A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vallató szobák - Ansel & Chloe

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Vallató szobák - Ansel & Chloe Empty
TémanyitásTárgy: Vallató szobák - Ansel & Chloe   Vallató szobák - Ansel & Chloe Empty2019-06-02, 20:01



Ansel & Chloe
Egy pohár langyos white flatt-el a kezemben lavírozok végig a kollégák között, hogy aztán az egyik szabad vallatónkba befészkeljem magam. Még csak én vagyok itt, így van időm lepakolni a kezeimből. Főleg az aktát, mely Marcus Pierce ügyét taglalja. No meg a kávémat. Megítélésem szerint az egész egy jól megkevert híg f.s, szóval az, ami ráadásul még gőzölög és rátelepedik a többi be nem fejezett ügyünkre. De hogy miért ezt vesszük a többi elé? Mert a volt rendőrfőnök halála történt, amit nem csak mi, de az FBI és a polgármester is minél előbb fel szeretne göngyölíteni. Ránk szállt a belső ellenőrzés is, egy John Céna nevezetű egyén képében, akit részletesen le lehet írni egy mondattal: úgy néz ki, mintha csak Smith ügynök lépett volna elő a Mátrix-ból. És persze ugyanolyan tenyérbe mászó és ellenszenves figura is. Bár az őrsön egyébként aki él és mozog ezzel az üggyel foglalkozik, még akkor is, ha neki nem osztottak benne lapot, nekem viszont szó szerint a nyakamba varrták az ügyet. Nos ha egy ügyet egy lapon említenek a belső ellenőrzéssel és kiderül hogy te nyomozol benne, szépen fogalmazva sem leszel közkedvelt a kollégák körében. Pedig már olyan jól mentek a dolgaim, kezdtem beilleszkedni. Tekintve hogy két kollégánk is érintett az ügyben, Chloe és Lucifer, gyakorlatilag elkerülhetetlen a velük való diskurzus. Úgyhogy most Chloe-ra várok. Már átolvastam az akta igen gyér beszámolóit, megnéztem a helyszínt, a róla készült képeket, a ballisztikai jelentéseket. Tudtommal a tollakat még vizsgálják, azok miatt még tennem kell majd egy szép kört. Az egész sántít. Mindent vér borított, töltény hüvelyek hevertek szanaszét és madártollak. Pierce-t pedig holtan találták meglepő módon a hüvelyeket keresztező vonalban. De őt nem érte találat, nem is golyó általi lövéstől halt meg. Valószínűleg a lövések után keveredett oda, rejtély hogy mi a fenét keresett egyáltalán ott. Chloe és Lucifer? Igen...vakon ugrottam bele ebbe az ügybe.
Amíg várok, elfogyasztom a kávét és közben átgondolom milyen kérdéseket tegyek fel, nah meg hogyan.

outfit@music
Vissza az elejére Go down
 
Vallató szobák - Ansel & Chloe
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ansel Cordell
» Trix & Chloe
» Lucifer&Chloe
» Insomnium ~°~ Chloe & Lucifer
» Chloe Decker

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Kopár Vidék :: Játékok Temetője-
Ugrás: