A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vivian Kershaw

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Vivian Kershaw Empty
TémanyitásTárgy: Vivian Kershaw   Vivian Kershaw Empty2020-09-13, 07:05

Vivian Kershaw







Név:
Viv, Vivian
Kor:
31
Látszólagos kor:
30-31
Faj:
Ember
Rang:
?
Play by:
Lee Sunmi
Foglalkozás:
Gyermekpszichiáter
Szárnyszín:
--


"Heaven and hell are one and the same. The soul belongs to heaven and the body to hell."
Kinézet

• 166 centi magas, és 50 kiló
• Jelenleg hátközépig, platinaszőke haja van, de szívesen kísérletezik a színekkel, elég gyakran festeti.
• Természetes vonásai vannak, amit általában szolid sminkkel emel ki.
• Munkája során, és a mindennapokban is elegáns, letisztult ruhákat visel. Mindig stílusos és ízléses a megjelenése, ami leginkább az európai trendeket követi.
• 7 éves kora óta karate órákra jár,  ami miatt tökéletes alakkal, hosszú formás combokkal, lapos hassal és kerek fenékkel rendelkezik.
• Gesztenyebarna szemei azonban nem működnek épp a legjobban, így gyakran lehet őt szemüvegben látni.
Jellem

Könnyen átérzi mások gondjait. Főleg a gyerekekét, azokét, akikkel munkája során összehozza a sors. Hisz tulajdonképpen ő is olyan voltam mint ők. Ő is olyan szenvedéseken esett át, amiken ők is, tudja, mi csúszott náluk félre. És tud, akar is rajtuk segíteni. Hogy legalább nekik ne legyen elcseszett életük. Nagyjából csak a munkájának él, magánélete szinte nincs is. Igaz, néha még visszajár a nevelőszüleihez, hisz még mindig jóban van velük, és a mostohatestvéreivel, de a magánélete nagyjából itt ki is apad. Minden idejét csak a munkának szenteli. És hogy mi a célja az életben? Csupán csak életben maradni, és segíteni azoknk, akiknek szüksége van rá. Mert tudja jól, milyen egy elcseszett családban felnőni, milyen élete legmeghatározóbb éveiben szörnyűségeken átmenni. És nem akarja, hogy mások is véglegesen is megbélyegezzenek a efféle események.
Képesség


Hallgasd a történetem

- Vivian... Viv, segíts... Én nem... nem direkt volt... Véletlen tört el.... - az alig három éves kisfiú hangja pedig olyan kétségbeesett, akkor félelem árad a hangjából, és a tekintetéből is, amekkorát egy ilyen gyereknek még nem lenne szabad átélni. De ő érzi. Érzi a vesztét, s épp ezért bújik is félve, reszketve a nála csupán csak két évvel idősebb lányhoz, aki mellett biztonságban érzi magát. Az egyetlen emberhez az egész szektában, aki tudja, átérzi, hogy min megy keresztül, és talán még seíteni is tud rajta. Hisz mégis csak féltestvérek, ha egymásra nem, akkor kire számíthatnak?
- Martin!! - hallatszik is a már jól ismert érces férfihang, a kisfiút szólítva, ki erre csak még jobban összehúzza magát, ahogy segélykérőn felpillant a nővérére. Vivian pedig, még mielőtt  férfi beérne a szobába, maga mögé tessékeli Martint. Fél ő is. Már hogy ne félne? Hisz tudja jól, hogy most mi fog történni...
- Nem Martin volt... Én voltam. Elszaladtam az asztal mellett, és véletlenül lelöktem a vázát.. Ne Martint bántsd...
- Szóval te voltál? Mostanában ngyon sok bajt okozol, ivian... Kénytelen leszek megbüntetni... - A nadrágja öve pedig olyan gyorsan csusszn is ki a helyéről, hogy Vivian szinte még fel se fogja, mi történik, de a bőr már fájdalmasan csattan a hátán.


Eg fájdalmas sikoly kíséretében pattanak is ki a szemei... Csak egy álom volt. Egy álom, ami 25 éve még a mindennapjait alkotta. Akkor még a legmerészebb álmaiban sem merte volna elképzelni, hogy  ő harminc éves korára gyermekpszichiáter lesz, és nyugodt életet tud majd élni, attól a orzalmas helytől jó messze. Hisz akkoriban még csak arró álmodhatott, hogy azon a farmon fog élni egészen idős koráig, David feleségeként, és számos újabb gyerekének anyjaként. Nem várt volna rá ennél több, félelemben élhette volna az életét. Félve a külvilág minden gonosz lelkétől, és az eljövendő világvégétől Waco mellett.
Waco... Bár tudja, hogy David már halott, ő zóta sem képes mé csk a közelébe se menni annk a városnk. Hisz az emlékek még most is túlságosan is fájdalmasak számára, még nem áll készen arra, hogy újra feltépje a sebeit. Igaz, aki nem ismeri, az nem tudná megmondani róla, hogy élete első éveitegy szekta tagjai közt élte. Egy vallásos szekta tagjaként, ahol szinte bármit csinált, ami a vezetőnek, az apjának nem tetszett, azért büntetés járt.
Persze miután a kormány emberei, abban a sok áldozatot követelő ostomban kimenekíttették őket rájött, hogy mindaz, amit eddig ismert és tudott, az hazugság volt. Szerencsére a nevelőszülei mellett sikerült megsmernie a való világot teljes valójában. Ők voltak zok, akik segítettek neki, hogyolyanná váljon, amilyennek most ismeri mindenki.
- Vivian... A gyermekvédelmisek hívtak... Lenne egy kislány. Beírhatom délutánra...? - a telefonja aztán nem is hagyja, hogy sokáig elmerengjen a múlton. A vonal másik felén pedig az asszisztense várja türelmetlenül, hogy rábólintson az újabb páciensre.
Hisz annyi gyerek vár arra, hogy Vivian segítsen rajtuk. Nem merenghet folyton a múlton...
Hell gate
Vissza az elejére Go down
Park Minjoon


Park Minjoon

Hozzászólások száma :
22
Becenév :
Joonie
Join date :
2019. Aug. 13.
Kor :
29
Tartózkodási hely :
Los Angeles
Foglalkozás :
Barista

Vivian Kershaw Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vivian Kershaw   Vivian Kershaw Empty2020-09-13, 19:11



Elfogadva!


Kedves Vivian!

Hát, hol is kezdjem, meg kellett lepődnöm, hogy egy ilyen kedves arcnak ekkora fájdalmat kell hordoznia magában, de nézzünk csak rám, én magam is ilyen vagyok. Pontosabban vagyunk, ha jól akarok fogalmazni, de talán találkoztál is már hozzám hasonlóval a praxisod során.
A pb-d egyszerűen gyönyörű, ritkaság nálunk az ázsiai eredetű play-by, szóval nagyon örülök, hogy itt köszönthetlek köreinkben és általad is színesebb lett az oldal.
Jellemedet teljesen megértem, hiszen egy ilyen trauma egy egész életre rányomja a bélyegét az emberre, nem hagyja menekülni, de azt sem szabad elfelejteni, hogy bár ez megtörtént velünk, nem csak azokból a sajnálatos eseményekből állunk, amik megtörténtek velünk. Még ha könnyebb is nem szembe nézni a démonainkkal és a munkába menekülni, nem ez a jó megoldás.
Nagyon szomorú a te történeted, de szerencséd volt és megmenekültél, és nem csak a legjobbat hoztad ki magadból, hanem még mások megsegítésére is adtad a fejed. Rövidke leírásodból kisüt, hogy bár nem mostanában szakadtál ki abból a közegből, még mindig nem dolgoztad fel teljesen a múltadat. Remélem, valamikor sikerül teljesen megszabadulni a fájdalomtól, ami még a mai napig is kísért, valamint a kistestvéredet is meg tudod gyógyítani. Bár tudjuk, aki nem akarja, hogy megmentsék, sosem fog jobban lenni. Okos vagy és talpraesett, nem csak saját magadért állsz ki, de másokért is, ami igen becsülendő dolog, de ezért nem szabad elhanyagolnod a saját igényeidet sem.
Minden összefoglalva, jó előtörténetet prezentáltál nekünk, szaladj foglalózni és tiéd a játéktér, talán még pácienseket is tudok neked adni Very Happy.
Vissza az elejére Go down
 
Vivian Kershaw
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Kopár Vidék :: Döglött akták-
Ugrás: