A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dr. Linda Martin

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Dr. Linda Martin Empty
TémanyitásTárgy: Dr. Linda Martin   Dr. Linda Martin Empty2021-05-06, 20:05

Dr. Linda Martin







Név:
Doki,Doktor
Kor:
44
Látszólagos kor:
44
Faj:
Ember
Rang:
-
Play by:
Rachel Harris
Foglalkozás:
pszichiáter/terapeuta
Szárnyszín:
-


"A logika annak művészete, hogyan mehetünk magabiztosan rossz irányba."
Kinézet

A telefon pontosan négyet cseng, amikor végül a fogadó fél, vagyis én felveszem, és szinte negédes, már-már éterien édes hangon belebúgok:
- Hello….Honeybell-t hívtad, hallgatom a kívánságaidat.
- Mesélj, hogy nézel ki!
A legtöbben így kezdik, pedig van egy fotó a weboldalon mindegyik lányról a név mellett. Igaz ez még csak köszönőviszonyban sincs azzal, ahogy valójában kinézünk, így aztán én sem azt mondom a hívó félnek, hanem azt amilyennek látni szeretne. Gondolom a verbális megerősítés még nagyobb ingereket vált ki belőlük szexuálisan. Fogalmam sincs, mert nem foglalkoztam eddig szexológiával, ellenben érdekel a téma. Mi az ami az embereket mozgatja olyankor, amikor csupán hang vagy elképzelt vizuális élmények alapján próbálnak meghatározni valakit?
Másnak írom le magam mint amilyen valójában vagyok. Bár az öltözködésem és a külsőm elsősorban közepesen konzervatív, kissé talán sablonosan egyszerű, valójában inkább csak a figyelmet igyekszem bizonyos keretek között tartani. A hajam legtöbbször kontyban viselem. A kiengedett haj sokkal inkább intim és bizalmi kérdés a számomra. Vagy mert egyszerűen jó a kedvem. A szőkeségem természetes adottság, néha bosszantóan előítéletes, de azt hiszem a tudásommal igyekszem ellensúlyozni.
- Fekete, hátközépig érő göndör haj.
A vonal túloldalán reszkető sóhaj. Ó ha tudnád, hogy szálegyenes és szőke.
- Macskás zöld szemek.
Újabb reszkető sóhaj. Nem tudom, hogy a macskás jelző, vagy a zöld szín hatott nála ilyen erővel, de ha most kérdezgetném valószínű nem értené. Mondjuk ez legalább majdnem stimmel, a színt leszámítva, az ugyanis inkább szürke.
- Magas és vékony vagyok, szexi.
Orbitális hazugság megint, bár ez is olyan hatást vált ki belőle, mintha a következő másodpercben képes lenne rám törni az ajtót és személyesen meggyőződni róla. Inkább töltött galamb vagyok és alacsony. Okom nincs panaszra, sosem voltam kishitű.
Fél órát sem tart a beszélgetés. Lehet, hogy még húsz percet sem, ebből legalább a fele azzal ment el, hogy hogy nézek ki. Vannak azért ettől izgalmasabb beszélgetéseim is.
Jellem

Vidám. Közvetlen.Rejtőzködő.
Látszólag az utolsó a kakukktojás a felsorolásban, de valójában a három dolog nagyon is kéz a kézben jár. A vidámságom a közvetlenségem velejárója, amely tulajdonságokkal valójában rejtőzködöm. Többnyire hallgatok, mert ez a munkám. A magánéletemben viszont, talán pontosan azért mert a munkám során nem tehetem meg, meglehetősen beszédes vagyok. Korábban azt gondoltam magamról, hogy igazán jól informált vagyok, a lélek dolgait illetően igazán felkészült, a szakmaiságomban senki egy percig sem kételkedhetett, vagy találhatott volna hibát. Aztán egy nap azon vettem észre magam, hogy az Ördög lelkében vájkálok, adok kért vagy éppen kéretlen tanácsokat, és azt hiszem igazán elmondhatom magamról, hogy én, aki egykor ateistaként a tudomány szentségében hittem, meglehetősen szkeptikusan állok azokkal szemben akik nem hisznek az Ördögben. Merthogy ő nagyon is hisz bennünk.
Képesség

-
Hallgasd a történetem

A 17 éves Linda Martin egy átlagos napja

Apám ült az asztalfőn és kezét imára kulcsolta, majd felpillantott rám és az anyámra. Anya pontosan azt csinálta amit ő, én pedig csak ültem és vártam. Túl akartam lenni az asztali áldáson, egész egyszerűen csak azért, mert hülyeségnek tartottam. Miért kellene bármiért hálásnak lennem egy olyan hatalomnak, akit még soha senki nem látott, még soha senki nem tudta megfogalmazni hogy néz ki és még soha senki nem tudott kézzelfogható bizonyítékkal szolgálni arról, hogy létezik? Nevetséges. Azt hiszem apa sosem akarta elfogadni, hogy egy hithű ír katolikus család egyetlen gyermekeként képtelen vagyok elfogadni a vallási dogmákat.
- Linda Martin, kulcsold össze a kezed és adj hálát Istennek a mai ételért!- apám hangja igazán egyszerűen és nagyon határozottan csendült, szigorú, morózus éjfekete íriszek villantak bozontos szemöldöke rejtekéből.
- Ha Isten adja nekünk az ételt, akkor neked miért kell elmenned minden nap dolgozni?- tettem fel a magam gyermeki kérdését, de választ nem kaptam, csak egy újabb dörrenést.
- Azt mondtam kulcsold össze a kezeidet!
Egy megadó sóhajjal végül megtettem amit kért, de akkor sem volt őszinte egyetlen szavam sem. Ahogy öt évvel később egy filmben elhangzott:

“Lapozd csak fel azt a felkapott prospektust, ami Biblia néven fut! Mi újat írnak benne? (...) Ha valami jó történik: ő akarta így; ha valami rossz: Isten útjai kifürkészhetetlenek.”

A 27 éves Linda Martin egy átlagosnak induló napja

Tom meg én már két éve együtt voltunk. Tulajdonképpen nem mondhatnám, hogy túl sok dologban hasonlítottunk, és sokkal inkább a kissé bipoláris személyisége semmint bármi más vonzott benne. Érdekesnek találtam, hogy két embert kaptam egy testben, és szórakoztató volt, hogy egyszer az egyik, majd a másik próbált meg elcsábítani. Mások azt hiszem kattantnak tituláltak volna, pedig engem ez egyszerűen csak vonzott. Azt hiszem mindig is vonzottam a kissé zavaros elméket, és a magam módján sokkal inkább megértéssel semmint előítéletekkel fordultam feléjük. Meg akartam őket érteni és nem elítélni. Nem volt ez másképp Tom esetében sem, azzal a különbséggel, hogy mellette volt egy olyan hátizma, mint aki minden nap legalább két órán keresztül úszik pillangót az uszodában megállás nélkül és olyan kisugárzása, hogy azzal egy egész lakónegyedet lehetett volna árammal ellátni, ha energiává alakítjuk.
Eleinte több időt töltött az ágyamban, semmint a kanapémon, ez az arány azonban a későbbiekben megfordult. A kanapém állandó vendége lett, én pedig örömmel és nagy lelkesedéssel igyekeztem megfejteni őt. Akkoriban úgy hittem, hogy a későbbiekben jobban fogok ügyelni arra, hogy ne folytassak viszonyt a pácienseimmel. Kikezdhetetlen akartam lenni, a szakmában egy olyan név akire oda kell és oda lehet figyelni.
Tom egy nap meglehetősen feldúltan és ingerülten rontott be az irodámba.
- Linda! Azonnal beszélnünk kell! Vészhelyzet.
Sosem utasítok el senkit, bármennyire is rosszkor zavar, vagy éppen olyan helyzetben és pillanatban ront rám, amikor nem a legalkalmasabb. Tom ezt előszeretettel alkalmazta. A kedves énje kopogott, az extrovertált énje azonban az ajtó fogalmával sem nagyon volt tisztában, ahogy a magánélet szentségével sem.Intettem neki, hogy foglaljon helyet, majd egy kancsó vizet és egy poharat tettem az asztalra. Azt hiszem nála szoktam rá erre, és a későbbiekben is része lett a terápiáimnak. Vannak alkoholisták, vagy azok akik pohárral a kezükben képesek csak igazán megnyílni. Nekik készül ez az illúzió. Ő volt az első, de nem az egyetlen.
- Szakított velem a barátnőm!
Jelentette ki kétségbeesve és megrendülve. A tekintete olyan volt mint egy ölelésre vágyó plüss mackó. Most azonban nem tudtam volna megölelni.
- Tom….én vagyok a barátnőd.
Óvatos próbálkozás volt a részemről, de mintha meg sem hallotta volna, vagy nem értette volna mégis miért hozakodom most elő ezzel.
- Nem te, hanem a másik.
- Oh….értem. Hallgatlak.- egy kicsit azért megpróbáltam nem meglepődni, de elég nehezen ment, azonban az “Oh” szócska ezt bőven lefedte, mert utána már előjött belőlem a terapeuta. Nem utoljára fordult velem elő ilyesmi.

A 40 éves Linda Martin egy cseppet sem átlagos napja

Amikor egy nap két érdekes látogatóm érkezett, akik egy volt páciensem anyaga után érdeklődtek, mondhatni, hogy nem tűnt úgy, hogy felforgatják majd az egész addigi életemet. Egy mézhajú, határozott, karakán és nagyon magabiztosnak tűnő nyomozónő és egy kakukktojás, kissé azt hiszem az átlagtól eltérő kategorizálatlan, veszedelmesen jóképű….nem is tudom mi volt a titulusa….tanácsadó? ….pasas. A nőre igyekeztem figyelni, minden idegszálammal a mondandójára koncentrálni, miközben a fejemben ott zakatolt, ott bizsergett egy ki nem mondott gondolat, számtalan olyan kegyetlenül perverz cselekedet amit képes lennék másodperceken belül megvalósítani az ördögien fekete hajú pasassal. Lucifer? Nem….ez a név valami vicc! Képtelen voltam magam kontrolálni, holott legbelül nagyon mélyen éreztem, hogy minden ami történik, ami kiül az arcomra reakció gyanánt az valószínű egy kívülálló számára meglehetősen érdekesen hat. Jobban mondva egy éppen csúcson lévő drogos látszatát keltem. Nem akartam megtenni amit kértek, nem akartam kiadni információt a páciensemről, még akkor sem ha már halott volt. Mégis megtettem. És miért? Mert a pasas egy feledhetetlen szexet ígért. Hát normális vagyok én?

A 44 éves Linda Martin egy átlagon felüli napja

Egykori ateistaként elmondhatom, hogy bár felfogni még mindig képtelen vagyok ami velem történt és történik, azt hiszem a hitemet egy egészen új alapokra helyeztem. Nézzük a mérleget: megismerkedtem, majd lefeküdtem az Ördöggel. Aki aztán a páciensem lett. Van egy démoni nőszemély, aki időnként szintén megfordul nálam, és akivel a kapcsolatunk meglehetősen beazonosíthatatlan. Nem tudom még eldönteni, hogy féljek tőle, vagy csak egyszerűen hallgassam meg mint bármelyik embert. Angyalok, akik úgy járnak és kelnek az irodában, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne. Mindezek után szeretném megkérdezni Istent, hogy ha hajlandó lenne válaszolni, hogy mivel érdemeltem ezt ki? Azért mert nem akartam hinni benne, és most így büntet, vagy csak egyszerűen remekül szórakozik rajtam? Szerintem az utóbbi. Szerintem Isten a világ legnagyobb mókamestere, és Lucifer tökéletes fiúnak bizonyult, aki apja nyomdokain jár.


Hell gate
Vissza az elejére Go down
Lucifer Morningstar

Admin
Lucifer Morningstar

Hozzászólások száma :
253
Becenév :
Lucifer, Lu, Luci
Join date :
2018. Aug. 14.
Tartózkodási hely :
Lux
Foglalkozás :
Bártulajdonos, civil tanácsadó a rendőrségnél

Dr. Linda Martin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dr. Linda Martin   Dr. Linda Martin Empty2021-05-07, 22:29



Elfogadva!


Szavamra, Linda!Dr. Linda Martin 1f608
Micsoda pikáns indítás...tőled nem is vártam volna mást, igazán kedvemre való! Won't tell
És a folytatás! Rendkívül izgalmasnak találom, hogy betekintést nyerhetünk a sötét kis múltadba és a lelkedbe, amit oly ügyesen igyekeztél mindig is leplezni, te kis huncut Kicsi piros smiley Atyámmal kapcsolatban természetesen egyet kell értsek veled. Mellesleg, most már értem miért értettél meg ennyire Apámat illetően, a sajátod is egy förtelem! Nocsak, közös vonás? És még több pajzán részlet, pont ahogy szeretem! Won't tell
Azt viszont szögezzük le, hogy igazán nem vádolhatsz azzal, hogy nem mondtam el, ki vagyok valójában!  Whistle
Most viszont...SOS szükségem van rád!
Ja és persze nagyon érdekel, hogy halad majd életed útja, foglalózz és blah-blah-blah! Mikor mehetek? Most? Jó!  
Vissza az elejére Go down
 
Dr. Linda Martin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Linda
» I need a Doctor! ~ Linda & Lucifer

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Kopár Vidék :: Döglött akták-
Ugrás: