A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bash&Lilith

Go down 
SzerzőÜzenet
Lilith


Lilith

Hozzászólások száma :
9
Becenév :
Ne becézgess!
Join date :
2020. Aug. 30.
Tartózkodási hely :
Ahol kedvem tartja.
Foglalkozás :
Betermékenyíteni a földet.

Bash&Lilith Empty
TémanyitásTárgy: Bash&Lilith   Bash&Lilith Empty2022-12-30, 22:07



Bash & Lilith @
Szem forgatva hallgatom Iris-t, miközben a dögös vörös csipke fehérneműben a hatalmas tükör előtt állok. A démon gyermekeim közül ő az egyik kedvencem, sőt már majdnem olyan, mintha a jobb kezem lenne. Az elsők között szültem a világra. Fej csóválva bámul, és közben a kis cetlit szorongatja, amire tudom mi van írva.
-Lilith! Ezt nem mondhatod komolyan...! Tényleg képes vagy el menni erre a találkozóra? Még csak a nevét sem tudod a férfinek. Minden ujjadra juthat tíz.- veszek egy mély levegőt miközben már a gardrób szekrény előtt sétálgatok kitalálva, hogy milyen ruhát is vegyek fel.
-Nézd, lányom, elég volt ebből. Ha testőrre lesz szükségem, majd szólok. Míg távol leszek rád bízom a házat és a többieket, a fogadott fiam nincs itt, elment vadászni.- közlöm parancsolón ahogyan ki veszek egy szintén vörös mini ruhát, és elkezdek bele bújni.- De anya, nem csinálhatod! Ez öngyilkos kísérlet, akárki lehet az illető, és...- nem bírom tovább hangosan elkezdek nevetni. Ezt most nem mondhatja komolyan. Már a magas sarkú cipőmet halászom elő és bújok bele. Annyi mindent túl élek, erre az egyik gyermekem azon aggódik, hogy egy férfival találkozom, valahogyan ez olyan.... aranyos. Még el is érzékenyülnék, ha nem lennék egy érzéketlen liba, de mivel csak érzelmeket a démon porontyaimért érzek.... inkább nem is mondok semmit sem.
-Iris, hagyd abba ezt a hülyeséget. Én vagyok Lilith, szerinted egy halandó ember milyen kárt tud tenni bennem? Azon kívül, hogy szex közben szét karmolja a hátam! Ha meg még sem az, mivel tudják, hogy Lucifer a legjobb barátom, nem hiszem, hogy bárki bántani merne, de ha mégis.... legalább egy kis izgalmat is fogok érezni. Kezdem unni ezt a várost, és a halandókat, nem tudom Lu miért van oda értük annyira,- mondom szem forgatva, majd szigorúan rápillantok és elindulok kifelé. Először úgy gondolom, hogy taxiba ülök, de aztán inkább a sétát választom. Az embereket unom, igazából mindegyik ugyanazt akarja. Ha valamit el akarok élni, még csak erőlködnöm sem kell velük kapcsolatban, főleg a pasikkal. Az összes mind olyan, egy kis bájos mosoly, egy kis fenék riszálás... és máris azt teszik amit akarok. Ami először még legyezgette a hiúságomat, de most már hónapokkal később egy kicsit már nagyon uncsi. Keresem, sőt kutatom az izgalmat, és szeretem a férfias férfiakat, nem azokat akik egy csettintésemre ugranak. Jó, persze, az is fontos, egy-két alkalommal még tetszik is, de utána már nem annyira jön be. Sokkal jobban szeretem, ha egy férfi tudja mit akar, el is veszi, és nem hagyja, hogy irányítsam. Ami... valljuk be, tudom én, hogy nehéz mert hát.... tényleg nehéz nekem ellenállni, ha férfi, ha nő az illető, ezzel is teljes mértékben tisztában vagyok. De ezek a halandó pasik még az ágyban sem tudnak újat mutatni, mondjuk... mivel nem mai csirke vagyok bármilyen más fajú lény is nehezen tudna újat mutatni ilyen téren, az egyszer biztos.
Mire észbe kapok már az étterem előtt vagyok, felvont szemöldökkel nézem hogy elég kísérteties a hely, az ablakokon keresztül csak némi vörös fény pislákol. Libabőrössé válik a karom. Tetszik az érzés, így határozott léptekkel indulok a bejárat felé. Zavartan lépem át a küszöböt, elég sokan vannak bent, bár a félhomálytól tényleg elég nyomasztónak hat a hely. Nem foglalkozom az érzéssel, ha gáz van, egy halandót csak elintézek, én vagyok a boszorkányok, a Lilimek anyja, csak nem ijedek meg egy kis félhomálytól. Oda lépek a hostess-hez majd közlöm, amiért jöttem. Nevet azt nem tudok, de a lány elvezet az étterem végéhez, majdnem az utolsó asztalnál ül egy pasi. Mikor oda érünk feláll, nos... lehet egy szociopata, de legalább udvarias. Ahogy észrevettem ez manapság kihalófélben van....
Tudom, hogy az van nyerő pozícióban aki irányít, szóval mielőtt megszólalhatna határozottan lépek elé. Felnézek rá, tűsarkakon is a válláig érek fel, jeges íriszeibe pillantok és negédes mosollyal nézek végig rajta.
-Nos... Mr.... öhm Nyakigláb, úgy érzem vesztésre állok, hiszen Ön tudja ki vagyok, de én semmit sem Önről, az igéző szemein kívül. Miért akart találkozni velem....?- nyújtom felé apró tenyerem.
Vissza az elejére Go down
Sebastian Clark


Sebastian Clark

Hozzászólások száma :
2
Becenév :
Bash
Join date :
2022. Aug. 05.
Tartózkodási hely :
Los Angeles
Foglalkozás :
Bérgyilkos

Bash&Lilith Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bash&Lilith   Bash&Lilith Empty2023-03-29, 23:11

Munka. Mindig csak a munka... Na jó, ez azért túlzás. Már vagy két hónapja lefejeztem... khm... akarom mondani, befejeztem az előző megbízatásomat. Kellemes kis ügy volt, egy boszorkány a félvér partnerét akarta megöletni, mert az elkacsingatott egy másik boszorkára... Gyakori probléma ez a szerelmeseknél. Vágyják a csalárd fél halálát, de nincs hozzá gyomruk, hogy meg is tegyék. Vagy a szívük túl gyönge? Tudom is én, mindenesetre... én illően profitálok ebből a gyengeségből. Az én gyomromnak nincs semmi baja ezzel a feladattal, de lévén, hogy ostoba sem vagyok, az árát megkérem. Nem puszta szívjóságból segítem ki a népeket. A szívjóságomat réges-régen elhagytam. Persze nem állítom, hogy szívtelen lennék, szó sincs róla, van nekem szívem... csak megválogatom, hogy mire is használjam. Például nem szoktam jótékonyságra... vagyis, csak igen-igen ritkán. Olyan ügyfél ritkán kerül utamba, akivel jótékonykodó ügyleteket kötnék. Nem mondom, akadt már, akitől nem kértem pénzt, de csak azért, mert nem volt neki. És ettől még nem dolgoztam ingyen, csak meghálálhatta máshogy a szolgálataimat. Lucifer után szabadon, ugyebár, cselekedeteimért cserébe elfogadok szexet és szívesség tételt is. Mikor mi szolgálja jobban a kedvem és az érdekem.
De például a ma esti megbízásom... nos, az kőkeményen pénzért megy. Ami azt illeti, nagyon szép kis összegért. Nem is csoda, hiszen egy ősrégi boszorkányt kiiktatni nem feltétlenül könnyű kis kaland. Bár, azt hiszem, én azért nagyon fogom élvezni...! Az élet élvezete ugye fontos, és... én szeretem a munkámat. Élvezem. Most már. Az első kioltott élet még megrázó volt, de a második és harmadik már korántsem volt olyan megrendítő, sőt. Az utánuk következő alkalmak pedig... esettől függően lehettek már izgalmasak, izgatóak, kalandosak, jólesőek, mulattatók... vagy egészen egyszerűen csak vérpezsdítőek. Az ember elunhatja az életét, ha sokáig csak ugyanazzal foglalkozik, ha minden olyan egysíkú, akkor már a legizgalmasabb tevékenység is száraz cselekvéssé korcsosulhat. Nem úgy nálam. Emberöltőket éltem le, és egyazon hivatást űzök hosszú-hosszú ideje már, mégsem untam még bele, hiszen minden feladat más, mindig van valami izgalmas benne, valami kis plusz! Néha előtte szórakozom kicsit az áldozattal is, például, ha egy szemrevaló nőszemélyről van szó, és már úgyis meg kell halnia, előtte legalább legyen egy jó esténk együtt! Hát nem?! Ő is jól mulat, én is, és... mire a nap első sugarai betöltik a hálószobát, a szikrázó sugaracskák már csak a hűlő tetemre vetülhetnek. És addigra én már messze járok. Ez azért is hasznos, mert legalább 100% hogy nem kell a következményektől tartanom. Na... nem, nem arra gondolok, nem azzal volna problémám, ha véletlen felcsinálnék egy ilyen mutatósabb fehérnépet, nem... az apróságokkal nincs problémám, sok fajtársammal ellentétben valószínűleg nem élném meg tragédiaként ha véletlenségből utód szakadna a nyakamba, bár még sosem történt velem efféle baleset, az is igaz... De nem hiszem, hogy annyira tragikus esemény volna. Ellenben... a feleségem után nem vágytam tartós kapcsolatra. És kellemetlennek érzem, mikor valaki nem érti a célzást, hogy valami csupán egyetlen éjszakára szól. A régi időkben például a szajháknak is ez még egyértelmű volt, hogy csak egy este, és reggel mindenki megy a dolgára, bezzeg ma... már a kurvák is azt képzelik, hogy a kuncsaft feleséget szeretne belőlük csinálni, csak mert jó velük a szex. Már a saját munkaköri leírásukkal sincsenek tisztában. Éppen az alkalmi rész a dolog lényege. Kötöttségektől mentesen. Persze, akadnak balesetek, mikor ostoba módon szerelembe esnek a férfiak a kalandjukkal, dehát... az ilyenek meg is érdemlik, egy életen át fizethetnek azért, amit egyszer akartak megkapni, csak akkor már papír és törvény kötelezi őket erre. Ostobák. Én a szerelmet sosem kívántam, és már a kötődést, a biztonságot sem vágyom. Az állandóságot végképp nem. Legalábbis ilyen téren biztosan nem. A szükségleteim kielégítéséhez egyik sem szükséges. A változatosság amúgy is gyönyörködtet.
Talán ma este is lesz valami édes gyümölcs, mielőtt rátérünk a véresebb részletekre. Ki tudja, hiszen... köztudott, hogy Lilith jó parti. Nem most jöttem le a falvédőről, már korábban is hallottam róla, és tudom, hogy az a fajta nőtípus ő, akiért halandó férfiak háborúkat képesek kirobbantani. Szóval, nyilván bolond volnék, ha én nem használnám ki az adódó lehetőséget...
Még ilyen és ehhez hasonlóan általános gondolatokkal készültem össze a mai estére. Még minden úgy zajlott, mint bármelyik másik estén történt volna. De mindez csak addig tartott, míg az étterembe érkezésem után pár perccel, Lilith is megérkezett...
Tudni kell, hamar megszerettem ezeket a modern korokat. A zseblámpánál jobban csak azt értékeltem, mikor kitalálták az olyan éttermeket, ahol szinte vagy ténylegesen vaksötét van. Azon túl, hogy kimondottan szórakoztató is, számomra ezek roppantul hasznosak is. Nem is véletlen, hogy egy efféle találkahelyet választottam ki a mi mai kis randevúnkra is. Nyilván könnyebb így, mint ha az otthonába próbálnék meg bejutni, és... igen, mint azt korábban már fejtegettem, kár rohanni, és rombolni az élvezeteket, illetve, az azokra nyíló lehetőségeket.
Csak arra az egy apróságra nem számítottam, hogy Lilith ennyire... káprázatosan fest majd.
Az étteremben félhomály uralkodik. Az is oly mértékben, amivel közelebb állunk a sötéthez, mint a világoshoz. Egy ügyes lakberendező munkájának hála, a sötét bútorok mellé sötét falak dukáltak, az ablakkeretekbe sötétített üveg került, és azokon sötét függönyök lógtak, és az éjsötét mennyezeten az apró, vibráló, fehéres ezüst színű pettyek azt az érzést keltették az idetévedőkben, mintha a csillagos égbolt alatt költenénk el vacsoránkat. A még kicsit éppen áttetsző fekete függönyökön túl, az ablakok kereteit körben vörösen izzó led szalagok díszítették, ami azt a gyenge, földöntúli fényt is szinte homályossá tette a vendég számára. Az asztalokat pedig, ezüst vagy itt-ott vörös színű, tompa led fénnyel izzó, apró kocka formájú lámpácskák tették hangulatosabbá. Ezek a fényjelecskék épp csak arra voltak elegek, hogy a helyiségben lássuk egymást, egymás körvonalait, testét, arcát, de például egymás szem- és hajszínét már nehézkes lett volna pontosan megállapítani. Legalábbis többségében, mert persze azt rögtön felismerhette bárki, hogy Lilith például szőke. És gyönyörű.
A sötét homállyal átitatott légtérben, szembogaraim, mint csillagok a sötét éjszakai égboltról, úgy tekintenek le a pöttöm nőre, mikor odaért hozzám... amit egyébként roppant mókásnak találok magamban... mármint... hogy ennyire aprócska. Hogy is mondják? Kicsi a bors, de erős.
- Sebastian vagyok - felelem neki, s közben a felém nyújtott kezéért nyúlok, gyöngéden fogom ujjaim közé, majd a számhoz emelem, és lágy csókot lehelek rá. - Ne féljen, kedves Lilith, idővel minden részletre fény derül majd. Csak türelem. Addig pedig érezzük jól magunkat, ha szabad javasolnom - mosolygok rá, és közben nehéz figyelmen kívül hagyni, hogy amikor a bőröm a bőréhez ért, úgy éreztem, szikrák pattognak összesimuló kezeink között. Ilyenre még nem volt példa azelőtt... De hogy a dolog felett valamelyest napirendre térjek, valamint, leplezzem ez ügyben meglepettségemet, megkerültem a csinos hölgyet, és kihúztam neki a széket, invitálva, hogy foglaljon helyet.
Vissza az elejére Go down
 
Bash&Lilith
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lilith
» Lilith
» Lilith
» Lucifer & Lilith
» A Lux fénye - Lucifer & Lilith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Világok harcai :: Föld :: Los Angeles :: Lux-
Ugrás: