A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lyra Redenfield

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Lyra Redenfield Empty
TémanyitásTárgy: Lyra Redenfield   Lyra Redenfield Empty2021-12-12, 15:45

Lyra Redenfield







Név:
becenév
Kor:
32
Látszólagos kor:
32
Faj:
Ember
Rang:
Boszorkány
Play by:
Shay Mitchell
Foglalkozás:
titkárnő
Szárnyszín:
-


"Idézet"
Kinézet

Kreol bőr, hosszú, hátközépig érő haj, mellé olyan alak, amiért sokan tömérdek kés alá fekszenek. Az Isten jól bánt vele, már ami az adottságait illeti. Akarva akaratlanul megakad rajta az ember tekintete, hiába színes város Los Angeles. Ízig vérig nő. Barátnői heccelik azzal, magassarkúban született, hisz el se tudná képzelni magát, centis sarkok nélkül. Ruhatára folyton frissül, imád vásárolni. Képes fél napokat eltölteni szépségszalonokban, holott tökéletességét valami másnak köszönheti.
Mégis ha sokáig időz valaki a tekintetében, lát ott valamit, ami azt sugalhatja, valami nem stimmel ezzel a képpel.  
Jellem

Törtető, kapzsi, manipulatív, kegyetlen. Csak pár jelző, amit nyugodt szívvel rá lehetne aggatni annak, aki átlát a porcelán maszkon, amit visel.
Jelleme mindig fáltozik, attól függően kit talál meg célpontnak. Jó megfigyelő és stratéga. Vagyonát annak köszönheti, hogy gazda férfiakat csábít el, és bolondít addig, míg el nem jegyzik, és annyi pénzt, értéket szed el tőlük, amennyit csak tud, így hát... bérelt helye van a pokolban. Volt ő már naiv, ártatlan teremtés is, aki csak őzike szemeivel pislog a világra, míg máskor a nő, akiért úgy kell küzdeni, majd belehal az ember. Mindig győzött. Mindig megszerzett mindent, soha nem láttak át rajta.
Vetélytársaival ellentétben, neki van a tarsolyában valami, ami miatt megingathatatlan. Filippin törzsből származik, viszont nagyon ért a sötét mágiához, és nem is fél ahhoz folyamodni, ha úgy kívánja a helyzet.
Képesség

Fekete mágus lévén, kiválóan ért a bájitalokhoz, elátkozott tárgyak készítéséhez, vagy ahhoz, hogy mérgezzen valakit szép lassan, úgy hogy annak nyoma se maradjon.
Emellett külseét is annak segítségével tartja meg olyannak, amilyen. Nem esik kétségbe a véráldozattól sem.
Hallgasd a történetem

- Nem lehet… a feleséged – az ártatlan, el-el akadó hang, és ahogy távolabb reppenek tőle. Zavartan szegem le a fejem, mintha elöntene a szégyen, holott valójában…. förtelmesen unom. Mindegyiknek ez kell. A nő, aki meg is halna érte, aki látja azt, amit senki más, aki úgy ér hozzá, ahogy soha senki, és szavak nélkül is tudja, mit kell tenni.
Tanulható, én vagyok erre az élő tanú. Tizenhét évesen kezdtem, és azóta annyi személyiségem volt már, hogy csoda, nem őrültem bele, de a gazdagságnak ára van. Én pedig megmondtam, nem fogom csóróként, napról napra tengődve leélni az életem. Ki is tagadtak hamar a kis közösségből, amiben éltem, mikor megmutattam a fogam fehérjét. Rossz csillagzat alatt születtem, a covenünk papnője már akkor megmondta, velem sok gond lesz, az én utamat mocsok és sár fedi, azok a féleszűek meg vakon hittek neki.
- Tudom, a hited…. Elválok – mennyire egyszerű ez… annyira magamba bolondítani, hogy rászánja magát, hogy meghozza ezt a lépést. Pedig a felesége a mindene. Hányszor kelt fel mellőlem bűntudattól ázva, és mégis… nem képes dacolni az ösztöneivel, mert az összes ilyen. Nem is látom őket többnek egy vaskos bankszámlánál, amit jól megfejve úgy illanhatok tova, mintha nem is léteztem volna. Itt Franciaországban sincs ez másképp. A csókomat, mint valami jutalomfalat, úgy adom neki, díjazva, hogy pontosan úgy tesz, ahogy én azt szeretném… és viszonozza, már-már könyörög érte, mintha az élete múlna rajta, és menne tovább… viszont kuncogva tolom el, bocsánatkérőn pillantva rá.

Kilépve a frissítő zuhany alól, jól megnézem magam a tükörben. A fejem oldalra döntve, járatom végig a tekintetem a testemen, ami… hibátlan. Természetellenesen az, hisz nem egy praktika ára ez, ami olykor áldozatot követel, mint például az alagsorban lévő kislány… testét. Fiatalon, frissen tartani magát egy nőnek mágia nélkül talán még nehezebb. Így se könnyű, minden egyes holttesttel, amit elégetik, szinte érzem, hogy megmaradt emberségem egy része is odavész, mégse tudok megálljt parancsolni, mégse tudom azt mondani, elég ennyi és ne tovább, mert sose elég.
És eltűnök megint, nem hagyva magam után mást, csak port és hamut. Ahogy mindig. Magányos élet ez. Mindig magányos vagyok, de aki azt mondja, a pénz nem boldogít, még sosem ejtett könnyeket egy Bentleyben.

Hell gate
Vissza az elejére Go down
Lucifer Morningstar

Admin
Lucifer Morningstar

Hozzászólások száma :
253
Becenév :
Lucifer, Lu, Luci
Join date :
2018. Aug. 14.
Tartózkodási hely :
Lux
Foglalkozás :
Bártulajdonos, civil tanácsadó a rendőrségnél

Lyra Redenfield Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lyra Redenfield   Lyra Redenfield Empty2021-12-12, 16:20



Elfogadva!


Hell-Oh, Szépségem! Satan
Már hiányzott az oldalról egy ilyen ízig-vérig sötét szívű boszorka, mint te magad! A beceneved és az idézet ugyan hiányzik, szívesen láttam volna őket, de egye fene! Az pedig, hogy hason csúszol majd a Pokolba, csak természetes... de addig is, érezd jól magad az oldalunkon! Ha pedig rá unsz Párizsra, gyere az Angyalok Városába:tökéletesen mutatnál nálam,a  LUX-ban, egy party közepén! Hozd a barátaidat is! Won't tell De előtte ne felejts foglalózni! Swag
Vissza az elejére Go down
 
Lyra Redenfield
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» First day with my Boss - Lyra & Vincent

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Kopár Vidék :: Döglött akták-
Ugrás: