A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Andrew Blackwood
2024-05-16, 23:18
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Top posting users this month
Andrew Blackwood
Elveszett bárányka Vote_lcapElveszett bárányka Voting_barElveszett bárányka Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Elveszett bárányka

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Elveszett bárányka Empty
TémanyitásTárgy: Elveszett bárányka   Elveszett bárányka Empty2020-09-13, 21:03

Csodás Neved








Név:
Törpi
Kor:
5-10
Látszólagos kor:
5-10
Faj:
Ember?
Rang:
?
Play by:
akit akarsz
Foglalkozás:
gyereknek lenni
Szárnyszín:
Csak angyaloknak
Állapot:
Szabad

Mesélj rólam

Te is csak egy vagy a sok gyerek közül, akit az utamba sodort az élet a munkám során. Gyermekpszichiáterként sok hozzád hasonlóval találkoztam, akit a szülei, egyéb rokonai, vagy épp teljesen ismeretlenek bántalmaztak, rosszul neveltek. Amikor először elhozott hozzám az egyik gyermekvédelmis dolgozó, én magam sem gondoltam volna, hogy ennyire megkedvellek. Sokkal nehezebb eset voltál, és még mindig az vagy, mint a többi gyerek, akikkel eddig dolgom volt. Még most is, hónapok elteltével sem vagyok benne biztos, hogy sikerült elnyernem a bizalmad, hisz nem sokat beszélsz. De egyszer csak megtörik majd a jég, nemde?
És hogy miért kerültél hozzám? A saját szemeddel kellett végignézned, ahogy az apád, akit addig oly' nagyon imádtál, a saját kezével vet véget édesanyád életének. És ha a szemfüles szomszéd nem lett volna elég gyors, nagy valószínűséggel te is az édesanyád sorsára jutottál volna akkor fordultál teljesen magadba, és emeltél akkora falat magad köré, amit még mindig nem sikerült ledöntenem.
De elhatároztam, hogy bármennyire is nehéz lesz, nem adom fel. Az elmúlt hónapok alatt persze néha megmutattad, hogy milyen is voltál régen, de végül mindig visszabújtál a kis csigaházadba. Ez viszont épp elég volt ahhoz, hogy túlságosan is megkedveljelek, és elhatározzam, hogy nem hagylak, hogy elvessz az állami rendszer rémes bugyraiban, és magamhoz veszlek. A kérdés már csak az, hogy te elfogadsz-e nevelőanyádnak?

//Röviden és tömören ennyi, a korát szigorúan nem szabom megy, a lényeg hogy még tinikor előtt álljon.  Az ET-ben lányként említettelek, de lehetsz akár fiú akár lány, nekem mindegy, mindenhogy szeretni foglak *-* a lényeg hogy gyere hamar és ne tűnj el *-* én nagyon várlak :3

Ki várja

Csak én, de nagyon :3
Hell gate
Vissza az elejére Go down
 
Elveszett bárányka
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Karakterek Birodalma :: Karakteralkotói műhely :: Elveszett bárányok :: Elkelt keresettek-
Ugrás: