A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Andrew Blackwood
2024-05-16, 23:18
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Top posting users this month
Andrew Blackwood
Egy rég látott testvér Vote_lcapEgy rég látott testvér Voting_barEgy rég látott testvér Vote_rcap 
Ki van itt?
Összesen 0 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Egy rég látott testvér

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Egy rég látott testvér Empty
TémanyitásTárgy: Egy rég látott testvér   Egy rég látott testvér Empty2020-09-17, 15:36

Martin ___








Név:
Martin
Kor:
28-29
Látszólagos kor:
28-29
Faj:
Ember? Vagy félvér
Rang:
rangja
Play by:
Amit akarsz
Foglalkozás:
A megalkotóra bízva
Szárnyszín:
?
Állapot:
Szabad

Mesélj rólam

Te vagy az egyike annak a kevés embernek, aki tudja, min mentem keresztül gyerekként. Hisz te is ugynazokat élted át. Igaz, még csak három éves voltál, mikor az az egész Waco-i ostrom történt, így benned sokkal kevesebb kárt okozott. Talán már nem is emlékszel mindarra, ami velünk történt akoriban. Talán már úy éled az életed, mintha azok soha meg se történtek volna.
Három éves voltál, mikor te is elkerültél a gyermekotthonba, miután az ostromban számos testvérünk, és rokonunk, a szüleink is életüket vesztették. Téged is örökbe fogadtak, és te is messze elkerültél Texastól. Eleinte azonban még tartottuk a kapcsoltot, hisz kihiztiztem  nevelőszüleinknél, hogy láthassalak, legalább téged. Ahogy teltek az évek azonban úgy távolodtunk el egymástól. És most már lassan több mint tíz éve, hogy semmit nem hallottam felőled. Szitne már el is felejtettem, hogy egykor volt egy féltestvérem, akit annyira szerettem. És ekkor jelentél meg te ismét. Azt nem udom, hogy találtad meg a lakásom, honnan tudtad, hol lakom, de már elég későre járt, mikor megjelentél az ajtóm előtt, és kérted, had aludj itt, legalább egy pár napja. Nem is mondtál azóta többet és é nem is kérdeztem semmit. De tudom, hogy valamit titkolsz, csupán csak még nincs elég bátorságod ahhoz, hogy megnyílj nekem, és a segítségem kérd, ahogy gyerekkorunkban is tetted.
Pedig tudod, hogy nekem bármit elmondhatsz, ugye?

//Röviden ennyi lenne. Hogy mi az, ami miatt ismét felbukkantál az életemben, az teljesena megalkotóra van bízva. Az előtörténetemben a családi háttérről lehet még plusz dolgokat olvasni, a lényeg, hogy csupán csak féltestvérek vagyunk apánk részéről. így pedig az avialanyt sem szabnám meg, olyat választasz, akit csk szeretnél. A névhez sem ragaszkodom, csupán csak ezzel a névvel említettem meg az ET-ben, de simán elképzelhető hogy megváltoztatta a nevét. Csak annyi, hogy várnám, mert igen fontos személy lenne Vivian számára *-*

Ki várja

Egyelőre csak én, de aztán ki tudja :3
Hell gate
Vissza az elejére Go down
 
Egy rég látott testvér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Karakterek Birodalma :: Karakteralkotói műhely :: Elveszett bárányok :: Elkelt keresettek-
Ugrás: