A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Latest topics
by Lucinda Loft
Today at 20:44

by Tom Serafin
2019-01-20, 21:59

by Lucifer Morningstar
2019-01-20, 18:04

by Lucifer Morningstar
2019-01-20, 16:28

by John Constantine
2019-01-20, 14:51

by John Constantine
2019-01-20, 00:50

by John Constantine
2019-01-19, 23:24

by John Constantine
2019-01-19, 19:07

by Lucifer Morningstar
2019-01-18, 13:48

Top posting users this month
Lucifer Morningstar

Lucinda Loft

John Constantine

Ella Lopez

Tom Serafin

Mazikeen Smith

Admin

Chloe Decker

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Tom Serafin

A legtöbb felhasználó (13 fő) 2018-11-18, 20:26-kor volt itt.

Share | 

Carpe Noctem ~ Lucifer & Chloe

Go down 
SzerzőÜzenet
Lucifer Morningstar
Admin
Lucifer Morningstar

Hozzászólások száma :
58
Foglalkozás :
Bártulajdonos, civil tanácsadó a rendőrségnél

TémanyitásTárgy: Carpe Noctem ~ Lucifer & Chloe   2018-12-30, 23:09

The Detective & The Angel @
Chloe szemére sebesen érkezik az álom. Meggyötört lelke s elméje megváltásként süpped el benne a pihe-puha tollpárnák között. Biztonságos világa darabokra hullott, mióta tudja: a szeretett férfi - a sátán, az arkangyal. S most, midőn tagjai elnehezednek, finoman cirógatja arcát valami apró. Valami puha. Tollpihék, melyeket mintha a szél táncoltatott volna be a szobába. Ébren van? Netán álmodik? Ha kinyitja szemeit sem biztos, hogy meg tudja válaszolni. Hiszen egy alakot lát. Egy férfi körvonalai rajzolódnak ki előtte, és szép lassacskán egyre több részletet vél felfedezni. Az arc pedig ismerős, de még sem. Lucifer az, aki az ágya sarkában áll, akár a kőszikla, még sem hasonlít arra a férfira, akit a nyomozó ismer. Arca sima, vonásai lágyabbak, ébenfekete fürtjei pedig homlokától szaladnak össze egy hosszú fonatban. Öltözete is különös, leginkább az ókori rómaiakéhoz hasonló tunika -  fehér kelme rövid ujjal, mely a térdéig ér. Olybá tűnik, már egy ideje figyel, de csak akkor szólal meg, ha a nő rá emeli tekintetét s ekkor sem mozdul.
- Vajon te vagy az én álmomban, Ádámnak leánya, vagy én vagyok a tiédben?
Kérdezi még a megszokottnál is selymesebb hangon, az ágy fölé magasodva. Bár a különös jelenésnek nincsenek szárnyai, Chloe, ha körbe pillant, az ágyában és a szobában megannyi tollat vél felfedezni.

I'm headed straight for the Castle
They wanna make me their King
And there's an old man sitting on the throne. That's saying that I probably shouldn't be so mean. They’ve got the kingdom locked up. And there's an old man sitting on the throne. That's saying I should probably keep my pretty mouth shut. I'm headed straight for the castle.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Chloe Decker

Chloe Decker

Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Re: Carpe Noctem ~ Lucifer & Chloe   2019-01-05, 18:45

Az álom úgy zuhan rám, mint egy hatalmas hókupac. Álmomban ismét a rémálom lép életre. Lucifer áll előttem s lassan fordul felém. Borzasztó sebhelyes arca gúnyos vigyorrá torzul. És felriadok újra. Mint minden éjjel, vagy most mégsem emiatt? Valami érinti arcomat alig érezhetően. Valami selymes, akár pihe tollak. Lesöpröm. Nincs kedvem játszani. Másik oldalamra fordulok s mozdulatomat kísérve még több puha valami rebben szerteszét. Ez már nem vicc… Tenyeremmel simítok végig magam mögött a lepedőn. Ujjaim csomó puha valamit kavarnak fel. Belemarkolok az egyik kupacba, hogy a kintről beszűremlő fénynél megnézhessem. Ám a sötétben valami, vagyis inkább valaki megmoccan. Jeges adrenalin zuhatag robog végig vénáimban. Hirtelen felkattintom a villanyt. Az éles fény egy pillanatra elvakít. A búgó férfi hang csak egy kissé ismerős, de tompa agyam nem képes felidézni.
- Milyen álom? Ádám leánya? – a sziluett arcot ölt és a furcsa külsőben ismerős arcot vélek felfedezni? Lucifer?!
- Lucifer? Mi…miről beszélsz? – ujjaim az éjjeli szekrény hátán kutatnak. A fegyverem… nincs itt a fegyverem! Miért van ilyen furcsa göncben? Mit kereshet itt ilyenkor? Az órára pillantok, ami 14:21- et mutat. Az lehetetlen! Újra az ágyra pillantok, ami telis tele van fehér tollakkal.
- Ez a te műved? Mire készülsz?
Lucifer Morningstar
Admin
Lucifer Morningstar

Hozzászólások száma :
58
Foglalkozás :
Bártulajdonos, civil tanácsadó a rendőrségnél

TémanyitásTárgy: Re: Carpe Noctem ~ Lucifer & Chloe   2019-01-16, 17:53

The Detective & The Angel @

A villanykapcsoló finoman kattan és vakító, fehér fényben fürdeti a hálószobát. Ami elsőre fájdalmas, mesterséges - tejszerű fényként kényszeríti a nyomozót, hogy a szemeit eltakarja, az, mire leengedi a kezeit, szertefoszlik. Mintha egyszerűen nappallá vált volna, verőfényes napsütés. A férfi pedig ott áll, az ő szemeit szemmel láthatóan nem bántja semmiféle fényesség. Ahogy pedig Chloe megszólal, nemes egyszerűséggel közelebb lép hozzá és leül az ágya szélére. Csupán egy apró fuvallatot hoz, ahogy helyet foglal, súlya alatt még csak nem is nyög az ágy. Különös látogató ő. Arca tökéletesen sima, pontosan álomba illően hibátlan, mintha egy tökéletes kéz rajza volna, semmi több.
- Lucifer?
Kérdez vissza az ismerős idegen és fejét enyhén oldalra billenti, amitől egy hullámos tincs az arcába szökik.
- Nem ismerem ezt a nevet.
Jelenti ki a karnyújtásnyira ülő férfi és végtelenül fekete szemeivel egyenesen a nő kristálykék íriszébe mered. Kérdésre az ágyra pillant, mintha egyből megértené, mire gondol a másik.
- Ezek angyaltollak.
Ismét a nőre néz, ugyan olyan mozdulatlanul és már-már természetellenesen ülve.
- A nevem Samael. És ezek az én tollaim.

Mr.Sandman (female version):

I'm headed straight for the Castle
They wanna make me their King
And there's an old man sitting on the throne. That's saying that I probably shouldn't be so mean. They’ve got the kingdom locked up. And there's an old man sitting on the throne. That's saying I should probably keep my pretty mouth shut. I'm headed straight for the castle.

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Carpe Noctem ~ Lucifer & Chloe   

Carpe Noctem ~ Lucifer & Chloe
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal