A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Robert Riggs "Parancsnok"

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Robert Riggs "Parancsnok" Empty
TémanyitásTárgy: Robert Riggs "Parancsnok"   Robert Riggs "Parancsnok" Empty2019-09-17, 21:33

Robert Riggs







Név:
Riggs, Rob
Kor:
41
Látszólagos kor:
35
Faj:
Ember
Rang:
Parancsnok
Play by:
Tom Hardy
Foglalkozás:
Nyomozó
Szárnyszín:
Átlátszó


"Mindannyian túlélők vagyunk. Irányítani tudjuk a félelmeinket. Félelem nélkül, pedig gondtalanul élhetünk."
Kinézet

Kiskorom óta sportoltam valamit. Ez volt, hogy box edzés volt, de volt, hogy csak futottam a rendőrök elől az aznapi bolti lopásom miatt. Ennek köszönhetem javarészt, hogy fitt vagyok és sportos testalkatom van. Átlag férfi magasságal rendelkezem, így a kosárlabda nem az én világom lett. Érdekesség, hogy a pályafutásom során ha bűnöző, ha a rendőrségen helyezkedtem el, azt egy jóképű jelzővel láttak el. Öltözködésem sokszor megtévesztő, de ha nagyon jelző kell rá, akkor macsó stílust képviselem.
Jellem

Igazából ezt nem tudnám megmondani. Sok átlagember mondja, hogy olyan mint az időjárás. De én viszont, tényleg olyan vagyok. Elég összetett személyiség alakult ki nálam ami a szarkazmust, a humort, és a komolyságot tükrözi. Megbízható vagyok, és senkiben sem bízok. Az élet sok mindenre megtanított ami által a jellemem rengeteg mindenen ment keresztül és ennek a keveréke lett az aki most vagyok. Senki sem ismer igazán, de tudják milyen vagyok.
Képesség

Na persze.
Hallgasd a történetem

Chicago gettójában nevelkedni és Los Angeles Parancsnokának lenni a leg hálás, a leg hálátlanabb dolog a világon. Az érdekesség a két dolog között az idő. Amikor megéled, s amikor már jó ideje megélted. Mivel ez a történetem, kezdem a legelején. 1988. Chicago külvárosában a nyomornegyed közepén éltem a húgommal és anyámmal. Apámat sosem ismertem, annyit tudok róla össz-vissz, hogy drogos volt. Anyám viszont szívbeteg volt, na meg érszükületes. Legjobb párosítás ahhoz, hogy az ember még dolgozni se tudjon elmenni, és segélyt is alig kapjon. Akkor sem volt a világ a helyzet magaslatán, hisz az igazságot ott sem tudták felismerni az emberek, sem a szervezetek. Nyolc évesen egy bolt előtt szakadt ruhában kéregettem, hogy a húgom és anya tudjon valamit enni,  amikor egy fickó adott a kezembe 50 kerek dollárt. Nem akartam elhinni, léteznek ilyen emberek? Ez az 50 dollár egy heti kajánkat megoldotta, elvégre több volt mint a semmi. Viszont mikor bementem a boltba vásárolni kaját, a pénztárnál ismét előttem állt a fickó. Láttam, hogy vesz egy rakat piát meg cigit, és 100 dollárossal fizet. - Klara, tartsa meg a visszajárót. Ma jött meg a rokkantnyugdíjam. Ezek a barmok ha színészkedsz előttük, megadják úgy, hogy semmi bajod nincs. Imádom ezt az országot! - Emelkedett fel a hangja nagy vigyorral. - Akkor abban a pillanatban esett le...  A világ nem az a hely, ami értékelni fogja azt amit csinálsz. Hanem kurvára csak te vagy magadnak, és csak te tehetsz másért. Kisgyerekként nagy lázadó létemre fogtam a kosarat és kifutottam vele a boltból, úgy futottam, ahogy csak tudtam hazáig. De senki nem követett. Feltételezem Mr. Kamu rokkant kifizette a 20 dolcsis vásárlásomat. Akkor sok energiát szabadítottam fel magamban, és elkezdtem ezt az életet. A mindennapi iskolás, vagy otthoni megaláztatás ért azért, mert szegény voltam, én meg ezzel tudtam levezetni. Szakadt ruha az iskolában? Egy szelet kenyér a vacsora és azt is inkább a húgodnak adod, mert neki nagyobb szüksége van rá? Ha én velem ilyen a világ, ezt vissza adom. Ahogy teltek az évek, mindig is tisztelettudó voltam, épp ez rejlett abban, hogy nem gondolták, hogy én loptam, én raboltam maszkban, vagy én árultam drogot a csuklyában. Egyik este egy öregembernek akartam eladni drogot. Drogot... Legolcsóbb fájdalomcsillapító hipóba áztatva. Kamu drog csóróknak... Ám aznap este megváltozott minden. 17 évesen megpróbáltam eladni kamudrogot az akkori maffiavezérnek. Edward Hobbs az egykori nyomozóból avanzsált legendás maffiavezér elvette a drogot, felnevetett és pillangókését hirtelen a torkomhoz nyomta. - Tudod milyen az ha a jövődet ezzel baszod el? Tudod milyen az, ha négy fal között rohadsz úgy, hogy az álmaid szertefoszlanak? Nem? Most megtanulod. - Mondta, és a mellettünk befékező fehér teherkocsi oldalsó ajtaján bedobtak. Esélyem se volt ellenkezni, 2 órán keresztül fel se fogtam mi történt velem. Abban a két órában jártunk mi mindenfele, de az utolsó állomás az otthonom volt, és egy zsák pénz. Azt mondta kiszállni, és csináld az ellenkezőjét amit eddig csináltál. Konkrétan kurvára nem tudtam 10 év elteltéig, hogy arra gondolt-e, hogy rendőr legyek. De volt annyi eszem, hogy örökre megtanított az a két óra arra, hogy csináljak valamit. Mindig is körbevett az igazságtalanság, és teljes erővel küzdöttem ellene. Beálltam katonának. Hobbs unokaöccsével szolgáltam, aki elmondta, hogy miképp megy Hobbs hatalmi harca. Sok éjszakán át csak a leveleit bámultam, ami a sorsomat megpecsételte. Megtanultam, hogy bánjak az emberekkel, megtanultam pofátlanul hazudni, és megtanultam nem ítélkezi. Csak teszem a dolgom, és teszem amire az öreg Hobbs 10 év után megtanított. Nem sokan mondhatják el, hogy egy maffia vezér oldalán diplomázhattak le, ezért jól ismerem azt a sok mocskot ami a rendőrségen megy. Viszont a mostani ügyem egy kicsit még embertelenenebb mint szokott lenni. Szó szerint embertelenebb. Pierce volt itt előttem, és noha nem bírtam a tagot, nagyon úgy néz ki, hogy nem emberi kéz felelős a haláláért. Sok minden jött velem szembe a tengerentúlon, de nem hittem, hogy abból bármi is igaz. Démonok, angyalok... Nem vagyok én hitetlen, de ha ezt egy angyal tette, kezdjen elmondani pár miatyánkot, mert most én jövök...
Hell gate
Vissza az elejére Go down
Lucifer Morningstar

Admin
Lucifer Morningstar

Hozzászólások száma :
253
Becenév :
Lucifer, Lu, Luci
Join date :
2018. Aug. 14.
Tartózkodási hely :
Lux
Foglalkozás :
Bártulajdonos, civil tanácsadó a rendőrségnél

Robert Riggs "Parancsnok" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Riggs "Parancsnok"   Robert Riggs "Parancsnok" Empty2019-09-18, 21:50



Elfogadva!


Hell-Oh, Parancsnok! Twisted Evil
Csak nem engem keres? De kezdjük az elején...
Mikor olvasni kezdtem a karakterlapod, nem igazán tudtam elképzelni, mit is akarsz kihozni ebből az egészből. Lógott a levegőben, zavarosan, ellentmondásosan - bár ez utóbbit, bevallom, személy szerint nagyon kedvelem -, aztán jött a történeted. Csak pislogtam egy sort, emészteni kell, az már biztos! Nem semmi fickót hoztál itt össze, olyan végletek között csapongott Rob, hogy az valami hihetetlen. És éppen ez az eszelős csavar, ami színesíti a story-t teszi méltón szenté és kárhozottá a karaktert, tökéletes, még is veszélyes elemmé az Angyalok Városában.
Érdekel, hogy mit tudsz vagy sejtes s hogy mi mindent és hogyan hallottál és valósítasz majd meg. Lássuk!
Eredj, foglalózz, és vesd is bele magad a rád zúduló gyilkossági ügyekbe és az LA-i éjszakai élet romlott szépségébe!
Vissza az elejére Go down
 
Robert Riggs "Parancsnok"
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dr. Thomas James Robert Simmons

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Kopár Vidék :: Döglött akták-
Ugrás: