A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kayla & Tom - Oldozz fel Atyám.....

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Kayla & Tom - Oldozz fel Atyám..... Empty
TémanyitásTárgy: Kayla & Tom - Oldozz fel Atyám.....   Kayla & Tom - Oldozz fel Atyám..... Empty2019-06-04, 15:14



Tom & Kayla©
You love me for everything
you hate me for
Imádom LA-t.  Noha nemrég tettem be a lábam a város kapuján, úgy érzem, hazajöttem. Életem során sok mindent kipróbáltam már, kezdve a csendes kis városi élettől, egészen egy drog tanyáig jutva, mégsem volt elég. Nekem soha semmi nem elég.
Megkondulnak a harangok, nekem meg egy semmi jót nem sejtető mosoly kúszik az arcomra, hisz.... rég gyóntam már, Isten házába pedig bárki betérhet, nem? Elindulok hát, napszemüvegem fél arcom eltakarja, és modelleket megszégyenítva tipegek. A nap sugarai mellett, az engem vizslató tekintetekben is fürdök, és nagyon élvezem.
Mindig is ilyen voltam. Kirívó személyiség, aki először a mennybe repít, hogy aztán szinte azonnal a pokolba taszítson, és ott is hagyjon. Sose fogom megérteni a hozzám hasonlókat. Ők arra gondolnak, nem tartoznak sehová, ezzel mérgezik magukat, míg én úgy látom, minden ajtó nyitva van előttem, és élvezem azt az életet, amit kaptam. Talán ez olyan nehéz másoknak. Elfogadni, hogy nem kereshetnek bűn bakot, nem foghatják senkire, nem hibáztathatnak senkit, ha rosszat tesznek. Nem mondhatják, hogy megszállta őket az ördög, hisz az végig ott volt velük. Nem tehetik meg, hogy csak besétálnak Isten házába feloldozásért... vagyis, megtehetik, én is megteszem, de tudom feleslegesen, mert nekem jár a feloldozás, hisz egy eredendően romlott kapcsolat gyümölcse vagyok. Egy olyan szexből származom, aminek sose szabadott volna megtörténnie, és hiába rejteném el a jeleket, nem lehet, a kettőség, a bennem lévő jó és rossz körülleng.
Sokan vannak, így kicsit megtornásztatva Isten adta tehetségem, gyorsan ki is ürítem a templomot. S mikor az atya kilép a tizenkét kölyökkel mögötte, szembesülhet azzal, hogy a padban csak én ülök. Azzal a bájos mosollyal, meg a napszemüveggel az arcomon, ami nem engedi megmutatni neki, szemem villanását.  

Music
Vissza az elejére Go down
Tom Serafin


Tom Serafin

Hozzászólások száma :
30
Becenév :
Padre, Atya, Angel
Join date :
2018. Oct. 10.
Foglalkozás :
Pap

Kayla & Tom - Oldozz fel Atyám..... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kayla & Tom - Oldozz fel Atyám.....   Kayla & Tom - Oldozz fel Atyám..... Empty2019-06-05, 00:09

Kayla & Tom@
“Oh Lord won't you tell me
Am I the righteous or the damned?”






Péntek van, a bűnbánat és böjt napja, szóval ma is gyóntatok. Megszabadítom az emberek lelkét a terheiktől, az Istentől rám ruházott hatalomnál fogva. Nem egy kollégám rühelli ezt a papi szolgálatot, de én úgy fogom fel, hogy ezzel is segítek az emberek terheit cipelni és szolgálom az Urat. Főleg, hogy sokan inkább lelki vezetésért jönnek, ami különös szívügyem. Így hát, legyűrve az esetleges fáradságot, kilépek a sekrestyéből, hogy felmérjem a terepet. Mikor a gyerekekkel bementem, szép számmal akadtak feloldozásukat váró hívek. Most azonban...szinte egy lélek sincs a padokban. Csupán egy fiatal lány. Meglepettségem talán ki is ül az arcomra, ahogy a vidám gyerekek elszaladnak mellettem. Intek nekik, a közeli általános iskolából jöttek, pár szót fűzök is némelyikhez. Az egyik lurkó még vissza szalad, hogy szorosan átölelje a derekam, mire én megkócolom a gyerkőc haját. Csicsergő-lelkendező hangjuk betölti a templomot, amíg ki nem sétálnak az ajtón. Immáron magam maradtam, kettesben a napszemüveges nővel. Rá emelem a tekintetem, fekete inget viselek kolláréval, a balomban pedig ott lóg a papi stóla, amit a gyóntatás  ideje alatt szoktam a nyakamba tenni. Mosollyal az arcomon indulok meg a felé a bizonyos pad felé.
- Úgy érzem, most a társaságomra lenne szükséged. Mond csak, miben segíthetek?
Kérdezem a szivárvány hajú, felettébb különös hölgyeményt, mert ösztöneim azt súgják, nem véletlenül ücsörög itt. Erről mosolya is árulkodik, na meg a tekintete, amit bár a sötét lencse eltakar, még is éreztem magamon, szinte perzselt.

Vissza az elejére Go down
 
Kayla & Tom - Oldozz fel Atyám.....
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kayla Matthews

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Világok harcai :: Föld :: Los Angeles :: Szent Mihály Plébánia-
Ugrás: