A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Andrew Blackwood
2024-05-16, 23:18
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Top posting users this month
Andrew Blackwood
Seth Vote_lcapSeth Voting_barSeth Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Andrew Blackwood

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Seth

Go down 
SzerzőÜzenet
Abigail Stalevey


Abigail Stalevey

Hozzászólások száma :
20
Join date :
2021. Apr. 30.
Tartózkodási hely :
LA
Foglalkozás :
egyetemista

Seth Empty
TémanyitásTárgy: Seth   Seth Empty2021-04-30, 23:34

Seth








Név:
mindenki így ismeri, eldöntheted, hogy becenév-e, vagy aggatsz hozzá egy vezetéknevet
Kor:
azt csak a JÓISTEN tudja
Látszólagos kor:
26-27-28
Faj:
félvér
Rang:
infernim, vagy celestim
Play by:
Setphen James, Ash Stymest, esetleg hasonló kaliberű "ne vidd haza bemutatni, mert rádzárják a szobaajtót" úriember
Foglalkozás:
ott van az egyetemen
Szárnyszín:
-
Állapot:
Szabad

Mesélj rólam

Békésen szívtad az esti cigid, mintegy rutinként, mikor a semmiből az udvarotokba zuhantam. Ciánkék szárnyaim ki voltak tárva, és ájultan feküdtem, nem kicsit megdöbbentve téged. Az első emlékem, hogy egy korsó víz landolt a képembe neked köszönhetően, s talán ez volt az, ami észhez térített.
Egyből felültem, s szárnyaim takarásába bújtam, percekbe telt, mire egyáltalán rád mertem nézni, de a hangod…. az megnyugtató volt, mintha teljesen természetes lenne, hogy égből pottyant „angyalok” landolnak a birtokodon, vagy csak ennyire gyors a reakcióidőd? Ezt majd egyszer megkérdezem.
Nekem furcsa volt az az este, mert bár pár szónál és egy köszönömnél többet nem beszéltünk, tisztán emlékszem mindenre. Hogy vizet hoztál, hogy bekented a térdemen lévő sebet, amit valószínűleg landoláskor sikerült beszereznem. Nem kérdeztél semmit, talán ez tetszett a legjobban, hisz biztos érezted a bennem dúló indulatot, hisz az egész előzménye az volt, hogy összevesztem a gyámommal.
Fogalmam sincs, hogy szerezted meg a telefonom, lehet csak mellém esett, de szóltál a férfinak, aki aztán értem is jött…

És én azt hittem, ez ennyi is volt, mígnem:
- Ha csak bámulod, és azt várod, ő kezdeményezzen, egyedül fogsz megöregedni egy csomó macskával – kis híján infarktust kaptam, amikor meghallottam a hangod mögöttem, és egyből zavarba is jöttem, fogalmam se volt róla, ennyire feltűnően nézem Őt. Aki még csak észre sem vesz… ellentétben veled. Pedig nem most kezdtem az egyetemet, míg nem találkoztunk úgy, te is szépen elsétáltál mellettem, észre se vettél. Persze nem is volt rá időd, hisz folyton valamelyik csaj a nyakadon lógott.

Nem tudom, hogy te is félvér vagy, nem tudom, miféle keresztet hordasz te, ahogy igazából te sem tudsz rólam semmit. Talán az ösztön az, ami engem is olykor arra késztet, hogy megkeresselek, talán amiatt tartom teljesen természetesnek, hogy veled lógok, nem egy furcsa tekintetet előidézve ezzel. S talán amiatt van, hogy még soha nem képeltelek fel egy-egy beszólásod után.


// Minden látszat ellenére, ő egy fontos személy lenne az életemben, akivel a messzi távoli jövőben szeretnék komolyabb kapcsolatot is létesíteni, így feltétlenül olyan usert keresek, aki szereti, ha nem két játék alatt tudjuk le a dolgokat. Mivel Abim alapból bizalmatlan, így ahhoz is idő kell, hogy megnyíljon. A háttértörténetet rád bízom, csak passzoljon a karakterhez. Fajból fakadóan nem egy jó fiúról lenne szó ^^ //

Ki várja

Abigail Stalevey
Hell gate
Vissza az elejére Go down
 
Seth
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Karakterek Birodalma :: Karakteralkotói műhely :: Elveszett bárányok :: Más keresettek-
Ugrás: