A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jonah Lawson Griffith

Go down 
SzerzőÜzenet
Jonah Lawson Griffith


Jonah Lawson Griffith

Hozzászólások száma :
6
Becenév :
Larry
Join date :
2022. Dec. 17.
Tartózkodási hely :
Los Angeles
Foglalkozás :
hospice, idősgondozó

Jonah Lawson Griffith Empty
TémanyitásTárgy: Jonah Lawson Griffith   Jonah Lawson Griffith Empty2022-12-17, 23:38

Jonah Lawson Griffith







Név:
Larry
Kor:
35
Látszólagos kor:
30-as
Faj:
ember
Rang:
-
Play by:
Ian Somerhalder
Foglalkozás:
hospice, idősgondozó
Szárnyszín:
-


"A rokon az egyetlen, amit nem lehet Amazonról rendelni"
Kinézet

Felvillanó, hidegkék szempár, sápadt, gondosan ápolt bőr. Borosta aligha sejlik szögletes, csontos arcán, az orra finom ívű, cimpái keskenyek, a mosolya mindig ravaszkás.
Egész jól ki van pattintva, de az utóbbi időkben mintha egy kis apa-pocakot eresztett volna, amit egyedül ő nem vesz csak észre, illetve nem hajlandó észrevenni.
A haja hol rövidebb, már-már tüsis, hol pedig hosszabb, árnyalata feketébe hajló sötét barna, pár ősz szál már vegyült belé. Mosolyráncai mérsékelten mélyek, de a két szemöldöke közt egész markáns “akarom”-vonal húzódik már, ezt ellensúlyozandó arca két oldalán mindig kis gödröcskék bukkannak fel, ha elmosolyodik.
Preferálja az ing-kötött pulóverkombinációt farmerral, zakóval, elegáns cipővel, és az okosórája nélkül ki sem lép az utcára.
A bal lapockáján hetyke pár angyalszárny feszül, igen kopottas már, lévén tizenpár éves alkotás, még részeges, füves korszakában varratta magára, és az egészből csak arra emlékezett másnapra, hogy lefejelte a tetováló mosdójában a vécékagylót.
Jellem

ADHD-vel diagnosztizálták öt évvel ezelőtt, és sírva fizette ki az összeget, amit kiszámláztak neki. A gyógyszereknek köszönhetően kissé álmatag, lassabban reagál a dolgokra, épp ezért csak akkor szedi be a bogyóit, ha fontosabb találkozója van.
Gyógyszerek nélkül akár egy marék lepke, mindent egyszerre akar csinálni, és borzasztó feledékeny, de mindennek ellenére elszánt, hogy tökéletesítse okkult tanulmányait.
Alapvetően a személyisége egy golden retrieveré a megfelelő emberekkel, a szája mocskos, és ő maga extrovertált. Egyetlen gyengéje: a családi hálaadásnapi vacsora, és minden követ megmozgat, hogy ez alól kibújjon.
Személyisége miatt sokszor került már bajba, verték meg szórakozóhelyen, mert a fickó azt hitte, ő a nőjével flörtöl, rosszkor nyitotta ki a száját rossz helyen, illetve nem rakta sebességbe az agyát, mielőtt beszólt volna valami vicceset a szomszédnak.
Macskaszőr-allergiája van, és boldog tulajdonosa egy vörösnek.
Ironikus, nem?
Képesség

Hallgasd a történetem

Április 8., szerda
Kedves vagy kedvetlen Naplóm!
A pszichológusom azt mondta, kezdjek el naplót vezetni. Igazából nem tudom, mire gondolt, mikor azt mondta, ebben összegyűjthetem a gondola
Upsz, most már értem. Szóval, ma elfelejtettem bevenni reggel a gyógyszeremet, mielőtt elmentem melóba, és hát, hogy is mondjam, nem dicsértek meg, mikor véletlen lecsaptam az áramot a műtőben.
Jó, persze, ők azt nem tudják, hogy én bogyókat szedek, de akkor sem dicsértek meg. Basszus, pedig csak azért húztam ki azt a kábelt, mert nem fértem hozzá a szikéhez!
Ja, amúgy felrobbant a kávéfőzőm. Ne kérdezd, hogyan, miért, de maradjunk annyiban, hogy egy szót rosszul ejtettem a könyvből, és a gyertya helyett a készülékem kapott lángra. A legjobbakkal is megesik.
De legalább működött!

Május 2., hétfő
Bunkó Naplóm!
Jó, na, érted. Ne mindig kedvessel kezdjek, az már unalmas.
Ma bevettem a gyógyszeremet, és basszus, hogy én mennyire utálom. Néha elgondolkodom rajta, hogy inkább leteszem, és elszívok egy jointot helyette. Sokkal több haszna van, nem tompulok le tőle. Annyira.
De ma haladtam, az új kávéfőzőmet már nem robbantottam ki, végre a gyertyakanóc lobbant fel, bár a függönyöm kicsit megpöndörödött a melegtől, aztán a hajam is. Még van mit csiszolnom, de határozottan büszke vagyok magamra.

December 18., vasárnap
Drága Diáriumom!
Azt hiszem, kapcsolatot teremtettem valakivel. Nem vagyok benne biztos, kicsit rossz volt a vonal, vagy nem tudom. Nem értettem tisztán, mit magyarázott, de eléggé megijedtem tőle. Egy darabig maradok az egyszerűbb varázslatoknál, azt hiszem.
Ja, ma beszéltem anyámmal. Szerintem megint jól megnézte a likőrös üveg alját, kicsit mákonyos, kásás volt a hangja, és nem tudta kimondani az orákulum szót, bár lövésem sincs, miért pont azt akarta mondani.
Elhagytam a gyógyszeremet, és csak a két ünnep közt kaptam időpontot a dokihoz, úgyhogy megszívtam rendesen. Csak nem veszi észre a kollégám, hogy kicsit csapongok. Legalábbis remélem.

December 19., hétfő
Észrevette.

Január 2., péntek
Szentséges Jegyzetem!
Új melóhelyen kezdtem, hospice-ban helyezkedtem el. Kicsit új, kicsit ijesztő, de azt hiszem, meg tudok birkózni vele. Ugyanúgy egészségügy, megvan hozzá a gyomrom, akármit kibírok!

Január 29., kedd
Ma Mrs. Rensfield lehányt, aztán belekapaszkodott a felsőmbe, és magához rántott. Jó nagy erő van az öreglányban.
Az arcomba kiabálta, hogy hagyjam abba azt, amit otthon művelek, különben nagyon rába... Na, érted. Aztán elengedett, visszazuhant a párnák közé, és puff, meghalt
A szeme fura volt. Nem emberi. Lehet, hogy démon volt? Á, kizárt. Ha meg igen, akkor tényleg rába... Na.

Február 7.
Mivel eléggé gyatrán haladok a varázslással, felkerestem egy hozzáértőt. Remélhetőleg megtanít komolyabb dolgokra is, nem csak arra, hogy a mágia rossz, értem?
Baromira meg akarom találni a húgomat, szóval jó lenne, ha tanulhatnék is valamit azon kívül, hogy miket nem csinálhatok. Azt mondta a nőci, hogy akad bennem némi hajlam - nyilván nem anyám részéről, mert a lottót se tudja eltalálni -, ámbár eléggé halványan pislákol,viszont idővel egész szépen ki tudnám pattintani, ha nagyon nekifeszülök.
Vissza az iskolapadba, banyek. Akkor is utáltam tanulni, most se különbek az érzéseim, de muszáj leszek, ha sikert akarok.
Amúgy megint beszéltem anyámmal. Felköszöntött, hogy isten éltessen sokáig, aztán bocsánatot kért, mert rávilágítottam a tényre, hogy eltévesztette egy hónappal, utána húsz percig agonizált, hogy neki mennyire elege van már a nyugdíjból, visszamenne dolgozni, unatkozik otthon, látogassam már meg, van már menyasszonyom?
A kis naiv, ahhoz ismerkednem is kellene, mit gondol, a menyasszonyok csak úgy teremnek a kertben?

Március 22.
Kedves Naplóm!
Ma megismerkedtem egy nővel. Hihetetlenül néz ki, és van egy vörös macskája, szereti a naplementéket lefotózni, aztán lefesteni, és ordítva énekel a kocsiban maximum hangerő mellett. Mindezt az első öt percben tudtam meg tőle, aztán felhívott egy kávéra.
Finom kávé volt.

Március 23.
Hihetetlen Nőt ma elgázolta egy részeg sofőr, amúgy Darcynak hívták.
Holnapután temetik.
Soha többé nem ismerkedem-

Március 24.
Elloptam a macskáját. Most ez miatt rossz ember vagyok? Szerencsétlent nem hagyhattam ott, éhen halt volna! Mi van, ha kiugrik a nyitva felejtett ablakon?
Hat emeletet zuhant volna, szétmatricázódik az aszfalton!
Szóval, a macska neve a biléta szerint Hedvig.

Március 24.
Szerintem allergiás vagyok Hedvigre, feldagadt az arcom, és borzasztóan viszketek. Kicsit zajosabban is veszem a levegőt.
Nem baj, megéri. Finom és puha a bundája. Holnap majd íratok erre is gyógyszert.
Hell gate
Vissza az elejére Go down
Lucifer Morningstar

Admin
Lucifer Morningstar

Hozzászólások száma :
253
Becenév :
Lucifer, Lu, Luci
Join date :
2018. Aug. 14.
Tartózkodási hely :
Lux
Foglalkozás :
Bártulajdonos, civil tanácsadó a rendőrségnél

Jonah Lawson Griffith Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonah Lawson Griffith   Jonah Lawson Griffith Empty2022-12-18, 18:23



Elfogadva!


Hell-Oh, Larry! Larry, hát Hell-oh!
Milyen csinos pofit fújt közénk a szél, azok a bombázó szemek! Bár a pulcsi-ing kombó elég lohasztó... nos, ha stílustanácsadást igényelnél, engem megtalálsz a LUX-ban. Ha pedig pszichiátert váltanál, Dr. Linda Martin aranyat ér, és az Ördögön edződött! Szerencsére engem a naplóírással nem nyúz. A munkád... nos, azt inkább hagyjuk, nem az én műfajom, ellenben a huncutkodásaid a mágiával már annál érdekesebb! Kíváncsian várom, hová jutsz eme tanok terén, melynek magvát Lilithnél elhintettem a halandók között. Mellesleg, a kompániám része Behemoth, de ha a macskámnak titulálnánk, valakinek leszedné a fejét - szó szerint. Ő bizonyára jól szórakozna, ha a vöröskéddel látna, főleg ha van bárszekrényed és édesség vagy egyéb ínyencség a lakásban.
De nem tartalak fel tovább!Foglalózz és irány a játéktér!

Vissza az elejére Go down
 
Jonah Lawson Griffith
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ms. Loft & Mr. Griffith: don't look at me like that

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Karakterek Birodalma :: Karakterlapok :: Emberek-
Ugrás: