A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Axton Darwin

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Axton Darwin Empty
TémanyitásTárgy: Axton Darwin   Axton Darwin Empty2021-11-30, 00:54

Axton Darwin







Név:
Eszedbe se jusson!
Kor:
40
Látszólagos kor:
30
Faj:
Celestim
Rang:
Szárnysegéd
Play by:
Mr. Dominic Cooper
Foglalkozás:
Csatlós
Szárnyszín:
Szurokfekete


"The past is like a broken mirror."
Kinézet

Sötét hajfürtök, sötét íriszek, sötét ruhák... minden sötét, akárcsak a lelkem. Oh, hupsz, az nincs.. na sebaj!
Sötétbarna hajkorona, mogyoróbarna szemszín, fekete ruhadarabok, világos bőrszín és némi káros szenvedély, amely odáig vezet, ami én vagyok.
Nyugi, mert hamar felismerhetsz; a töménytelen whisky-ről, a temérdek cigarettáról és azokról a nőkről, akik épp' ott sétálnak melletted. Ugye milyen jól néznek ki?!
Jellem

Szerény véleményem alapján a kegyetlenség összes szinonimája idesorolható, ugyanis sokkal inkább jellemez a sötétebbik felem, mintsem a glóriás verzió.
Képesség

Celestim létemből kifolyólag minden említésre méltó, ami a fajhoz tartozik. Ugye nem gondoltad azt, miként majd felsorolom?
Hallgasd a történetem

A lánc csörgése töri meg a síri csendet. Finoman mozdul, alig érzékelhetően, ám mégis elárulja őt e zörej. Nehezen emeli meg szemhéjait, s aztán zavartan fürkészi az elé táruló közeget. Bíborvörös vér folyik végig arcán, mely végül a feledésbe hullik. Enyhe pánik, felőrlő gyötrelem, halk nyöszörgés, erős rángatás, de a kis kelepcéje nem engedi... egyszerűen nem engedheti. Kósza riadalmát hamar felváltja a valódi rémület; a tekintete legalábbis erről tanúskodik. Kapkodja a levegőt, miközben megemelkedik a pulzusa. Rettegés, borzalom, félelem.. A szinonima összes kis jelzője az arcán virít, amint sötétbarna tekintetem keresztezi az övét. S míg benne megannyi érzelem zajlik, addig az üresség az egyetlen, ami rólam leolvashatóvá válik. Közelebb húzom hozzá a fából készült széket, így foglalva pontosan helyet előtte. Tőlünk nem messze egy asztal hever, megannyi kínzó eszközzel, de én.. én nem tudok egyet sem megérinteni. Pedig... igen, jól sejted, hogy meg kellene tennem; az apám drága felsőbb utasítására. Még most is rémlik, miként taglalja szóról szóra a lépéseket, mintsem egyféle rendeletet. Szerezd meg, iktasd ki, tüntesd el... Reszketés. Szinte teljes lényemmel remegek, ahogy harcot vívnak ők legbelül; a fény és a sötétség..
- N.. Nee... Neem kell eezt ten... tenned. - Suttogja akadozva, megtört hangszín kíséretébe zárva. Hatni próbál rám -, vagyis hathatna, ha egyáltalán lenne lelkem, vagy, ha fikarcnyit is érdekelne ő. De mégis mit tud felmutatni az élete mellett érvelve? Semmit, nem igaz? Semmit! Csupán egy újabb ember, aki apám játékszereként tetszeleghet. Információt ad át, ezzel ásva meg a saját sírját. Habár... miért csinálom ezt? Miért kínzom? Miért követem a saját teremtőm minden szavát, mintsem valami pincsi kutya? - Kérlek... - Egy újabb szó, erőtlenül, hanyatlásba döntve. Miből gondolja azt, miszerint célt érhet a piti kis könyörgésével? Rám van netán írva, hogy szeretetszolgálat? Ennyire barátságos az ábrázatom? Vagy... ennyire elvetemülten idióta, miként.. Egyetlen eszközt sem tudok megfogni, hisz' nem visz rá a kényszer. Ott van a temérdek kés, penge, pisztoly... Egyik élesebb, mint a másik, hatásosabb, mint az előtte lévő.. De nem. Egyszerűen... nem! Miért öljem meg? Miért legyek ismételten egy gonosz alak, aki kiontja más... - Elmondom.. - Nyel egy nagyobbat. - Ígérem, elárulom, csak... csak ne ölj meg! Családom van. Feleségem. Gyermekeim. - Könnycseppek jelenek meg az íriszeiben, az arcán, a porban. - Rég nem foglalkozom már a mágia kutatásával. - Mélyen szívja be a dohos levegőt, így szennyezve a tüdejét. - Viszont van egy könyv.. - Nyögi alig hallhatóan, fájdalommal vegyítve.
Szótlanul figyelem a vonásait, azokat az apró rezzenéseket, amik miatt embernek nevezhető egyed. Érzelmeket mutat, átéli őket, s én... irigyelném ezért, ha tudnám, viszont legmélyen egy tátongó űr fogad; a végtelen üresség, 'melyben két egymásnak ellentmondó entitás küzd. Az egyik mindent elemésztő; maga a feketeség szimbolikus megtestesítője, avagy említhetném úgy is, miszerint ő a Sötétség. Aztán ott a másik, ami a vakító fehérséget taglalja; ez a megtestesült jóra való törekvés.. a Világosság önmaga. S hogy mit is keres bennem kétféle ellentét? A válasz magában a szülőkben keresendő; anyám angyal volt, apám meg démon, így létrejött a félvér, azaz én. Mondanom se kell, miszerint a vívódás örök jellegű, de hát az élet ugyebár bonyolultan szép. E kaotikus mozzanat pedig pusztán egy gyengébb pillanat, amelyet meg se engedhetnék magamnak. S mégis, lám, tessék... az angyali vérvonal, amiről fogalmam sincs, ám mégis gátat szab nekem; megakadályozva a tervemet. Az anyámat sohasem ismerhettem meg, apámmal ellentétben, aki az életét vette a nőnek, miután megszült engem. Kiskoromtól fogva a démoni fater nevelt, nem tagadva a szörnyűségét, sőt néha úgy tűnt, mintha kérkedne vele. Ám, a fény mégis bennem élt, s mint olyan az első hibámat is ez okozta. Tíz évvel a születésem után újabb angyalt kaparintott meg, s én végig hűen ragaszkodtam az elvéhez, míg az a nő... az az ártatlan lény; beszélni nem kezdett. Valami addig számomra teljesen ismeretlen ténnyel szembesültem; a jó oldalammal.. az angyali mivolttal. Innentől kezdve kihágások ezrei következtek, de ne ugorjunk ennyire előre. Tehát volt egy nő, aki terhes lett egy gyermekkel, aki ugyanolyan kegyetlen sorsra jutott volna, mint én, s aki nem érdemelte azt, mint ÉN. Senki sem érdemli meg azt a kegyetlenséget, amit velem művelt az az átkozott démon; a világ legrosszabb apja. Viszont... hagyjuk a személyes kis sérelmeimet. Tehát nem ítéltem a féltestvéremet ugyanezen keserű jövőre, így elengedtem a glóriát viselő egyént, s mindent bevallottam annak, aki ezt követően a rémálmaim megtestesítőjévé vált. Kínzások, fájdalmak, égések.. S mostanra már nem is élhetne bennem a fény!
- Egy könyv, ami... - Folytatja a gondolatmenetét, ekként zökkentve vissza engem a realitás talajára. Felállok a székről, a falhoz vágva a törékeny fát, nagyon közel kerülve az áldozathoz. Megragadom a férfi rövidre nyírt haját, és úgy markolok bele, mintha a létezésem szikrája múlna rajta. Érzem a reszketését, látom a szenvedését, hallom a jajveszékelését... Megőrjít!
Elengedve őt az asztalhoz lépek, ujjaimmal a lapot simítva, míg fel nem emelek egy éles tőrt. A penge megcsillan a napfény nyomán, őrült üvöltést váltva ki a férfiből, s még hozzá se értem. Megrázom a fejemet, erősen ellenállva az angyali késztetésnek, miként hátráljak. Azonban egyszer csak megfordulok, hátat mutatva a kínzott félnek. Nem ölhetem meg, nem adhatom át apámnak az információt, nem lehet az övé egy újabb győzelem... Lépéseket teszek előre, távolodva az embertől, míg...
- Axton, szedd már össze magad! - A sötét hajfürtökbe túrok, leguggolva, mintsem, akinek elment a józan esze, aztán a következő pillanatban... - Elég legyen ebből! - Üvöltve állok fel. - Elfelejtem azt, hogy ki vagyok... elfelejtem igazából ki is vagyok.. - Sietve indulok meg visszafelé; a tőrrel kezemben. S íme itt a végzet valódi megtestesülése..
Hell gate
Vissza az elejére Go down
Aaron J. Thompson


Aaron J. Thompson

Hozzászólások száma :
100
Becenév :
Lehet választani.
Join date :
2019. Apr. 03.
Kor :
35
Tartózkodási hely :
Los Angeles
Foglalkozás :
Programozó

Axton Darwin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Axton Darwin   Axton Darwin Empty2021-11-30, 16:25



Elfogadva!


Isten hozott, bátyus!  Cheers
Hát, mit is mondhatnék... Fogalmam sincs, fogok-e neked örülni. A gonosz kis hang, mely a tudatom hátsó szegletéből szokott beledumálni a dolgomba, és olykor ijesztő méreteket ölt, na, ő kétségtelenül örül neked. Már most érzi, hogy személyedben végre olyanra találhat, akivel egy nótát fújhat... és aki segíthet neki, elnyomni bennem a jót. Ezzel szemben viszont, az uralkodó énem viszolyogva gondol mindarra, amire te és a sötét oldalam képesek lehetnétek együtt... Habár, ugyan ez az énem kicsit titkon vágyik is megnézni, vajon ő is találna-e tebenned valami kis fényfélét, amihez kötődhet... mégis csak egy vérből vagyunk... Apánkban már csalódtam, anyámban még csalódni sem volt lehetőségem, de te és én talán jobban hasonlítunk, mint én és ők... hiszen mindketten jól ismerjük, milyen, mikor két teljesen különböző hang szól a fejünkben, és két teljesen különböző életre csábítanak minket... Ha valaki megértheti a bennem dúló vihart, a harcot, melyet nap nap után vívok magammal... az te vagy, a testvérem. És talán te is találhatsz bennem valamit, aminek eddig a híján voltál életedben... Az öcsédet. Te sem vagy maga a Sötétség, és én sem vagyok maga a Fény... de talán találkozhatunk félúton.

A lapod nagyszerűen sikerült! Úgy vélem, tökéletesen elkaptad a fonalat! Egyszerre volt borzongató, és izgalmas az írásod. Abszolút sikerült megragadnod, és meg is tartanod az ember figyelmét végig. Izgatottan várom, milyen lesz a közös játék, s mi sül majd ki belőle, ha összeeresztjük a testvéreket!
Nincs is más dolgod, kérlek ejtsd meg a foglalásokat, és már veheted is birtokba a játékteret! Az első italt én fizetem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
Axton Darwin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Play Dirty ~⛤~ Astra & Axton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Kopár Vidék :: Döglött akták-
Ugrás: