A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Andrew Blackwood
2024-05-16, 23:18
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Top posting users this month
Andrew Blackwood
Vincent Scrooge Vote_lcapVincent Scrooge Voting_barVincent Scrooge Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vincent Scrooge

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Vincent Scrooge Empty
TémanyitásTárgy: Vincent Scrooge   Vincent Scrooge Empty2021-12-12, 19:22

Vincent Scrooge








Név:
Főnök
Kor:
40-50 között
Látszólagos kor:
40-50 között
Faj:
Ember
Rang:
Mágus (?)
Play by:
Benedict Cumberbatch (?)
Foglalkozás:
L.A. polgármester jelöltje / könyvkiadó tulajdonos
Szárnyszín:
Csak az kéne
Állapot:
Szabad

Mesélj rólam

Annyira szépen elterveztem mindent. Ide Los Angelesbe is úgy jöttem már, hogy megvan az állásom, a házam, semmit nem bíztam a véletlenre. Hibátlan önéletrajzot rittyentettem neked, és csak a kíváncsiság miatt hívtál be, tudni akartad, vajon melyik pontba törik bele a bicskám. Meglepődtél, hogy az összes keresztkérdésedre tudtam a megfelelő választ, és igazából ez is szúrt szemet.
Híred van, rettegnek tőled, pletykálnak rólad sokmindent, s nem is biztos, hogy mind alaptalan, hisz neked már a sokadik titkárnődet érte utol a vég. Csiripelik a madarak, hogy pont azért, mert rájöttek, több rejlik a könyvkiadó zugaiban a felszínnél. Ahhoz kétség sem fér, hogy eszed az sok van, és könnyűszerrel rántod le a leplet az emberkről, nem csodálom, szemed, mint valami hazugságvizsgáló. Sokszor éreztem, mikor rám néztél, hogy belém látsz, mégse rettentem meg.
Tudod, hogy hazudok, tudod, hogy nem Fortuna kegyeiből kerültem pont az utadba, épp csak a szándékkal nem vagy tisztában. Viszont szeretsz játszani, ahogy én is.
Pedig a képlet egyszerű, megözvegyültél, minek nyoma, nem látszik rajtad. Ha gyászolsz is, mélyen magadban. Lehet éreztél valamit a feleséged iránt, lehet csak ő is egy bábu volt a tábládon, mindenesetre, az meg sem fordul a fejedben, hogy valaki pont be akarna környékezni. Hisz rettegnek tőled, a viselkedésed, és a téged körül ölelő pletykák miatt.

Ki várja

Én biztos, meg szerintem az oldalnak is jót tennél
Hell gate
Vissza az elejére Go down
 
Vincent Scrooge
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vincent Scrooge

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Karakterek Birodalma :: Karakteralkotói műhely :: Elveszett bárányok :: Elkelt keresettek-
Ugrás: