finoman, miközben komoly számításokat folytatok a fejemben, fogaskerekeim olajozottan forognak-már amennyi megmaradt belőlük-és próbálom megfejteni az esetet, bár nem biztos, hogy bűnténynek minősül. Vajon megtalálom a Romlott Herceget fehér lova híján? Sosem adom fel, szóval valószínű. Amíg pedig az imádkozás helyett a nyomokat követem, zenével szórakoztatom magam.
- ♫ "I'm Miss SugarPink, liquor, liqour lips
Hit me with your sweet love
Steal me with a kiss
I'm Miss SugarPink, liquor, liqour lips
I'm gonna be a bubblegum bitch
I'm gonna be your bubblegum bitch" ♫

Érzem, egyre közelebb vagyok a tűzhöz, melegszik, melegszik! Mintha cigaretta keserédes szaga bódítana, de lehet, hogy csak az agyam játszik velem, megeshet. Kiszámíthatatlan az ilyesmi. Én pedig haladok tovább, olykor a ritmust is ütöm a lábammal. Észre sem veszem, hogy besétálok a templomocska kertjébe, elhaladva a kovácsoltvas kerítés mellett, hiszen minden figyelmem a fűben levő nyomoknak szentelem, na meg a gagyi dalszövegnek.
- ♫ "Queentex, latex, I'm your Wonder-Maid
Life gave me some lemons, so I made some lemonade
Soda Pop, Soda Pop
Baby, here I come
Straight to number one" ♫

Amint ezt a strófát dúdolgatom orrom alatt, neki megyek valaminek. Egy láb! Felcsillan a szemem, de nem nézek fel. Hiszem meglátok egy fekete félcipőt, ami elég nagynak tűnik első ránézésre ahhoz, hogy a Cigis Pasié legyen! Nem mellesleg a lábnyomok vezettek erre, magam mögé is nézek, hogy ellenőrizzem, valóban ide vezetnek. A padhoz. Felpattanok és apró praclimat szorosan a fickó lábfeje mellé teszem. Ici-pici láb az övé mellett, 35 és feles a lábam. Alig találok rá felnőtt cipőt! Ezen a tornacipőn is volt egy flitteres szívecske rávarrva, de leoperáltam, mert az még nekem is sok volt. Szóval erősen kétséges, hogy ez egy női lábbeli és nem gyerekcipő. Oldalra hajtom a fejem, hogy szemlélhessem a két cipőt egymás mellett. Úgy tippelem szemmérték szerint, hogy 43-as lehet az illető, pont mint a lábnyom. Aztán pillantásom feljebb vándorol, felfelé a lábszárán. Ballonkabát? Mikor az öléhez ér íriszem, megpillantom a karját az ölében. Hirtelen felkapom a csuklójánál fogva, hacsak nem hadonászik egyet, hogy ne tegyek így. Közel vonom a mellkasomhoz és fölé hajolok, hogy alaposan megnézhessem a tenyerét. Olybá tűnhet, hogy egy zápagyú jósnő vagyok, valami kuruzsló, de ez cseppet sem izgat, hiszen a tudomány szerelmese vagyok. Bal tenyeremben pihentetem az ő nagy kezét, legalább is az én kicsi kacsóimhoz képest eléggé lapátkeze van. Jobbom pedig a csuklóját fogja és ujjaim járkálnak a tenyerében, nagyon bele merülök a vizsgálódásba, még mindig nem néztem az arcába. Eszembe se jutott, hogy talán kéne. Mondjuk mert a szem a lélek tükre?
- Hm, napi legalább egy doboz....
Állapítom meg a kezét vizsgálva, hiszen az emberi test tele van árulkodó jelekkel, el is vigyorodom, izgalommal tölt el ha a válaszokat kereshetem. Megpillantom a másik kezében a füstölgő cigit. Hirtelen elengedem azt a karját, amit az imént még szorongattam és kikapom az ujjai közül a csikket, megforgatom, megszaglászom.
- Igen, ez Silk Cut. Tudod, haver, a cigifilter tökéletesen megőrzi a DNS-t, így tök könnyen azonosítható az adatbázisból, hogy ki szívta. Nem mellesleg...
Folytatnám, ahogy vissza dugom ujjai közé a cigijét, pont oda, ahonnan eloroztam, a padon ülő férfi fölé hajolva. Ekkor pillantom meg az arcát és ez belém fojtja a szót. Azt hiszem pislogok, de nem vagyok benne biztos. Hatalmas, fekete szemeim elkerekedve bámulnak a borostás, nyúzott arcra és a sajátoméhoz hasonló, kátrány-fekete szemekbe, legyező-szerű pilláimtól szegélyezve. Nem túl szívmelengető ez a nézés a csávótól! Még is, érzem, hogy egy nagyot dobban a szívem. Jaj, ne! Ella, ne! Nem lehetsz ilyen!
- Ö...szóval, azt akartam mondani, hogy...khm...ez a cucc felzabálja a tüdődet, szóval....persze tudom, hogy tök jó meg minden, de, érted....
Máris hebegek-habogok zavaromban. Ultra gáz! Még szerencse, hogy nem vagyok az az elpirulós fajta, valamint a vakolat amit ma reggel felkentem az arcomra, hogy porcelánbaba pofit kölcsönözzön, csak úgy poénból, na az is most határozottan áldásos! Felegyenesedek, hogy ne lógjak már a képébe. Ez a szöszi itt előttem...ő az a típusú faszi, akitől az apukák óva intik ártatlan kislányaikat. Aww! Annyira rossz arcú, hogy már jóképű! Legalább is egy olyan záptojás agyú nőnek, mint én. Ez is csak azt bizonyítja, hogy nincs ki mind a négy kerekem. Nem újdonság. Próbálok ész érvekkel hatni magamra. Biztos csak épp peteérésem van és azért cuppantam rá erre a vadidegen pasasra, akitől sikítva menekülne minden jóhiszemű leányzó. Ahogy elnézem az arcát-és áldom eszem, hogy vettem fel melltartót a póló alá!-, a negyedik x körül egyensúlyozhat. Tökéletes évjárat! Mi? NEM! Francba, az a fránya biológia...tudom én, levezetem magamnak, hátha segít, hiába tudja agyam másik fele, hogy teljesen feleslegesen vergődöm itt, a templomkert közepén. A fickó jócskán idősebb tőlem. De drága, kicsi Ella hatodik gyermeknek született, így az apukája se volt mai csirke. És apás volt, már hogy is ne lett volna? Ezt pedig a szakterminológia úgy hívja, hogy rá imprintingelődtem. Ez színtiszta etológia. Na meg pszichológia is, valahol. Bevésődés. Állatoknál, embereknél ugyan úgy jelen van, ez alapján tanulják meg az utódok milyen párt válasszanak. Az ellenkező nemű szülő a minta, ő vésődik be, persze egy úttal a családtagok között szexuális averzió is kialakul, hogy a génkészletet óvja a beltenyésztési leromlástól. Ennyi, biológia, nem több! Minél jobban ragaszkodunk az adott szülőhöz, annál erősebb ez a hatás. Szemmel nem látható dolgok ezek, mint pl arcmetriai azonosságok, vagy éppen a kor. Az emberek többsége észre se veszi ezt, de én szakmabeli vagyok. Rögtön kapcsol az agyam a mintára. A normális embereknek lehet, hogy ez "undi" meg nem értenék, de én nem tartozom közéjük, ez csak egy szabályszerűség a természetben és kész. Sötétek a szemei és idősebb nálam, ezért kancás lettem tőle. Szomorú vagy sem, ez van. És bár csak ez lenne! Az a "baj" a bevésődéssel, hogy nem az alkalmi kalandoknál érvényesül, hanem a komolyabb esetekben, hiszen....á, elég! Remélem arcomról semmi sem olvasható le, igyekszem pókerarcot vágni, de fogalmam sincs mennyire sikerül. Esélyes, hogy semennyire és képeket vágok. Miért?! Miért pont én és itt?! El akarom temetni azt az énemet! Isten jámbor szolgálója és a szeretet élharcosa szeretnék lenni, miért rondít bele az ördög ezzel a borzasztóan karakteres arcú szexistennel a kis szent tervembe és világomba?! Á, ne fogjam rá, valószínűleg semmi köze hozzá. De valamire fogni kell, nem? Kell egy bűnbak, ürügy, hogy ne mi legyünk a hibásak. Le kell ülnöm!
- Leülhetnék? Menj már kicsit odébb!
Pördülök meg,-megjegyzésem inkább bohókás, mintsem korholó- hogy letehessem formás kis popómat, de a fenyegetést árasztó idegen úgy terpeszkedik ezen az egy szál padon a sírkert mellett, ahogy a legtöbb férfi. Jól ismerem a fajtáját-ezért is tudom,nem szabad!-, hat férfivel éltem le eddigi életemet, öt bátyj és egy apa, nem kell ám bemutatni a különböző hapsik természetét. Pici vagyok, de még így se hagy annyi helyet, hogy elférjek mellette. De úgy érzem, a lábaim nem biztos, hogy megtartanak, szóval igen is leülök. Ha nem megy odébb, csípőmmel lökök egy aprót rajta, a combján, hogy befészkelődjem mellé. Persze nem is mellé akarok ülni - á,hol! - , csak tényleg le kell tennem magam. Nem kérdezhetem meg a nevét, jobb lesz, ha nem is tudom. Ha csak egy név nélküli rosszfiú marad.
- Jobban is vigyázhatnál, ha én megtalállak, talán más is.
Mondom neki és meglengetem az aranyszőke hajszálat az ujjaim között. Mosolygok rá, ahogy felé fordulok.



Music ©️
Vissza az elejére Go down
John Constantine


John Constantine

Hozzászólások száma :
43
Becenév :
"A fenébe mit akarsz már megint?"
Join date :
2018. Aug. 14.
Tartózkodási hely :
Los Angeles.
Foglalkozás :
Őrdögűző, démonológus és a sötét varázslatok kontára

Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella   Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty2018-11-12, 19:52

I'm just an empty cover...


Fogalmam sincs mit vártam ettől a mai naptól, de már ott elromlott hogy a kávéfőzöm nem szuperált rendesen, és fél órát szereltem mire iható lötyit adott. Persze addig minden létező módon kisütöttem a nyomdafestéket, mert nem voltam től boldog.
Erre már csak rátett egy lapáttal az is hogy ördögűzéshez hívtak, és egy alacsonyabb rangú démont kellett eltüntetenem, és a templom nyugalmas csendjére lenne szükségem éppen, de persze miért is lenne nekem nyugtom? Még itt is megszállottal kell hadakoznom! Nem volt azért ez olyan egyszerű mint amilyennek tűnt, és a padra leülve füstölgök a cigim mellett ahogy a térdemre támaszkodva bámulok a semmibe. Hátratúrom a hajam, de csak ilyen unaloműző mozdulat de megakad a szemem egy igen érdekes jelenségen.
- Mia..? - húzom fel a szemöldököm, de nem moccanok. Annyira a földre van koncentrálva, mint ak épregényekben Sherlock a nagyítóval. Kósza kis félmosoly jelenik meg az szám szegletében de megrezzenek amikor lazán lefejeli a lábam. Mivan!? Nem látod hogy ez egy láb? Szinte hátrahőkölök egy kicsit ahogy felugrik és a cipőm mellé teszi a lábát. Hú de kis törp méret.
- Elmondanád mégis mi a fene ütött beléd, nőszemély? - kérdezem meg végül ahogy a kezem tpaogatja, mint valami fétisfüggő. Vagy csak jósnő, vagy a tököm se tudja.
- Jah, és akkor mi van? - kommentálom. Nem érdekel mennyit szívok el egy nap, de kell. Néha hármat is egymás után.  Ahogy elveszi a cigit az ujjaim közül felmordulok, ami sok az sok.
- Na, ami sok az sok, nem adom neked a cigim! - jelentem ki ahogy visszaszerzem és bele is szívok. Camel, és akkor mi van? Jó márka, erős és nem sprórolták ki belőle a nikotint. Ez egy nagyon fontos momentum. Rávigyorgok, reményeim szerint sikerül elijesztenem, mert tudom magamról hogy nem túl barátságos a képem, és nem ilyenről álmodnak a lányok a nedves álmaikban. Bár még mindig jobb, beledöglenék ha egy tejfelszőke nyálasképű kis bzi lennék.
Ahogy mellém telepszik nem húzódok el, és megvárom amíg meglök egy kicsit, akkor azért adok neki egy kis helyet magam mellett.
- Nincs ki elől rejtőzködjek, szóval nem érdekel ki talál meg - hiszen Luciferi úgyis tudja merre járok, és minden démoni eredetű lény úgy érzékel engem mint démonvadászt mintha egy nagy piros felkiáltójel lennék. Félnek tőlem, vagy gyűlölnek, leszarom. Csak ne kössenek belém, mert akkor biztos meghalnak.
- Amúgy ezt pont egy olyan nő mondja aki az orráig nem látott mert lefejelte a térdem.. - szarkasztikus lennék? Oh nem, azt sem tudom mit jelent a szó.  





A hozzászólást John Constantine összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-01-19, 19:13-kor.
Vissza az elejére Go down
Ella Lopez


Ella Lopez

Hozzászólások száma :
24
Becenév :
Ms.Lopez
Join date :
2018. Aug. 21.
Tartózkodási hely :
Los Angeles
Foglalkozás :
Helyszínelő

Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella   Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty2018-11-15, 09:52



John
&
Ella
Little Red

&

The Big Bad

Wolf

"I'm tryin' to figure out what you're thinking now
Your secrets spilling out
Let it out, let it out, oh
I see what isn't there
Bring it on, I'm never scared
I can take it anywhere
Let it out, let it out, oh
Promise me you won't hold back"



A friss illatú fűben gázolok a nyomokat kutatva, megszállottan végzem a munkámat, teljesen a vizsgálódásra fókuszálva. Olyannyira, hogy maga a "gyanúsított" személye nem is érdekel különösebben, hiába szól hozzám. Több izgalmat lelek jelenleg a kutakodásban és elemezgetésben, vagyis a napi kis fejtörőmben, mint abban, hogy összebratyizzak valami pacákkal. Rá se hederítek, teszem ezt, teszem azt, a dolgomat és szórakozásomat, ahogy szoktam. Persze régen voltak más hobbijaim is. Ó, igen. Orgiák és szerencsejáték, de az már a múlté. Már megjavultam! Legalább is szeretném ezt hinni. Szóval most az ilyen szöszmötölésben élem ki magam, amúgy se állt távol tőlem, most legalább kamatoztatni tudom a publikus tehetségeimet is. Meg is ragadom a ballonkabátos alak karját a térdéről és lenyűgözötten szemlélem a nikotin hagyta nyomokat a bőrén. Mutatóujjam hozzá is ér, siklik az ujjlenyomatok redőin.  Kalkulálok. Nikotinfüggő ördögűző, világos. Bizonyára iszik is, dögivel. Mondjuk nem csodálom, nem éppen a leg szívmelengetőbb meló, az fix.
- Nem tudom mire gondolsz. Köszönöm, jól vagyok.
Mondom csak úgy félvállról a pasasnak, hiszen az ujjaival vagyok most elfoglalva. Valahol az agyam egy távoli szegletében érzékelem az akcentusát. Olyan, mintha akkor is káromkodna, mikor nem. Borzalmas. Határozottan fülsértő. A normális embereknek legalább is. A "Normális-Jelző" mütyűr a fejemben jelzi ezt, persze, ez nem jelent semmit, szokásom ignorálni, ha éppen olyanom van. Ami nem ritka. Bizsergés fut végig rajtam a hangjától, de igyekszem nem foglalkozni vele. Meg is rázom a fejem egyszer, mintha...nos, mint aki nem teljesen százas. Látszólag semmi okom rá, én csak a libabőrt szeretném lerázni és szó szerint kiverni a fejemből azt a bugyigyilkos hangot. Én tényleg igyekszek legyűrni, Isten a tanúm! De immáron azon kapom magam, hogy automatikusan válaszolgatok neki. Pedig nem kéne szóba elegyednem vele, nagyon nem. A "Normális-Jelző" is ezt mondja. Kár, hogy nem lehet kikapcsolni. Ott villog meg csipog az agyamban valahol. Biztos a Darwini gépezet része. Most már nem azért nem nézek rá, mert nem érdekel, hanem pont fordítva. Mert nagyon is foglalkoztat kinek van ilyen szexis hangja. Viszont nem szabad megtudnom, nem...jobb nekem, ha nem látom az arcát! Ahogy neki is. Határozottan.


"Oh, go on, disgust me
Tell me the ugly
I want something real
Oh, go on, despise me
Anything but lying
Tell me I'm inside your head"


Apuci kicsi szörnyecskéje jó mélyre be van zárva Ellácska fejében és semmi kedvem rászabadítani ismét a világra, ó, nem! Olyat nem játszunk! A lelki üdvöm a tét! És ha egyszer engem mondjuk szépen lepuffantanak, akkor mi lesz? Semmi kedvem hason csúszni Luci lábai elé. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy amilyen kis vicces cukorpofa itt fenn, olyan pszichó ha bele jön a szerepébe! Bárcsak, bárcsak egyszer az életben hallgatnék a saját ész érveimre! Kár, hogy túl jól ismerem magam. Piszkosul jól.
- Sem...mi...pusztán megállapítás volt.
Motyogom vizsgálódva. De most már nem azt figyelem, amit kéne, ennyi idő alatt már százszor is megállapíthattam volna, amit elsőre is megtettem. Most egyszerűen csak a kezét nézem. A hosszú, csontos ujjait, amely mellett az én apró kacsóm elveszik. Csak én lehetek ennyire rossz lány, hogy ennyi is elég ahhoz, hogy beinduljak! Egy fél férfikéz és néhány tőmondat grizzly-hangon. Elengedem a mancsát, had zuhanjon vissza a térdére. A torkom kissé kiszáradt, gáz. Nem...szabad a szemébe néznem! Helyette gyorsan kikapom a füstölgő cigarettát a másik kezéből, mintha erre bármi szükségem lenne a vizsgálódásaimhoz. Ó, Uram, add, hogy ne sötét szemei legyenek! Bármit, csak azt ne! Így fohászkodom, miközben a csikket vizslatom. Ő persze rám förmed, tipikus szenvedélybeteg.
- Nyugi, nem kell a cigid.
Vetem oda neki, mikor morogni kezd. Hiszen nekem nem is a cigije kell, nem, hanem ő maga. És ez nagyon rossz! Elrontja itt a megjavulásomat...ah, ne fogjam rá szerencsétlenre, ha az alma belülről rohad, akkor ez van. Hiába a külcsín. Vajon van külön bugyor a Pokolban a bujálkodóknak? Nem tudom meg merjem-e kérdezni Lucust. Mert most már egyre biztosabb vagyok benne, hogy tényleg az, akinek mindig is mondta magát...nincs más magyarázat. És amit Chloe is mondott a telefonban, Pierce hadnagy halála előtt, mikor lecsapta a telefont...mi szerint végig talán a legnagyobb igazságot tagadta ő maga is... Túlságosan feltűnő lenne. Míg így filozofálgatok magamban, a cigarettát nézem, ahogy a füst komótosan száll fel, a Mennyek kapujáig. Ahogy nyúlkálna a cigije után, oda se pillantva emelem meg a hozzá közelebb eső praclikámat és egyenesen a mellkasának lököm a talpam. Egy balerina sem csinálhatná szebben. A jóga segít megtalálni a lelki békét. És hajlékonnyá tesz. Az meg jól jön az ágyban. Lehet, hogy elkapja a bokám, de a combizom erősebb, mint a kar, ezért szépen oda szegezem a pad támlájához, hogy ne tudja olyan gyorsan vissza szerezni a kis játékszerét. Így tartom egy darabig, amíg a cigit forgatom két kezemben. Nem nyomom ám erősen a mellét, csak annyira, hogy tudja, hol a helye. Nem verheti ki a kezemből csak úgy a kis kincsét.


"You don't know what to say
I can see it on your face
With smoke there's always flames
Put it out, put it out, oh"


Mikor már úgy érzem, nem halogathatom tovább az elkerülhetetlent, egy szép mozdulattal leveszem a lábamat a szegycsontjáról és immáron két lábon állok előtte. A dohányt is vissza adom a kezébe. Még mindig nem néztem rá. Ez már lehet, hogy lassan feltűnővé fog válni neki. Jaj nekem...és jaj neki! Ezek a nyomok olyanok nekem, mint valamiféle elcseszett társkereső. És vajon kit kell megvédeni? Melyikőnk Piros(sz)ka és melyikőnk a Csúnya Rossz Farkas? Ella, Ella...te vonzod a bajt! Még az Ördöggel is össze haverkodtál, de azt hitted, nem lehet annál rosszabb, hiszen ő csak egy csóka, aki egy almát adott egy könnyűvérű nőcskének. Na de ő, aki itt ül előttem? Rosszabb! Ahogy a szemeibe meredek....ő lenne az Ordas Farkas? Vagy én vagyok az. És ekkor a férfi a padon...rám mosolyog. A Nevető Mágus, egy szempillantás alatt elrabolja a szívem. Annyi, de annyi minden van ebben a gesztusban. Ezen az elnyűtt, meggyötört arcon. Csak állok egy darabig és nézem a végzetem. A szerelem első látásra hülyeség, biztos az. Csak egy kis feniletil-amin löket az agyba, semmi több! Ejnye, hormonok, mit tesztek velem?! Ez csak egy kis függőség, egy buta reakció a rossz képére a szervezetem részéről. A feniletil-amin...az amfetamin természetes formája. Magyarán drog. Szabályosan elönti az agyat ha szexuális izgalomba jövünk, na meg ha bele szerelmesedünk ilyen rosszarcú egyénekbe, mint ez itt, előttem. A pupillám már tutira kitágult, nyavalyás testi reakciók! Szerencsére szinte fekete szemeket örökített át nekem apám, szóval ha mázlim van, akkor nem veszi észre. Vagy azt hiszi, csak be vagyok szívva vagy lőve. Bár azt hinné! De inkább legyen figyelmetlen vagy rossz a szeme! Mondjuk nem tévedne nagyot...hiszen be vagyok drogozva, csak éppen ezt a kábszert a saját szervezetem termeli, amiért rá bámulok. Amiért a hangját hallom. Amiért a kezét mertem tapizni. És amiért ilyen átkozottul dögös illata van! Ismét hálát adok magamban az égnek, hogy nem mulasztottam el vakolatot kenni a képemre, mert jó eséllyel már úgy égne a fejem, mint a fáklya. Leküzdhetetlen vágyat érzek, hogy kegyetlenül neki essek és szájon csókoljam. De egyelőre még tartom magam. Ki kell tartanom! Önmegtartóztatás, önmegtagadás a jó keresztény ismérve! Szóval szívdöglesztő vigyorát csak egy halovány, némiképp túlságosan csábosra sikerült mosollyal rendezem le és szépen helyet foglalok a bal oldalán. Elfojtok egy sóhajt, ahogy a karfa és közé csusszanok. Felhúzom a bal lábam és egyik kezemmel átfogom. Ismét rá nézek. Az arca pusztán centiméterekre van az enyémtől. Hallom a vérem zakatolását a fülemben. A rám tipikus, Ellás mosolyt persze esélytelen, hogy letöröljék a képemről. Eddig nem akartam rá nézni, most meg bámulom, szegény, még nem tudja miféle őrült nőszeméllyel veri a sors.
- Mesélj még, szépfiú!
Vágom rá neki szarkasztikusan és szemmel láthatóan jól szórakozva, mikor képes azt felelni nekem, hogy nincs ki üldözné. Egy ilyen ízig-vérig rosszfiús ördögűzőt tippem szerint csak a fél világ üldözhet! És közben...valóban szeretném, hogy meséljen. Hogy ki ő, hogy hívják, honnan jött...mindent...minden egyes mocskos kis titkot. Hallani akarom őket. Pedig tudom, nem szabadna. Ezért némán hallgatok, amíg csak tudok. De még is itt maradok mellette, mert képtelen vagyok nem így tenni. Ismét megkísérlem kikapni a kezéből a cigit. Ha sikerül, akkor jóízűet szippantok belőle, de a szemeimet nem veszem le róla. Pedig le akartam, tényleg, és körbe nézni...de ez valahogy nem jutott el a megvalósításig.
- Köszönöm, nem fájt.
Ezt felelem az ironizálására, állva a tekintetét, szemrebbenés nélkül. Nyilván nem erre számít. Sose erre számítanak. Mondjuk tény, a normális bigék ilyenkor vérig sértődnek és pampognak, mint hal a vízben. De ki mondta, hogy én közéjük tartozom?
- Tudod, öt bátyámmal nőttem fel, nem tudsz olyat mondani, amin meglepődnék vagy megsértődnék. De próbálkozni lehet.
Még rá is kacsintok, miközben hülye módon máris elkezdem kifecsegni a dolgaimat. Vigyorom töretlen, midőn belső harcomat vívom. Nem, nem szabad megkérdeznem a nevét! És magától se mondja! A "Normális-Jelzőm" határozottan azt csipogja szüntelen, hogy véletlenül se kérdezzek rá. Á, de csipog az ezer mindent még...próbálom ignorálni, a szakadék szélén egyensúlyozva.


"I wanna see all your scars
Show me who you really are
Don't fake it anymore
Let it out, let it out oh
Give it to me
Promise me
Promise me
Promise me
You know I can take it"




Music ©️
Vissza az elejére Go down
John Constantine


John Constantine

Hozzászólások száma :
43
Becenév :
"A fenébe mit akarsz már megint?"
Join date :
2018. Aug. 14.
Tartózkodási hely :
Los Angeles.
Foglalkozás :
Őrdögűző, démonológus és a sötét varázslatok kontára

Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella   Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty2019-01-19, 19:07

I'm just an empty cover...


Mi az ördög a hiba ezzel a nyavalyás világgal manapság?! Nem elég hogy angyalok és démonok furikáznak össze vissza, most még egy kettyós nőszemély is képes megtalálni egy templomkertben ahol elvileg békességnek kellene lenni, még egy olyan alak számára is mint én. Bár hol van már a béke és megnyugvás, lassan el is felejtem mit jelentenek ezek a szavak. Lefoszlik rólam minden ilyen, mint valami fásli a múmiákról. Ez a nő meg? Láthatóan mit se érdekli hogy hol van és úgy tapogat mintha valami múzeumi kiállító tárgy lennék és vissza kell fognom magam hogy ne üssem meg azonnal. Bár nem egy újabb démon, azt felismerném és ki vagyok rá hegyezve, de mégis furcsa.
- Jól? Hogy lehet valaki jól, ha azt se veszi észre ami előtte van? Valamiféle hókuszpók vagy te is vagy látó médium? - kérdezem mert azokkal tele van a hócipőm. Eléggé, és nagyon és teljesen. Nem tudom mi a hiba vele, de nem ellenséges inkább csak furcsa és a furcsa emberek mindig érdekesek. Ki nem állhatom azokat akik befásultak mindenbe és nincs bennük semmi érdekfeszítő vagy éppen egyedi. Ez a nő itt más és ez felkelti a kíváncsiságom. Engem ne érdekelne valami, ami más? Hahahaha.
- Remek. Mi a fene vagy te valamiféle kutató hogy ennyire górcső alá veszel? Tudod az emberek nagy része ezt már zaklatásnak venné - vigyorodom el sötéten és sötét szemeim felcsillannak. Élcelődés, kérem élcelődés minden mennyiségben és nem tagadom hogy jól esik, nem kell finomkodni és visszafogni magam. Meglepő mozdulattal áll elém és nekem szegezi a talpát, könnyedén feszíti a mellkasomnak.
- Hékás, aranyom ennyire még nem vagyunk jóban egymással - nevetek rekedten de nem probémázok sokat egyenlőre, nem vagyok fenyegetve és el tudnék bánni egy nővel. Én se vagyok védtelen.
Ahogy vissza szerzem a cigim rutinosan forgatom meg az ujjaim között és beleszívok. Kell a nikotin megnyugtató füstje, kell ez a pótcselekvés. Visszaengedem a kezem és a rákrudacskát a térdemre.
- Még jó hogy nem. Nem illene hozzád, kissé erős lenne neked - morranok fel, és mivel nem néz fel, én hajolok le, és szinte a képébe mászok hogy lássa az arcom. Ne szórakozzom velem senki.
Előttem áll és engem néz, én pedig visszanézek rá hidegen, ridegen egy cseppnyi gúnyt sűrítve fél mosolyomba, mintegy üzenve: "Na mivan, erre nem számítottál mi?" Nincs sehol szabályba vagy törvénybe foglalvahogy egy ördögűzőnek jóképűnek kell lennie, és lássuk be minden vagyok csak az nem. Ahogy mellém telepszik, nem húzódom el és hagyom hogy összeérjen a testünk, és hadd bámuljon. Talán tetszenek a szemem körüli szarkalábak vagy mi a szösz?
- Mi vagyok én, mesemondó? Oh nem darling, ez nincs benne a munkaköri leírásomban - nevetek fel, és a belső zsebembe nyúlva előhúzok egy névjegyet. Rajta van minden ami információ. Hogy ki vagyok, és milyen számon lehet elérni. Már ha felveszem a telefont. Ahogy a cigim után nyúl, fürgén elhúzom a kezem, és az ujjammal mutatok neki ejnye bejnyét.
- Azt mondtad nem kell a cigim. Hazudni bűn.... - emlékeztetem az egyik főbűnre. Én a nyolcadik főbűn lennék, a szarkazmus maga.
- Minő szerencse - hagyom annyiban és beleszívok a cigibe és lassan a végére érve nyomom el.
- Ez most vegyem kihívásnak? Oh te nem tudod, de imádom a kihívásokat darling... - nevetek fel.
- Mi a neved? Gondolom, nem a "Fura nő, aki lefejeli mások térdét" - teszem hozzá ahogy hátradőlök kényelmesen.



Vissza az elejére Go down
Ella Lopez


Ella Lopez

Hozzászólások száma :
24
Becenév :
Ms.Lopez
Join date :
2018. Aug. 21.
Tartózkodási hely :
Los Angeles
Foglalkozás :
Helyszínelő

Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella   Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty2019-01-31, 10:06



John
&
Ella
Little Red

&

The Big Bad

Wolf



"Some like beautiful, perfect and pretty
I see the good in the bad and the ugly
I need the volume one louder than ten
Put the pedal to the metal, needle into the red"

Hogy a fenébe találhatom meg mindig a bajt?! Kezdem azt hinni, hogy az talál meg engem és én ártatlan vagyok. Persze, nem túl hihető, de na. Mert, hogy határozottan érzem, hogy nem kéne követnem a nyomokat, amik kis híján kiütik a szememet. De most pont ez kell, elterelni a figyelmem mindarról, ami történt...Pierce, Chloe, Lucifer. Ennél egyértelműbb, feltűnőbb kísértés már nem is lehetne. De Ellácska "rosszfiú-szagot" érez és akár a kopó, követni kezdi. Mert sose volt jó az ellenállásban. Atyám, kegyelmezz! Tudom, hogy megint rosszban sántikálok...Ahogy leguggolok és megvizsgálom amit lehet, már el is felejtem úgymond, hogy miért is jöttem. A rózsafüzért eltüntetem és már rá is állítom magam a szőke hajszál tulajdonosára. Hiába tudom mélyen, legbelül, hogy ez a lehető legrosszabb döntés, amit meghozhatok. Persze, késő bánat...mint mindig. Percek alatt rá akadok a fószerkára, máris a mancsait vizsgálgatom, tovább folytatva belső harcomat, amit persze el fogok veszíteni, jól tudom.
- Én így vagyok jól, hidd el. Ha nem vagyok jól, az nagyon nem így néz ki.
Válaszolom neki a tenyerébe meredve, félvállról. Meg is állapítom egyből, hogy dögös keze van! Akarom mondani, khm, hogy mennyit dohányzik! Komolyan mondom, borzasztó vagyok...perverzebb, mint az öt bátyám együtt véve. Fogalmam sincs ez hogyan lehetséges, de valószínűleg helyes megállapítás. Sokszor akasztottam már ki őket a libidómmal és kalandjaimmal. Arról pedig ne is beszéljünk, amiről nem tudnak. Az már úgy sem fájhat nekik. Csak a Vén Szakállasnak ott, Fenn, őt már bizonyára totál kikészítettem. Szerintem ha meghallja, hogy hozzá szólok, rögtön befogja a fülét és becsukja a szemét, nehogy tovább traumatizáljam. Pedig én szeretném még valahogy kikönyörögni azt a megváltást! Még így is, hogy egy kissé "össze kaptunk" a Szakállassal.

"Got a demon in my soul and a voice in my head
Saying, 'Go, go, go! I can sleep when I'm dead.'
There's a sonic revelation bringing me to my knees
And there's a man down below that needs my sympathy"

- Mellesleg nagyon is észre vettem, ami előttem volt. Történetesen nem a térded, hanem a cipőd. Ami első ránézésre is egyezőnek tűnt azokkal a lábnyomokkal, amiket ideáig követtem. 43-as, valószínűleg férfié, a süppedése alapján körülbelül 70 kiló, szőke és dohányos.
Egy egészen röpke pillanatra rá nézek, de szinte századmásodpercnyi időre csupán, mert tudom, nem szabad. Ha megpillantom, rendesen, végem lesz! A megérzéseim pedig elég jók szoktak lenni. De most, hogy így feldúltak az események, még inkább kísért a Gonosz, csalogatva, ennek a fazonnak a karja közé...Szóval inkább tovább bújom a kezét, ami elcsépelt próbálkozás a menthető mentésére. Sőt...remélem nem tapizom itt szerencsétlent túl intimen, mert kezdek eléggé stalker-szerűen viselkedni. Ilyen az, ha megpróbálom türtőztetni magam és elcseszetten megy. Átmegyek zaklatóba, kész, vége. Ha pasi lennék, már tuti rács mögött ülnék az ilyen viselkedésért. De szerencsémre vagy szerencsétlenségemre nő vagyok, szóval még szabadlábon garázdálkodom.
- Hogy én?
Kérdezek vissza ártatlannak tűnő hangon, na, ilyen furcsa dolgoknak se hittek még, az tuti! Biztos a kéz tapi miatt jutott szegény erre a téves feltevésre, mondjuk fetisisztának is nézhetett volna.
- Nem, nem keveredem én ilyen ügyletekbe, fontosabb a lelkem ennél, így is esélyes, hogy hason csúszok majd a Pokolba...
Az Egyház nem hiába tiltja szigorúan az efféle üzérkedéseket, mert az ember nagyon is megütheti velük a bokáját! És ki tudja mit szabadíthat a többire...nem, távol tartom magam minden hasonlótól. Így is épp elég sok minden van a számlámon. Persze, lehet, hogy hülyének nézek azért, mert én hiszek az ilyesmiben, de ez sosem érdekelt. Még most sem, hogy a hitem ingadozni látszik, még most sem, hogy sejtem, Lucifer valójában...
- Ha megmondom, mit csinálok, általában elijesztem az embereket magam körül. De azt hiszem, te ki fogod bírni.
Sunyin mosolyt erőltetek az arcomra, hogy az árnyak, melyeket a közelmúlt eseményei vetnek rá, tova illanjanak. Most már kezd ultra gáz lenni, hogy tenyérjósosat játszok itt a kézfejével. Érzem már egészen, égető pillantását alakomon, a szívem pedig kegyetlenül kezd vergődni üregében, még jó, hogy ez nincs a homlokomra írva! Ahogyan az se, hogy ezt a szexi kacsót legszívesebben menten az egyik formás kis keblemre tapasztanám, mondjuk a balra. A hapsi meg csak nézne, mint a moziban, hogy mi a fészkes fenét produkálok itt, ha valóban megtenném. Szórakoztató lenne az arcába nézni, a reakcióját figyelve. Bocsáss meg, Uram, javíthatatlan vagyok! Ha a főbűnöket megszemélyesítenék, bizonyára én lennék a dicső harmadik, a Bujaság.

"I got a ringing in my ears
Getting ready to burst
Screaming, 'Hallelujah motherf*cker
Take me to church!' "


Vajon füstölögnék ha lelocsolnának szenteltvízzel? Csak nem, de megérdemelném, az biztos! Néha attól parázok, hogy mikor bemegyek egy templomba, rám szakad a mennyezet. Szerencsére eddig ez még nem történt meg. Biztos, mert a szándékot nézik az Égiek.
- Gyilkossági helyszínelő vagyok és bűnügyi kutató. Persze ennek tippelnének utoljára az emberek a cuki fejemmel!
Ez ki szokta verni a biztosítékot mindenkinél. Nem igazán tudják az édi-bédi és dögös kis külsőmmel össze egyeztetni, hogy hullák néma vallomásait boncolgatom s miegymás. Pedig de. És még élvezem is. Egy helyszín, ey holtest nagyon is beszédes. Mondom én, hogy nem vagyok normális. Vadul gesztikulálni kezdek. Most már nem meredek a medvemancs-méretű kezére, de azért elengedni sem sikerült még, ahogy a szemébe se igen nézek úgy komolyabban. Inkább el-el nézegetek a feje felett, amíg gyűjtöm a lelki erőt ahhoz, hogy a szemébe nézzek. Mitől is tartok ennyire? Sose volt még velem, hogy ne "mertem" volna egy fickó arcába nézni. Ahogy az sem, hogy ennyire megpróbáltam elnyomni züllött ösztöneimet. Mi ez, amit érzek? Ez a megérzés-féleség? Dereng valahol az agyam mélyén, de valamiért még is szánt szándékkal kerülgetem, mint a forró kását. Még a hangja is gyilkos, ahogy kihallom hangjából a vigyorgást, hogy élem túl ezt a találkozást? Ella, légy erős! Egy pasas se csavarhatja el ennyire a fejedet!

"Take me home tonight I'll do anything with you
Buy a bottle of whiskey, we'll get matching tattoos
Tell me that you love me, oh let me drive your car
We can sit 'til morning light just count every star"

Ahogy pedig gúnyolódni próbál a drága, kiszélesedik mosolyom, mivel határozottan szórakoztat. Bizonyára nem ezt várná, de majd meglátjuk. Szeretem, hogy ilyen csípős a stílusa és bizony, csak percről percre jobban bele habarodok. Mert azt csinálom, hiába hazudnék magamnak. Ez az a bizonyos forró kása.
- Na és te? Nem veszed annak?
Muszáj megkérdeznem, persze a hanglejtésem kicsit sem pikáns. Egyre közelebb vagyok ahhoz, hogy feladjam ezt az egész háborút önmagam ellen és megkóstolgassam kissé. Na jó, valójában szétszedném, de ez részletkérdés. Mikor nyúlkálna, lazán a padhoz szegezem, elszórakozva a reakcióján, a cigitől érces és szívdöglesztő nevetésén és az egész átkozott szituáción. Valójában határozottan tetszik ez a felállás, talán ez bujkál is a szám szegletében. Vissza szolgáltatom neki a dohányt, had lássa, hogy jó kislány vagyok. Persze, csak ha éppen arra vágyik. Minő szerencse, hogy nem tud olvasni a fejemben!
- A látszat néha csal, Szőke Herceg.
Jegyzem meg sejtelmesen a lekicsinylő megjegyzésére, amit persze abszolút nem veszek fel. Fel sem tűnt - ugye tudod, hogy ez oltári nagy kamu? - , hogy mindeddig alig-alig pillantottam rá elvétve és nagy részt kerülve a szemkontaktust. Mindez akkor tudatosodik bennem, mikor az arcomba nyomja azt a bugyiáztató képét. Hirtelen még levegőt venni is elfelejtek, obszidián (pillangó) szemeim elkerekednek. Egy percre úgy érzem, nem fogom tudni megállni, hogy ne teperjem le most rögtön, ha tetszik, ha nem. Mivel az arc, amit magam előtt látok, azonnal rabul ejt. Féltem én ettől, mint a tűztől, hiszen valahogy megéreztem "sanyarú" sorsomat. Hogy mi vár rám. De még is csak más szemtől-szembe nézni vele. Vajon meddig bámulom azt az átkozottul rosszképű pofiját, amiért ölni tudnék? Fene se tudja, minden esetre a szurkálódónak szánt kis mosolyától egyszerűen úgy érzem, mentem szublimál a bugyim. Meg is tapogatom a nadrágon keresztül, hogy még megvan-e, hátha ad egy kis realitásérzetet. Nem túl feltűnően, mintha csak csípőre tenném a kezem. Nem szabadna soha-soha megtudnia, hogy bármit kérne, azt menten megadnám neki, legyen szó a legvadabb vágyairól. Túl nagy fegyver lenne az a Hercegem kezében! A baj csak az, hogy nekem tetszik ez a gondolat. Ella, rossz, rossz lány vagy!

" 'Cause if there's a Hell I'll meet you there
And if there's a Heaven they're servin' beer
And if you're an angel then I must be high
Oh if there's a church it's rock and roll
If there's a Devil I sold my soul
And it's alright whatever we do tonight"

És persze betáncolva az oroszlán barlangjába, simán leteszem a popómat mellé. Vagyis inkább befészkelem magam, mert ha nem taszítanám picit odébb a csípőmmel az övét, akkor nem ülnék elég kényelmesen. Bár tudom én, hol lenne nekem a legkényelmesebb és az határozottan nem mellette van. Ahogy sikerül helyet foglalnom, még így is össze simul a combunk. Én pedig igyekszem önfegyelmet gyakorolni. Remélem tényleg nem tud gondolatot olvasni...habár...egy szinten kíváncsi is lennék, mit kezdene egy ilyen forróvérű nővel, mint én. Mondjuk a nyilvánvalón kívül. Ő pedig, akinek a nevét sose akartam megtudni, hogy biztonságban tudjam a lelkem s lelki békém egy időre...a kezembe nyomja a névjegykártyáját. Sorsom immáron megpecsételődött. De ne nevettessem magam, ez már régen megtörtént. Pontosan, mikor bele botlottam abba a különös tetembe. Én pedig egy bájos mosoly kíséretében készségesen elveszem a kártyát, amit nyújt. Az ujjam a bőréhez ér. Csak egy pillanat erejéig. Megnézem magamnak a kis papírlapot. Az elmémbe ég, a férfi neve, aki mellettem ül és akit el kéne kerülnöm mindkettőnk érdekében. Ezért sem akartam tudni a nevét, de már hiába.
- "John Constantine. Ördögűző, démonologóus és a sötét varázslatok mestere." Szóval megadod a számod.
Olvasom fel a névjegyét egy kis megjegyzéssel megspékelve. A nevét ízlelgetve. Szóval John. Üdv, Végzetem! De ahogy tekintetem tova szalad a foglalkozására, megtörik bennem valami. Bármikor máskor, más esetben, más körülmények között, ez nem így történne, de most igen. Lehervad arcomról az eddig oly lelkesen ragaszkodó, kacér mosoly, mindez egy szempillantás alatt. Elsápadok, tekintetemből még a fény is oda vész, az a fekete, csillogó, melyben a lángot John szította, akit nem ismerek és talán még is jobban bárkinél. Csak tartom kezemben az apró lapocskát, érzem ahogy ujjaimból kiszalad a vér és olyan hűvösek lesznek, akár egy hulláé. A gyomrom görcsbe rándul, émelygés lassú hullámai mossák. Ördög-űző.Elveszek elmém végtelen örvényében, a feketeségben, ami beszippant. Mintha John ott sem volna. Minden egyszerre tör rám, ami elől menekültem és amit már Chloe megtett előttem a maga módján.
- Lucifer....
Rebegem. Mind azt hittük, hogy Lucifer egy kissé hóbortos fickó, sokan bolondnak nézték, de én úgy gondoltam, hogy csak valami nagy trauma érte a családjában, amiért úgy beszél magáról, mint az Ördögről és az apjáról, mint Istentől, aki kiszúrt vele. De most...és akkor, mikor Pierce pár hete csapdába csalta Decker-t és Lucifert, a pálfordulásakor, ami épp elég sokkoló volt - hogy maga a hadnagy a Kárhozott névre hallgató "városi legenda", amit Chloe mondott nekem és Dan-nek a telefonban...kísért azóta és kísérteni fog mindörökké. Chloe szavai visszhangzanak a fejemben és a lehengerlő találkozás Johnnal olyan távolinak tűnik, mintha nem is ülnék most is itt, mellette. "Nem tudom hogy lehet, de nincs bajom....Bár...szerintem tudom. Talán az élet legnagyobb igazságát nem --" Még a lélegzetem is elállt, mikor ezt hallottam, a kihangosított telefonból, Dan arca is elszürkült, ahogy rá pillantottam. Ezt követően lövéseket hallottunk. "Mennem kell..." Chloe elfúló hangja cseng a fülemben. Ennyi volt. Letette és mi elhűlve ácsorogtunk csak ott. Dan reagált gyorsabban, igazi nyomozóhoz méltóan rögtön hívott segítséget az toronyházhoz, ahova Luciferék mentek. Szinte nem hallottam semmit, az események csak történtek körülöttem és az elmém küzdött, hogy ne törön apró darabjaira. Mert hiába tagadnám, abban a percben megértettem amit Chloe mondott, amikor elhangzottak a szavai. Eszembe jutott, amit korábban mondott, mikor bevallottam neki, hogy egy halottat látok, vagyis a szellemét, ami miatt őrültnek hittem magam és az orvosok is annak hittek. De ő nem...azt mondta nem vagyok az és hogy "ettől" sokkal őrültebb dolgokkal is találkozott. Sokkal - nyomatékosította. Annyira örültem, hogy nem néz kettyósnak, de azt, amit akkor szemrebbenés nélkül mondott, csak abban a pillanatban értettem meg, mikor Pierce rájuk támadt és felhívtuk. Sok mindent látott, amiről nem beszélt. "I've been on a long road, with the Devil right beside me." Mintha csak ezeket a szavakat mondta volna, abból a jól ismert Barns Courtney számból, a Champion-ból. De nem merek erre gondolni, rettegek bele gondolni, hogy mit is jelent mindez. A helyszín...mikor oda értünk...a legmagasabb szintre. A hadnagy holtteste, mellkasában egy furcsa pengével, ami kísértetiesen hasonlított Mazére. De a látvány...amiről nem beszélünk az őrsön, árván, hiszen áruló kapitányunk ott feküdt vérbe fagyva és még nem helyeztek ki senkit a helyére, a látvány...az a sok törmelék, szétlőtt műtárgyak és csempék, de mindezen pusztítás megkoronázásaként - vértől mocskos tollcafatok. Hatalmas, fehér, hattyútoll-szerűek, mindenütt, amerre a szem ellátott. Mint egy groteszk párnacsata morbid hagyatéka. Mindenütt tollak. Véres tollak. Lucifer. Senki sem tudott megszólalni közülünk. És én felemeltem egy tollat reszkető kézzel a földről. Elvittem a laborba és lefuttattam a DNS analízist, miféle madáré lehet...hogy kerülhetett oda, főleg akkora mennyiségben. Racionális agyam tagadta a nyilvánvalót és a mai napig képtelen voltam ellenőrizni a genom szekvenálás eredményét. Csak ülök ott, John mellett, megfeledkezve a férfiról, üveges szemekkel. A téboly vékony mezsgyéjén egyensúlyozva.



Music ©️
Vissza az elejére Go down
John Constantine


John Constantine

Hozzászólások száma :
43
Becenév :
"A fenébe mit akarsz már megint?"
Join date :
2018. Aug. 14.
Tartózkodási hely :
Los Angeles.
Foglalkozás :
Őrdögűző, démonológus és a sötét varázslatok kontára

Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella   Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty2019-07-14, 18:38

Love  & John
 "I'm just an empthy cover, the mascarade is over"



Merje nekem valaki azt mondani hogy nincs elég érdekesség a világban. Az már persze más kérdés hogy kinek mi a furcsa, vagy érdekes de ez a nő itt előttem valahol a kettő között ingadzozik és még nem döntöttem el hogy mit is gondoljak egészen pontosan, annak ellenére ogy jó emberismerősnek tartom magam. Van miből építkeznem, na, és majdem mindennap valami ocsmányság jut ki ami ellen harcolnom kell vagy amit valahogy meg kell oldanom. Egy ördögűző nem unatkozik túlságosan, egy olyan meg akit John Constantine-nak hínak pláne nem. Bár néha azért felmerül bennem hogy minek is csinálom, ha már nem lehet megváltsom, de nem adom fel egyenlőre.
A nő viszont határozottan nem egy könnyű eset.
- Így vagy jól? Nem biztos hogy akarom látni milyen ha tényleg nem vagy jól... - sóhajtok fel, de hátradőlve hagyom vizsgálódni. Talán valami mániákus mintagyűjtő vagy rendőrségi szorgalmas kis cserebogár. Ki tudja. Hallgatok, amíg újra meg nem szólal és meglepő pontossággal analizálja le azt ami vagyok. Bár kihagyta a szarkazmusra való hajlamot, és az alkohol szeretetét. Bár aki az én munkám csinálná józanon.... Olyan nincs.
- Micsoda logika, lévén direkt ide jöttem. Hm, igazából 43 és feles, de márkája válogatja és 73 kiló vagyok. Bár lehet a stressztől le fogytam, nem tudom. Mondd meg te darling, ha rám nézel mit látsz? - kérdezek kissé reszelős, karcos hangomon, mert nem tagadom hogy elemi létem a gúnyolódást, és ki tudja, talán ezért is ne kedvelnek az angyalok. Tollashátú egoista népség.
Mondjuk ez a nőszemély sem éppen komplett szerintem, de már nem is várom el a világtól hogy normális embereket neveljen, hiszen hol normális az ami itt folyik? Sehol.
- Igen, te. Vagy látsz itt valaki mást is magadon kívül aki tapogat mint valami kiállítási tárgyat?! - horkanok fel ahogy beleszívok a cigimbe és leejtem a hamut a fűbe. A szavaira azonban felhúzom kissé a szemöldököm mert elkezd érdekelni. Aki a pokolról beszél, sose teszi véletlenül azt.
- Már miért is kerülnl oda? A túlzott intim szféra megsértés miatt? Nyugi én nem foglak feljelenteni, nem szeretem túlzottan a rend éber őreit - legyintek ha épp elengedi a kezem ennyi időre.
- Na mondjad, megígérem erős leszek, nem omlok össze - vigyorodom el, ahogy várom a lesokkoló vallomást, és mikor kiejti a száján hogy mi is a foglalkozása felnevetek. Valami sokkal rosszabbra számítottam, egy gyilkossági nyomozó egészen megszokott és mindennapi az én személyes poklomban.
- Még nem tudom. Ha sokáig folytatod lehet hogy annak fogom venni - nevetek könnyedén, de hol bánom én? Egy nő érdeklődését sem utasítom el, hát még ha tudná hogy nem csak a nőket nézem meg magamnak. Túlságosan önző dolog lenne, a világon csak egy van belőlem, és sokan vágynak rám. Ki a testemre, ki a lelkemre, de egyenlőre senki nem kap meg.
A nő pillantása kissé döbbent ahogy végül rám fókuszál, de bármilyen gyerekes gesztus is így behajolni valaki képébe, nem hagyhattam ki.
- Nem osztogatom túl nagylelkűen, becsüld meg hogy neked odaadtam a nyilvánvaló zaklatási kísérleteid ellenére is, love - mosolyodom el kedves-kellemetlen mosolyaim egyikével. Ebben nagyon jó vagyok, ahogy a túlélésben is. Figyelem ahogy rosszul kezd lenni és egy csapásra éber leszek és bármit elűzök ha kell, de a szó amit mond.... Igen. Lucifer!
- Mi van vele? Lucifer az én nemezisem, ahogy Nergál is... Neked mi dolgod van velük? Hé! Hé! Válaszolj, nőszemély! - rázom meg a vállát finoman, ahogy éber sötét szurok tekintetem vizslatja. Valami történhetett vele, valami aminek köze van ahhoz a.... Lassan időszerű lenne végleg leszámolnom vele, ha már mindenütt az ő kis "munkásságába" ütközök.
- Mit tett veled az a férfi? Miért mondtad pont az ő nevét? - rázogatom tovább. Ha már az előbb minden fétist megszégyenítően tapogatott, én is vállon ragadhatom. És még visszafogott és udvarias vagyok. Még.


Vissza az elejére Go down
Ella Lopez


Ella Lopez

Hozzászólások száma :
24
Becenév :
Ms.Lopez
Join date :
2018. Aug. 21.
Tartózkodási hely :
Los Angeles
Foglalkozás :
Helyszínelő

Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella   Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty2019-07-26, 15:16



John
&
Ella
Little Red

&

The Big Bad

Wolf



“The Devil is real. And he's not a little red man with horns and a tail. He can be beautiful. Because he's a fallen angel, and he used to be God's favorite.”


A pad támlájához szegezem. Lefegyverzem. Az enyém, csak még talán nem jött rá. De én már nagyon is jól tudom. Oda hajolok hozzá, folytatva vizsgálódó kis csínytevésem. A megjegyzésére pedig csupán egy sejtelmes mosolyt villantok neki. A fantáziájára bízom a dolgot, az ujjaim pedig tovább játszadoznak a tenyerén. Ahogy pedig hátra dől és tovább mered mélyen a kátrányfekete szemeivel az én szurokfekete szempáromba, a kérdése visszhangzik a koponyám omladozó falai között: "Mondd meg te darling, ha rám nézel mit látsz?" Ajkaim finoman elnyílnak. A fejemben azonnal megszületik a válasz. Tudom, nem szabadna kimondanom, de ezen a ponton már teljesen elgyengültem. A feszültség szinte össze zúzott a súlyos történésektől - vér, tollak, halál -, lazítanom kell, különben teljesen becsavarodom...ezt a "lazítást" pedig pontosan John ölében képzelem el. A dohánytól és alkoholtól bűzlő karjai között. Miért érzem úgy, hogy a zsák megtalálta a foltját? A válaszom pedig elhangzik. Még csak nem is mondom, hanem édes hangon dúdolom.
- "You get me high
Like a painkiller, like a painkiller
You numb the pain, you're blowing my mind
Like a painkiller, you're the painkiller
That gets me, gets me, gets me high"

Egyenesen a szemébe nézek, miközben az egyik kedvenc - és jelenleg igen csak találó - dalom egyik strófáját éneklem neki, a Halestorm - Painkiller című zúzós dalocskájából. A vidék kihalt, senki sincs a közelben, aki hallhatná az éppenséggel nem is olyan vállalhatatlan nótát. Gyakoroltam éppen eleget a tükör előtt és zuhanyzás közben, muzikális vagyok. Persze, ha tudnám, hogy Johnnak egy punk bandája volt, ahol ő volt az énekes, akkor lehet, hogy kétszer is meggondolnám, hogy így kérném-e fel "keringőre". Az érces hangja és borzalmas brit akcentusa is túlságosan magával ragad. Próbálom magam azzal nyugtatni, hogy csak túlságosan ki vagyok éhezve, nehéz időszakon vagyok túl.
És ekkor valami elromlik. Hiába próbáltam minden erőmmel távol tartani a realitás kegyetlen igazságát. A Pokol felemlegetésére meglepő módon elkomorodik. Látom, ahogy vonásai merevekké válnak és az arca megrándul. Valami nincs rendben.
- Bár csak ennyiről lenne szó, Szépfiú.
Mosolygom keserűen, mert bár viccesen hangzott a magyarázata, még is, valami elkezd nyugtalanítani. Ahogy viszont elkeserednék és vissza zuhannék az élet fekete mocsarába, ő, bizonyítva, hogy a rock legendák és slágerek nem hazudnak, valóban fájdalomcsillapítóként hat. Felnevet ugyanis, olyan jóízűen, hogy a sok borzalom után, ami az elmúlt hetekben történt, ez felüdülés. A munkám szórakoztatja ennyire. Még soha, senkit nem nevettettem meg ezzel, szóval elmosolyodom és csak nézem, ahogy mellettem ülve majd szétveti a jókedv.
- Na, mi olyan vicces ezen? Velem is megosztanád? Had nevessek én is, rám férne!
Mondom Johnnak szórakozottan és finoman a vállába boxolok, hogy vegye már észre magát. Percről percre jobban érzem, ahogy magához vonzz, mint egy végtelen, fekete mágnes. Ó, nincs menekvés. Mert még egy ilyen férfi nincs. Egy ennyire tökéletes hulladék. A romlás virágai. Ő pedig átadja a névjegyét, a papirost, ami hideg tőrként hatol át a lelkemen. A szavak, melyeket leolvasok róla. A neve. És ami az után következik. Az arcomból egy csapásra szalad ki minden szenvedély és élet egyaránt. Szemem sarkából látom John meggyötört arcát, ahogy kapásból kiszúrja rajtam a radikális változást, ami férfi létére becsületére váljon. Minden tagom kihűl, jegesen reszkető kezekkel tartom az apró cetlit. És ekkor már nincs az a sexy poénkodása, ami vissza hozhatna. Ördög-űző, olvasom és azonnal Luciferre gondolok. Az agyamban villámlás-szerűen villannak fel az események és látottak, tapasztaltak. Constantine hangját csupán távolról  hallom, semmit sem értek abból, amit beszél. Megragadja a vállam. Eleinte ezt is alig érzékelem, de rázogatni kezd. "Mit tett veled?!" Erre a kérdésére eszmélek fel először és felé fordulok. Arcom kétségbe esett, szemeim üvegesek.
- "Az ördög valóságos, és ő nem egy kis vörös ember szarvakkal és farokkal. Gyönyörű is lehet, mert ő egy bukott angyal és Isten kegyeit élvezte."
Gépiesen mondom, valójában hangosan gondolkodom. Egy idézet az egyik kedvenc sorozatomból, az American Horror Story-ból. Most még is, jeges félelem szorítja az egész mellkasom. Én pedig beszélni kezdek. Mert bízom benne. Johnban, aki egy idegen kéne, hogy legyen, távolságot kéne tartanom, de ezen már réges régen túl vagyok. Egyszerűen érzem, hogy neki elmondhatok bármit. Hogy meg fogja érteni.
- Lucifer....hiszen megmondta, ő sosem hazudik. És mi nem hittünk neki. Senki se hitt neki, John. Senki se vette komolyan. A világ bolondjának hittük. Mekkorát tévedtünk, Istenem!
Rebegem neki elfúló hangon, balom hirtelen megragadja a ballonkabátja szegélyét és görcsösen szorítani kezdem, valahol, a válla környékén a szövetet. Nyelek egyet, de folytatom. Kezdek megnyugodni, magamtól, mivel mellette biztonságban érzem magam, Isten tudja miért. A ruháját azonban nem engedem el.
- Észre kellett volna vennem. Rá kellett volna jönnöm. Hiszen ezért fizetnek! A hivatásom az, hogy észrevegyem azt, amit más nem - minden apró részletet. Láttam, észre is vettem, de még sem hittem a saját szememnek.
Egy pillanatra lehorgasztom a fejem és a tenyerem kisimul John vállán. Sóhajtok egyet, a könnyeimmel küszködök. Még is, újra a szemeibe nézek. Azokba a gyönyörű szemekbe.
- Túlságosan tökéletes.
Adom meg a választ, ami talán csak nekem ilyen egyértelmű. Szóval elismétlem.
- Lucifer, ő túlságosan tökéletes. Nem a jelleméről beszélek, mert eléggé idióta. Hanem a külsejéről. Egy ellenállhatatlan, negyven körüli férfi, akivel egy éjszakáért bárki eladná a lelkét. Ironikus módon. Szénfekete haj, borosta és szemek. Drága öltöny, hibátlan mosoly és egy égimeszelő. Viszont a arca...John, az arca....nincsenek ráncai. Sem egy anyajegy vagy himlőhely. Mindig is éreztem, hogy valami nincs rendben az arcával.
Elszakítom a tekintetem az övétől, hogy a tenyerem felcsússzon az arcára. A szememben olyan sármos ráncaira, a szája és a szeme mellett. Ujjaim végig járatom arcának vonalán, a szarkalábakat követve. Hiszen ránézésre egy korosztálynak mondaná az ember Johnt és Lucifert. Még is szembe tűnő a különbség és kétlem, hogy a botox csodás hatása lenne ennek oka. Most értettem meg, ahogy a mágus rossz, viharvert képébe bámulok. Ő kellett nekem, hogy a kirakós utolsó darabját is a helyére tegyem.
- Ő az. Igaz? Lucifer valóban a Sátán, ahogy azt az első perctől megmondta.
A kérdésem valójában költői, de most még is úgy érzem, szükségem lenne a megerősítésére. A személyleírás talán mond neki valamit. Ha valóban az, aminek mondja magát - és nincs okom kételkedni, ez a férfi itt egy igazi warlock. Mint a Warcraft-ban. Igen, kocka vagyok, nem is tagadom.
- A rendőrségen dolgozik, velünk. Mint civil tanácsadó, a gyilkossági ügyeknél. Mert olyan rálátása van a dolgokra, hogy mindenki csak ámul. És fizetést sem kér.... Övé a város egyik legfelkapottabb klubja, a LUX. Napközben bűnt üldöz, éjjel pedig a klubját vezeti. Szóval...nem is alszik, ebbe...ebbe se gondoltam bele korábban.
Szégyen vagy nem szégyen, most már lényegtelen. John borostájával játszom, de éppenséggel észreveszem magam és lecsúsztatom róla a kezem.
- Pár hete történt. Kiderült, hogy a parancsnokunk a Kárhozott. Azt hittük, a Kárhozott csak egy városi legenda, akire a bekaszlizott gyilkosok kenik a dolgot, eljátszva, hogy rettegnek tőle. De tényleg létezett, ráadásul az új főnök volt az, Pierce. És Lucifer végig tudta. Egy bevetésen Decker nyomozóval csapdát állítottak neki, de valami történt.
Nyelek egy nagyot. Tudom, ilyen dolgokról tilos lenne civileknek beszélni, de mindez mit sem számít már.
- Mikor kiértem a helyszínre, Lucifernek és Chloénak már nyoma veszett. Amit pedig ott láttam...az egész termet szétlőtték, vakolat és darabokra hullott szobrok hevertek mindenütt. És tollak. Hatalmas, hófehér, vértől mocskos tollak, amerre a szem ellát. Középen pedig ott hevert Pierce teteme, a mellkasában egy furcsa, hajlított pengével. Az ötvözet meghatározhatatlan.
Kezeimmel mutatom milyen jó nagyok voltak a tollak, abszurd méreteket öltöttek. Nagyjából 50 cm-esek lehettek.
- Bevizsgáltam őket. A tollakat és a vért is. Minden teszt ugyan arra utalt. A hasonlóság ellenére...még sem az, aminek látszik. A toll fehérjéje ismeretlen, a vérnek pedig...nincsen vércsoportja. Pedig minden embernek és állatnak van vércsoportja.
Egy nagyot sóhajtok ahogy ezt sikerül végig mondani. Az arcomat pedig a tenyerembe temetve borulok a térdemre, mivel reszketeg könnyeim eddig bírtam vissza tartani.


"Have we gone too far?
Can we return?
When we're torn apart
In the Darkness of night
In the ashes, I see
The fading light"


Music ©
Vissza az elejére Go down
John Constantine


John Constantine

Hozzászólások száma :
43
Becenév :
"A fenébe mit akarsz már megint?"
Join date :
2018. Aug. 14.
Tartózkodási hely :
Los Angeles.
Foglalkozás :
Őrdögűző, démonológus és a sötét varázslatok kontára

Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella   Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty2019-10-07, 21:02

Love  & John
 "I'm just an empthy cover, the mascarade is over"



Nem zavartatom magam ahogy a padnak dönt, nem vagyok veszélyben és lássuk be, voltam már sokkal rosszabb helyzetekben is amikor nem volt elég a ragyogó stílusom és a szövegem. Nem vagyok védtelen, messze nem, bár úgy tűnhet. Sok trükköt tudok ami segíthet nekem. Főleg a túlélésben, hiszen született tehetség vagyok, a saját halálom is túléltem valahogy. Ezt inkébb, ne csinálja utánam senki ha lehet, utálom a bűntudatot.
- Szóval Halestorm. Nem olyan rossz banda, találóak a szövegei bár a legutolsó gondolatom volt hogy egy ilyen szituációban fogok hallani egy idézetet tőlük. Ismertem korábban Lizzyt, még mielőtt befutott énekesnő lett volna - a zenészek köre viszonylag szűk keresztmetszet és nekem is volt egy bandám, ahol énekeltem egy ideig, de nem volt életem legjobb döntése, bár élveztem minden pillanatát. Az ember életébe beeférnek az ilyen kis kilengések, és nekem meg aztán pláne nem jutott eszembe hogy valamiért is visszafogjam magam.
- Ha csak ennyiről lenne szó, nem igazán lennénk most nem, nem igaz love? - húzom el a szám egy kicsit ahogy a cigis dobozom után nyúlok és megforgatom a kezeim között. Még nem gyújtok rá újra csak játszadozom vele, és bűvész mutatványokra is képes vagyok, mert néha nagyon unatkozom és megtanultam párat. Just for fun alapon.
A nevetésemre láthatóan elcsodálkozik, de nem tehetek róla valami sokkal szörnyűbbre gondoltam, nem éppen egy gyilkossági nyomozóra. Valami dekoratőrre vagy balerinára vagy egyéb ilyen hangzatos címre ami mögött semmi nincs. Bár az is igaz hogy akkor nyilván nem lenne itt, és nem adna oknyomozói jeleket magáról, minthogy a lábnyomaimból megállapított ennyi mindent.
- Manapság annyi furcsa szakmát hallani, hogy a gyilkossági nyomozó nekem már fel sem tűnik, nem egy extrém szakma szerintem. Lásd, az enyémet - vigyorodom el, hiszen sokan kamunak tartják és kuruzslónak neveznek, de hol érdekel engem? Én tudom mi az igazság, és tudom hogy mi ellen, ki ellen küzdök minden erőmmel.
Rágyújtok, de fél szemmel azért figyelem, és ébenfekete szurokszínű szememben azonnal éber szikra lobban ami meghazudtolja a lompos kinézetemet miszerint egy csóró csöves lennék. Nem, nem vagyok az, de nem vagyok a királyfi fehér lovon. Az én életem magányos. Veszélyes és bűntudattal teli, nincs benne hely társaknak.
Látom hogy valami miatt sokkot kap egy ültő helyében és feléfordulva próbálom szólásra bírni és borostás képem beúszik a látóterébe. Az idézetet ismerem magam is.
- "...és ő nem egy kis vörös ember szarvakkal és farokkal. Gyönyörű is lehet, mert ő egy bukott angyal és Isten kegyeit élvezte."  Igazán találó idézet, de sajnos nem mondhatom azt hogy nem igaz - már persze mondhatnám, de hazudnék és nem szeretek hazudni az embereknek. Azt meghagyom Nick-nek és Papa Midnigte-nak. Nergálnak.
- Héhéhéh, nyugalom Love, nyugalom. Csak lassan sorjában. Persze hogy nem hittetek neki, miért is tettétek volna? Lucifer mindenre képes, de nem egy ártalmatlan futóbolond. Isten itt már nem segít, süket az öreg és vak... - húzom el a számat rosszmájúan, hiszen feleseltem én vele, én vagyok a mágus aki megzsarolta az Istent és annak minden angyalát. Mire mentem vele? Semmire sem. Egyszerűen átölelem a nőt, ahogy belém kapaszkodik, hiszen miért ne tenném?
- Ne hibáztasd magad. Az emberek nem tudnak túl sok mindent arról a világról, amiben én is élek. Nem minden, és mindenki olyan tökéletes mint látszik. Lucifer ott volt az emberek szeme előtt, és bár sokan emlegetik mégsem ismerték meg amikor találkoztak vele. Hát nem? Ott bújsz el, ahol a leginkább szem előtt vagy - és az a mocsok sajnos túl jól ismeri az embereket és azok bugyuta lelkületét, ha már itt tartunk.
- Te nyomozó vagy és emberekkel foglalkozol. Hogyan is ismerhetted volna fel, ami nem emberi? Jó vagy a szakmádban de innentől már nem a te képességeidnek megfelelő ez az ügy - teszem hozzá ahogy a vállát simogatom lassan, lustán. Hogy hogy nem, lassan az ölembe vándorolt. Hoppácska.
- Tudom Love, álltam én már vele szemben többször is. Van egy klubja amit üzemeltet és ott tökéletes üzletember benyomását kelti és magafajtával veszi körbe magát - mert ki tudná ezt nálam jobban hogy az egyetlen bár a városban ahová nem tenném be a lábam, akkor sem ha ingyen lenne a whiskey. Bár meggondolandó lenne, de én is tudom. Nem halogathatok mindent a végtelenségig, és nem kerülhetem el örökre a nemezisem. Elcseszett egy kapcsolat ez.
- Sok mindent tudok róla Love. Olyasmiket is amiket ti még csak kapisgáltok - sóhajtok fel, és nem zavartatom magam ahogy kalandozik az arcomon és ismerkedik a vonásaimmal. Luciferrel ellentétben és valóságos vagyok, és nem leszek fiatalabb sem.
- Az a szemét olyan dolgokat tud amit mi nem, és érthető az előnye hogy felismeri a maga fajtát, hiszen ő maga a Sátán, a kitaszított maga. Maga a "Satan" szó is arra utal vissza hogy ő az első más fajta angyal, és szó szerint azt jelenti hogy Vádoló - egészítem ki, hiszen elég sok mindent tudok.
- Persze hogy nincs, hiszen azt mondtad "minden embernek, és állatnak" de ő egyik sem - fanyar mosoly, és varázsolok egy zsepkendőt is számtalan zsebem egyikéből.



Vissza az elejére Go down
Ella Lopez


Ella Lopez

Hozzászólások száma :
24
Becenév :
Ms.Lopez
Join date :
2018. Aug. 21.
Tartózkodási hely :
Los Angeles
Foglalkozás :
Helyszínelő

Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella   Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty2020-05-20, 14:34

16+




John
&
Ella
giphy.gif
Little Red

&

The Big Bad

Wolf


A padnak szegeztem, PiRosszka a csúnya, nagy Farkast. Majd ahogy a talpam lecsúszik a mellkasáról, végig siklik az ágyékán is, hogy aztán vissza ereszkedjen a friss fűre. Le zuttyanok hát mellé, a padra és folytatjuk bizarr kis csevejünk. Semmi másra nem vágyom jobban, csak egy forró együttlétre ezzel a rossz arcú idegennel, hogy elfelejthessem mindazt, ami a világomat rombolja össze, elmosva a fantázia és realitás határait, okkult masszává gyúrva az egészet. Szóval még szerenádot is kap tőlem a Szőke Herceg, de nem számítok a reakciójára.
- Hogy? Te ismered őt?
Elképedek, szemöldököm az egekbe szalad, még is csak egy hírességről van szó. Az emberek nem szoktak személyesen ismerni rocksztárokat. Kíváncsian várom a történetet, még is hogy a fenében lehetséges ez. Miféle körökben mozoghat ez a rossz arcú fickó? Egyre különösebb és számomra egyre érdekesebb és vonzóbb lesz. A Pokol perzselő szele pedig egyre közelebb ér hozzám - hozzánk, mintha csak a tornácán táncolnánk.

- Pontosan...amíg nem tudod, hogy a Pokol valóban egy létező hely lehet és nem csak metafora vagy mese, amivel a vasárnapi isklában riogatják a gyerekeket.
Sóhajtom, hiszen lenne mit meggyónnom, és igen, régen azt hittem, hogy hiszek ebben az egészben, de mostanra félelmetes valósággá vált, ami rácáfolt a korábbi nézeteimre. Majd hangosan folytatom a gondolatmenetet.
- Mintha minél reálisabb lenne, annál jobban veszne oda az igazi hitem.
Azt hiszem, sikerült rá tapintanom a lényegre, elmerengve a templomkert csendjében. A kacérkodást valamiféle mély filozófia váltotta fel. Pedig én csak jól akartam érezni magam, nem gondolni a problémákra, akkor is, ha ez a legrosszabb, amit tehetnék. A megjegyzésére elmosolyodom.
- Én helyszínelő vagyok...és kórboncnok.
Helyesbítek kissé felderülve, mert hát a rosszfiúkat üldözni fegyverrel azért kevéssé hangzik drasztikusan, mint hullákban matatni. De tény, az övé...ismét belém fagy a szó. Végül, a jelenlétének hála, még is hozzá tudok szólni a szakmájához. Ez a beszélgetés bármely más alkalommal egészen máshogy alakulhatna, de nem ma.
- Azt hittem...az exorcisták papok.
Magam sem tudom, mit gondoljak erről az egészről. Persze, az ember lát filmeket, olvas könyvek, játszik videójátékokat és így tovább, de egészen más...szemtől szembe. Azok után, amit tapasztaltam, nincs okom kételkedni.
- Az én életem mocskos és véres.
Mondom látszólag összefüggés nélkül, mintha csak a gondolataiban olvasnék. Pedig valójában fogalmam sincs, mire gondolhat és mágikus képességeim sincsenek, de ettől még a bájos kis pofim csalóka az igazság fényében. Nem vagyok ártatlan, makulátlan. Különös fény villan a szemében, mintha ugyan azt látnánk meg egymásban. Egy hosszú, feszült percig bámuljuk egymás sötét szemeit, majd hátra dőlök és megered a nyelvem. Az ismerős idegennek.
- Kamasz koromban kocsikat loptam. És egész Vegasból ki vagyok tiltva. Jó ötletnek tűnt pont a zsarukkal dolgozni. Szeretek kocsikat és embereket szétszedni, ilyen munkakörben senki se veszi zokon.
Félmosoly jelenik meg az arcomon. Ez nem az a story, amivel pasizni szoktam. Nem is olyan, amit bármikor is magamtól felemlegetnék. De mellette...olyan természetesen jön ki belőlem. A hab a tortán azonban Lucifer. Arcom elkomorodik és a férfi mellettem riadtan próbál a segítségemre lenni. Elismétli az idézetet, amit ajkaim közül morzsolok. Mikor pedig igazat ad, mélyen beszívom a levegőt. A mellkasom emelkedik. Képtelen vagyok jó arcot vágni hozzá. Mocskosul jó képű ábrázata az arcomba úszik, érzem a lélegzetét az arcomon, az enyhe izgalmat, ami felkúszik a gerincem mentén, a szituáció pikantériája folytán. Borzalom és vágy össze fonódik, kéz a kézben, bizarr együttesként. Én pedig kifakadok neki, magamat okolva, hogy nem hogy nem jöttem rá, de nem is hittem neki soha. Félkegyelműnek tartottam, miközben...
- Ő... annyira hóbortos és vicces, kedves és segítőkész...én...
Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy ő rossz lenne, maga a megtestesült gonosz! De megint elakad a szavam és Johnba kapaszkodom, aki olyan gyengéden ölel át, amit egy ilyen külsejű és nagyszájú fickótól nagyon nem várnék. Teljesen elernyedek a karjai között, az izmaim ellazulnak, érzem a testének melegét a ballonkabáton és ingen keresztül, ahogy a mellkasunk egymáshoz simul. Visszhangoznak a szavai a fejemben, "Lucifer mindenre képes". Isten pedig "süket és vak". Igen. Én is így érzem. Hallgatom amiket Luciferről mond, de egyszerűen...mintha két másik személyt ismernénk. Hinni akarom, hogy Lucifer nem akar ártani nekünk. Hiszen ismerem, évek óta! De ez szembe megy mindennel, amit a Biblia tanít. Amit tudunk vagy tudni vélünk az ördögről. Csüngök Constantine-on, karjaim átfonják és egyre közelebb kerülünk egymáshoz. Érzem ahogy a melleim a mellkasához nyomódnak. Érzem az ócska parfümét, ami még is annyira vadító. Ujjaim bele szaladnak a piszkosszőke hajába és nem is tudom, mikor vagy hogyan kerülök az ölébe. Hogy én másztam-e bele vagy ő ültetett oda. Lazítok az ölelésen, de csak annyira, hogy éppen a szemébe nézhessek. Az orrunk szinte össze ér.
- Maga-fajta? Démonokra gondolsz?
Kérdezem kábán, megrészegülve a hangjától és egész lényétől. Érzem a forróságot a combjaim között, pedig itt nagyobb dolgokról van most szó, mint ő vagy én. A sátán az utcákat járja, az Angyalok Városában. De mindez még is eltörpül, ahogy a karjaiban tart. Ahogy átkulcsolom a nyakát. És ő csak beszél, a feszültség pedig nő. Elfogadom a zsebkendőt, amit felém nyújt és leitatom a szemeimet. A kendő az ölembe esik, míg én szembe vele helyezkedem át az ölében, megülve combjait.
- Sok mindent tudsz, John. Nagyon sokat. Azt is tudod, mire gondolok most?
Kérdezem kéjesen és szájon csókolom. Az ajkaim elnyílnak, hogy  nyelvem kacéran szökhessen át a szájába, buja kis táncot járva az övével. Cseppet sem érdekel, hogy egy padon vagyunk, szent földön, a templom mellett vagy hogy karnyújtásnyira sírkövek düledeznek. Most csak ő van és én. A kezeim pedig elkalandoznak.

"Our fate engraved / scar enslaved / as we mutually destruct
Repose, my love, i’ve sinned enough for the both of us
In the name of love…..
I’m ready to bleed to make amends
And sleep in this dirt we call our bed
So tell me your secrets / and join me in pieces
To rot in this garden made of stones
Eternally yours"



Music
Vissza az elejére Go down
John Constantine


John Constantine

Hozzászólások száma :
43
Becenév :
"A fenébe mit akarsz már megint?"
Join date :
2018. Aug. 14.
Tartózkodási hely :
Los Angeles.
Foglalkozás :
Őrdögűző, démonológus és a sötét varázslatok kontára

Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella   Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty2022-10-10, 21:48

Ella  & John
 "I'm just an empthy cover, the mascarade is over"




Fene se gondolta volna, hogy az Angyalok városában tett első lépéseim között ott lesz egy apró, de rettentő csábos rendőrnővel való igen fura első randi. Ez a bizarr előjátékszerűség pedig már-már fel is dobja a napomat és megmozgatja kicsit a véremet is.
Még szerencse, hogy egész jó ura vagyok a testemnek és a módszeresen adagolt nikotin és alkohol tompítja azokat az idegpályákat, amik most kapják az ingereket.
- Meglepődnél hány rockzenésszel futottam össze, amikor derék suhancként utazgattam Európában a kétezres évek elején. – ül ki egy olyan vigyor az arcomra, ami egyszerre cinkos és szarkasztikus – Sokan próbálják egy kis „segítséggel” megzsírozni az útjukat az első lemezszerződésükig.
Nem kicsi az átfedés az okkultisták és a rockzenészek közt és általában ez a keresztmetszetet pont azok az emberek teszik ki, akikről senki nem feltételezné, hogy mernek játszani a túlvilági dolgokkat. Igen, ez azt is jelenti, hogy Ozzy-nak és Rob Zombienak annyi köze van a sötétséghez, mint Johnny Rottennek a jómodorhoz.
- Utálom elismerni, de az ősi könyklub tagjai joggal félnek attól, hogy túlvilági nyaralásuk nem felhők közt fog folyni. – ül ki egy nehezen értelmezhető kifejezés az arcomra
A lány sóhajában valami fura mellékzöngét vélek felfedezni és határozottan olyan érzésem van, hogy a szavai mögött sokkal több tudás rejtőzködik, mint amivel egy átlag halandó bír.
- Nem akarlak elkeseríteni aranyom, de ha valamiről kiderül, hogy igaz, akkor elveszik a lehetőség arra, hogy többféleképpen értelmezzük. A hit és tudás nem éppen a legjobb barátok és nem is tesznek semmit azért, hogy javuljon a kapcsolatuk.
Meglepő, hogy milyen gyorsan változnak a dolgok. Egy szent helyen vagyunk és mintha magunktól rájöttünk volna arra, hogy egymást kósoltgatni a szó minden értelmében nem éppen a leghelyénvalóbb dolog. Mármint én szívesen folytatnám tovább, de úgy tűnik a partneremet nehéz lenne visszaterelni ebbe a mederbe és sosem voltam egy jó kis filozofálás elrontója. Bár megjegyzendő, hogy túl kevés az alkohol itt ahhoz, hogy érdemi eredményre jussunk.
- Az Ördög a részletekben rejlik nem? – nézek rá kérdően egy kis biztatással a tekintetemben – Ha kicsit szabadabban bánunk a szavakkal, akkor te is egyfajta ördögűző vagy.
Nos ennyit arról, hogy nem terelem vissza a szent helyen való rosszalkodás felé ezt a szépséget.
- Sokan az egyházban kezdik, de vannak, akik a továbbfejlődnek. – villantok egy újabb fanyar mosolyt – De maradjunk annyiban, hogy nem csak a zsidó kultúrkör találta ki, hogy miként lehet kitessékelni egy kellemetlenkedő kénes farú alkalmatlankodót másokból.
Végignézve ezen az apró nőn valahogy nem fut el az az érzés, mint a legtöbb ember esetében, akik először hallják meg a foglalkozásom. Ez egyszerre fura és megnyugtató. Még annak ellenére is, hogy nem szokásom túl sokat adni az emberek véleményére.
- Az enyém is, bár kevésbé rendszeresen és ciklikusan, mint neked. – kacsintok rá
Nincs mit tenni, egy ilyen beszólás adta magát és én nem az a fajta vagyok, aki magában tart egy kényes poént, ha eszébe jut. Meg azért talán nem árt kicsit oldani a filozofálás melléktermékeként kialakuló feszültséget. Valahol megvan bennem a késztetés, hogy elkezdjem én is sorolni, hogy mennyire pocsék volt az életem liverpooli kiskamaszként, de most az egyszer nem engedek az impulzusaimnak.
- Mindannyiónknak megvan a maga keresztje. – szippantok egyet az ujjaim közt felbukkanó fáklyácskából – De ez már mögötted van és nem kellene hagyni, hogy ennyire a nyakadba üljön.
Az arcára kiülő mosoly mögött rejtőző érzelmeket nem tudom felmérni, de azt biztosra mondhatom, hogy nálam érdesebb szívű emberek szívét is megmelengetné a látvány. Az arckifejezésének és a témának a gyors változása ismét komolyabb mederbe tereli a beszélgetést.
Persze, hogy a Nagy Patás egy megnyerő, behízelgő modorú valaki. Elvégre ő a nagyfőnöke a démonoknak. Akik nem ajtóstúl rontanak a házba, hanem észrevétlenül szivárognak be és veszik át az uralmat.
- És nagylelkű, bőkezű és szórakoztatóan öntörvényű. Ha nem humanizálta volna a seggfejeket ennyire Hugh Laurie és Bannerric Cantermatch, akkor sokkal többen tekintetének negatívan ezekre a tulajdonságokra. – ismét felizzik a számban az időtolvaj, ahol Ella megint közelebb fészkeli magát – Ne értsd félre aranyom, ettől még ő is lehet jó „ember”. Csak kicsit sok energiát igényel őt a helyén kezelni.
Átalában nem szokásom ilyen mélyen belemenni a lelki dolgokba az első találkozáskor, de egye fene, miért is ne?
- Ha rám hallgatsz, akkor a saját tapasztalataid sokkal megbízhatóbbak, mint azok a dogmák, amit mások próbálnak rád erőltetni.
Csak úgy sugározza felém a kétséget Luciferrel kapcsolatban és bármennyire nem füllik a fogam ahhoz, hogy találkozzak vele, azt el kell ismernem, hogy nagyon ronda módon befeketítették abban az ősi prospektusban, amiről sokan nagy lelkesedéssel állítják, hogy olvasták.
Ez a beszélgetés olyan, mintha egy fordulatokkal teli sorozatot sűrítenének bele egy öt perces montázsba. Magam sem tudom, hogy miként és hogyan, de Ella az ölemben ül és olyan közelről nézünk farkasszemet, hogy mozdulnom sem kellene, ha meg akarnám csókolni. Egy kósza pillanatig meg is fordul a fejemben, hogy megízlelem azokat a szépen ívelt vastag ajkakat.
- A szélhámosokra. – meredek bele a lány szemébe komoly tekintettel
Nem kell diplomás agybányásznak lenni ahhoz, hogy ebből a tekintetből kiolvashassa valaki az önmegvetést és az önvádat is – Azokra akik kihasználják mások jóhiszeműségét a saját javukra.
Egyre jobban érezhető a feszültség a levegőben. Ella lehelete szinte perzseli az arcomat és a karja is édes béklyóként tartja fogva nyakamat. Az ölelésére válaszként összekulcsolódik a két kezem a derekán.
- Nem kell mesterdetektívnek lennem, hogy rájöjjek. – mosolygok rá kacéran, de megelőz a csókkal
A vérem még jobban felpezsdül és átadom magam én is az érzésnek, kiélvezve a pillanatot, majd elszakítom az ajkamat az övéitől...
… hogy nyakára tapasszam és nyelvemmel vad táncot járjak ott.


Vissza az elejére Go down
Ella Lopez


Ella Lopez

Hozzászólások száma :
24
Becenév :
Ms.Lopez
Join date :
2018. Aug. 21.
Tartózkodási hely :
Los Angeles
Foglalkozás :
Helyszínelő

Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella   Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty2022-10-17, 16:52



John
&
Ella
giphy.gif
Little Red

&

The Big Bad

Wolf


Nem tudom, hogyan történik. Az egyik pillanatban még mellette ültem, össze törten, a felismerés és rettegés markában... az igazság összezúzni látszott. Lucifer tökéletes mosolya ólomsúllyal nehezedett a lelkemre. A végtelenül fekete szemek, mintha csak Sauron bámulna rám a Gyűrűk urából! De ezzel ellentétben John hasonlóan sötét szemei, még is úgy vonzanak... mint az Egy Gyűrű. Le se tagadhatnám a kockaságot, mondjuk azok után, hogy az egyik helyszínen klingoniul kezdtem hadoválni Chloe-nak és Lucinak, na mind1. Szóval, hiába lenne csöpp szívemnek igénye az ellentét felállítására, csak nem sikerül! Az egyik rosszfiú után a másik karjaiba, jaj, nekem... miért vonzz ennyire a sötét? És már az ölében is vagyok...
- Komolyan? Nem lehetsz semmi...
Fel is szalad a szemöldököm mikor a rocksztárokat felemlegeti, valamiért elhiszem neki, pedig elég jó "csajozós szöveg" lenne, most még sem gondolnám, hogy csupán blöff. Az a romlott vigyor pedig... képtelen vagyok elleállni - mivel, nemes egyszerűséggel, nem is akarok. Így hát, ujjaim felszaladnak a nyakán, bele túrva a csapzott,  piszkosszőke hajába és szemrebbenés nélkül nyomom le a torkán a nyelvemet. Nikotin és alkohol égető, kesernyés egyvelege itat át, de cseppet sem érdekel. Mikor egy pillanatra hagyom szóhoz jutni, John pedig a zenészek kapcsán célozgatni kezd, mi is az ára a fényűzésnek, egy pillanatra lefagyok, de nem tovább. A realitás hűvös szele csap arcon, de már van menedékem... nem olyan, amilyenre szükségem kéne, hogy legyen. Nem az, amire gondolni lehetne. Nem a mennyei Atya és az égen fel-alá szálló angyalai, nem... hanem ez a vadidegen, brit csóka, aki még egy darab abban a hatalmas, okkult kirakósban, amit a fejemre szórt az élet.
- Segítség... Luciferhez bárki fordulhat... "szívességért". Ők pedig... valóban eladják a lelküket a pillanatnyi vagy pár évnyi fényűzésért, sikerért, hogy aztán túllőjék magukat egy bulin és örökre a Pokolban ragadjanak.
Hangom elfúló, de még sem ítélkező. Inkább sajnálom őket, szegény ördögöket, akiknek ennyit ér a lelkük, akiknek ennyit ér az élet. El pillantok Consantine erélyes vonásai mellett, ahogy saját ujjaim játékát figyelem az aranyozott hajtincsek között.
- Ez megvéd?
Teszem fel a kérdést kószán, már-már félénken, ahogy kihúzom a dekoltázsomból az apró keresztet. Nem is tudom, milyen választ várok. Megnyugtatna bármelyik? Akarom egyáltalán tudni? És miért érzem magam nagyobb biztonságban egy bizarr, ismeretlen fickó karjaiban, mint a templomban vagy a rózsafüzérrel a zsebemben? És még is hogy a fenébe mondhatnám el mindezt egy gyóntatószékben?! Érdemes egyáltalán?
- Te... te valóban démonokat űzöl, igaz?
Költői a kérdés, de azok után, amiket láttam és amiket mondott, biztosra veszem, hogy nem csaló. Valóban annak a világnak a része, amiről a legtöbben nem is tudunk, vagy csak nem akarunk.
- Halottakat látok. A szüleim azt hitték, megőrültem. Lehet, hogy egyszerűbb volt nekik beadni azt a maréknyi gyógyszert, a helyett, hogy elgondolkozzanak rajta, nem csak kitalálom az egészet.
Fogalmam sincs, miért mondom el ezt Johnnak, nem kéne, hiszen nem is ismerem és nagyon, nagyon kevés embernek beszéltem erről... még is, ő olyan hatással van rám, hogy kicsalogatja belőlem, mintha ez is csak varázslat lenne... de tudom, nem az. Ahhoz túlságosan jól ismerem magam. Nincs szüksége fekete mágiára, hogy megoldja a nyelvem, ahogyan ahhoz sem, hogy elcsábítson. Az élet nagy rejtélyei. Én pedig tovább hallgatom a fájdalmasan őszinte és mély igazságtartalommal rendelkező szavait. Nincs szükség több szóra, teljesen fején találta a szöget a hit és tudás terén. Mélyet sóhajtok, bólogatásra billen a fejem. Mindenkinek megvan a maga keresztje.
- Ördögűző, én?
És sikerül neki. Ismét mosolyt csal az arcomra, legyen bármely sötét is a pillanat, neki még is sikerül. Itt, ezen a kietlen helyen, ahol nem kell megjátszanunk magunkat senkinek. Ahol nem kell magyarázkodom, hogy igen, Ella is lehet olykor rossz kedvű, hiába hiszik azt, hogy mosollyal az arcomon születtem. Sok-sok fájdalom kellett ahhoz, hogy nevetni tudjak az életen és még így is olykor megérint a Sötétség. A megjegyzésén pedig, amin a legtöbb nő vérig sértődne és felfúvódna, akár egy pöfeteg, én csak egy jót nevet.
- Hát, ennek örülök, Johnny. Reménykedtem, hogy az van a nadrágodban, amire számítok.
Kuncogok tovább, selymesen, cirógatva a ráncok barázdálta arcát.
- Meglehet. De még nem adtam le a jelentésem. Vagyis de, de az elég ködösítő... érted, még se írhattam bele, hogy a helyszínen sok nem-madártoll volt és nem normális vér meg valami ismeretlen ötvözet, mint egy sci-fiben.
Félmosoly jelenik meg bájos kis pofimon és közben bár igazat adok neki, attól még a rendőrségen dolgozok és maximalista vagyok a munkámban. És el is várják, hogy az legyek.
- Sok energia, igen... mi pedig félvállról vettük. Hiába morgott rajta, egy ponton, úgy hiszem, megunta, hogy bizonygassa nekünk, nem hazudik.
Mikor a dogmákat említi, gondolkodóba ejt, lehet, Luci valóban nem is olyan rossz? Hiszen annyit segített nekünk és úgy tűnt, dühös a gonosztevőkre... De ezek veszélyes vizek. Nekem pedig újra át kell érdekelnem egy csomó dolgot - de nem most. Most valami egészen más érdekel és ejt rabul. Vékony karjaim egyre szűkebben ölelik a nyakát, az orrunk hegye ismét össze érni látszik. Vajon azért vonzz, mert ennyire romokban van? Mert őrültség? Vagy mindez csak a jéghegy csúcsa?
- Ő nem ilyen. És te sem vagy az. Csak azt hiszed magadról, mert így könnyebb.
Az Ella-gépezet sosem áll meg, ami egyszerre áldás és teher. De nem hagyom szóhoz jutni, nem hagyom ezen elgondolkodni, legalább is most nem. A gondolatait jelenleg kellemesebb mederbe terelem, ahogy puha ajkaim ismét letarolják, válaszul a találó megjegyzésére. Felnyögök, ahogy minden kételyt lecsókol rólam és eljátszadozik vékony hattyú-nyakamon. Zavarnia kellene, hogy egy templom kertjében vagyunk. Hogy a dudva benövi a pad lábát. Hogy nem messze az örök nyugalom, szent földben. De talán éppen ezért olyan békés? Miatta pedig olyan vad, aki a véremet felperzseli. Lazítok a nyakkendőjén, de csak annyira, hogy jobban a nyakához férjek. És ugyan  ez igaz az övére is. Érzem, ahogy bőröm egyre felhevül az érintésétől és a sajátjaimtól az ő testén. Megkérdezhetném, ki ő valójában? Hogy hogyan kerül ide pont most? De mindez a jövő zenéje, mert jelenleg a vágyé az uralom.


"I was given wine
We're feeling okay
And quite all right
You wash my tears away
And make me wanna stay
And bonfires lit up the shores"


Music
Vissza az elejére Go down
John Constantine


John Constantine

Hozzászólások száma :
43
Becenév :
"A fenébe mit akarsz már megint?"
Join date :
2018. Aug. 14.
Tartózkodási hely :
Los Angeles.
Foglalkozás :
Őrdögűző, démonológus és a sötét varázslatok kontára

Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella   Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty2022-11-05, 21:43

Ella  & John
 "I'm just an empthy cover, the mascarade is over"




Bár az ismeretségünkre még nem lehetne az ősi jelzőt használni, a társaságomat élvező kisasszony kisugárzásában nem nehéz megéreznem azt a jellegzetes keserű árnyalatot, ami azon emberek sajátja, akik bepillantást nyertek a valóságot eltakaró fátoly mögé és most nem tudnak mit kezdeni azzal, hogy lekerült a szemellenző a fejükről.
Nem nehéz felismerni az ilyet. Főleg nem akkor, ha az ember már annyi ideje foglalkozik az ilyen dolgokkal, mint én. Örülnék ha azt mondhatnám, hogy képes vagyok beleélni magam egy ilyen helyzetbe, de be kell valljam, hogy az empátiának ez a részét már nem birtoklom. Túl sokszor néztem farkasszemet ördögökkel és démonokkal és megtanultam, hogy lehet pislogni.
- Megvolt a magam tizenöt perc hírneve. – kacsintok rá cinkosan, miközben megcirógatom a tarkóját – De rá kellett jönnöm, hogy a csapatmunka nem az erősségem.
Ella szemének fura csillanásából látom, hogy hiába örlődik a felismerése és a hitetlensége közt, azért a női lélek finom húrjai megpendülnek annak hallatán, hogy van pár híresség az ismerőseim közt. Ennek ékes bizonyítéka, hogy a szájból szájba lélegeztetés egy olyan módszerét mutatja be rajtam, ami nem csak a dohány tépázta tüdőmbe lehel életet, hanem más sokkal nemesebb szerveimbe is. Nem is vagyok rest viszonozni ezt a szenvedélyes megnyilvánulást, megmutatom neki, hogy miért kérte kölcsön a testem annak idején Holland, amikor Abbyvel rááltak a baba projektre.
Hagyom hogy beteljen az orrom Ella parfümjének édes illatával és a számban ficánkoló nyelve minden csapását kiélvezem.
Úgy tűnik egy pillanatra megint visszaterelem a gondolatait a fátoly mögötti világra. Csak elképzelni tudom, hogy mi futhat át az agyán ennyi idő alatt, de saját tapasztalataimra támaszkodva azt mondom, hogy kétszer lett vége a világnak a fejében ez alatt a röpke tizedmásodperc alatt.
- Luci csak hobbiból csinálja ezt, nem kér érte semmi örökre szólót. – ül ki egy sötét mosoly az arcomra. - Így tett szert a kapcsolataira és a vagyonára. Minek neki az emberi lélek idefent? De vele ellentétben a legtöbb démon szereti így romlásba vinni az embereket és ellátni kliensekkel a kínzómestereket.
Ella tekintete távolba révedő, már-már majdnem üveges, elég jól látszik rajta, hogy jelen pillanatban nem teljesen van jelen a helyzetben.
Egy pillanatra rámeredek a keresztre és próbálok nem elveszni annak a látványában, ahonnan előkerült, majd tekintetem Ella szemeit kezdei keresni.
- A szúnyogok ellen hatékony, ha hiszel benne. – válaszolom könnyedén , mintha megpróbálnám elbagatelizálni a témát – Bár ha megáztatok a vízben pokoli szájvizet tudsz csinálni a kisebb patásoknak.
A tűnődő pillantás ismét erőt vesz a lányon és pár másodperc múlva előbuggyan belőle az a kérdés, aminek a megválaszolása után már nem lesz számára visszaút.
Csak így tovább Johnny, ránts még egy embert magaddal a rossz mentális egészség mélyszegénységébe azzal, hogy nem hazudsz nekik.
- A megélhetésért néha táncoltatok asztalt is, meg átverek embereket de volt már dolgom szellemekkel, démonokkal és más túlvilági fajzatokkal is. – nézek komoly arccal a nő szemeibe
Legalább ezt nem vicceltem el, vagy vettem félvállról. A végén kiderül, hogy vénségemre még emberszámba kezdem venni a... Nos az embereket.
Ella szavai olyanok amiket már ezerszer hallottam másoktól is. A legtöbbször unottan legyintek erre, elvégre nekem egy tömeges ördögűzés az első dolgom a kedd reggeli kávém után, de most valahogy nem visz rá a lélek, hogy rezignáltan sóhajtsak egyet és azt mondjam, hogy ugorjunk.
- Ezt a legtöbb ember így csinálja aranyom. – szippantok egyet az egyik pénztárca-apasztóból, majd az udvariasság kedvéért kínálok neki egy szálnyi tüdőembóliát – Túlságosan racionális már az a világ ahhoz, hogy a nyilvánvalót elhiggye.
Tudom, hogy mi váltja ki ezt megnyilást belőle. Sebezhető, élete egyik legkomolyabb fordulópontján van és éppen kéznél van egy olyan ember, aki szerinte olyan könnyedén birkózik meg ezekkel a dolgokkal, mintha csak leugra a kisboltba egy karton halálért. A legtöbb olyan ember, aki frissen jutott a felismerésre így viselkedik.
- Elvégre te is olyan kérdésekre találsz feleletet, amire látszólag nincsen válasz. – kacsintok rá bíztatóan aminek hatására felvillan egy szívmelengető mosoly legújabb hódításom arcán
Mondták már páran, hogy van ehhez tehetségem. Talán el kellene kezdenem hinni ezeknek az embereknek és elfogadni, hogy a nem csak a tanúlt svindler technikáim miatt vagyok olyan vonzó a legtöbb utamba akadó flótás számára.
A burkoltan vulgáris humorizálásomat is egész jól fogadja, se egy felháborodottságban felszaladó szemöldök, se egy megdöbbent sóhaj. Bár Lucifer mellett bőven volt ideje megszokni az ilyen jellegű humor.
- Nem szoktam zsákbamacskát árulni, de ezt csak egyféleképpen derítheted ki. – vigyorgok rá pajzánul, pajkos csillogással a szememben
- Aki tud és akar olvasni a sorok közt, az rá fog jönni, hogy mi a helyzet. Azért nem kell aggódnod, hogy emiatt bajod esik. Lucifer, bár elsőre nem gondolnád róla, de megszállottan vigyáz azokra, akiket megkedvel. – nézek a nő szemébe – Ezen a téren elég hasonló az ízlésünk.
Nos, legalább Ella is belátta, hogy egy olyan szituációban, amiben a bibliai ellenlábasom van nem a legjobb ötlet a görcsös bizonyítani akarás.
- Aki odafigyel, annak egy idő múlva úgy is le fog esni.
Újból vészesen közel kerül egymáshoz az ajkunk, de ezúttal nem oldjuk fel a vágy okozta feszültséget egy csókkal.
- Megszámolni sem tudom, hogy hány ember hitte ezt rólam és húzta a rövidebbet. – komolyodik meg kicsit az arcom – Ahol én megjelenek, ott nem lehet jóra számítani és katasztrófa ólálkodik a közelben. Ezt jól jegyezd meg.
Senki nem mondhatja, hogy nem szóltam neki. Ami ezután jön az már nem az én felelősségem, de minden percét élvezem.
A szenvedélyes csókok csupán a kezdetet jelenetették, kisvártatva minden méltóságunkat és kulturális gátlásunkat sutba vágva elvezzük egymást a holtak nyughelyén és a vérünk úgy forr, mintha egy üstben főznének minket.
Bájos testének minden porcikája örömet okoz és én is arra törekszem, hogy ne felejt el azt a kéjt, amiben sok emberen edződött testem részesíti őt.
Az idő megszűnik körülöttünk és csak egymásra koncentrálunk, mignem ki nem fulladunk a megerőltetéstől.
Pár latin szót mormolok, amik átlökik Ellát Morfeusz birodalmába.
Felállok a padról, megigazgatom a ruhámat, majd egy tollal ráfirkálom a névjegykártyámra a mobilom számát és girbe-gurba betűimmel odaírom, hogy Hívj fel!
Nem mondhatom, hogy nem volt kellemes fogadtatásom az Angyalok városában.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella   Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hell Gate: A kezdetek ~ John és Ella
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hell Gate: A kezdetek ~ Lucifer és Chloe (Évadzáró folytatása!)
» Hell Gate
» Ella Lopez
» John Constantine
» John Constantine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Világok harcai :: Föld :: Los Angeles-
Ugrás: