A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 II. A koncert ~ Abi & Alex

Go down 
SzerzőÜzenet
Abigail Stalevey


Abigail Stalevey

Hozzászólások száma :
20
Join date :
2021. Apr. 30.
Tartózkodási hely :
LA
Foglalkozás :
egyetemista

II. A koncert ~ Abi & Alex Empty
TémanyitásTárgy: II. A koncert ~ Abi & Alex   II. A koncert ~ Abi & Alex Empty2022-06-26, 13:49







Abigail & Alexander
Are you the one?
The traveller in time who has come
To heal my wounds to lead me to the sun
To walk this path with me until the end of time

Ahogy haladunk a koncert helyszíne felé, kezd számomra világosssá válni, hogy mikor Lora azt mondta, "feketében és nem átlagosan"... nem erre gondolt.
- Egyáltalán honnan van ilyen ruhád? - rázza a fejét, így szépen meglibbennek most színesre változtatott tincsei. Az acélbetétes bakancsával talán még dobbantana is, de mindkettőnknek jobb, hogy ezt nem teszi.
- Esküszöm, minél tovább nézlek, annál jobban tetszik - fogja meg az egyik hosszú fonatot, mikor megenyhülve elmosolyodik. Mondanám neki, hogy az ő hibája, én felajánlottam, hogy menjünk el ruhát venni, még sose voltam koncerten, főleg nem olyanon, amilyen zenéért Lora rajong. De senki nem jött el vele, érthető okok miatt, én viszont elég befogadónak találom magam ahhoz, hogy adjak egy esélyt ennek a műfajnak. Úgyis azt mondják, élőben minden jobb, meg majd úgyis elvisz a flow.
- De a kalap....
- Nem érdekel, ez hozzá tartozik, ha leveszem, dobhatom az egész cuccot a kukába. Meg amúgyis, nem az álompasi miatt vagyunk itt? Koncentrálj arra, hogy talán ledobja magáról az izzadtságtól csöpögő, bacikkal teli pólóját, megszerezzük neked, aztán az oltárod közepére helyezheted - forgatom meg a szemem, hisz barátnőmnek is megvannak a furcsa szokásai, már azzal kezdve, hogy ő sátánistának vallja magát. Szegény pára, ha tudná, ki tipeg itt mellette....
Azonban szavam nincs, mert leszámítva ezeket a furcsaságokat, így irtó aranyos lány, amit nem sokan látnak, hisz a vastag smink eltakarja, és nem is az a fajta, aki csak úgy bárkinek megcsillogtatja a jellemét. Azt hiszem, én szerencsés vagyok.
- Ha csak egy mondatot meghallok, amit meg is értek, és nem csak értelmetlen bömbölés lesz, amivel akár egy démont is meg lehet idézni, már elégedett leszek - adok választ a biztos vagy benne kérdésére, de persze nem kergetek hiú ábrándokat, teljesen tisztában vagyok vele, hogy az utóbbihoz lesz szerencsém, de... kibírom, aztán otthon Chopin majd helyre teszi a lelki békém.
Azért elámulok egy kicsit, hogy odaérve is már tömeg van, de a helyet még több Lorához hasonló alak közelíti meg. Ekkora keletje lenne, komolyan? Sokszor felszalad a szemöldököm, és meg is ijedek, mikor látok démont saját arcában belibbenni, de mikor látok embert is elmaszkírozva, csak érdekesen nézek barátnőmre, aki egy legyintéssel közli, majd beavat. Tényleg kezd érdekelni ez a kultusz. Jobban, mint a banda, aki játszani készül, még így se tudom, hogy az én kifinomult ízlésem, hogy fogja ezt kibírni....
Gondoltam naivan, egészen odáig, míg meg nem untam a körülöttem lévők bámulását, és a színpadra nem siklott a tekintetem.
- Aúúú, Abs, mi van veled? - csak akkor térek észhez, mikor Lora kiszakítja vasmarkomból a csuklóját, amit fájlalva szorít, miután valószínűleg elszorítottam a vérkeringését.
- Nem tudom, csak... ő annyira ismerős... de mégse... nem tudom - össze vagyok zavarodva, mert olyan, mintha Alexet látnám ott fent, de... valahogy mégse. Nem tudom megmagyarázni, lehet csak már minden különös figurába őt képzelem, hisz azóta se láttam... sajnos.
- Figyelj, kezdek nagyon rosszul lenni, kimegyek, jó? - csak egy biccentés, hisz barátnőmet tényleg elkapta a flow, és már nem is érdekli, hogy nem strázsálok mellette.
Viszont bajom az semmi, épp csak feltámadt a kíváncsiságom, így most önző módon használva önös célra a képességem, juttatom be magam az öltözőkhöz. Kutatni kezdek valami után, alaposan nézek meg minden holmit, holott azt sem tudom, mit keresek. Annyira zavaros az egész, és még csak azt se veszem észre, hogy a koncert is véget ér. Csak mikor hangokat hallok közeledni. Gyorsan körbenézek, és jobb ötlet híján a zuhanyfülkében bújok el, elvégre... van meg minden, de csak nem használják.



Vissza az elejére Go down
Alexander Morningstar


Alexander Morningstar

Hozzászólások száma :
30
Becenév :
Alex, Kis Ördög, Unikornis, Öcsikornis
Join date :
2022. May. 30.
Tartózkodási hely :
Mindig máshol
Foglalkozás :
Énekes

II. A koncert ~ Abi & Alex Empty
TémanyitásTárgy: Re: II. A koncert ~ Abi & Alex   II. A koncert ~ Abi & Alex Empty2022-06-28, 08:57



Abi & Alex

Koptatott, szaggatott farmerem zsebébe mélyesztett kezekkel  haladok határozottan az ismerősen ismeretlen utcákon. Itt ragadtam, immáron több, mint nyilvánvaló. Hetek teltek el a születésnapom óta - azaz azóta, hogy valahogy sikerült magamat a múltba teleportálni, pontosan 2022-ben. Hogy miért éppen ebbe az évbe, ami nekem semmit sem mond? Fogalmam sincsen. Valószínű, puszta véletlenről van szó. De legalább térben nem mentem túl messzire, pár mérföld onnan, ahol még csak évek múlva fog épülni a családi fészek. Vagy inkább kúria. Hiszen, hülye lettem volna nem "haza menni". Amit viszont találtam, az egy üres telek, fás vadon, ahol még semmi sincsen. És hogy miért nem kezdtem azzal, hogy elmegyek az apámhoz? Anya, az egyértelmű, úgy se hinne nekem. Apa... ő már veszélyesebb buli lenne. Pont az a baj, hogy nem hiszem, hogy jó ötlet lenne, ha ideje előtt tudomást szereznének a jövendőbeli létezésemről. Ki tudja, ez hogy kavarna be a jövőbe?! Sok időutazós filmet, sorozatot láttam, könyveket is olvastam, kezdve a nagy klasszikussal, H.G. Wells: Az Időgépével. De ahány sci-fi a témában, annyi szabálya és eltérése az időutazásnak... arról nem is beszélve, hogy ez nem egy film, hanem a valóság, az életem. Így, egyelőre próbálom meghúzni magam. Apa biztosan érzékel, mármint, egy nefilim felbukkanását a városában, de szerencsémre, bizonyára cseppet sem érdekli a dolog. Nekem viszont, valamiből kaját kéne venni, nem? Félig ember vagyok és életem első 20 évét átlagos halandóként éltem le - többé-kevésbé -, szóval víz, étel és fedél is kéne. Nos, ezt az előrelátást anyától örököltem, a racionális, analizáló gondolkodás, ami rögtön a szituáció megoldására törekszik. Azért jó tudni, hogy nem csak apa, de anya se tagadhatna le. Az apától örökölt bohémság mellett azért én praktikus emberke, akarom mondani nefilim vagyok. Egy szó, mint száz: meló kell, de gyorsan! Hiszen minden pénzbe kerül és a számlám még nyilván nem él ebben az időben. Hogy is élne?! Én se élek, valahol egy felhő tetején úszkál a kis csonka lelkem -  ha csonka egyáltalán, szerintem ez csak városi legenda -, akár egy barokk angyalka vagy fogalmam sincs.
Már-már sorsszerűen találtam rá arra a szűk, underground zenei "barlangra", ahol tudtam, meglelhetem ideiglenes otthonom. Csak úgy sétálgattam, és egyszer csak ott volt! Az én időmben már sajnos nincsen, legalább is nekem nem rémlik. De ez csak kapóra jön a helyzetemben. Nem is olyan messze a LUX fényárjától, van egy eldugott pincehelyiség, sötétségbe és dohányfüstbe burkolódzva, ahol Los Angeles metalhead-jei zúznak éjszakánként! Pont nekem való hely! Rögtön kiszúrtam a feketére mázolt ajtót, ami fele veszik a mellékutca szürkeségébe, de nem nekem! Csak hamar berobogtam és egy órán belül megegyeztünk a tulajjal, még bandát is kerített nekem, pont énekest kerestek! Szuper! Csupa szimpatikus srác! Azt csinálhatom, amihez értek és amit szeretek. Persze, igyekeznem kell, nehogy később összefüggésbe hozzanak az inkognitóban levő saját magammal... de remélem elég kicsi ez a kóceráj ahhoz, hogy ne terjedjen semmi futótűzként. Nem parázom túl a dolgot, figyelek, de hagyom, hogy sodorjon az ár, mást úgy sem tehetek. És bevallom, még élvezem is a dolgot. Ezen az estén is koncertünk lesz, idejében érkezem a helyszínre, bár hangom különös volta miatt nem igényel valójában bemelegítést vagy hasonlót. Csak úgy jön, akár a büfi. Legalább is, egyszer baba koromban kiborultam - anya nem engedte, hogy Maze sütijéből egyek, nos, mert füves volt - és a bömbölés túlságosan túlvilági ordításra sikerült. Emlékszem, az egész család lefagyott a hangtól, amit hallattam. Nos, a tehetségem első megnyilvánulása! De asszem' csak nekem tetszett. Most viszont itt vagyok és bizony már ebben a korban is megtalált az a réteg, akinek ez bejön! Így hát, ki sétálok a többiekkel a színfalak mögül és széles mosollyal köszöntöm a fektébe öltözött tömeget. Már a derűm kiborítja őket, de kezdik megszokni, én nem olyan vagyok, akire számítanának. Jobb lábamat megvetem a színpad elején elfekvő hangszórón és már kezdem is a ma esti műsort! Immáron teljes valómban, nem csak sóvárogva az után, aminek születtem. Hiszen ennek fényében írtam ezt a dalt, amit megosztok a mai közönséggel. Kellemes, szimfónikus dallam és kórus indít, hiszen szeretem a komolyzenét és a kontrasztot a zenében még inkább.
- "Omnipotens!
Én vagyok az Egyetlen!
Ikarosz!
Megérintem a Napot!" ♩

Ordítom a mikrofonba, hiszen végre szabaddá vált végtelen potenciálom! Büszkén kiálltva a balsorsú mitológiai alaknak, Ikarosznak, hogy bár az ő viaszszárnyai elolvadtak és alá zuhant, addig én, a saját, valódi szárnyaimmal... vajon megérinthetném a Napot? A Napot, melyet apám kezei formáltak... Teljes átéléssel éneklek hát, olyan torz hangon, amit még senki sem hallott a teremben. A vakító reflektorok, melyek megvilágítják a színpad félhomályát, obszidián függönyt hagynak maguk után a közönségen, így nem láthatjuk az össze verődött népség arcát, csupán az első két sorból pár vélhetően rajongóét. De az arcok, melyeken megakad a szemem... a vonagló-pogózó-headbenagelő tömegtől merőben eltér. Néhány alak, akiket már korábban is láttam, pontosabban, nem biztos, hogy ők, de hasonlók. Mivel ez a pár fickó, nos, ők szög egyenesen állnak, míg a tömeg körülöttük hömpölyög, akár a szeszélyes tenger. Ez a néhány egyén azonban csak áll és engem bámul, fa arccal... az utóbbi időben pedig mintha egyre többen lennének... vajon kik ők? Valami azt súgja, nem átlagos emberek. Engem még sem zökkentenek ki a nyugalmamból, inkább a kíváncsiságomat keltik csak fel. Egyenesen farkas szemet nézek velük, pár sorsnál.
- "Eme törékeny szárnyak...megérintik az eget!
S a világot fekete-fehérre mázolják...
Idézd hát elő az újjászületés tisztító tüzét!
Újra teremtve képemet a paradoxonban" ♩

Éneklem s a strófa alatt a zenész társaim néma csendbe burkolóznak, hogy csak a pokol bugyraiként fortyogó hangomat verjék vissza a piszkos falak. Én pedig egészen közel megyek a színpad széléhez és a különös alakokhoz, majd egyenesen a Mennyek felé lököm kitetovált karjaimat, így adva súlyt a szavaimnak. Senki sem tudhatja rajtam kívül, mennyire sokat jelent nekem ez a dal és ezek a gondolatok és vágyak, melyek oly régóta gyötörtek... s most végre beteljesültek. Bár megoszthatnám a családommal! De még nem tehetem. Így hát, széttárom karjaimat és ordításom bezengi a termet. A koncert után tikkadtan, izzadtan, de annál jobb kedvvel indulunk meg a backstage-be. Fél szemmel még látom, amint oszlik a nép, de az a néhány fura illető legelöl, ők még maradnak, mintha földbe gyökerezett volna a lábuk... a vállam felett, ahogy rájuk pillantok... ők vissza néznek rám, pislantás nélkül. Kirázhatna a hideg, de valamiért nem így történik. Kifújom a levegőt és nem foglalkozom velük, legalább is egyelőre. Jót nevetgélünk az újdonsült barátaimmal és bandámmal, ahogy a hosszú folyosót szeljük, amit ráz vidám hangunk. Megállok az öltöző ajtaja előtt és benyitok. "Aztán ne edd meg a Napot Will, van kaja a hűtőben, haver!" Szól oda nekem a dobos, én pedig jót hahotázok és oda kiabálom neki, hogy megfogadom a tanácsát. A nevemet illetően nem akartam hazudni nekik, hiszen egyenességre neveltek, így azt választottam, hogy a bérma keresztnevemen mutatkozom be - ironikus, a felnőtt nevemen a keresztségben -, azaz Jean-ként, de hamar lehurrogtak, hogy ez a franciás név tökre nem megy hozzám meg ha híresek leszünk, hogy jegyzi majd meg a közönség?! Így rám akasztották a "Will" művésznevet, mert az tökre átlagos és könnyen megjegyezhető. Én meg vállat vontam. Azt csak nem mondhattam el, hogy a LUX valóba az Ördögé, én pedig a fia vagyok. Becsukom magam mögött az ajtót, a "fő" öltöző teljes egészében az enyém. Tudják, hogy csóró vagyok, szóval a hely tulaja megengedte, hogy itt húzzam meg magam. A fiúk meg elvannak a kisebb öltözőben, aztán úgy is húznak haza. Én jókedvűen dudorászok - elég muzikálás vagyok, hiába -, miközben az arcomat bele törlöm az amúgy is lucskos pólómba. Elég meleg van a  kis bűnbarlangunkban, és elég sokan jöttek el. Jól jön az a különös "szupererőm", hogy bár leizzadok, mint bármelyik ember, még sem bűzlök úgy, mint egy döglött ló. Gondolom, apám génjei vagy ilyesmi... mondjuk az angyalok nem izzadnak és nem járnak wc-re, hallgattam erről épp elég eszmefuttatást Ella nénitől, nem jött még rá, mi történik a kajával, amit egy angyal betól. Én inkább nem is morfondíroznék ezen. Minden esetre, örülök, hogy nincs trágyadomb szagom, Maze-től meg is kaptam e miatt már tipegő koromban, hogy "Mi vagy te, egy elb*szott virág?!", mire anya megdorgálta, hogy ne beszéljen előttem így és hasonlók. Igen, rendszeresen oda jön nagyon feltűnően megszaglászni, de már megszoktam. Meg a fura képeket, amiket vág hozzá. A sógorom meg azzal szívatja, hogy gáz, hogy démon létére olyan gyenge a szaglása, hogy a nyakamban kell lihegnie. Hiányoznak. Halovány, nosztalgikus mosoly jelenik meg az arcomon, de igyekszek nem mélabússá válni. Lekapom magamról a nedves pólót és lazán ledobom a fürdőszoba padlójára, majd később össze szedem. A nadrágomnak is hasonló sorsot szánok, így, miközben megindulok a zuhanykabin belé, éppen azt gombolom ki. Fél kézzel elcsúsztatom a tolóajtót, míg a másik kezemmel éppen a sliccemmel babrálok. Nem pillantok fel, csak ösztönösen nyúlok a csap után, hogy megengedjem a vizet és az elérje a kívánt hőmérsékletet, mire megszabadulok a maradék ruhaneműtől is. Arra még véletlenül sem számítok, hogy esetleg meglepetés fogad a zuhanyban.
Sun//Eater ♩
Vissza az elejére Go down
Abigail Stalevey


Abigail Stalevey

Hozzászólások száma :
20
Join date :
2021. Apr. 30.
Tartózkodási hely :
LA
Foglalkozás :
egyetemista

II. A koncert ~ Abi & Alex Empty
TémanyitásTárgy: Re: II. A koncert ~ Abi & Alex   II. A koncert ~ Abi & Alex Empty2022-07-03, 17:13







Abigail & Alexander
Are you the one?
The traveller in time who has come
To heal my wounds to lead me to the sun
To walk this path with me until the end of time

Fejben jó ötletnek tűnt nyomozósdit játszani, de mire az öltözőbe kerültem, és felfogtam, hogy nekem abszolút semmi keresni valóm itt, úgyhogy lelkiismeretem is támadt.
Azonban kislisszolni már nem lenne időm, hallom a folyosóról beszűrődni a hangokat, amik esélyesen azt jelzik, a koncertnek vége. Kisebb pánik uralkodik el rajtam, hisz tudom, ha itt találnak rám, azt az életbe se magyarázom ki. Jobb ötlet híján, a zuhanyfülkébe rejtőzöm el, magamban imádkozva, hogy beigazolódjon a sejtésem, nem fogja senki se használni. A telefonom gyorsan lenémítom, a kalapom is levetem, és eldobom egy félreeső sarokba, ahol talán nem kelt akkora feltűnést. Ki tudja, meddig kell itt ácsorognom, míg elmennek. És még csak meg se tudtam, amit akartam.... ez azért elszomorít kicsit.
Viszont nincs időm sokáig ezen gondolkodni, a fürdő ajtaja nyílik, szemem pedig elkerekedik, meg a torkom is kiszárad.
Két kezemmel eltakarom a szám, és próbálok szinte levegőt se venni, reménykedem benne, hogy csak kezet mos az illető, vagy valami, de... miért is lenne akkora szerencsém?
Érzem ahogy az arcom elönti a pír, mikor a jellegzetes hang üti meg a felem. Valaki épp a ruháktól szabadul. Talán most először adok igazat a nevelőmnek, fene a kíváncsiságom. Benyúl a kéz, én meg még mindig eltakart szájjal, a falnak passzírozom magam, és összeszorított szemekkel állom, ahogy eső módjára kezd rám hullani a víz, eláztatva ezzel. Mégse pattanhatok ki.
Óhatatlanul kiszalad belőlem egy sikkantás, mikor a víz számomra forróvá válik, és érzem is, hogy itt a vége. Annyira lemerevedek, hogy bár azt kéne tennem, nem tudok kipattanni a zuhany alól, konkrétan megmoccanni nem tudok.
- Eeeez...ezz...nem a ruhatár - szólalok meg, mikor a függöny elhúzódik, félig közölve, félig kérdezve. És igazából azt se tudom, van-e ruhatár. Sose voltam koncerten.



Vissza az elejére Go down
Alexander Morningstar


Alexander Morningstar

Hozzászólások száma :
30
Becenév :
Alex, Kis Ördög, Unikornis, Öcsikornis
Join date :
2022. May. 30.
Tartózkodási hely :
Mindig máshol
Foglalkozás :
Énekes

II. A koncert ~ Abi & Alex Empty
TémanyitásTárgy: Re: II. A koncert ~ Abi & Alex   II. A koncert ~ Abi & Alex Empty2022-07-04, 09:18





Alexander & Abigail

"Omnipotent
I am the one
Icarus
I'll touch the sun"




Hahotázás kíséretében lépek az öltözőbe és ahogy a fiúk tovább sétálnak, bezárom magam mögött az ajtót. Nem mintha attól tartanék, hogy egy őrült rajongó rám veti magát, csak a biztonság kedvéért. Kattan a zár és én már dalra is fakadok, mintha nem lett volna elég az iménti koncert... hát nem is volt! Haha! E téren rosszabb vagyok apánál, ő is elég muzikális, de bennem valahogy akkumulálódott az angyalok zenei vénája vagy mit tudom én, valami ilyesmi! Nehezen fogom be, főleg ha egyedül vagyok. Ilyenkor csak elengedem magam és dalolgatok, lazulva, akár egy fésűt is megragadva, mintha csak mikrofon lenne! De amiről más nem tud, az nem fáj nekik, nem igaz? Bár a családomnak azért kétlem, hogy újat tudnék mutatni e téren önmagamból. Most pedig, éppen Madonna egyik ezer éves klasszikusát éneklem! Igen, pasi és full heteró létemre, de nálam ez teljesen normálisnak mondható. A zenében meg mindenevő vagyok, a látszat ellenére. Szóval átlagos hangerőn, pontosan, ahogyan azt kell, dúdolgatom-énekelgetem a A Like a Virgin (Mint egy szűz) című retro slágert. Fogalmam sincs, miért pont ez jut most eszembe, de ilyesmin nem is szoktam agyalni. Amelyik dallam eszembe jut, azt dalolászom és kész.
- "Összetört voltam
Az voltam, szomorú és letört
De te olyan érzéssel töltesz el
Igen, te olyan érzéssel töltesz el
Ami ragyogó és új!"♩

Elvis-es, rock'n'roll-os lépésekkel siklok oldalvást -  a szemem sarkából látok valamit a sarokban, de nem foglalkozom vele (hogy is kerülne valami fura kalap oda?!) -, befelé, egyenesen a fürdőszobába, miközben szól a nóta a fejemben és ennek hangot is adok. Bizony, a magasabb hangok is szépen kijönnek, valóban nem "emberi" a hangom, ezt alá írhatjuk. Az után pedig, amit az imént a színpadon leordítottam, sokkolna bárkit, hogy ilyet is tudok. Azaz, hogy a "rendes" énekhangom is király. Legalább is én szeretem, ennyi. Önmagam szórakoztatására tökéletes, ha pedig más is élvezi, az csak extra öröm!
- "Mint egy szűz
Akit legelőször érintenek
Mint egy szűz
Mikor a szíved
Egy ritmusra ver az enyémmel!" ♩

Hallatom, csak úgy, magamnak, az üres(nek vélt) szoba fehér falainak. Ahogy be táncolok a fürdőbe, le is dobom a fekete pólót, amit a koncerten viseltem és a tükörbe folytatom a dalocskát, mintha az csak kamera lenne.
- "Elárasztalak a szerelmemmel!
Gyorsan elszállt a félelmem
Neked tartogattam mindent
Semmi sem tart örökké, csak a szerelmünk!" ♩

Tök jól elszórakozok így, a lazaságtól általában szinte szétesem, anya szavaival élve, de én már csak ilyen vagyok! Az iménti strófa után libbenek a karnyújtásnyira levő zuhanykabinhoz és míg a farmerrel bíbelődök, meg is engedem a vizet. Az üveg ajtót vissza csúsztatom a helyére, míg a víz melegszik. Én pedig szépen megszabadulok a gatyámtól. Oda hajítom a felső mellé, balommal pedig elkapok egy törülközőt és a vállamra dobom.
- "Olyan jó veled, s csak az enyém vagy!
Az idők végezetéig a tiéd leszek!
Mert tőled...
Tőled megint azt érzem...
Semmit sem kell rejtegetnem" ♩

Éneklem, dudorásza a dallamot és éppen az alsómat szándékoznám levenni, mikor sikkantást hallok. Azonnal lefagyok, no nem a rémülettől, csupán a meglepettségtől. Nem vagyok egyedül??? Most pillantok csupán a zuhanyzóra, úgy istenigazából és.... huh, eléggé egyértelműen ácsorog valaki oda bent! A tejüvegen át is átsejlik az alak, aki fura módon ruhát visel.... nyilván, erre azért figyelek fel, mert még is csak egy zuhanytálcán ácsorog az illető... azt pedig pucéran szokás. De még is ki és mit keresne az én fürdőszobámban? Biztos nem egy rajongó, akinek pisilnie kellett és a wc-t kereste, mert akkor nem bent ácsorogna ruhában, hm. Egyre közelebb és közelebb megyek az üvegajtóhoz, egy szál fekete boxerben, zabolázatlan fürtökkel. Éppen megállok a tolóajtó előtt, mikor a női hang megszólal. És elég bizarr dolgokról kezd karattyolni. Hogy mi van? He? Pislogok és nemes egyszerűséggel kinyitom a zuhanykabin ajtaját. A víz csak úgy zúg, pára száll fel, arcon csapva.
- Abi?
Kérdezem hitetlenkedve és elkerekedő szemekkel, ahogy a csurom vizes lányt megpillantom.
- Nem, ez nem a ruhatár, hanem a fürdőszobám.
Jön ki valahogy belőlem banális módon a gondolat, komédiába illő jelenetet varázsolva számunkra. Néhány másodperc múlva sikerül felfogni a szituációt és gyorsan elzárom a vizet, ahogy felfogom, mi szerint egy részt ruhástól szét ázott, más részt a kipiruló arca elárulja, ő kevésbé szereti úgy a forró fürdővizet, mint én.
- Én vagyok az, Alex!
Mondom neki, mert hát a zúgó víz miatt nem tudom mennyit lát/hall most a dolgokból. Ösztönösen a karja után nyúlok és kisegítem a zuhany alól, ha nem ellenkezik. Eszembe is jut, hogy a vállamon a törcsi! Oda nyújtom neki, hogy legalább az arcát megtörölhesse. S közben elcsodálkozok szépségén, ami már első alkalommal is elvarázsolt, de így, csurom vizesen, valahogy még bájosabb. A cseppek gyöngyökként vagy gyémántokként ragyognak a hajzuhatagán, a rózsás orca pedig kifejezetten vonzóvá teszi. Végig is siklik az alakján a tekintetem, míg az arcát törölgeti. Micsoda ruha!
- Hová készültél ebben a szép ruhában? Cosplay?
Ez az első gondolatom,a cosplayerek szoktak ilyen pompás ruhakölteményeket varrni na meg a színházakban látni hasonlót vagy bálokon.
- Ó, meg fogsz fázni, ha ebben maradsz...
Állapítom meg, mert bár jó idő van, azért ez a ruha bizonyára megszívta magát a vízzel és ahogy hűlni kezd, jég hideg lesz és amúgy is ereszti a vizet. Szóval el is szaladok egy pillanatra és mire Abi kettőt pislog, már vissza is tértem, kezemben egy inggel. Először pólóra gondoltam, de az nem lenne elég hosszú, hogy takarja őt, így marad a klasszikus ing variáció, az ingjeim hosszabbak, ez jó lesz, bár tény, sokkal dögösebb is, így extra kihívás részemre, de csak nem maradhat így! A nadrágjaim meg kétlem, hogy jók lennének a formás csípője okán. Nem vagyok vak, na! Az meg cseppet sem zavar, hogy én magam csak egy alsóban flangálok. Eszembe sem jut.
- Öö... én kimegyek, amíg átötözöl!
Jut eszembe hirtelen, és be is csukom magam mögött az ajtót, egy kissé nagyra sikerült sóhaj kíséretében. Lelkileg már készülök a szívdöglesztő látványra!  




Vissza az elejére Go down
Abigail Stalevey


Abigail Stalevey

Hozzászólások száma :
20
Join date :
2021. Apr. 30.
Tartózkodási hely :
LA
Foglalkozás :
egyetemista

II. A koncert ~ Abi & Alex Empty
TémanyitásTárgy: Re: II. A koncert ~ Abi & Alex   II. A koncert ~ Abi & Alex Empty2022-07-04, 12:18







Abigail & Alexander
Are you the one?
The traveller in time who has come
To heal my wounds to lead me to the sun
To walk this path with me until the end of time

Bár a pánik átjárja minden porcikám, mert hogy fogalmam sincs, mi történik majd, ha lebukok, azért keresem a kósza pillanatokat, hogy kitekintsek, kinek van ilyen jó hangja. Nyilván megimserem a háttal állót - és most eltekintek a ténytől, hogy az a hát csupasz -, hisz ő volt a színpadon is, aki miatt ilyen lehetetlen helyzetbe kerültem. Épp csak a kontraszt éles, hisz nem is olyan rég még biztosra vettem, hogy démon hadsereget idéz meg, és most... a hangja, kellemes. Nem hörög, csak énekel, ahogy egyébként én is szoktam az ilyen alkalmakkor. De szinte azonnal visszapasszírozom magam, mikor olyan mozgást vélek felfedezni, ami lebuktathat. Épp csak magam elé mosolyodok el.
Több esélyem meg már nincs is, hogy megbizonyosodjak róla, vajon tényleg ő Alex-e. A víz megindul, teljesen eláztatva engem, ami még nem is zavar. Azonban felsikkantok, mikor már tényleg forróvá válik számomra a légkör. Kivételesen szó szerint.
A sikkantás kicsúszik, ezzel elindítva a lavinát. Látni nem látom, de érzem, hogy a kint lévő lefagy. Jogosan. Valószínűleg én is így reagálnék, ha egy hang jönne ki a zuhanyfülkémből. És mivel tudom, vagyis sejtem, hogy ez után, mi következik, összeszorítom a szemem, továbbra is a számra tapasztva a kezem.
Felesleges, a kabin ajtaja kinyílik, és most rajtam a sor, hogy megdöbbenjek. A nevemenn szólit, akkor... tényleg ő lenne? A szívem a torkomba dobog, hogy most az izgalomtól, vagy attól, hogy Alex lehet velem szemben, amit meg is erősít, nem tudom.
Halványan, de látom, hogy egy kéz nyúl felém, ösztönösen ragadom meg, és kászálódik ki a szűk és forró kabinból, hogy aztán szabad kezemmel a nyakát öleljem át. Kisvártatva pedig a kezét fogó kezem is társul a másik mellé, hogy átölelhessem, mit sem törődve azzal, hogy vizes lesz. Megijedtem.
Észbe is kapok azért, viszonylag hamar, bár az illata, és a tudat, hogy nincs rajta ruha, vagyis... azt az egyet leszámítva, azért nehezen hagyja, hogy észhez térjek.
Azonban a törölküzőért kapok, megtörlöm az arcom, hogy most már rendesen lássam őt, és áldom magam, amiért vízálló sminket használtam, így legalább az tökéletes, ha minden másom elázott.
- Őőőő nem, a barátnőm kísértem el a koncertedre. Ő meg a lelkemre kötötte, hogy feketébe jöjjek, csak valószínűleg nem egyre gondoltunk - húzom el a szám, mert még élénken él bennem, hogy kiakadt, mikor meglátott.
- Megismertelek, azt hiszem. Ott a színpadon állva, és csak biztos akartam lenni benne, hogy tényleg te vagy, azért jöttem be - igen, szabadkozhatnék, hazudhatnék, de jobb az őszinteség, semmi nem tudná a helyzetem menteni.
- Kö...köszönöm - veszem el az inget zavartan, mert egyszerűen nem tudom, hová tenni. Ki kellene akadnia, vagy legalább is mérgesnek lenni, amiért így betolakodtam a privát szférájába, ehelyett megint olyan rendes.
Biccentek, és ahogy csukódik az ajtó, meg is szabadulok a vizes ruháktól. Aztán a tükörbe nézek, hogy rendezzem valamennyire az ábrázatom.
- Szerencsétlen vagy Abi - szidom meg a tükörképem, és szomorúan sóhajtva bontom szét a fonatokat a hajamból. Pedig annyira tetszettek, de így csurom vizesen már annyira nem jók. Igazából nem sietek, hisz konkrétan csak Alex inge van rajtam, az viszont száraz. De a zavar elönt, így még megizgatom a dús lokniaim, amik a víz miatt, most legalább annyira göndörök, mint az övé, ráadásul így most a fenekem alá érnek.
Végül nagyot nyelek, nem maradhatok itt bent sokáig, bármennyire is szeretnék, így vöröslő arccal nyitom ki az ajtót, és lépek ki rajta, teljesen zavarban a kialakult helyzettől.
- Köszönöm, irtó rendes vagy, ki is dobhattál volna a francba. Jogos lenne - igen, még amiatt is szégyenlem magam, rá se tudok nézni. Hát nem szoktam én ilyet csinálni.



Vissza az elejére Go down
Alexander Morningstar


Alexander Morningstar

Hozzászólások száma :
30
Becenév :
Alex, Kis Ördög, Unikornis, Öcsikornis
Join date :
2022. May. 30.
Tartózkodási hely :
Mindig máshol
Foglalkozás :
Énekes

II. A koncert ~ Abi & Alex Empty
TémanyitásTárgy: Re: II. A koncert ~ Abi & Alex   II. A koncert ~ Abi & Alex Empty2022-07-05, 09:26





Alexander & Abigail

"Omnipotent
I am the one
Icarus
I'll touch the sun"




Mit sem sejtve szlalomozok be a fürdőbe Madonnát énekelve, készülődve, hogy egy forró zuhannyal frissítsem fel magam a telt házas koncert füllesztő dübörgése után. De váratlanul - zaj helyett - egy női hangot hallok. Nem is kell mondanom, hogy ez mennyire váratlanul ér - pont, mint a hideg zuhany! Oda fordulok, a hang - s így a zuhanykabin - irányába. Buja fürtjeimbe túrok önkénytelenül, de azok az extra párától és nedvességtől csak még vadabban tombolnak a kobakomon. Valójában, a különös hang igen csak felkelti az érdeklődésemet. Hogy is ne keltené?! Nem minden nap fogad a fürdőmben váratlanul hölgytársaság! Persze, igen csak imponálóan hangzik, hogy valaki belógott hozzám. Ez az alternatíva jobban bejön, mint az, hogy csak a mosdót kereste és eltévedt. Szóval, ringassuk magunkat ebbe a pozitívabb képzeletbe! Mivel nem szeretném a frászt hozni arra, aki valamiféle furcsa oknál fogva ruhástól bujkál a zuhanyom alatt, lassan közelítek és ugyan így tolom el az ajtót. Azt nem részletezem, ennyi párától hogy viselkedik a séróm, mert az már régen úgy tolja, mint egy diszkózó, hét fejű sárkány! Szóval... álmodni sem mertem volna róla, hogy pont őt pillantom meg! Fel is szalad a szemöldököm a kellemes meglepetéstől! Hiszen, találkoztam én egyszer, hetekkel ez előtt egy álomszép leányzóval, aki szabályosan az égből pottyant a lábaim elé. De ahogy az ilyen különös, váratlan találkozások lenni szoktak, elillannak, még mielőtt az egyén észbe kaphatna. Aztán meg, annak esélye, hogy egy nagyvárosban újra össze fusson az ember - akarom mondani, Sátán - fia ugyan azzal a szépséggel, vajmi csekély. És láss csodát! Itt áll előttem, csurom vizesen, aminek puszta ténye is széles mosolyt csal az arcomra, amit ő persze nem láthat, legalább is egyelőre, hiszen alaposan ázik éppen. Elzárom a vizet és megpróbálom ki segíteni a csúszós helyzetből. Ahhoz képest, milyen kis félős volt első, röpke találkozásunk során, most még félig-meddig látatlanban is rögtön nyúl a kezem után és... huh, átkarolja a nyakam. Ez a mozzanat is igen csak meglep tőle! Forró, csurom vizes karja a nyakamra tekeredik és csak hamar követi a másik is, szorosan ölelve magához. Hamar felocsúdom és csak tovább vigyorgok, mint a vadalma. Meg veregetem finoman a hátát, hiszen érzékelem, hogy valamilyen furi oknál fogva beparázott. Arra számítok, csak hamar elenged, viszont ez nem így történik. Egyre csak ölel és ölel, szorosan, magához. Amint látom, nem zavarja, hogy én sem vagyok éppen száraz a koncert után. Most azért áldom az eget, hogy valóban nincs csatornaszagom! Ahogy pedig így ölelkezünk, egészen kellemes, el bírnám viselni akár meddig... a jobbom megpihen a hátán és immáron a balom is felvándorol törékeny alakján, a derekára, had ne legyen egy oldalú ez a gesztus. Igazán szívesen ölelem magamhoz - szívesen, máskor is! Sőt, csókokkal is elhalmoznám, minden egyes porcikáját is, de egyelőre ezt a gondolatot megőrzöm magamnak. Habár nem is tudom, a képessége révén mi és mennyire hallgatható el? Minden esetre, cseppet sem zavarna, ha megérezné, hogy tetszik nekem. Nincs ebben szerintem semmi rossz. Akaratlanul is eszembe jut, hogy vajon az én időmben netán már férjnél van? Remélhetőleg él, hiszen hosszabb életűek vagyunk az embereknél. Lehet, hogy már családja van, mire én egyáltalán megszületek... mondjuk egy focicsapatnyi kis szárnyas fejvadász anyja, én pedig azon kapom magam, hogy féltékeny leszek a vizionált férj alakjára. Butaság! Térek vissza az itt és mostba, felesleges ilyeneken agyalnom, hiszen úgy sincs ráhatásom. Meg amúgy sem jellemző rám a melankólia vagy morcoskodás.
Akkor lazítok csupán az ölelésen, ha ő is így tesz. Ameddig elvagyunk így, én aztán igazán nem vagyok semmi jónak elrontója! Hülye is lennék... de nem vagyok! Szóval, mikor ő finoman elenged és fel pillant rám, azokkal a nagy, csillogó szemekkel, én széles mosollyal nézek vissza rá. Megragadja a felkínált törülközőt, én pedig megtutujgatom a fejét, ahogy az arcát itatja le éppen. Nem állom meg, olyan kis bájos!  
- Szép a fonatod, magad csináltad?
Kérdezem meg, mikor azt is van alkalmam megcsodálni. Még így, szétázva is látszik, hogy mutatós. Ujjaim közé veszem az egyiket, finoman morzsolgatva köztük.
- Valóban? Csak nem úgy gondolta, tetszeni fog, amit hallasz?
Jóízűen kacagok, mert valahogy nem tudom Abit elképzelni, amint a kemény metálra rázza a fejét ezzel a csodálatos hajzuhataggal! Aztán, sosem lehet tudni!
- Hát, az igaz, hogy a metálosok általában a feketét preferálják, de szerintem édes mind egy. Mármint, ha az ember más színt is szeret, akkor miért ne viselje azt? Én szeretem a színeket, nem igazán érdekel, hogy egyesek szerint ez nem passzol ahhoz, amilyen zenei műfajban játszom. Nem kell másoknak görcsösen megfelelni, nem ők élik az életünket. Szerintem gyönyörű vagy, és a ruha is káprázatos.
Ecsetelem neki, mert valóban így gondolom. Kár lenne, ha ilyen butaság miatt lenne letörve.
- Ezzel a séróval elég feltűnő vagyok, igen! Te pedig kiakadtál, hogy lenyeltem egy szörnyeteget, igaz?
Nevetek egy jót, szórakoztató elképzelnem a jelenetet, valószínűleg ilyesmiről lehetett szó. Akinek új, hogy így (is) éneklek, arra a frászt szokta hozni és meg kell bizonyosodnia, én abszolút megértem!
- És akkor most képzeld el anyám fejét, mikor totyogóként először ordítottam el így magam! Na ugye?
Vetem fel neki, hogy igazán ne vegye a szívére, amiért szkeptikus volt és ledöbbent, a család sem reagált másként anno.
- De... miért másztál be a zuhanykabinba?
Azt értem, hogy kíváncsi volt és meg szeretett volna bizonyosodni, ehhez azonban mi köze a fürdőszobának? Minden esetre, ki szaladok neki némi ruhaneműért. Női ruhával nem szolgálhatok, de szerencsére a férfi ingek hosszítottak úgy alap járaton, így ami nekem is a combomig ér, az neki legalább combközépig. Legalább is így saccolom. Vadi új inget nem találok, de egy frissen mosottat előhalászok a szekrényből.
- Nagyon szívesen.
Vágom rá a megszeppent hálálkodására, majd becsukom a fürdőszoba ajtaját. Ekkor ötlik belém, hogy vélhetően az alsóneműje is elázott... hú, forró gondolat! De igyekszem higgadtan gondolkodni és elő is halászok neki a fiókból egy újonnan vásárolt boxer alsót, ami konkrétan virágos és rohadt jól néz ki szerintem! Ilyen tengerparti feelingje van. A kutya se vette, fél áron vágták hozzám a boltban.
- Abi, ha gondolod, tudok adni egy új alsónacit.
A mérettel szerintem nem lesz gond, bár nyilván rajta egészen máshogy állna, mint rajtam, érthető okoknál fogva, de legalább nem fázna fel a vizes bugyitól. Az eszembe sem jut, hogy esetleg már meg is szabadult tőle és a nélkül, valóban az egy szál ingemben libben csak ki, mert ha ez eszembe jutna, orrvérzésben elhaláloznék - egy animeben sem kívánhatna magának szebb halált egy férfi. Na, jó, kivéve a cicibe fulladást, de azért ennyire gyorsan nem akarok elpatkolni. Elhessegetem hát a gondolatot és várom a válaszát. Ameddig ő átöltözik, leteszem magam a kanapéra és felhúzott térdekkel várakozom. Kezeim lógna kitetovált lábaimról. Mikor az ajtó nyílik és ő óvatosan elő merészkedik, én is oda kapom a fejem. Hú! Erre a látványra nem igatán lehetett felkészülni, valljuk be! Önmagában a tündéri hajzuhataga is megállná a helyét ruhaként. Az ingem pedig sokkal jobban áll neki, mint nekem... Veszek egy mély levegőt, remélhetőleg nem túl feltűnően.
- Meseszép vagy.
Csak úgy kicsúszik. Persze, való igaz, káprázatosan fest, de mivel szemlátomást eleve zavarban van, amit meg tudok érteni, nem szerettem volna ezt még tetézni is neki.
- Vagyis... nem akartalak kellemetlen helyzetbe hozni, bocsi, csak... tényleg bűbájosan festesz az ingemben...!
Ez az, Alex! Így hozod nem zavarba a csajokat?! Hát nem sikerül! Az arca olyan vörös, hogy attól tartok, rosszul lesz, bár irtó édesen fest.
- Öhm, ülj csak le... kérsz valamit inni? Van ásványvíz, sör vagy energiaital.
Mondom neki jobb híján, remélem nem lesz itt nekem rosszul, azt igazán nem szeretném.
- Amint látom a te hajad is beindul, ha egy kis nedvesség éri.
Mosolyodom el ismét, egy úttal oldva a feszkót. A szavai viszont meglepnek.
- Ugyan, szóra sem érdemes. Miért akarnálak kidobni?
Felelem neki, majd ismét nevetgélek egyet. Zakkant az a hapsi, aki kipenderítene egy csinos lányt, aki beszökött a szobájába! Haha! Ezt az érvelést azért lenyelem, persze.
- Nem gondoltam, hogy rossz szándékkal leptél meg. Egy őrült rajongóval rosszabbul járhattam volna, ha egy nagy baltával esett volna nekem, mint a Ragyogásban!
Poénkodok egyet, bár a sztároknak sokszor valóban lehet félnivalójuk, én azért kispályás vagyok azokhoz képest. Réteg zene, amit csinálunk.
- Minden esetre... örülök, hogy újra össze futottunk.
Vallom be némi szünet után, bár már így is olyan zavarban van a lelkem, hogy rám sem tud nézni. Az eszembe sem jut, hogy annak ténye, hogy egy szál alsóban vagyok, valszeg' csak tetézi ezt, hiszen szemben ülök vele.




Vissza az elejére Go down
Abigail Stalevey


Abigail Stalevey

Hozzászólások száma :
20
Join date :
2021. Apr. 30.
Tartózkodási hely :
LA
Foglalkozás :
egyetemista

II. A koncert ~ Abi & Alex Empty
TémanyitásTárgy: Re: II. A koncert ~ Abi & Alex   II. A koncert ~ Abi & Alex Empty2023-03-02, 19:40







Abigail & Alexander
Are you the one?
The traveller in time who has come
To heal my wounds to lead me to the sun
To walk this path with me until the end of time

Nagyon le kell küzdenem a késztetést, hogy ne kezdjek én is dúdolni, mert... mutass egy élőlényt, aki nem szereti Madonnát. Na, ugye hogy nincs.
Hang pedig ki is jön a torkomon, mikor a kéz megnyitja a zuhanycsapot, de az korántsem kellemes dúdolgatás. Felsikkantok a hirtelen rám zúduló meleg víztől, szinte érzem, hogy bőrig ázok, mire az a kéz értem nyúl.
Habozás nélkül kapom el, mászok ki a segítségével a kabinból, aztán reszketve ölelem magamhoz a kéz tulajdonosát. Szörnyű bevallani, de ebben a pillanatban akár  a Zodiákus is lehetne az, a pánik nagyobb annál, mintsem felmérjem az esetleges kockázatokat. Tény, még magát a cselekedetet se gondoltam át, soha nem hallottam még egy kukkólóról, betörőről sem, aki egy zuhanyfülkében keresett volna magának rejteket, és ezek szerint okkal. Csapnivaló bűnöző lennék, ez így most be is bizonyosodott.
Az ölelés viszont legyen bármennyire is hirtelen, pánikszülte reakció, nem tudom azt mondani, rosszul esik. Nem is húzódok el egyből, főleg mert meg kell állapítanom így csukott szemmel, hogy annak aki engem ölel vissza, jó illata van. Behunyt szemmel szimatolok is, nagyokat szippantva, mintha csak mély levegőket vennék, hogy megnyugodjak.
A hangja zökkent ki, amivel a fonatom felől érdeklődik. Óvatosan bólintok, nem engedve a közelségéből, nekem ez így most túl jó. De aztán mégis villámcsapásként hasít belém a felismerés. Alex. Kénytelen vagyok erőt venni magamon, és megemelni a fejem, hogy megnézzem magamnak, tényleg ő az. Egyből szabadkozni kezdek, és magyarázkodni, mit keresek itt.
- Megadtam az esélyt... én befogadó vagyok, de... az most komolyan a te torkodból jött? Nem valami trükk? - kérdezem óvatosan, még mindig döbbenten és hitetlenül. Mert hát nézzetek rá, milyen édes... senki nem hinné el, hogy közben két hanggal képes megidézni egy fél démonregiment.  A kijelentésére, hogy gyönyörű vagyok, azért rendesen zavarba jövök, el is pirulok, és leszegem a fejem, hogy azt lehetőleg ne lássa.
- Én... én nem hiszem el. Azt hittem soha többet nem látlak, pedig... jártam arra többször is - harapom be az ajkam, kifakadásom közepette. Mert akartam, kétségbeesetten meg akartam őt találni, de hogy miért, arról fogalmam sincs. És most itt áll előttem, és egyszerűen nem tudom, mihez kezdjek ezzel a helyzettel.
- De ez is művészet, én képtelen lennék ilyen hangot kiadni - csillog a szemem, ahogy ránézek és dícsérem. De tartok tőle, az még mindig a viszontlátás örömének szól, semmint a lelkesedésemnek a metál zene iránt.
- Mert még bűnözőnek se vagyok jó. Nem egyébként. Bepánikoltam, mert mi van, ha nem te vagy, vagy csapatostul jössz. Aztán gondoltam, nem a zuhany lesz itt bárki első gondolata, szóval... - megvonom a vállam, mert felvázolva még nekem is ostobaságnak tűnik. A szám is elhúzom.
És még megfagyni se hagy, kapok új száraz ruhát, még ha az egy ing is. Annak is nagyon tudok örülni. Azonban a szemem is elkerekedik, mikor neki jut eszébe az, ami nekem nem, mert hát... én attól is megszabadultam. Beharapom az ajkam, és rákvörösen csak annyira nyitom ki az ajtót, hogy kiférjen rajta a kezem.
- Te jó ég, köszönöm - kapom el, amint a kezembe kerül, és veszem is fel. A zavarom nyilván nem múlik, mikor így harci díszben lépek ki, és nem segít Alex reakciója se rajtam, mégis próbálom most én oldani a feszültséget, és halványan elmosolyodok.
- Ezt már egyszer mondtad - térdelek mellé a kanapéra, hogy aztán a lábaimra üljek, úgy mégis csak jobb, mint törökülésben, ahogy egyébként szoktam.
- Ásványvizet, köszönöm. Te... itt laksz? - jön a következő döbbenet részemről, mikor szemrevételezem, ez a hely be van lakva.
- Ahh igen, és sörény lesz belőle - túrok is bele, csak hogy álljon valahogy, de az elégedetlenség kiül az arcomra, nem igazán szeretem így. Úgy jobban, ha egyenes.
- Mert hihetnél engem is őrült rajongónak, valahol talán az is vagyok. Baromság, de nem bírtalak kiverni a fejemből, velem ilyen még sose történt, hogy ennyire akarjak valaki közelében lenni, vagy csak szimplán látni, és már teljesen lemondtam róla, erre pedig - felsóhajtok és a kanapé háttámlájának vetem a hátam, kortyolva egyet a vízből, ha addigra kapok.




Vissza az elejére Go down
Alexander Morningstar


Alexander Morningstar

Hozzászólások száma :
30
Becenév :
Alex, Kis Ördög, Unikornis, Öcsikornis
Join date :
2022. May. 30.
Tartózkodási hely :
Mindig máshol
Foglalkozás :
Énekes

II. A koncert ~ Abi & Alex Empty
TémanyitásTárgy: Re: II. A koncert ~ Abi & Alex   II. A koncert ~ Abi & Alex Empty2023-03-15, 14:33



Abi & Alex

Amint a forró, párát csapó fürdővizet elzárom és a kezemet nyújtom felé, ő úgy kap utána, mint szomjazó egy pohár víz után. Erősen ölel magához, mintha ki tudja, miféle szörnyetegek elől menekült volna pont az én zuhanykabinomba. S titkon merem remélni, nem véletlen a választása. A gondolat és az édes kis mozzanat mosolyt csal az arcomra. Tetoválások szőtte karjaim habozás nélkül reagálnak a félénk lány ösztönös gesztusára, így óvó ölelésembe zárom őt, átadva magam a pillanat édes hangulatának.  Mély levegőket vesz, a lélegzete finoman csiklandozza a nyakamat, miközben a vízcseppektől csillogó feje búbját nézem, amíg nem távolodik el annyira, hogy íriszeink találkozzanak. Szívesen tartanám így, a kajaimban, még akár meddig, de az élet nem így megy, nem igaz? Minden esetre, Abi egy bájos biccentés után felemeli a tekintetét, hogy az én vigyorgó képemmel találja szembe magát. Remélem rám számított. Vagy legalább kellemes a meglepetés. Nem kell sokat várnom a válaszra, meglepő módon a koncertre jött, nem is csoda, hogy nem saját kútfőből, hanem egy barátnő unszolására - fejben köszönetet is mondok a titkos "jóakarómnak", akinek persze fogalma sincs erről az egészről, ami kettőnk között dereng. Abim megfogalmazására a "befogadást" illetően nem szólok semmit, inkább mélyen hallgatok, mire asszociálok erről a kijelentéséről, ami lehet kétértelmű is, éppenséggel. Végül, még is heherészek egy kicsit, mikor trükknek vélné a mutatványom.
- A templomi kórusban kezdtem prüntyőke koromban, de miután berobbant a pubertás és nem maradt kasztrált kisfiú hangom, elkezdtem kísérletezni a hangommal. A hangunk a legérdekesebb hangszer, szerintem. És így jutottam el ahhoz a hangzáshoz is, amit a színpadon hallhattál. Nincs benne trükk, valójában, olykor már kijött belőlem spontán, gyerekként, csak akkoriban nem foglalkoztam vele. De aztán megtetszett és mint kiderült, vannak még ilyen lököttek, akiknek ez bejön.
Vallom be köntörfalazás nélkül, bár egyelőre még nem vagyok tisztában vele, hogy az alvilági hangom több mint kemény zene. Valami egészen más. Erre azonban most nem is gondolok, Abigail páratlan szépségére és kellemes  természetére annál inkább, aminek nem is vagyok rest hangot adni. Akkor is elhalmoznám bókokkal, ha nem árulta volna el, hogy érzi mások érzelmeit. Lehet, zavarba kéne hoznia, hogy ismerem a képességét, de én nem csinálok ügyet belőle. Miért ne tudja, ha úgy is szeretném a tudtára adni? Főleg azok után, hogy ilyen váratlan módon ismét össze hozott minket a sors. Vagy... nagyapa? Ahogyan azt tette apával és anyával? S ki tudja még kikkel? A kósza gondolat elszáll és én csak az előttem álló leányzóra fókuszálok. Ő éppen cukin elkapja a tekintetét, hogy a tintafestményekkel kipingált lábfejemet fixírozza pironkodva. Nem hagyhatom szótlan!
- Olyan aranyos vagy, mikor zavarba jössz.
Gyónom meg finoman kuncogva. Eszembe jut, ahogy a múltkor a hajzuhatagába próbált elbújni.
- Én is így hittem. Álmomban sem gondoltam volna, hogy eljössz a koncertünkre és a szobámban talállak. Főleg nem a zuhanykabinban.
Mert hát valljuk be, mennyi esélye volt ennek? Még is megtörtént. És most itt vagyunk. Késztetést érzek, hogy a tenyerembe temessem az arcát és szájon csókoljam, de nem szeretném őt ennyire lerohanni, amilyen kis nebántsvirág. Ekkor a vallomásai ismét meghökkentenek, ami ki is ül az arcomra.
- Vissza mentél oda, ahol először találkoztunk, hátha ismét arra járok?
Kérdezek vissza kissé bárgyún, hiszen evidens mindez az alapján, amit az imént mondott. Még is, kiszökik a számon. Abi pedig az ajkába harap. Bizonyára nem is tudja, milyen csábító ez az apró gesztus, hogy hogyan korbácsol fel egy hozzám hasonló, védtelen pasast.
- Én... nem igazán tudtam, hol kezdhetném a keresésed. Olyan gyorsan elröppentél... az idős úr, aki magához vett, tudja, hogy itt vagy?
Kissé elhalkul a hangom, mert valóban olyan intenzív élmény volt a vele való találkozás, majd épp oly szívbe markoló, mikor szó szerint röppent ki a kezeim közül. Mintha soha ott sem lett volna. Végül, eszembe jut a felvigyázója, akit említett. Valamiért kétlem, hogy örülne, hogy az Ördög állig kitetovált fiával lóg. Mi több, egy félmeztelen fickót ölelget.
- Köszönöm. Jól esik, hogy így gondolod. A tanáraim a konzervatóriumban nem voltak ilyen lelkesek. Nem szívlelik a kísérletező hajlamot. Pedig én szeretem a határaimat feszegetni, a hangom terén és a hegedűjátékom terén is. Kedvelem a komolyzenét, különben nem jártam volna konziba, de úttörő is vagyok. Nem értem, miért lenne ez rossz. Sokan... nem tudnak újat álmodni és haladni a korral. Hiszen Paganini-t sem fogadta el a kora zenei krémje, Az Ördög hegedűsének nevezték a rendbontó játéka miatt.
Nem is tudja, milyen sokat jelent, hogy ezt mondja. Hiszen minden művész szomjazza, hogy elismerjék a művészetét. Bár itt talán erről többről van szó... ahogy pedig szemei csillognak, midőn felnéz rám, nem tud nem kiszélesedni a mosolyom, ahogy vissza nézek rá. Tündéri, amint előadja, hogyan is került ide.
- Mert nem is vagy bűnöző. Valamiben pedig biztosan jó vagy, de talán még nem találtad meg, miben.
Próbálom vigasztalni őszintén, a folytatáson pedig ismét a fülemig ér a szám.
- Hát, biztos én lennék a menő srác, ha megtudnák, hogy egy ilyen szép lány szökött be a szobámba, csak hogy találkozhasson velem!
Biztosan ez történt volna, ha csapatostul jövünk és Abi mindenki előtt bukik le. Neki még nagyobb zavar, nekem pedig dicsőség jutott volna, hiszen melyik srác ne álmodna ilyesmiről?
- Pedig de. Nincs víz-allergiám.
Próbálom oldani a hangulatot, persze, értem én, amit mond, de én e téren is különc vagyok. Mielőtt pedig megfagyna itt, adok neki tiszta törülközőt és némi holmit. Nem sok és biztosan nem olyan, amire egy hölgynek igénye lenne, de egy legénylakás elég lekorlátolt, valljuk be. Kislisszolok az ajtón, hogy nyugodtan tudjon készülődni és a kanapén ücsörögve próbálom lélekben edzeni magam az elkövetkezendő látványra. Arra nem számítok, hogy ilyen közel foglal helyet mellettem, ami cseppet sem könnyít a helyzetemen. Valamiért azt hittem, majd szemben ül le.
- Van egy olyan sanda gyanúm, hogy még fogod is hallani tőlem.
Mi tagadás, ami a szívemen a számon. Semmi túlzás nincs abban, hogy Abigail meseszép. Megkínálom itallal, amint azt illik és fel is pattanok, mikor elárulja, mit inna. Így éppenséggel kiszúrhatja, hogy a hátamat fedő tetkó az bizony angyalszárnyak. Nos, kissé szentimentális vagyok, lebuktam. Két perc és vissza is térek az ásványvízzel, amit a kezébe adok.
- Hát, izé, most igen... megengedték, hogy itt húzzam meg magam.
Azon kapom magam, hogy nem szeretnék hazudni neki. Ellenben nem is olyan egyszerű és veszélytelen közölni, hogy ebben az időben még meg sem fogantam.... Viszont, így már tudja, legközelebb hol találjon, ha ő maga továbbra is titokzatosságba kíván burkolózni.
A hajkoronát illetően pedig egyszerre mondjuk, hogy "sörény", amin jót nevetek, ismét. Vele... olyan felhőtlen minden perc. Laza srác voltam mindig is, de Abigaillel szinte lebegek. Amit pedig mond...
- Á, nem úgy festesz, mint egy őrült rajongó.
Legyintenék is, de csak köti az ebet a karóhoz, amin ismét felszalad a szemöldököm és persze a vigyorgástól kivillannak a fehér fogaim.
- Ó, szóval ezt vehetem bóknak?
Nem állom meg, hogy ne üssem le ezt a magas labdát, bár sejthető, megint zavarba fogom hozni ezzel, ellenben megállni se tudom. Ő pedig felsóhajt.
- Te valóban nem tudod, milyen hatással vagy rám, igaz?
Játékos komolysággal kérdezem meg és szembe helyezkedem vele ültömben. Balommal könyökölök a kanapé támláján és a halántékomat az öklömhöz támasztom. Mosolyogva nézek rá. Különös helyzet ez, hiszen a szavai alapján ez kölcsönös lehet.
- A képességed fegyver. A férfiak ellen legalább is. Tudod, mit érzek. Hiszen.... érzed. Anélkül, hogy kimondanám. De nem esik nehezemre szavakba önteni sem. Sose láttam olyan szépséget, mint te, aki belülről virágzik. Azt nem is gondoltam, hogy fogok. Most pedig... itt vagyunk. Te, az ingemben és én, egy szál alsóban. Egy nagy véletlen vagy éppen tervszerű jóvoltából.
Egyenesen a szemeibe nézek, az arcát fürkészve, vajon melyikünk babonázza a másikat? Közelebb hajolok hozzá, mintha csak dőlnék, de valójában tökéletes kontroll alatt tartva az izmaimat. Éjfekete íriszeim az ásványvíztől nedves ajkaira esnek. Fejemet enyhén oldalra billentem, nem kérdés, mire is készülök éppen. Viszont, pont mielőtt az ajkaim az övéhez érnének, megállok, hogy fel pillantsak a lány éteri íriszeibe. Ha nem szeretné, ha fél, nem teszem meg, amire remélem, nem csak én vágyom.
Vissza az elejére Go down
Abigail Stalevey


Abigail Stalevey

Hozzászólások száma :
20
Join date :
2021. Apr. 30.
Tartózkodási hely :
LA
Foglalkozás :
egyetemista

II. A koncert ~ Abi & Alex Empty
TémanyitásTárgy: Re: II. A koncert ~ Abi & Alex   II. A koncert ~ Abi & Alex Empty2023-07-16, 13:36



Alex & Abi©️️
Szép lassan fogom fel, hogy Vele találkoztam, és hogy Ő talált rám, így nyugszom is meg fokozatosan, hisz innen már minden rendben van, nem eshet bántódásom. Pedig Isten látja lelkem, én nem szoktam csak úgy belehabarodni senkibe, főleg nem egy találkozás után, de még én is érzem, hogy ez... más. Az ő érzései pedig nem változtak, ugyanazt érzem, mint akkor este is, ez pedig mosolyt csal az arcomra, de zavarba is hoz. Nem volt még precedens arra, hogy az ilyen érzések oda-vissza működjenek, és félek, hogy ennek rossz vége lesz.
Azonban nem sokat gondolkodok ezen, kihasználom az alkalmat, és úgy bújok hozzá, mintha ő bármitől meg tudna védeni, úgy szuszogok behunyt szemmel a nyakába, mintha az a világ legtermészetesebb dolga lenne. Pedig nem az.
Ahogy az se természetes, ami Alex torkából kijön, még most is hitetlenül méregetem, pedig tudom, hogy nem hazudik.
- Mintha lenyelted volna fél poklot - suttogom halkan, de kivételesen nem az ijedtségtől, hanem nem szeretném, ha avatatlan fülek is hallanák. Barátnőmből meg simán kinézem, hogy ebben a pillanatban is valamelyik ajtó mögött hallgatózik.
- Ne is mondd. Barátnőm is ilyen zenéket hallgat. Folyton csak hörögnek, meg üvöltöznek... borzalmas - nem bírom tartani magam, bocsánatkérőn mosolygok, mert olybá tűnik, nem én leszek a legnagyobb rajongója Alexnek sem.
És persze zavarba hoz, annyiszor mondja, szép vagyok, hogy már akkor is elhinném, ha nem tudnám, tényleg komolyan gondolja. Megérzek, mindent....mégis, sose fordult még elő velem, hogy ennyire tudni akarjam, más érzéseit. És még rosszul is érzem magam, hogy nem szándékosan, de kutakodom benne.
- Lehetne, hogy azt az aprócska momentumot elfelejtjük? - pislogok rá szépen, nagy kék szemeimmel, mert érzem, ha nem kérem meg, jó sokéig fogom még hallani, hogy a zuhanyzójában kötöttem ki.
- Csak....csak vissza akartam adni a tollat - még a hülye is láthatja, mennyire gyenge mentegetőzés ez részemről, hisz akkor este közöltem vele, hogy megtartom. Azt viszont mégse mondhatom, hogy csak látni akartam még egyszer. Egy csomó kiselőadást meghallgattam már arról, nő nem futhat egy pasi után, és én nagyon próbálok ennek szót is fogadni.
- Tudja. Azt is, hogy ma a barátnőmnél alszom - motyogom, de fogalmam sincs, ezt miért osztom meg vele.
- Nem rossz ember ő, csak szigorú... vagyis... az se mindig, mert hamar le tudom venni a lábáról - mesélem hatalmas mosollyal az arcomon, bár sejtem, Alex is tudja miről beszélek. Persze nem említettem őt, vagyis de, említettem, épp csak elhallgattam azt az aprócska tényt, hogy a Fényhozó fia. Ezt kegyes hazugságnak hívják, de bármibe is csomagolom, nem érzem tőle jobban magam.
- Azért valahol vicces. Minden, ami új, vagy eltér a megszokottól, az már ördögtől való - forgatom meg a szemem, még sóhajtok is mellé egy nagyot. Nem vagyok kibékülve ezzel a nézettel, de hát... csak én vagyok.
- A komolyzenét én is szeretem, zongorázok. Mondjuk konzervatóriumba nem járok, csak... hobbi - keresem a megfelelő szót, de még ezt is halkan osztom meg vele.
- Meg a Gospel... a Gospelt is nagyon szeretem - csillan fel a szemem, ahogy eszembe jut, az egyik templomban hallottam egy egész kart. Amúgy fogalmam sincs, mit énekeltek, vagy miről.... csak maga a jelenség tetszett, hogy annyi ember énekel szinte egyszerre, és mégis jól esett hallani.
- Nem... mármint nem zavar. Nem akarok jó, vagy tökéletes lenni, Így is rengeteget kell magyarázkodnom a barátnőimnek, mert nem hízok, mert fura ruhákban járok, és mert az emberek megváltoznak a közelemben - vonom meg a vállam, hisz az utóbbit a képességemnek tudom be, biztos vagyok abban, hogy akarva-akaratlan is kapnak belőle, mert még mindig nem tudom teljesen kordában tartani.
- Szentséges ég, ebbe még belegondolni is borzalmas - tényleg megborzongok a gondolattól, hogy nem Alex nyújtja a kezét, hanem vele együtt még két-három másik ember is. Talán ott süllyedtem volna el szégyenemben. Szóval én örülök, hogy így történt, hogy mi csak ketten vagyunk, nem mintha csillapodna a zavarom. Nem hagyja.
- Nem úgy értem. Egy koncert után azt hittem, isznak, buliznak és nem az az első gondolatuk, hogy de megizzadtak - motyogom, hisz innen is látszik, hány koncerten vettem már részt. Főleg hány után  szöktem olyan helyre, ahová nem kellene.
Azért száraz ruhában mégis csak kényelmesebb, hiába tudom, hogy Ő most kapna infarktust, ha így látna. Mégis csak azon tudok feszengeni, hogy Alex kint ül, és vár, szóval próbálom én sietősre venni. És amint kilépek a fürdőből, le is ülök mellé.
- Meg fogod unni ezt a látványt - mosolygok rá biztatóan, komolyan is gondolva a szavakat. Elvégre most már tudom, hol lakik. Nincs az az Isten, aki meggátolhatna abban, hogy a közelében legyek.
Hamar ki is fakadok, és csak azt a részét bánom, hogy a gondolataim így szöknek ki, nem azt, hogy vannak. Tudom, nekem is felesleges lenne bármit tagadni, hisz bár Alex nem érezheti, kiválóan láthatja rajtam minden érzelmem. Nem szoktam játszani, nem is bírom a felesleges játszmákat, húzni egymás agyát, mikor mindketten ugyanazt érezzük ezek szerint.
Nagyot nyelek, ahogy a képességemről beszél, ahogy az ő szájából is hallom mindazt, amit érez, és ez valahogy sokkal jobban esik. Hogy ilyen lazán kimondja. Az arca közelít, én pedig nem hátrálok, sőt valahol biztos vagyok abban, hogy az én ajkaim előbb kerülnek az övéire, mint fordítva. Óvatosan csókolom, talán még esetlenül is, hisz sok tapasztalatom ebben nincs. Ha lenne, akkor nem történne az, ami. Hisz a képességem elszabadul, az, hogy milyen hatással van rám, hogy mennyire akarom őt, valószínűleg még a folyosón is érződik, nem csak ebben a szobában. Nem is gondolkodok, arra már nem vagyok képes. El nem szakadva tőle egy pillanatra se, tornászom át magam, hogy ölébe ülhessek vele szembe.  
Vissza az elejére Go down
Alexander Morningstar


Alexander Morningstar

Hozzászólások száma :
30
Becenév :
Alex, Kis Ördög, Unikornis, Öcsikornis
Join date :
2022. May. 30.
Tartózkodási hely :
Mindig máshol
Foglalkozás :
Énekes

II. A koncert ~ Abi & Alex Empty
TémanyitásTárgy: Re: II. A koncert ~ Abi & Alex   II. A koncert ~ Abi & Alex Empty2023-07-21, 08:35





Alex & Abi

18+




Össze rezzenő madárkaként bújik az ölelésembe, vakon. Mikor azonban realizálja, hogy a megfelelő helyen van, hogy velem van, hullámokban önti el a megnyugvás és valamiféle kellemes melegség. Mondhatnám, hogy elég csak az arcára néznem, de ettől többről lehet szó. Érzékelem, hogy a képessége uralkodik el rajtam - de ez cseppet sem zavar. Tetszik a gondolat, hogy érezzem, amit ő érez és így együtt éljük azt meg. Ismét hozzám bújik, de éppen ezért, ez más, mint a korábbi, rémült gesztusa. Ez szinte egybe forrás. A karjaimba zárom, szívesen és bármikor. Így most is érezheti, midőn ujjaim törékeny testére simulnak, pusztán leheletnyi, de határozott nyomást fejtve ki, ahogyan a testünk egymásnak feszül. Én is lehunyom a szemem - bár azt ezen a ponton meg nem mondanám, hogy saját kútfőből vagy Abi érzelmeire rezonálva, a lényegen mit sem változtat -, kiélvezve a meghitt pillanatot. Érzem, ahogy a nyakamba szuszog, amitől finoman megborzongok az adott területen. Színesre tetovált nyakamon libabőr jelenik meg, a fülledtség ellenére.
A hangomat tekintve csak kuncogok a megjegyzésén, cseppet sem új, amit mond.
- Igen, nem te vagy az első, aki ezt mondja. Pedig becsszó, még sose ettem démont!
Teszem fel a kezeim megadóan, de persze Abigail tovább ölelhet, én azt csak élvezném!
- Köszönöm az építő kritikát hölgyem, kegyed megismétli konzrervatóriumi mentoraim véleményét.
Nem sértődök meg, de húzom egy kicsit.
- Kész szerencse, hogy tudok "normálisan" is énekelni. Neked pedig bármikor szívesen éneklek ódákat, altatót, amit csak szeretnél.
Ahogyan azt már az első találkozásunkkor megtudta, a klasszikus énekhangom nem ördögtől való - vagyis de, na értitek! Szerelemtől mámorosan mosolygok rá, ahogyan ezt mondom neki. Nincs miért leplezni-rejtegetni azt, amit iránta érzek, hogy megbabonázott. A különleges képessége okán pedig amúgy is hasztalan volna. Mikor sikerül zavarba hozni, lágyan megcirógatják fekete cirádás betűkkel kitetovált ujjaim gömbölyű és rózsás orcáját. Olyan hihetetlenül kis bájos!
- Nem kérhetsz tőlem olyat, hogy felejtsem el, hogy belopództál a szobámba és a zuhanyzómba bújtál, csak hogy találkozhassunk! Még senki se tett miattam ilyesmit, nem szeretném elfelejteni! Remélem nem is fogom.
Kiszélesedik kedves mosolyom. Nem piszkálni szeretném, hanem egyszerűen csak a tudtára adni, hogy bár meglehet, neki ez a szitu kissé kínos, nekem igen is imponáló és kellemes emlék lesz. Mikor a tollat említi, egy pillanatra meghökkenek, de csak hamar újfent kicsattanok a derűtőtől: átlátok a szitán! Elkapja a tekintetét, elég rosszul hazudik, de így is cuki!
- Csak nem a szoknyád alatt rejtegetted?
Teszem fel viccelődve a kérdést, hiszen nem kicsi az a toll. Most meg ugyebár sehol sincs. Abi pedig irtó aranyos, ha zavarba jön, szóval, mondhatni, ki is hozza belőlem a Kisördögöt.
- Tartsd csak meg, örülök, ha van nálad valami, ami rám emlékeztet.
Szívdöglesztő mosoly játszik az arcomon, kedvemre való a gondolat, hogy ott van nála a tollam, amit nézegethet, a párnája alá tehet és miegymás.
Felszalad a szemöldököm, mikor az őszinteségi hullám elönti ezt a szépséget, így meglehetősen hasonlítok apámra, de ez nyilván csak annak tűnne fel, aki mindkettőnket ismeri.
- Kíváncsi lennék, mesélték-e neki rólam, de akkor tuti nem engedett volna el...!
Állapítom meg, bár a fantáziámat megmozgatja, az tény. Mikor pedig a barátnőnél alvós rész jön, csak úgy kibuggyan belőlem:
- Hú. Az én apám kevés dolgot utál jobban a hazugságnál.
Hiszen valahogy ösztönösen jön a megérzés, Abigail ma nem a barátnője vendégágyában fogja tölteni az éjszakát.
- Csak félt téged. Ezt tökre meg tudom érteni. Én is tuti így tennék, ha lenne egy ilyen szép és különleges lányom.
Ez is csak úgy, őszintén kijön belőlem, nálam ez a megszokott. És még csak nem is sejtem ezen a ponton, hogy egyszer majd lesz egy gyönyörű kislányunk, akit bizony legalább annyira fogok félteni a magamhoz hasonló "rosszfiúktól" és a világ árnyoldalától, mint most a bácsi Abigailt.
- Te bárkit le tudsz venni a lábadról, legalább is ha férfi vagy leszbikus az illető, netán biszexuális. És ehhez még csak a nefilim képességed sem kell! Elég a nagy, babakéken csillogó szemeiddel rá nézni az illetőre és az apró cseresznye ajkaidat enyhén elnyitni egymástól, ahogy néha csinálod, és máris szíven találtad az illetőt. Aztán, ha még a szád is kinyitod vagy csak cukiskodni kezdesz, akkor annyi az illető Achilles-sarkának.
Nem tudtam nem alaposan megfigyelni Abit, ha ez eddig nem lett volna nyilvánvaló, akkor az iménti részletes elemzésem tutira lebuktat. Miközben magyarázok, gesztikulálok is vadul, így loknis tincseim is táncikálnak.
- Hát, ja. Van benne valami. Apának valóban elég sok mindenben benne volt a keze a történelem során.
Persze, egyet értek én vele, de eszembe is jut egy úttal a sok story, amit Maze és Behemót mesélt a kalandos életükről apu oldalán. Na meg az ereklyék, amiket apa őrizget, azok se semmik!
- Ó, ez szuperül hangzik, biztosan szép a játékod! Apa kedvenc hangszere a zongora, én az orgona hangját jobban szeretem.
Vigyorgok, mint a vadalma, örülök a közös pontnak.
- Szerintem nem kéne exkuzálnod magad. Aki nem fogad el ilyennek, az nem hiszem, hogy őszinte barát lenne.
Lazán rándítok a vállamon. Nem szeretném én az ismerősei ellen fordítani, csak a véleményemet mondom el. Nem lehet jó érzés, ha mindig piszkálják.
Aztán meg egy jóízűt kell nevetnem, ahogy szegény lány bele borzad a gondolatba, hogy a haverjaim gyűrűjében bukjon le.
- Hát, embere válogatja... én szeretek letusolni és elterülni, aztán persze jöhet a behűtött sör.
A buli se áll tőlem messze, de most talán a körülmények okán is, inkább magányra vágytam, hiszen nem tud nem nyugtalanítani egy ponton, hogy nagyon nem ott vagyok, ahol lennem kéne. Ki tudja, Abinak is hogyan módosult a jövője vagy sorsa, mert én bepofátlankodtam az életébe?!
A legrosszabb az egészben pedig az, hogyha újra kezdhetném, akkor is így tennék. Akkor is oda mennék hozzá, mert szeretném megismerni és vele lenni. Ettől rossz lennék? Amint ezen morfondírozok, Abigail kilép a fürdőből,  buján burjánzó, álomszép, hullámos fürtökkel és az ingemben, ami éppen, hogy csak takarja azt, amit ildomos. Bizonyára kiül az arcomra. A szám is eltátom, szó szerint leesik az állam és egy pillanatra Alex.exe leáll. Aztán ő mellém huppan és én már érzem is, ahogyan a pulzusom szaporára vált.
- Esélytelen.
Felelem határozottan és próbálok küzdeni a férfilét kellemetlenségei ellen, hiszen csak egy szál boxer van rajtam. Minden esetre, jobb a hátsómon maradni így.
- Ha hátra levő életem minden egyes napjának minden egyes percében a te arcodat nézhetném, akkor se unnám meg. Legfeljebb bele fáradnék a csókokkal borításába, de az se venné el a kedvem.
Nem bírom megállni, hogy ezt ne fűzzem hozzá és már bele is ringatom magam az édes álomba, hogy ez a káprázatos teremtés mosolyog rám minden reggel, mikor a párnámon fekve kinyitom a szememet. Túl szép lenne, ahhoz, hogy igaz legyen... de fantáziálni attól még lehet, nem?
Őszintén elmondom neki, amit gondolok az erejéről, felnyitva a szemét, hogy milyen hatással is van ő az ellenkező nemre. Hogy milyen hatással van rám. De tudom, nem csak a képessége miatt, hiszen a találkozásunkkor úgy parázott szegény, hogy biztosan nem használta rajtam, én még is megpillantottam és bele szerettem. Így hát, úgy döntöttem, egyszer élünk és ki tudja, mikor lök vissza ez az idő a sajátomba vagy mikor teleportálok vissza, akár véletlenül... Most viszont itt vagyunk. Én pedig mindennél jobban szeretném megcsókolni és a karjaimban tartani. Így csak egy pillanatig habozok, nem tovább, hogy egy végső megerősítést kapjak a lánytól. Ez pedig jobban sikerül, mint gondoltam, hiszen ő maga siet éhesen ajkaival az enyémek után, így kissé váratlanul is ér, hogy tulajdonképpen Abi csókol meg engem. Meglepődök, de ez egy nagyon kellemes csalódás, mitől nem tud nem mosolyra görbülni a szám, amire ő éppen rátapasztja a sajátját. Én pedig viszonzom az édes, ártatlan kis csókját, amivel egy úttal meg is erősítette sejtésemet, mi szerint én lehetek az első - és titkon remélni merem, egyetlen - férfi az életében. Ahogy viszonzom gyengéd csókját, cseppet sem tolakodóan, talán váratlan módon éppen ő az, akin eluralkodnak az érzelmei. A vágy, amit irántam érez olyan erővel csap meg és fut végig a tagjaimon, akár egy adrenalinlöket, csak sokkal kellemesebb és érzékibb módon. Ez csak a képessége lehet, nem vitás, hiszen alig bírok magammal, pedig elhatároztam, hogy gyengéd leszek vele és csak addig megyek, ameddig szeretné, pont, ahogyan apa tanította - a lejobb volt a mesterem, vitathatatlan. Most még is, az önuralmam úgy száll el, akár a szárnyaim, miközben megpillantom és eljut az agyamig, hogy az ölembe készül ülni - és meg is teszi! Az összes vér a testemből egy helyre szalad, hogy is ne tenné?! Olyan  szorosan simul hozzám, hogy a mámortól alig tudok gondolkodni. Felnézek rá, hiszen így, szűken az ölemben, ő magasodik énfölém, ahogy a csípőm mellett térdel kemény combjaival. Ha nem retten meg túlzottan esetleges zavarában attól, ami az ölemben fogadja, akkor szorosan ölelem magamhoz, hogy immáron kevésbé szemérmesen csókoljam szájon. Egyszerre tombol bennem a saját vágyam és Abigail vágya, ezt az érzést pedig semmihez sem tudom hasonlítani - olyan drog, amire máris túlzottan rá függtem.
- Ez az érzés valami hihetetlen. Valóban érzem, amit te érzel, ahogyan érzed. A saját érzéseimmel karöltve. Valami csodálatos...
Meg kell erőltetnem magam, hogy a szavak az ajkamra jöjjenek, koncentrálnom kell, de szeretném, ha tudná. Sose gondoltam volna, hogy valaha érezni fogom azt, ahogyan egy nő szeret  és vágyódik. Hallottam már, hogy sokkal intenzívebb egy férfinél, de egy dolog az elmélet, egy másik pedig mindezt a saját bőrömön érezni. Elkezdem végig csókolni kecses nyakát, a hajzuhatagának árnyékában, folyamatosan próbálva lassítani magamat, hogy ne rohanjam le, ami igen csak nehéz ilyen érzelmi és szexuális töltettel, ami mind a kettőnkből árad. Mikor felérek az arcához, az ajkához, szenvedélyesen csókolom meg, immáron nem csak a torkának finom bőrét, de a nyelvét is cirógatva a sajátommal. Ujjaim érzékien táncolnak hosszú combjain, nyelvünk ritmusára. Finoman megszorítom feszes kis lábát, hogy aztán vágytól túlfűtött csókommal szinte hátra döntsem, ahogy elemelkedek a kanapé támlájától, de egy úttal jobbommal megtámasztom a hátát, balommal pedig az édes kis virgácsát a tenyeremben. Végig leheletnyire tartom csak magamól, hogy a felhevült testünk egymásnak simuljon, kábítóan, hogy aztán fürge zongorista-ujjaim fel szaladjanak a darázsderekán, kiélvezve minden egyes porcikáját, midőn fel siklanak tökéletes alakján, egészen a hullámzó keblekig. Ahol pedig csókjaink közepette ínycsiklandozóan kezdem simogatni ingem vékony szövetén át a rózsabimbóit.
Mikor a minap kikeltem az ágyamból, álmomban sem gondoltam volna, hogy a jó kis koncertünk után este már Abigail trónol majd az ölemben.




Vissza az elejére Go down
Abigail Stalevey


Abigail Stalevey

Hozzászólások száma :
20
Join date :
2021. Apr. 30.
Tartózkodási hely :
LA
Foglalkozás :
egyetemista

II. A koncert ~ Abi & Alex Empty
TémanyitásTárgy: Re: II. A koncert ~ Abi & Alex   II. A koncert ~ Abi & Alex Empty2023-07-21, 20:23

+18



Alex & Abi©️️
Meg kell tanulnom kordában tartani. Fogalmazódik meg bennem a gondolat, mert az mégsem járja, hogy csak így kibukjanak. Az most oké, hogy Alex rendesen tudja kezelni, de sajnos többen vannak, akik nem.
Ebben a pillanatban azonban az sem zavar. Érzem ahogy a légzésem egyre egyenletesebb lesz, hogy megnyugszom, és csak ölelem őt. Elmosolyodok, mikor látom a libabőrt a nyakán, és engedve a kísértésnek, még egy apró puszit adok a helyre, de az is mint a szellő, mintha hozzá se értem volna. Valahol azért ijesztő, hogy minden ennyire természetes, holott... ennyire közel még senkihez nem kerültem, és vele is egyszer találkoztam ezelőtt. Mégis azt érzem, ez így van jól. Ennek így kell lennie.
- Úgy nézel ki, mint aki egyáltalán semmit nem eszik - mosolygok fel rá, húzva egy kicsit az agyát, de persze pont én mondom, akire már orvost hívtak, nem anorexiás-e. És hát... nem, csak ilyen az alakom.
- Hála égnek, szép számmal vannak, akik szeretik, és attól még én vagyok a legnagyobb rajongód - mert hogy abból nem engedek, ahogy abból sem, hogy a kezeim ne a derekát öleljék. Félek attól, hogy megint eltűnik, és kereshetem, aztán meg törődhetek bele, hogy nincs meg. Nem azok voltak életem napjai, és ami a legszomorúbb, még csak el se mondhattam Neki, mi bánt.
- Azt amit először? - pislogok szépen, kicsit szerényebben kérdezve, mert tény, segített benne, hogy megmutassam magam, és most itt lehessek. Nagyot kell nyelnem, mert egyből az is eszembe jut, ahogy rajta feküdtem, ahogy az a pár pillanat lezajlott.
A tekintete is zavarba hoz, soha senki nem nézett rám így, és szeretnék eltűnni, mert... mert nem tudom én ezt pír nélkül, megfelelően kezelni, főleg, hogy még a javaslatomra se vevő.
- Akkor csak ne cukkolj vele. Nem helyes amit tettem, tudod... rendőrt is hívhattál volna - és még csak nem is okolnám emiatt, a fejem viszont leszegem, mert tényleg nem vagyok büszke arra, amit tettem, de a kíváncsiság győzött. Tudni akartam, biztos akartam lenni benne, hogy ő az.
- Nem is rossz, de nem... Nem is akarom amúgy visszaadni - mosolyodok el végre, hogy van egy pillanat, mikor nem hoz zavarba, de ugye tudjuk, hogy ez nem maradandó.
A mosolyától kihagy egy ütemet a szívem, és igen, még a szám is elnyílik, mert egyszerűen fogalmam sincs, hogy csinálja ezt. Persze jöhetne a felvetés, hogy vajon hány lányra mosolygott már így, de az agyam az valahol már nagyon rég viszlátot mondott, és csak úszom az árral.
- Nem tehettem... majd... fogok, de most még nem - szomorúan nézek rá, de neki nem fogok hazudni. Főleg hogy mint látszik, teljes mértékben tisztában vele Alex is. Akármennyire is... érzem azt, amit... még mindig Lucifer fia, akitől Ő aztán a végletekig tiltott.
- Én se szeretek. Pocsékul is érzem magam, de ha ez kell hozzá, hogy veled legyek - hunyom be a szemem, és a mellkasának döntöm a fejem. Nagyot sóhajtok, mert nem egy egyszerű eset ez, de... próbálom inkább kiűzni a rossz érzéseket, amik szép lassan a fürdőn is elhatalmasodnak.
- Te tényleg ennyire szépnek látsz? - kapom fel a fejem, és őszinte kíváncsisággal a szememben nézek rá. Mert érdekel, hisz én láttam már nálam sokkal szebb lányt... nem is egyet. Tőle viszont meg se tudom mondani, hányszor hallottam már, mióta itt vagyunk.
- Szerintem csak te látsz többet bele - önt el újra a zavar, és inkább a nyakán lévő tetoválást rajzolom körül a körmömmel, épp csak hozzáérve Alex bőréhez. Mosolygok persze, de akkor is furán érzem magam, és zavarban, amiért ő így köntörfalazás nélkül kimondja a gondolatait. Most épp azt, hogy lát engem.
- Az orgona is szép... csak szomorú... legalább is én mindig csak szomorúan hallottam szólni - osztom meg vele, el nem véve a kezem a nyakáról. Muszáj megérintenem őt, muszáj újra és újra bebizonyítanom magamnak, hogy ő most valós, és nem csak ideképzelem.
- Emberek, az irigység és féltékenység beléjük van kódolva - mosolygok elnézően, mert valahol tudom, hogy ez nem személyes, és a barátnőimnek legtöbbször zsigerből is jön.
A mosoly azonban hamar lehervad, és teljesen elborzaszt még a gondolat is, hogy nem csak Alex de a társai is rám találhattak volna. Az élő példa arra, hogy ezt tényleg nem gondoltam át.
- Akkor szeretnél esetleg te is? - pislogok rá, zavartan téve fel a kérdést, mert én nem akarom ebben meggátolni.
- Mármint úgy értem egyedül - hadarom gyorsan, ahogy leesik, kicsit félreérthető volt itt a kérdés.
Én azonban gyorsan rendbe szedem magam, és csak addig kényelmetlen Alex ruháiban lenni, míg le nem ülök mellé. Ahogy néz, elfeledteti velem a tényt, hogy alig van részem, ami el van takarva.
- Olyanokat mondasz, amivel zavarba hozol - motyogom most már lesütött szemmel, mert a szavai hallatán még a torkom is kiszárad. Gyorsan iszok is pár kortyot, de csak ezután tudom meg, milyen jól tettem. Fogalmam sincs mennyi idő telhetett el aközött, hogy leültem, és most óvatosan csókolom. Tapasztalatom az nem sok, sőt szinte semmi, így hát az ösztöneimre hagyatkozom. Igen, akkor is, mikor pozíciót váltva, a kanapé helyett az ölébe ülök. Hirtelen szeppenek meg, és hajolok el tőle, csak annyira, hogy megnézzem az arcát, hogy lássam, ami történt, és amit érzek, az teljesen rendben van.
Aztán már azzal sem törődök, bátrabban csókolom, indomulok hozzá, és közben a képességem is elszabadul. Mocorogni kezdek, hogy megtaláljam a kényelmes pozíciót, beletúrok a hajába, és még a mellkasom is hozzápréselem, amennyire csak tudom, mégis... még mindig túl távolinak érzem őt. Fogalmam sincs, mi az, amit ennyire akarok, de abban biztos vagyok, Alex tudja. Mert ő azt is tudja, mikor hogyan kell hozzám érnie. A számból olyan sóhajok, és nyögések szakadnak fel, amik létezéséről sem tudtam, nem hogy arról, képes vagyok ilyen hangokat kiadni.
Akkor rezzenek csupán össze, mikor elfektet, és ő kerül fölém. Elkerekednek a szemeim, és elnyílik az ajkam.
- Alex...nekem nem...izé... én még soha - suttogom teljesen megsemmisülve, mert hogy eddig ez nem zavart, most meg.... inkább behunyom a szemem, csak ne lássam, hogy néz rám.
Kezeim persze megindulnak, mert nem tudok nekik parancsolni. Óvatosan simítanak végig a fiú hátán, szépen feltérképezve minden apró területét. Egy idő után pedig a szemem is kinyitom újra, hogy láthassam. Aztán az ajkamba harapva fojtom el az újabb nyögést, mikor a kezét a mellemen érzem.
- Fogalmam sincs, mit csinálsz velem, de nem elég - abban sem vagyok biztos, hogy a szavak elhagyják a szám, annyira nem megy a beszéd se. Egyik kezem a tarkójára csúsztatom, hogy megpróbáljam lejjebb húzni, hogy most én kezdjem éhesen falni az ő ajkait.
Vissza az elejére Go down
Alexander Morningstar


Alexander Morningstar

Hozzászólások száma :
30
Becenév :
Alex, Kis Ördög, Unikornis, Öcsikornis
Join date :
2022. May. 30.
Tartózkodási hely :
Mindig máshol
Foglalkozás :
Énekes

II. A koncert ~ Abi & Alex Empty
TémanyitásTárgy: Re: II. A koncert ~ Abi & Alex   II. A koncert ~ Abi & Alex Empty2023-07-21, 23:18





Alex & Abi

18+




Midőn ölel és a mellkasunk össze ér, érzem, ahogyan egyenletessé válik a légzése és már nem zihál többé. Karjai derekamon lággyá válnak, nem szorítanak görcsösen, mint az imént. Nem tudom megállni, hogy ne simogassam meg a feje búbját, amilyen angyali teremtés - szó szerint.
Ő pedig... puszit ad a nyakamra? Hú, na ettől fut rajtam aztán igazán végig a kellemes borzongás! Épp időben távolodik el kissé, hogy ugrasson kicsit, én pedig addig igyekszek gondolatban lehiggadni és megzabolázni az ágyékomat. Elmosolyodok a piszkálódásán, de nem hagyom annyiban.
- Még te beszélsz, Miss Csontkollekció!
Mondom neki, de persze viccelődve, hiszen sose bántanám és nincs is bajom az alakjával. Szerintem nagyon is formás, még ha vékonyabb is az átlagnál.
- Ó, lassan be kell szerezned egy ilyen kitűzőt is! És várlak minden koncertem első sorában kis rajongói zászlókkal meg miegymás!
Húzom tovább, a poén kedvéért, de persze titkon nagyon is örülnék, ha ott csápolna nekem folyton.
- Amit csak szeretnél, amikor csak szeretnéd.
Felelem neki édesen flörtölve, hiszen van jó néhány dal a tarsolyomban.
- Távol álljon tőlem, én csak bevallottam, hogy tetszett, hogy belógtál hozzám.
Nem vitás, ez az igazság, nem hétköznapi gesztus volt az biztos. Mikor pedig a zsarukat említi, felnevetek.
- Még csak az kéne! A bejelentés után tuti anyám jönne ki!
Hahotázok, bár ez csak akkor lenne igaz és vicces, ha az én időmben lennénk, tuti kocsiba pattanna, hogy megmentsen a "zaklatómtól", még ha ez nem is az ő hatáskörbe. Azán meglátná Abit a cuccaimban, lengén öltözve, hú, nem is tudom mit csinálna! Bizonyára lecseszne, hogy minek telefonáltam és azt morogná, hogy ez apa hatásköre.
- Ennek igazán örülök. Remélem a molyok majd nem rágják meg.
Jegyzem meg kisimuló, szerelemittas arccal, majd eszembe jut hogy járt az álomcsapdám oda haza, szétzabálták a molylepkék, kb por maradt a madártollakból, amik csüngtek rajta. Aztán fene tudja, egy nefilim tojját meg tudnák-e kezdeni, egy angyalét nyilván nem... Ismét rá villantom a széles vigyorom, amitől elnyílnak az ajkai. Ahogyan rá esik a pillantásom, nem tudok nem arra gondolni, milyen szívesen kóstolnám meg ezeket a cseresznye-ajkakat... és más testtájékait. Önkénytelenül szívom be kissé a számat, majd megnyalom azt picikét. Elég kreatív emberke vagyok, adott a vad képzelőerő! És hát, lássuk be, férfiból vagyok, ő meg nőből, nincs mit tagadni a helyzeten, a hangulat már most túlfűtött.
- Ha nem akarunk szívrohamot hozni a bácsikára, akkor azt hiszem, ez kegyes hazugság.
Széttárom a kezem, faramuci helyzet. Minden esetre, nem szeretném, hogy miattam vigye el a nevelőjét az agyérgörcs. Mikor Abigail kimondja, hogy nem szeret hazudni, de tulajdonképpen megteszi, ha ez kell ahhoz, hogy engem láthasson, az mélyen érint és ez ki is ül az arcomra. Még senki sem mászott a zuhanyzómba, hogy láthasson és senki sem hazudott, csak hogy időt tölthessen velem. Félmosoly kúszik a szám szegletébe, ő pedig homlokát kitetovált mellkasomhoz támasztja, színes halacskák és bonszájok közé.
- Semmi baj.
Próbálom megnyugtatni és újfent megtutujgatom a kobakját, hátha az felvidítja.
- Úgy nézek ki, mint aki tréfálkozik a szépségeddel?
Mondom kissé szórakozottan neki, persze, halál komoly a dolog amúgy és bájosnak találom, hogy bizonygatást igényel.
- Hát mondhatnám bizonyosodj meg róla, de az elég illetlen lenne tőlem.
Fűzöm azért hozzá, enyhén vonva vállat, mert bár szín igaz, ami elhagyja a számat, még is egy úttal szórakoztatni is szeretném, kiráncigálva a pillanatnyi melankóliából, amit az imént ránk zúdított.
- Szerintem más sem vak, de azt tudom, hogy számomra különleges vagy.
Nem fáradok bele, hogy ezt kifejezzem neki és a tudtára adjam, újra és újra.  Ahogyan pedig körmeivel érzékijen játszik a nyakamon nyíló virággal, nem tudok nem mély levegőt venni. Egy pillanatra meg is feszülök, csak, hogy önuralmat gyakorolhassak, bár a közelében egyre nehezebb a dolgom. Főleg, hogy az ellenállást akarni is kéne, én pedig cseppet sem szeretném.
- Én inkább azt mondanám, fennkölt. Nem voltam a Mennyben, de ha orgonaszót hallok, olyan érzés kerít hatalmába, mintha Ezüstváros a Földre szállt volna.
Magyarázom Abinak, persze, értem az ő nézőpontját is és van is benne valami. Habár engem egyre inkább az ő személye köt le és babonáz meg. Karjai a nyakam körül. Nem is tudom, mikor fogtam meg lazán a csuklóját, ami a vállamon pihen, csak, hogy hüvelykemmel lágyan cirógassam.
- Valóban egy angyal vagy.
Bókolok neki, hiszen a helyett, hogy dühös lenne a környezetére, megértően és elnézően nyilatkozik megnyilvánulásaikról, mi több, szeretettel. Ez az én Abigailem, akit úgy szeretek. Akinek egész lénye vonzz, akár a mágnes.
- Hát, ez volt a terv és cseppet sem zavarna, ha csatlakoznál.
Nem tudom megállni, hogy ezt a pikáns flörtöt meg ne ejtsem, hiszen annyira adja magát a dolog, főleg, mikor menteni próbálja a menthetőt, fülig vörösen! Én pedig szemrebbenés nélkül mondom a szemébe, hogy szívesen zuhanyoznék vele, habár abból se tisztálkodás lenne, az biztos.
Míg ő rendbe szedi magát, a kanapén várom meg, felhúzott térdekkel. A látványa pedig teljesen letaglóz. Még sose kívántam ennyire nőt, ami túlzóan hangzik, még is igaz. Ő egy olyan jelenés, aki miatt érdemes volt téren és időn át utazni. És eljátszok a kósza gondolattal, hogy mi lenne, ha a saját időmben megkeresném, felkeresném...?
- Csak őszinte vagyok veled. Szeretném, ha tudnád, mit gondolok rólad. Hogy milyennek látlak. Hiszen azt érzed, amit irántad érzek, nem igaz?
Haloványan elmosolyodok és az egyik kacsóját a szívemre helyezem. Lehet, hogy ez egy rajzfilmbe illő mozzanat, de én szeretem a meséket. Bármikor lennék az ő Tekergője, ha lenne az én Suziem. Mondhatnám, hogy éppen úgy közelednek ajkaink össze forrni, mint ebben a réges-régi animációs filmben, de ez nem fedné az erotikával fűszerezett valóságot. Érzhetően ismerkedik a csókkal és az én ajkaimmal, én pedig szívesen vezetem be ebbe a világba. Ő pedig nyeregbe ül rajtam, amitől természetesen még az eddiginél is jobban lázba hoz. Kéjes sóhaj szakad fel a torkomból ahogy az ágyékomon fészkelődik. Így, mikor megnézi magának az arcvonásaimat nehéz lenne nem észrevennie, mennyire vágyom rá és hogy minden önuralmamra szükségem van ahhoz, hogy ne szabadítsam meg attól a kevés ruhámtól, ami fedi. Ha pedig az arcom nem lenne elég meggyőző, a férfiasságom úgy is elárult. Abit pedig szemmel láthatóan nem zavarja mindez, mi több, csókjai egyre merészebbek és intenzívebbek lesznek, amivel egyre inkább felkorbácsol engem is. Ahogyan kényesen közel simul hozzám egész felső testével, egy kobra eleganciájával és közben hosszú ujjai a fürtjeimet szántják, küzdöm, hogy a józan eszem megmaradjon ebben az erotikus kavalkádban. Ahogy mozog rajtam és puha kebleit hozzám szorítja, egyre nehezebb csenden tűrni a kényeztetést.
- Sóhajtozz még nekem, azon a gyönyörű hangodon.
Suttogom a fülébe, miközben a kanapén elfektetem és finoman a számba veszem a fülcimpáját. Érzem én, ahogy enyhén össze rezzen és hatalmas szemekkel pillog rám, túlságosan tökéletesen. Aranyos, ahogy összeszedi magát, hogy színt valljon nekem, én pedig egy meleg mosollyal nyugtázom, amit hallottam, de már korábban is tudtam.
- Semmi baj, vigyázok rád. Nincs mitől félned. Egyszerűen, csak szeretném megmutatni neked, mennyire szeretlek. Szeretném, ha jól éreznéd magad. Ha te is olyan gyönyörűnek éreznéd magad, mint amilyennek én látlak. Ha bármi nemtetszésedre van, csak szólj nyugodtan, veled vagyok.
Nyugtatom meg és óvatosan megemelem az állát, hogy rám nézzen. Nincs mitől tartania, nekem fontos, hogy ketten legyünk ebben, hogy élvezze, amit csinálok. Hogy kettőnkről szóljon.
- Csak lazíts, hiszen tudod, kivel vagy. Segítek.
Gyengéden megsimogatom az arcát és ha még mindig össze szorítja a szemeit, csókot lehelek a szemhéjára, majd a homlokára, arcára, hogy aztán ismét szenvedélyesen megcsókoljam, kínzóan érzéki lassúsággal, hogy a testének legyen ideje reagálni a még fel nem fedezett érzékekkel az újfajta, de igen kellemes ingerekre. Nem gyorsítok, hacsak ő nem tesz így csókolózás közben. S míg fülledt csókunkat váltjuk, kezeim elkalandoznak és elkezdik kigombolni ingem első néhány gombját, csak, hogy a csupasz mellkasa az enyémhez érhessen. Hogy érezhessük egymás szívének dobbanását a bőrünkön át. Ő pedig végig simít a pőre hátamon, a gerincem mellett, a lapockámon lejtve.
- Semmit sem kell magadban tartanod. Tetszenek a neszek, amiket kicsalok belőled. Az arcod pedig így kipirulva és pihegve csak még kívánatosabbá tesz a szememben.
Súgom a fülébe, egyszerre nyugtatásként és hogy fokozzam izgalmát a zavarba ejtő megjegyzésektől. A legjobbtól tanultam, apa erre a témára is felhívta a figyelmem, a nők olykor, valamiért, nem hiszik, hogy szépek, miközben szeretkeznek, pedig férfi szemmel ez a legnagyobb butaság, hiszen pont, hogy úgy tetszenek nekünk legjobban! De ők ezt nem mindig tudják, így nem árt a tudtukra adni és megnyugtatni őket, hogy nagyon is dögösek szex közben, a maguk legtermészetesebb gesztusaival.
- Én pontosan tudom, mit csinálok veled, és reménykedem, hogy tetszik, amit közben érzel.
Felelem neki kacér magabiztossággal, engedve, hogy tarkómnál fogva közelebb húzzon magához és intenzívebben falja ajkaimat, míg úgy nem döntök, rásegítek az ellazulásra. Így hát kibújva vad csókjából, végig csókolom hattyú-nyakát, de nem állok meg a kulcscsontjánál, hanem merészebb leszek és egyre lejjebb érintik ajkaim. Végig a szegycsontján, hogy aztán ajkaim közé vehessem a bimbóit, miközben ujjaim sem restek a vágytól feszes mellén. Igen, hallani akarom azokat a sóhajokat, amik az őrületbe kergetnek, de a legjobb fajtába! És a nevemet, ahogy elhagyják elnyíló, kívánatos ajkát. És mikor már azt hinné, ennél nem játszhatok rajta jobban, akár a hegedűn, még lejjebb ereszkedem, végig csókolva a hasát, a köldökét, miközben egyre inkább kigombolom az ingemet, amit visel. Egészen az utolsó gombig. Csókjaim pedig tova szaladnak a belső combján, aztán kényelmesen elhelyezkedem, hogy felfaljam oda lent.




Vissza az elejére Go down
Abigail Stalevey


Abigail Stalevey

Hozzászólások száma :
20
Join date :
2021. Apr. 30.
Tartózkodási hely :
LA
Foglalkozás :
egyetemista

II. A koncert ~ Abi & Alex Empty
TémanyitásTárgy: Re: II. A koncert ~ Abi & Alex   II. A koncert ~ Abi & Alex Empty2023-08-14, 08:10

+18



Alex & Abi©️️
Szép lassan tűnik el a zavar, és nem érzem magam furcsán sem, amiért itt állok csurom vízesen valakinek a zuhanyzójában. Egyszerűen csak élvezem, hogy Alex itt van. Meg tudom érinteni, játszhatok a hajával és érzem, ahogy a mellkasa emelkedik és süllyed. Én csak...látni akartam, abban még csak reménykedni sem mertem, hogy ennyire közel leszünk egymáshoz.
- A kitűző még oké, de a kis zászló már túlzás, nem? - húzom össze kicsit a szemeim, de mosolygok, hisz csak belemegyek a játékba, mert ha ő húzhatja az én agyam, akkor én is az övét, nem?
- Szeretem a hangod... vagyis... már amikor nem fél poklot idézed elő... az félelmetes - osztom meg vele, hogy igazából nekem az egyetlen bajom azzal, hogy ijesztő. Nem is igazán tudtam élvezni, mert közben azt figyeltem, mikor tűnik fel a közelemben egy démon, hogy átvágja a torkom. Nos, ők sem kedvelnek túlzottan.
- Szegény nő. Képzelem milyen fejet vághatna - húzom el a szám, mert ha én anya lennék, tuti nem tudnám profin kezelni a látványt, ahogy a kis fiam egy lányt ölelget. Igen, jobb is, hogy nem hív. Jobb is, hogy én se szólok Neki, sőt még csak említést sem teszek Alexről, mert kitérne a hitéből. Tudom én.
- Hmmm... ismerek egy boszorkányt, majd megkérdezem, lehet molytalanítani - gondolkodok el hangosan, mert azt semmiképp nem szeretném, így is úgy vigyázok rá, mintha egy régi, de értékes kincs lenne.
Az ajkait nézem, ahogy játszik velük, szerintem a szám megint résnyire nyitva marad a csodálattól. De Isten a tanúm rá, nem szoktam én ilyen lenni, és nem is Alex az első férfi, akivel beszélek, de ez annyira más, hogy képtelen vagyok normálisan és a helyén kezelni a dolgokat. Nem megy.
- Nem, semmiképp nem szeretném, Őt is szeretem - sóhajtok fel, mert ezt a helyzetet kevésbé. Könnyebb lenne az egész, ha Alex nem a Fényhozó fia lenne, akitől már eleve tiltva lettem. Csak sejtem, nem repesne az örömtől, ha a kanapénkon találná, főleg, hogy szerinte fura dolgok történnek.
A jó kedvem is elpárolog hirtelen, hisz képes vagyok magamat emészteni, csak mert életemben talán először önző vagyok. Túl fontossá vált nekem ez a fiú ahhoz, hogy csak úgy kimenjek innen. Még hazudni is képes vagyok miatta.
- Ez más... mindig érzem, amit mások. Igen, tapasztaltam már, hogy tetszem valakinek, de te... te ezt ki is mondod, és nem kezdesz el a szavakkal játszani, még csak zavarban sem vagy - emelem rá nagy szemeim, mert szerintem én helyette is. Hallani az ő szájából meg sokkal jobban esik, azt sose szerettem, mikor teljesen más hangzott el, mint amit én leszűrtem. Jó, nyilván nem vághattam a fejükhöz, hogy engem ne próbáljanak meg átverni, felesleges... csak utána az érdeklődésem is elveszett, nem úgy, mint most.
Csak egy apró mosoly kúszik az arcomra, mikor érzem, Alex megfeszül, de nem hagyom abba a tetoválása körbe rajzolását, csak keresek egy másik motívumot, hátha attól majd még libabőrt is látok. Mert igen, nem csak ő játszadozhat velem, a mivel már kezdem komfortosan érezni magam, hát csak megtorlom azt a sok percet, amivel engem hozott zavarba.
- Egy kolostorban születtem. Persze nekem sok emlékem nincs, de... a nevelőm ott volt. Anyu már alig tudta elrejteni a terhességét, és egyszer csak, egy mise alatt, miközben az Omnes unanimiter szólt megszülettem, ő meg meghalt.... lehet pont ezért nem tudom nem szomorúnak gondolni az orgonát - sosem meséltem még igazán senkinek arról, hogy kerültem én a világra, pedig megérne az is pár fejezetet, tekintve, hogy anyám az Istent szolgálta..
- Csak félig... te meg valóban egy kis ördög - próbálok én szúrósan nézni, de nem megy. Túl jó érzések ezek, és az én karomon tényleg ott lesz a libabőr, ahol csak hozzám ér. Őszintén, fogalmam sincs, mit művel velem, de túlságosan tetszik ahhoz, hogy le akarjam állítani. Lehet már akkor sem tudnám, ha akarnám.
Egyetlen kósza megjegyzés, és megint lángba borul az arcom. Én.. hogy vele zuhanyozzak? Félek, az túl sok lenne, szóval még jobb is, hogy most egy kicsit magamra maradok, csak hogy össze tudjam szedni magam, meg kezdeni valamit a fejemen lévő sörénnyel, ami a párának köszönhetően önálló életre kelt.
Eleinte nem értem azt, ami az arcára ül, mikor kilépek, mégis jobbnak látom nem firtatni, mert félő, én húzom a rövidebbet, így inkább csak leülök mellé, simogatva egy-egy tincset, mert nem tetszik ahogy áll.
- Érzem - biccentek aprót, ahogy az arcát vizslatom közben - mindig érzem, de...ez most teljesen más, mert pontosan azt is mondod, amit érzek. Nem szokták. Hárítanak, vagy erőszakosak lesznek, vagy nemes egyszerűséggel hazudnak - sóhajtok fel, mert ezen a ponton már nem érdekel. Nem érdekel, mert Alex őszinte, és én is ugyanazt érzem. Ahogy a tenyerem a mellkasára kerül, érzem ahogy dobog a szíve, és valami kikapcsol. Annyira, hogy mire legközelebb észbe kapok, már az ölében ülök, hozzápréselem magam, amennyire csak tudom, és falom az ajkait. Ha tudnék gondolkodni, most biztos kiakadnék magamon, de csak arra tudok gondolni, mennyire jó őt csókolni, és hogy ez nekem nem elég, én többet akarok belőle. Egyedül csak akkor szeppenek meg kicsit, mikor eldönt a kanapén. Összeszedem minden bátorságom, csak hogy közöljem vele, ez nekem ismeretlen terep, de megnyugszom, mikor csak egy mosolyt kapok, lesajnáló szavak helyett.
- Szeretlek Alex - kicsúszik, és talán még csak suttogás is, meg az is lehet, hogy korai, de nem tehetek én erről, amint a szemeibe nézek, ez az egy gondolat, ami nem száll ki a fejemből. Ebben ezen a ponton biztos vagyok, és még bólintok is egy aprót, hogy azt tesz velem amit akar.
Sóhajok szakadnak ki belőlem, a szemeim másodszor is lehunyódnak, de most nem azért, mert elbújni akarok, hanem mert ezek az új érzések, túl intenzívek.
Zavarban kellene lennem attól, hogy az ing rajtam szétnyílik, de mégsem. Most már hevesen kapok Alex ajkai után, kicsit talán magabiztosabban, és ott simítom, ahol érem. Még a vállába is belekapaszkodok egy ponton.
Alex elhelyezkedik egy ponton, és mire szólhatnék, hogy mire készül, kiszalad a számon egy sikoly. Ívbe feszül a testem, és hamar önálló életet kezd élni a csípőm is. Kezem belemarkol a hajába, míg a másik a kanapé sarkát szorítja, és én úgy érzem, mindjárt szétorbbanok, ha ezt nem hagyja abba. Ficánkolni kezdek, és talán még a haját is megtépem, miközben a nevét zihálom, de az ép, normális kommunikáció jelenleg az, amire egyáltalán nem vagyok képes.
Vissza az elejére Go down
Alexander Morningstar


Alexander Morningstar

Hozzászólások száma :
30
Becenév :
Alex, Kis Ördög, Unikornis, Öcsikornis
Join date :
2022. May. 30.
Tartózkodási hely :
Mindig máshol
Foglalkozás :
Énekes

II. A koncert ~ Abi & Alex Empty
TémanyitásTárgy: Re: II. A koncert ~ Abi & Alex   II. A koncert ~ Abi & Alex Empty2023-08-24, 22:18





Alex & Abi

18+




Érzem, ahogyan karjaimban lassan kezdenek lazulni izmai, tagjai, és újra egészen lággyá válnak, akár bőrének érintése, midőn nyugalomra lel nálam. Velem. Az én légzésem is egyenletes, egészen felveszi az övének ritmusát, már-már ösztönösen.
- Én határozottan nagy zászlóra gondoltam.
Helyesbítek és fülig ér a szám a kis megjegyzésén, amire kontrázok. A nagy zenekarok koncertjein az első sorban sokszor valamilyen nemzeti zászlóval vagy a bandáéval csápolnak a rajongók. A hangomat illető megjegyzésén jóízűen nevetek, nem is várnék mást Abitől, bár kissé azért sajnálom, hogy a keményzenei repertoáromat nem tudja értékelni, de legalább a klasszikus énekhangomat szereti, az is valami!
- Mondták már, hogy démoni a hangom, ami egészen muris bele gondolva, hogy őket apa teremtette. Mondjuk, azoknak a démonoknak, akiket én ismerek, nincsen félelmetes hangjuk. De lehet, hogy "csak nem a megfelelő társaságban forgok."
Nem tudom miért pont a Pokol jut az emberek eszébe legtöbbször a hörgésem kapcsán. Mondjuk volt aki vaddisznóra szavazott, más egy videójáték főellenségére, volt már elég sok tipp.
Anya kapcsán kis híján elszólom magam, de szerencsére Abi csak olyasmire gondolhat, hogy anyu rajtakap egy lánnyal vagy hogy egy "ilyen" helyen csövezek, talán jobb is így. Nem hagyom, hogy árnyék vetüljön az arcomra.
- Lehet, nem kell boszorkányig menni a molyirtásért, de lehet, nem is rossz ötlet. A mágia sok mindenre jó.
Naná, szép is lenne, ha én is tudnék varázsolni, de eddig nem igazán ment.
A levegő viszont annál jobban kezd izzani közöttünk, önkénytelenül szívom be az ajkaim, hogy aztán megnyaljam, hiszen elég nehéz türtőztetni magam, ha egy ilyen szépség áll előttem. Pontosabban, ha éppen ő. Feltűnik, hogy a számra fókuszál, elnyíló ajkakkal, ami láttán nem tudok nem arra gondolni, hogy szeretném a sajátjaimat az övére tapasztani és a nyelvemmel betáncolni azon az apró résen. Hú, a szívem immáron olyan iramban üti a tempót, mint a dobosunk a cintányért! Mikor a nevelője kerül szóba, némiképp elszontyolodik, de amire igazán felfigyelek, az a megfogalmazása: "Őt IS szeretem." Ettől némiképp izgatottá válok, még ha mélyen, legbelül érzem is, azért hallani egészen más... és valószínűleg pontosan erre gondol ő maga is. Szép dolog érezni, különleges, rendhagyó is az ő esetében, de felvállalni és a szemébe mondani bárkinek az igazságot, a véleményünket, az érzéseinket, az valóban egy egészen másik szint. Szóval, ismét - vagy még mindig?! - mosoly kúszik az arcomra, miközben Abigailt hallgatom.
- Persze, hogy kimondom, mert szeretném, ha pontosan tudnád, mire gondolok, amikor rád nézek. Mert szeretnék közelebb kerülni hozzád. Az pedig nehezen menne, ha nem adnám a tudtodra, hogy vonzódom hozzád. Nem érzem úgy, hogy zavarban kéne lennem, számomra olyan természetes, hogy így érzek irántad és nem szeretném titkolni, annak semmi értelme se lenne.
Széles mosollyal válaszolok neki, miközben ő a baba szemeivel rám mered. Nem vagyunk már gyerekek vagy kistinik, bár nekem akkor sem volt problémám azzal, hogy megmondjam a tutit. Tágas a család és különösek a családi ismerősök, megszoktam a szocializálódást, na meg ott van apa elve, mi szerint ne hazudjunk. Egyszerűbb is, ha ami a szívemen, a számon. Ahogy pedig tovább játszanak ujjai a tetoválásaimon - ezen a ponton sajnálom, hogy intim területen nem vagyok kivarrva - , enyhén libabőrös leszek és újfent meg kell nedvesítenem az ajkam. Erre az érzésre mondják, hogy a nők meg tudják őrjíteni a férfiakat? Ha igen, akkor találó a megfogalmazás, mert már alig tudok tisztán gondolkodni, minden ködös, csak Abigail alakja tiszta előttem, de őt minden apró részletében látom és az egész agyamat betölti a képe. Szóval, asszem nem meglepő, hogy nehéz koncentrálnom, mikor a születése körülményeiről beszél, pedig igen csak fontos, személyes, amit mesél, de túlságosan felajzott a közelsége és játékos kacérsága.
- Nem lehetett könnyű.
Ennyit vagyok képes hozzá fűzni a jelenlegi helyzetben, de egyszer majd, egy kevésbé túlfűtött pillanatban, szívesen beszélgetek vele a múltjáról, persze, csak ha szeretné. Így viszont már értem, miért szomorítja el az orgona és gondolom az egyházi zene úgy általánosságban. Én azonban szeretném elűzni a sötét gondolatokat és fájdalmas emlékeket a szívéből, hogy az ismét az enyémmel egy ritmusban verjen. Ahogy a közös zuhanyzást megpedzem - egy próbát megér, nem? - , olyan hirtelen lesz rózsás az arca, hogy meg kell mosolyogjam. Viszont, egy kis időre magára kell hagyjam, addig helyet foglalok a kanapén, de mire sikerülne rendezni a vérnyomásom, Abi ki libben a fürdőből az ingemben, amiben még észveszejtőbben fest, mint reméltem és leül mellém. Elnézem, ahogyan a néhány kósza hajtinccsel babrál és még ezt is bájosnak találom. Ahogyan őt magát, egészben.
- Az emberek furcsák. Sokszor mondják az ellenkezőjét annak, amit gondolnak vagy éreznek. Nem tudom miért van ez így. De mi nem vagyunk emberek. Talán ezért nem értjük. Talán nem is kell. A saját sorsunk kovácsai vagyunk. Mernünk kell úgy élni, ahogyan szeretnénk. Tenni a boldogságunkért. Miért tagadnánk ezt meg magunktól, ha egyszer szabad akaratot kaptunk?
Még az angyalok is dönthetnek, ami meghökkentő lehet, még is igaz. Hiába okolja apu sokszor nagyapát, azt mondja, így-úgy szedte rá erre meg arra, még is, engedte, hogy tegye, amit csak akar. Ha nem így lenne, biztosan nem parádézhatott volna a Lux-ban a Pokol felvigyázása helyett és nem vehette volna el anyát. A nővérem és én pedig bizonyosan meg se születhettünk volna. Még is így lett. Vagyis, itt, ebben az időben, ami engem érint, én csak leszek. De mindez a lényegen nem változtat. A magunk urai vagyunk. Trixie, a nővérkém, az én időmben a Pokol úrnője és egy démon a férje, a kedvenc nénikém, Auriel pedig egy ember felesége. Mi döntünk. Az más kérdés, ez nagypapinak tetszik-e vagy sem, egyszer talán megtudjuk. De engem jelenleg csak egy valami, pontosabban valaki foglalkoztat és ő itt ül, az ölemben, a karjaimban. Abi a tettek mezejére lépett, mikor olyan dögösen mászott az ölembe, hogy attól egy nagyot kell nyelnem és persze minden izmom megfeszül. Nem is beszélve arról, hogy az összes vér a tagjaimból a férfiasságomhoz szalad. Ő pedig nem hagyja abba, szemmel láthatóan még tetszik is neki, amit velem leművel, a reakcióim, ami csak tovább izgat. A világ és minden idősík megszűnik létezni, csak az én Abim számít és hogy együtt vagyunk. Itt és most. Szinte felfalja az ajkaimat, miközben vehemensen simul hozzám, éreztetve, mennyire szeretne ő is eggyé válni velem. Nincs is szükségem többre, ledöntöm a kanapéra, hogy most én kerüljek fölé. De nem engedem meg magamnak, hogy levadásszam, inkább kényeztetem, hódolatom jeléül, amivel természetesen a saját kedvemben is járok. Szeretném, hogy jól érezze magát velem, hogy el tudjon lazulni és így egy csodálatos éjszakát ajándékozni neki.
- Tudom. Én is szeretlek téged.
Szerelmétől mámorosan pillantok rá, meleg mosollyal, Han Solo-t idézve a válaszom első felével, ami a helyzetünkben olyan találó. Ajkaink ismét össze forrnak, immáron valóban egészen forróak, ahogyan mindkettőnket felhevített a szerelem és egymás közelsége. Megindulok hát csókjaimmal, hogy ajkaim felfedezzék a testét, fel-fel pillantva az arcára, ami tökéletesen tükrözi, amire kíváncsi vagyok. Nem is hagyom abba, tovább vándorlok domborulatain, hol ujjaimmal, hol pedig a nyelvemmel fedezve fel a terepet, kicsalva szerelmesemből a legédesebb hangokat, amikre úgy éheznek a füleim. Az ingem szétnyílik a gyönyörű testén és ő ismét az ajkaim után kap, kiéhezve a csókomra. Én pedig nem is tagadom meg tőle, szenvedélyesen visszonzom azt és mikor a vállamba kapaszkodik, ismét olyan hullámban önt el a vágy, hogy egy percig azt hiszem, képtelen leszek végigjátszani ezt az előjátékot! Végül azonban sikerül türtőztetnem magam, fél karommal magamhoz szorítva a testét, a másik kezemmel pedig egyik idomával kacérkodva. A heves csókot finoman megszakítom, hogy most én faljam fel őt az ajkaimmal, csak éppen kissé lejjebb. Abigail pedig a nevemet zihálja a kanapét és a hajamat markolászva, olyan táncot járva a csípőjével, akár egy istennő. Egészen felkorbácsol! Még is, úgy sejtem, túl intenzív kényeztetés ez neki így, elsőre, szóval, ismét felfelé kúszok az ívbe feszülő alakján, ami így macskásan simul hozzám. Ismét megcsókolom, ami lehet, hogy zavarba hozza azok után, amit az imént leműveltem vele. A másik percben pedig már fel is pattanok a kanapéról, hogy úgy kapjam a karjaimba, akár vőlegény a menyasszonyt és be is viszem a hálóba. Erősen tartom, nem kell félnie. Mikor pedig az ágyhoz érünk, óvatosan leteszem őt, ügyelve, hogy ne húzzam meg azt a csodálatos, igen csak hosszú hajkoronáját. Ha a legutóbbi csók nem pirongatta volna meg, akkor lehet, hogy az meg fogja, hogy nemes egyszerűséggel megszabadulok az immáron igen csak szorító alsómtól. Nem hezitálok, mellé telepszem az ágyon és ha nem ódzkodik, hosszú csókkal kényeztetem, miközben hosszú, hegedű-művész ujjaim a húrok helyett a pőre testén táncolnak végig, hogy aztán a combjai között eltűnjenek, egy kevésbé intenzív, de éppen olyan kellemes kényeztetést nyújtva, mint korábban a szám és a nyelvem. És ki tudja, talán neki is kedve támad felfedezni az én kitetovált testemet.




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





II. A koncert ~ Abi & Alex Empty
TémanyitásTárgy: Re: II. A koncert ~ Abi & Alex   II. A koncert ~ Abi & Alex Empty

Vissza az elejére Go down
 
II. A koncert ~ Abi & Alex
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Itt a tesó, hol a tesó ✵ Trix & Alex

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Világok harcai :: Föld :: Los Angeles :: Bőregér Pince-
Ugrás: