A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Once upon a time

Go down 
SzerzőÜzenet
Abigail Stalevey


Abigail Stalevey

Hozzászólások száma :
20
Join date :
2021. Apr. 30.
Tartózkodási hely :
LA
Foglalkozás :
egyetemista

Once upon a time Empty
TémanyitásTárgy: Once upon a time   Once upon a time Empty2021-07-06, 21:10




Abigail & Axcyliuxtis

Az élet egy utazás. Rajtunk múlik, hogy miképp haladunk: csak áramlunk az árral, vagy követjük saját álmainkat.

Semmi új a nap alatt. Miután két órán keresztül vártuk a kikötőben, hogy Ian észre vegye Maddiet - persze sikertelenül -, átvonolunk a plázába olyasmit enni, aminek irtó rossz íze van, és még csak nem is laktat. Nem tudom, miért erőszakoskodik annyira, miért erőlteti, hogy legyenek barátaim, egyszerűen én ezt nem akarom, minden látszat ellenére, én nem érzem jól magam velük. Főleg így, hogy érzem, ezen a helyen se csak mi, izé ők emberek vannak.
- De most komolyan Abi, melyik diétát használod? - felsóhajtok, s csak kis részben azért, mert már ezerszer elmagyaráztam, nem diétázok, egyszerűen csak ilyen vagyok. Jobban feszélyez, hogy érzem a belőle áradó irigységet, meg feltékenységet. És én ezt annyira feleslegesnek tartom.
- Ne, inkább azt mondd meg, melyik butikban vásárolsz - vállat vonok, hisz arra se tudok érdemi választ adni. Nem a bolt nevét szoktam nézni, megtetszik egy ruha, bemegyek és megveszem. Tudom, náluk nem ez az eljárás, de nem szeretem túlspilázni a dolgokat.
- Csinálj egy képet - nagyon elgondolkodhattam, hisz hirtelen kerül a kezembe a telefon, és áll Cherry a gyönyörű autó mellé, hatalmad vigyorral. Lövöm a képeket, de a szemeim összeszűkülnek, hisz érzek olyasmit, amit akkor szoktam, mikor természetfelettivel sodor össze engem a sors, és ez számomra inkább bajlós érzés.
- Lehetne hogy rólam is? - teszem fel a kérdést félszegen, nem kis ujjongást, lelkesedést csalva ki ezzel a lányokból, hisz első alkalom, hogy fejet hajtok, és követem a trendet. Persze a kíváncsiság az oka, közelebb kell férkőznöm hozzá.
Odatipegek, megérintem, és mint modell, úgy pózolok, miközben ujjaimmal a folyamatosan a választ keresem a fel nem tett kérdésre.
- Üllj be. Ugye lehet? - Maddie ötlete kivételesen tetszik, ahogy az is, most sincs szüksége különleges képességre, pusztán a pilláival megbabonázza annyira a biztonsági őrt, hogy ő is fejet hajtson, és nyissa is nekem az ajtót.
- Nyugodjon meg, nem tudok vezetni - biztosítom azért, hogy nem szándékozom elkötni a gyönyörű autót.
Beülve megtapasztalom, mennyire kényelmes, de az érzés jobban átjár, mint eddig, így érzem, hogy szaporábban veszem a levegőt.
- Mi vagy te? - csak suttogni vagyok képes.




ÍGÉREM, LESZ EZ MÉG JOBB IS  Szeret


Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Once upon a time Empty
TémanyitásTárgy: Re: Once upon a time   Once upon a time Empty2021-07-07, 17:05

El se tudom mondani, hogy mennyire kellemes nyaram volt. Először is kezdhetjük azzal az előnyös szituációval, hogy sikerült meglógni a Pokolból. Másodszor a halandók azzal a szó fordulattal éltek, hogy pokoli meleg van, pedig Angliában általában nem szokott pokoli meleg lenni, egyszerű az időjárása. Legalábbis én úgy látom, hogy amikor köd van, akkor nem esik, amikor meg esik, nincs köd. Ennyire egyszerű az egész. Én magam nem hiába voltam azzal a ragadvány névvel illetve, hogy a Szunnyadó, hiszen miután kilógtam a Pokolból, különösebb nehézség nélkül álcáztam magamat Ferrarinak és először hagytam, hogy pár fickó meglovasítson ... vagyis ... tulajdonképpen ők hitték azt, hogy meglovasítanak, hiszen kié is volnék igazából? Az emberek törvényei szerint persze bűnt követnek el, hiszen lopnak. Hát nem frankó? Igazából semmit sem kell tennem, csak szép nyugodtan kivárni, amíg sorozatos bűncselekményekbe fulladnak. Zseni vagyok. Ezt nem értik meg az olyan, nagyszabású, nagy arcú fickók, mint Nergál, meg, hogy is hívják azt a pojácát? Mindegy is! Egy szó mint száz, eluntam magamat. Hiszitek vagy sem, még egy démon is eltudja unni a sorozatos lélek hajkurászást. Egy szó, mint száz végül itt lyukadtam ki, egy pláza kiállító helyén, mint elnyerhető autó. Őszintén sajnálom, aki nem akar megnyerni magának. De térjünk vissza a lényeghez, szóval én éppen lustálkodtam, mert hát mégis mit tehetnék? Dolgozom eleget, higgyétek el, szóval jót tesz a nyaralás.

Szóval ásíthattam is volna a semmittevéstől, amikor felbukkant egy kisebb csoport egyetemista lány. Egyből felpörgött a motor, ha értitek, mert a Pokolban ilyen csemege nem akad, minden kénköves szikladarab alatt. Mondhatni efféle szépség nem terem, oly zord vidéken. Egyből ki is néztek magukhoz, az első már jött is és velem akart pózolni. Mindig is imádtam az egyszerű embereket, nem akarnak sokat, csak jól mutatni, egy olyan pompás verdával mint én. Aztán beütött a bőség zavara, a társa azonnal replikázott, hogy ő is velem szeretne pózolni. Gyertek hölgyek, szedjetek szét, a tiétek vagyok! Kérnem sem kellett s ujjaival végig simított rajtam. Ohh, milyen finom, puha érintése volt! Ha lenne hátam, most biztos bizsergett volna és kellemesen megborzongtam volna.

Kérlelnem sem kell és beül. Ohh, kis madár, ha tudnád, hogy milyen közel kerültél hozzám, na még egy kicsit és elviszlek kocsikázni. Elviszlek egy körre a városban. Várjunk csak!
- Ez most költői kérdés volt vagy tényleg érzed, hogy ... ohh, szóval tudod, hogy egy érző lény vagyok és nem közönséges tárgy?! - oké, oké, ha úgy vesszük saját magam buktattam le. De igazán rég volt, hogy olyas valakivel találkoztam volna, aki érzékeli, hogy nem egyszerű tárgy vagyok.
- Wow, te se lehetsz kedvesem, közönséges halandó. Egy ekkora helyen, ennyi érző lénytől körülvéve, kiszúrni, hogy valami nem stimmel velem! Fogadd elismerésem! Szólíts Axnak vagy Szunnyadónak. Kérdésedre válaszolva, egy igen öreg lélek vagyok, aki a Te világodban, tárgy formájában manifesztálódik. Imádom, amikor a fiatal lelkek, ilyen lelkesedéssel rajonganak körbe. Szóval nem kell félned! Csak imádj, szeress, rajongj irántam, tartsd fenn az ismerőseidnek a látszatot, hogy minden rendben! - közlöm vele telepatikusan, hiszen a suttogásából én arra következtetek, hogy nincs teljesen a helyzet magaslatán azzal kapcsolatban, hogy miképpen kezelje jelenlétem.

Hazudnék, ha azt mondanám hogy nem élvezem ezt a fajta figyelmet, amit most hirtelenjében kapok. S hazudnék, ha nem próbálnám a bűvkörömbe csábítani, hogy rajongjon értem. Elvégre a birtoklási vágy, előbb utóbb mindenkiben felébred. Persze ahhoz továbbra is unott vagyok, hogy mindenféle borzalmakba rángassam szegényt és megkínozzam, hiszen rengeteg lehetőségem van a Pokolban lelkeket gyötörni. Csak figyelemere vágyok és ki is fogom harcolni magamnak, ami jár.
- Tehetek érted valamit?
Vissza az elejére Go down
 
Once upon a time
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Kopár Vidék :: Játékok Temetője-
Ugrás: