A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Rebecca O'Hara

Go down 
SzerzőÜzenet
Rebecca O'Hara


Rebecca O'Hara

Hozzászólások száma :
7
Join date :
2023. Jul. 21.

Rebecca O'Hara Empty
TémanyitásTárgy: Rebecca O'Hara   Rebecca O'Hara Empty2023-07-22, 19:11

Rebecca O'Hara







Név:
Beca, Becy, Rebi, Bee
Kor:
19
Látszólagos kor:
25
Faj:
Félvér
Rang:
celestim
Play by:
Holliday Grainger
Foglalkozás:
egyetemista, ballerina
Szárnyszín:
szurokfekete


"Reggel vagy este,
Szélben vagy csenddel,
Eljön magától
Sorsod mit rendel:
Miként nyár és tél."
Kinézet

Kinézete legtöbbször attól függ, melyik fele dominál. Van hogy haja szőke, arcvonásai lágyak, és az összes kedvessége, szeretete beleköltözik.
Aztán van mikor az a haj barna, a világos ruhák helyet, fekete bőr cuccok veszik, a lágy vonások eltűnnek, helyette rideg tekintet, markáns vonások kapják a fő szerepet. Olyankor nem is úgy gondol magára, mintha ő lenne az. Könnyebb úgy megemésztenie a szörnyűségeket, amiket művel, ha egy másik személyként gondol arra a felére.
Alakját tekintve ballerina. Odafigyel arra, mit és hogyan eszik, nem engedhet meg magának plusz kilókat. Vékony, nagyon vékony, mégis kellően gömbölyű ott ahol kell.
Jellem

Én önmagamat keresem:
egyetlen lesz, ki nem talál.
Én keresem az életem:
életem egyetlen halál.
Én keresem halálomat
és életem majd megtalál.


Még szokom, még emésztem. Nehéz ez a kettősség. Alapjáraton egy tüneménynek tartom magam, aki a légynek se árt. Kedves vagyok, megértő, és népszerű is a magam módján. A végletekig képes vagyok hajtani magam, saját magammal szemben hatalmasak az elvárásaim, és nem ismerek kompromisszumot. A balett a mindenem, ott tudom a legjobban kifejezni magam, megmutatni mindazt, ami bennem zajlik, és adni egy aprócska részt magamból. Már nem félem a fájdalmat, hisz az ezzel a léttel együtt jár.
És nem tudom, mi történik, mikor jön, vagy honnan. Váltok. Akkor nálam kegyetlenebb teremtés aligha van. Nem nézek semmit és senkit. Jó formán el se hiszem, hogy én ontom ki valaki életét, és aztán az eufória, a jóleső nyugalom, a békesség. Olyankor messzire megyek, távolabbi helyekre, és próbálok nem ártatlanokra támadni, de az annyira képlékeny, amennyire halasztom, hogy szabadon engedjem azt, ami bennem van.
Kutatok, rengeteget. Próbálok rájönni, ki vagyok, miért van az, hogy olykor szurokfekete szárnyak tarkítják a hátam. Eközben folyamatosan edzem magam, hogy kiemelkedjek a táncban, hisz a legjobb akarok lenni. Egyetlen próbát, edzést nem hagytam ki életem során, és kínosan ügyelek az alakomra, sokak szerint már-már pszichésen. És ha ez még nem lenne elég, próbálom egy átlagos emberlány életét is élni, akit barátok vesznek körül, bulikba jár, és mindig van valami programja. Az életem jó, mégis… valami hiányzik, amire nem tudok rájönni, mi az.


Képesség

-
Hallgasd a történetem

Gyere. Mondták. Jó lesz. Mondták. Nem érzem magam kényelmesen, azt se érzem, hogy olyan jó lenne, és a velem szemben lévő nő…. mintha a vesémbe látna. A szoba kong a csendtől, semmi apró mellékzörej, vagy bármi. Ellenben furcsa kellék annál több. Az egyik sarokban különböző fiolák, szépen, katonásan elrendezve a polcokon, a másik sarokban a plafonról különböző dolgok lógnak le, amiket talán jobb is, hogy nem tudok azonosítani.
- Te nem vagy Halandó – megtörik a csend, és ez még csak nem is kérdés volt. Tény. Hátrébb húzódok a széken, és kihúzom magam, miközben a nő a furcsa kártyalapokat vizslatja, majd engem.
- De nem látok mást, csak foltokat – ráncolja a homlokát. Én is ráncolom a homlokom, mert sajnos nagyon is értem, miről beszél.
- Nem tudok magamról jóformán semmit… csak foltokat – suttogom leszegett fejjel, de valamiért biztos vagyok abban, hogy ő ezt hallja, hisz biccent.
- Nem tudom, kik a szüleim, nem tudom, hol születtem… nem emlékszem semmire – szűkítem össze kék szemeim, ahogy próbálok újfent koncentrálni, de megint csak falakba ütközök. Ideges sóhaj hagyja el az ajkam, mire csak egy halvány mosolyt kapok válaszul.
- A múltad megfejtésében nem tudok segíteni, a jövőd azt viszont látom – lenyelem azt a fránya horkantást, miközben a hölgy az elé táruló lapokra mutat. Engedek a kísértésnek, közelebb hajolok, hogy megnézzem őket magamnak, de semmi mást nem látok a rajtuk lévő furcsa rajzokon kívül.
- Celestim vagyok… ennyit tudok. A szüleim egyike angyal a másik démon… és néha kifordulok önmagamból – nem tudok tovább lépni. Hogy érdekelhetne a jövőm, mikor még a jelenem sem értem igazán?
- Néha… furcsa dolgokat akarok… néha… meg is teszem őket, és utána még jól is érzem magam – mardos a bűntudat, de egyszerűen nem tudok mit tenni, nem tudok parancsolni, ahogy a tekintetemnek sem, ami elködösül a szemem elé kerülő képek láttán. Hisz az utolsó ilyen alkalom nem is olyan rég volt.
- Próbálok…próbálok csak rossz embereket bántani, olyanokat, akik megérdemlik, de nem mindig sikerül… van, amikor jó embert is bántok… egy anyát… egy hajléktalant… egy gyereket… az a valami bennem… már nem válogat - súlyos szavak ezek, amik elhagyják a szám, és mégis… arcom egyetlen pillanatra se rezdül meg, nem látszik rajta bűnbánat. Azonban ami még furcsább, a nő arcán sem látszik elcsodálkozás.
Hümmög egyet, aztán biccent. Mint aki pontosan érti, miről beszélek, így bizalmatlanul kezdem méregetni. Azt hittem, majd jót fogok nevetni, azt hittem, hogy a nő majd összezagyvál mindent, és mégis… az egész légkör nyomasztóvá válik, ahogy egyre inkább megértem, nem valami kuruzslóval van dolgom.
- Látok itt valakit. Egy férfit. Olyan kapcsolatot látok köztetek, amire eddig még nem sok példa volt. Kerüld el. A veszted is ő lesz. Ennyit tudok tanácsolni – újabb súlyos szavak, mégis csak a szemem forgatom, hisz épp az imént ecseteltem, miféle szerzet vagyok, és erre azzal jön, van, aki árthat nekem? Felhorkantok majd elköszönök.

Pár nap eltelt azóta, mióta a jósnőnél jártam, az egyetem egyik padján ülve iszom a kávém, Lucy remek társaságát élvezve. Nem sokat beszél, tényleg nem… de megteszem én helyette.
- Mit hittél, miben más? Itt is ugyanúgy tanulni kell – kapom meg, miután azt ecseteltem neki, az egyetemre járás alatt nem erre gondoltam, azt hittem, másabb lesz, mint a gimi. De nem. Még csak nincs is annyi buli. Vagy ha van is, engem nem hívtak meg.
- Ez annyira durva… te nem hallottad Beca? – érkezik meg a két másik barátnőm, és szó nélkül huppannak le mellénk. A fejem rázom, miközben nyugodtan kortyolok a kávéból, holott tudom, mi jön ezután.
- Megölték a jósnőt, akinél a múltkor voltunk.
- Azt írják, a belénél fogva lógatták fel – mesélik egymás szavába vágva az újabb híreket, én pedig csak a papírpoharam felett nézek egyenesen a goth lány szemébe, és megeresztek egy halvány mosolyt.
- Nem csoda, annyi pénzért összehazudni minden félét – megvonom a vállam. Itt Los Angelesben amúgy is minden napra jut legalább kettő tragikus haláleset.
Hell gate
Vissza az elejére Go down
Lucinda Loft

Admin
Lucinda Loft

Hozzászólások száma :
138
Becenév :
Lucy
Join date :
2018. Oct. 16.
Kor :
30
Tartózkodási hely :
LA Egyetem Vallások és okkultizmus kara
Foglalkozás :
Mindeki okkult problémáinak megoldása

Rebecca O'Hara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebecca O'Hara   Rebecca O'Hara Empty2023-07-25, 14:42



Elfogadva!


Kedves Rebecca!

Megérkezett a páros másik fele is, aki talán meg tudja szelidíteni a kegyetlen sorozatgyilkost magát is.
Nagyon csinos és számomra ismeretlen arcot hoztál, ami tökéletesen passzol a szerepedhez, nem csak mint aki meghódította Jack the Rippert, hanem mint a balerina is. Teljes mértékben el tudom képzelni mozgás közben, ahogyan betölti a színpadot.
Az előtörténeted rövid, de ütős, adtál éppen eleget, hogy el tudjon indulni a karaktered, de nem korlátozod le a jövődet sem. Úgymond hagytál eleget a fantáziának is.
Nem is húzom tovább a szót, hiszen mindketten észen állunk már rád, mehetsz is játszani!
Vissza az elejére Go down
 
Rebecca O'Hara
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Karakterek Birodalma :: Karakterlapok :: Félvérek-
Ugrás: