A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ms. Loft & Mr. Griffith: don't look at me like that

Go down 
SzerzőÜzenet
Jonah Lawson Griffith


Jonah Lawson Griffith

Hozzászólások száma :
6
Becenév :
Larry
Join date :
2022. Dec. 17.
Tartózkodási hely :
Los Angeles
Foglalkozás :
hospice, idősgondozó

Ms. Loft & Mr. Griffith: don't look at me like that Empty
TémanyitásTárgy: Ms. Loft & Mr. Griffith: don't look at me like that   Ms. Loft & Mr. Griffith: don't look at me like that Empty2022-12-21, 00:22



Lucinda & Larry
Minden emberi félelem alapja: egy korábban becsukott ajtó - félig nyitva.

Három óra alvás után sikítva csap le a retro vekkerre, ami ott csörömpöl az éjjeliszekrényen, és Hedvig, a Hihetetlen Nő - Darcy - vörös macskája repülőstarttal vágja le magát mellőle az ágyról.
Larry nyílegyenes gerinccel reccsen ülőhelyzetbe, azután csak meredten bámul maga elé, karikás, táskás szemekkel pillant körbe a szobában, és megállapítja, hogy még mindig sötét van, ami azt jelenti, hogy a rohadt órája megint állított magán pár percnyit.
Tudja, hogy ma küldetése van - méghozzá elég fontos -, de az istenért nem képes magát rávenni arra, hogy kicsorogjon a konyhába kávét főzni, valahogy viszont mégis megmozdul, lerúgja magáról a takarót a padlóra - némi küszködős, hisztis nyüszögéssel kísérve a mozdulatsort -, aztán kibattyog, begyújtja a gázt, eltáncol egy ütemet a gázrózsa csettegésére, és felteszi főni a kotyogóst. Míg az leforralja magát, elintézi reggeli teendőit, gargalizálva fogat mos, felbiggyeszti a csuklójára az okosórát, és rövid pillantást vet a beosztására.
A mai kivételével minden napjára műszakot íratott, ahova csak tehette. A mai nap szent, a mai nap küldetés, és ez némileg felvillanyozza.
Törölgetni kezdi az acélmosogatót, csurgat rá mosogatószert, sikálni kezdi, azután pánikban dob el mindent, mert a kotyogós sziszegve kifőzte magát a tűzhelyre, gyorsan biztonságba helyezi a küblit, a kávés bögréjét odacsúsztatja a pulton a szokott helyére - egész komoly kávéköröket alakított ki, mint valami konyhai ufódokkoló -, a macskának kotor a tányérjába taknyos tápot, feltölti vízzel az adagolót, a kávét becukrozza, megvadítja tejszínnel, és a pultnak dőlve kortyolni kezdi a kávéját, aztán enged a csábításnak, és derékig kihajolva nyolcadik emeleti lakásának ablakán, rágyújt.

Úgy érzi, az a nő, akit felkeresett a tanulás miatt, nem veszi őt eléggé komolyan. Csak a pénzt veszi el tőle - még jó, hogy rakott el eleget korábban -, így kénytelen volt érzékeny búcsút venni. Kapott egy fülest, hogy az L. A. Egyetemen hesszel egy hölgy, aki ért a mágiához, így megpróbált vele kontaktba lépni, azután rá kellett jönnie, hogy telefonszámot nem kapott, csak egy halvány leírást, hogyan nézhet ki a nőszemély.
Tömegközlekedésre száll, kapaszkodik a vasba, és nem tud uralkodni magán: nézelődik, emberek arcáról pattan el a tekintete, felméri az álmos ábrázatokat, mivel még épp csak felkelt a napocska.
Az ujjait ropogtatja,mentolos cukorkát szopogat, halkan egy The Weeknd számot hümmög - a város zaja elnyomja a hangját -, lecsippent a pólójáról egy szál vörös szőrt, a padlóra pöccenti, és a körmeit kocogtatja a kapaszkodón.

Megáll az épület előtt - elönti a nosztalgia a főiskolai időkből -, két kézzel kapaszkodik válltáskája szíjába, mit akit mindjárt lesodor lábáról a meglepetés, azután idegesen túr a hajába, összeborzolja, majd hátrasimítja.
Belép a zajos falak közé, nyel egy nagyot, és megkezdi a csámpálást, ahogy a húga mondta anno.
Több hallgatót is megállít - először meglepődnek, azután regisztrálják szépfiús arcát, kék szemeit, és a lányok a hajukat tekergetik somolyogva -, a szájából többször elhangzik a Lucinda Loft név, de egyelőre nem jár sikerrel.
Szürke szabadidőpulcsijának zsebébe kotor, előkap még egy cukorkát, a csomagolást a táskába gyűri, körbepillant, és kérdezgeti a név tulajdonosának tartózkodási helyét, lelkesedése nem csökken.


Note: Remélem, tetszik Embarassed

Vissza az elejére Go down
Lucinda Loft

Admin
Lucinda Loft

Hozzászólások száma :
138
Becenév :
Lucy
Join date :
2018. Oct. 16.
Kor :
30
Tartózkodási hely :
LA Egyetem Vallások és okkultizmus kara
Foglalkozás :
Mindeki okkult problémáinak megoldása

Ms. Loft & Mr. Griffith: don't look at me like that Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Loft & Mr. Griffith: don't look at me like that   Ms. Loft & Mr. Griffith: don't look at me like that Empty2022-12-29, 16:17



Tom & Lucy
Nem érdekel, nem érek rá. Lett mostanság a tételmondata a mindennapjaimnak az előbbi, mert egyszerűen mindenki irritál az utóbbi időben. Olyan pitiáner dolgokkal találnak meg, miközben sokkal fontosabb és nagyobb jelentőségű feladataim is vannak. Mostanság olyanokra kérnek fel, hogy a szellemvilág katicabogarait takarítsam ki a lakásából. Találjam meg a nyakláncát, kishörcsögét, varázsgombáját. Nem tudom, miért gondolják, hogy gondnok vagyok, mert egyáltalán nem így reklámozom magam. Egyre-másra utasítom ezeket az alantas munkákat vissza, amíg pedig jön egy értelmesebb, addig tanulok. Nem csak az egyetemi óráimra, hanem a saját kutatómunkámat is végzem, ami az életeimen keresztül történik. Nem volt egyszerű kiszedegetni őket múzeumokból és régi betemetett pincékből, de sikerült visszaszereznem őket és biztonságba helyezni egy mágikusan védett helyen a jelenlegi lakásomon belül. Kéne csinálnom valami hasonlót, mint Constantine bázisa, de kétlem, hogy ő tudja, hogyan készült.
Azóta sem jöttem rá, miért vagyok ilyen átkozott és miért nem emlékszem semmire, ami ide vezethetett volna, de hátha most sikerül rájönnöm. Az elmúlt heteim nagyját meditációval és különböző démonok megidézésével töltöm, hátha valamelyiknek lesz valami ötlete. Angyalokkal kéne próbálkoznom, de rájuk sokkal kevésbé vagyok felkészülve és sokkal kevésbé hajlandóak válaszolni a hívásra. A kisebb démonok nagyjából egy szendvics ígéretére válaszolnak nekem ezen a ponton. Siralmas, hogy senki sem képes válaszolni a kérdéseimre. Frusztálva adom fel a dolgot és inkább a papocska és néhány barátom társaságát keresem. Már amennyire barátoknak lehet az olyanokat nevezni, akik a dolgok felét is nem értik annak, amiről beszélni szeretnék. Bár így is Kouji van talán a legközelebb, mert ő legalább már régóta él és ért a mágiához, már az is valami. Ő viszont folyamatosan elfoglalt, nem tudok elégszer komfortot kérni tőle.
A papocska a másik végen… Vele még mindig nem döntöttem el, pontosan mit is kezdjek. A legutóbbi találkozásunk óta, amikor egy kellemeset csevegtünk a halott plébános felett már nem zárom ki az életemből és nem is próbálok vele neutralizálósat játszani, de ezen felül nem tudom, mi legyen. Mit mondjak el neki? Eddig csak annyit tud, hogy foglalkozom mágiával, de semmi többet. Sem az “átokról”, sem az életekről, sem a démonokról, sőt. Annyi ideig titkolóztam a saját érdekemben, hogy a legtöbb szerelmem, ha volt egyáltalán az idők folyamán, semmit nem tudtak. Valahogy úgy érzem, megérdemli az őszinteséget, de mégiscsak egy ártatlan pap. Sokat érthet a tanulmányai miatt, de sosem próbálta még ki ezeket. Nem tudhatja, milyen érzés idézni, vagy amikor keresztül szalad rajtad egy túlvilági megérzés. Lassan kellene bevezetni, óvatosan, de ha meg is teszem, mi értelme van? Egy papról beszélünk, lehet olyan marad, amilyen eddig is volt és arról fog nekem szónokolni, hogy ezzel csak a pokolra fogok kerülni, az örök lelkem így bűnbe esik és hasonló kellemes és együttérző dolgok, mintha nem ismerném a tetteim következményeit. Nem tudom, van-e értelme egyáltalán.
Nagyban tartok vissza a koliszobámba az utolsó órámról, amikor megállít az egyik osztálytársam, hogy megtalált-e az a valaki, aki annyira keresett. Nagyokat pislogok rá, mire abba az irányba mutat, amerről jött és már megy is tovább a könyvtárba. Sebes léptekkel indulok az aula felé, ahol meg is üti a fülemet a saját nevem, vagy mondjuk inkább úgy, hogy a mostani, amin jogilag elismernek. El is kapom az idegent a könyökénél fogva, hiába magasabb nálam és húzom magammal az elhagyatott kabáttároló felé. Oda nem megy senki és magunk lehetünk.
-Oké, hallom keresel. Mit akarsz? -teszem karba a kezem előtte, eltorlaszolva a testemmel a kijáratot. Ránézésre nem találtam benne semmi veszélyeset, de legyen lehetőségem menekülni, ha mégis rosszra fordulna a helyzet. Őszintén nem tűnik gonosznak, de az én szakmámban nem alapozunk semmit a kinézetre. Nem egy szép arcú rosszfiúval találkoztam csak itt, az Angyalok Városában.
OutfitMusic
Vissza az elejére Go down
 
Ms. Loft & Mr. Griffith: don't look at me like that
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lucinda Loft
» Jonah Lawson Griffith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Világok harcai :: Föld :: Los Angeles :: LA Egyetem-
Ugrás: