A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ringat a víz - Leviatán & Lucy

Go down 
SzerzőÜzenet
Lucinda Loft

Admin
Lucinda Loft

Hozzászólások száma :
138
Becenév :
Lucy
Join date :
2018. Oct. 16.
Kor :
30
Tartózkodási hely :
LA Egyetem Vallások és okkultizmus kara
Foglalkozás :
Mindeki okkult problémáinak megoldása

Ringat a víz - Leviatán & Lucy Empty
TémanyitásTárgy: Ringat a víz - Leviatán & Lucy   Ringat a víz - Leviatán & Lucy Empty2020-09-10, 13:34



Leviathan & Lucy
Hogy nekem pont egy olyan műtárgyra lenne szükségem, ami évszázadokkal ezelőtt elsüllyedt az óceánban, az enyhén szólva Murphy. Egy megrendelőm olyan dolgot kért tőlem, amit csak egy ilyennel lehet elintézni, és amúgy is, ha sikerülne megtalálnom, nem kevéssé tudná megkönnyíteni az életem. Meglehetősen potens tárgyról van szó, szóval nem csak az ügyfél miatt akarnám megtalálni.
Ellenben felmerült a probléma, hogy mégis hogyan szedjem fel a tenger fenekéről, ha egyszer oda került. Rengeteg munkámba került, mire sikerült kideríteni, melyik részen is lehet legalább nagyjából, de mivel a rom mélyen van, senki sem merült le oda még a süllyedése óta és nem nagyon akarok a víz alá kerülni, kellett egy megoldás és szerencsére találtam is valamit.
A kutatás közben rájöttem egy legenda során, hogy Leviathan a démon, akit a helyi folklór Leviatánként ismer, ezen a partszakaszon van megkötve Lucifer által. Nem éppen egy nagyon titkolt dolog, még az interneten is megtaláltam a legendást, utána már csak össze kellett kötni a pontokat. Szóval őt próbálom majd meg behúzni a feladatra és még készülök is. Ha a végén pozitívan jövünk ki mindketten az a legjobb, mert ilyen szintű ellenséggel nem szívesen rendelkeznék.
Hajót béreltem a nem túl legális fajtából, pár fős személyzettel. Úgy tudom Leviathan szereti a férfiakat... Vagy az ágyban, vagy ebédre, az egy remek kérdés, nem bíztam a véletlenre. Aranyam is van, valamint tárgyalási alapom is, szóval reménykedem a legjobbakban. Kihajózunk a számításaim szerinti pontos helyre, felállítom az idéző kört, elmormolom a varázslatot és várok. Fél óra... Semmi. Egy óra... Semmi. Na jó. Akkor drasztikusabb megoldás.
Odaszólítom az egyik embert a legénységből és amikor mellém ér, egyszerűen átlököm a korláton, bezuhan a vízbe. A többi persze azonnal fel akar háborodni és nekem esne, de az egyik trükkömmel megfagyasztom mindet a mozdulat közepén. Kicsit úgy működik, mint a Man In Black villantós bigyusza, csak ez egy sigillum és sokkal hatékonyabb. Meglátjuk, erre reagálni fog-e.
OutfitMusic
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Ringat a víz - Leviatán & Lucy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ringat a víz - Leviatán & Lucy   Ringat a víz - Leviatán & Lucy Empty2020-10-07, 21:18



Lucy & Levi @
"Ringat a víííííz, ringat a vííííííz! Tovább nem is mondom, mert masszív hülyeség. Mármint értem én, halféle vagyok, persze, hogy jó nekem idelent, de ami azt illeti kétéltű is vagyok, mert szárazra is vágyom, szóval csak nyaljon sót mindenki, aki a parton riszálja magát a homokban és nem jön ide hogy megrághassam a fülit. Ez igenis hátrányos megkülönböztetés, sőt! Messze menő rasszizmus. Az meg más kérdés, egyéni preferencia, hogy én meg a férfiállományt tizedelem finoman és okosan. Amúgyis, túlnépesedés meg dolgok. szóval én igazából környezetvédő vagyok. Védem a mindent IS. Az emberektől. Hát milyen cuki vagyok már, nem?! Na, miért nem válaszol ez nekem... ja hogy megfulladt közben.
- Ahh, kevesebbet kéne gondolkoznom evés közben.
Hanyadik is volt ez... áh tudja a fene. Ezt most leküldöm a vidámparkba, ne érje szó a barlang elejét. Még a végén megkapnám, hogy lázadok. Na nem mintha nem öncélúan zabálnám a népeket, deee... booocssss, a jóság osztásánál nem álltam sorba."

Ezen egészen jól el is meditál a macskahal, miközben kedvtelve nézi azt a víz alatti örvényt, mely a megpusztult lelket viszi le a távoli rokonékhoz, csakhogy aztán valami rángatni kezdi a hátsóját. Nem nagyon, csak amolyan... ~jó lenne ha megmozdulnál és amúgy jelenésed van mennyél már~ stílusban. Megráncolja fitos nóziját. ez egy hívószó, amolyan nem kedvelt fajta, mert mágikus. A mágiával meg nincs nagy haverságban, de hát a késztetés az késztetés. Meg hát... marha kíváncsi is egyben. Erős uszonyával pár perc alatt megteszi a szükséges távot és egy szikla mögött elbújva kukucskál ki a vízből.
- Ezmegkiafranc....
Dünnyögi az orra alá, miközben a ladikon (tengerjárókhoz képest, amiket elsüllyeszteni szokott előszeretettel) lépdelő nőszemélyt figyeli. Meg mögötte a sétáló kajákat, de ettől még mindig elég bizalmatlan. Ennek persze a fő oka, hogy a mágiára nem annyira rezisztens, mint mondjuk a mezei fegyverekre. Körbeúszta a hajót amolyan tisztes távolságból, de még mindig nem látja értelmét annak, hogy idehívták, úgyhogy konzekvensen nem tolja ki a fitos nóziját a vízből. Ezt egy kerek óráig így is gondolja, és már majdnem menne vissza a barlangjába, amikor egy csobbanásra lesz figyelmes. Nini, ember a vízben. Ott kapálózik a víz tetején és ordibál. Villannak a macskaszemek, és ennek már igazán nem tud ellenállni. Leúszik a mederkörnyékéra és alulról felfelé úszva ragadja meg a pasas lábát, és egy nagy uszonycsapással lerántja a víz alá. Nagyjából két percig megy a bugyborékolás és a fröcskölés, aztán szép piros szín jelenik meg a víz felszínén, ami végül belevegyül az óceán vizébe. Eltelik még öt perc, mire a fekete buksi az orráig kibukik a vízből. Összevont szemöldökkel néz fölfelé a nőre, macskafülei pedig érdeklődve köröznek és mozognak, meg persze a vizet rázza le a fülecsücskéről.
- Purr?
Bugyogja kérdését a vízből és fel is vonja az egyik szemöldökét. Persze ha úgy érzi, egyből kereket old, nem túl bizalmas.
 
Music
Vissza az elejére Go down
Lucinda Loft

Admin
Lucinda Loft

Hozzászólások száma :
138
Becenév :
Lucy
Join date :
2018. Oct. 16.
Kor :
30
Tartózkodási hely :
LA Egyetem Vallások és okkultizmus kara
Foglalkozás :
Mindeki okkult problémáinak megoldása

Ringat a víz - Leviatán & Lucy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ringat a víz - Leviatán & Lucy   Ringat a víz - Leviatán & Lucy Empty2021-04-01, 12:43



Leviathan & Lucy
Már lassan feladnám a várakozást, amikor úgy döntök, hogy hiába vagyok Utazó és a macskadémon itt lesz a következő életemben is, nem érek én erre rá. Bevetem a csalimat, -konkrétan bedobom az egyik kalóz kezdeményt a vízbe, mit bánom én- hátha arra megmoccan, ha már az idézésre nem tette. Nem pontosan ismerem a gyenge pontjait, csak arra támaszkodom, amit alig pár napnyi kutatás után össze tudtam róla szedni. Nem volt annyira nehéz dolgom, de szeretek mindenre felkészülni egy-egy hasonló rizikós megmozdulásra. Ellenben most csak pár napom van a záros határidő miatt, szóval nem tölthettem a témával kellő időt.
-Áhhh, végre megvagy, sokat vártam rád. Leviathan, igaz? Örvendek -Igyekszem megadni a kellő tiszteletet, de őszintén nem erre számítottam. Valami vízi szörnyet képzeltem el, nem egy... cuki csajt macskafülekkel. Máris sokkal érdekesebb lett ez a beszélgetés.
-Azért jöttem, mert kérdésem van hozzád, valamint egy ajánlatom, ha segítesz nekem. Van egy ereklye, amire szükségem van, a kutatásom alapján te talán tudod, hol van. Ezt keresem -intek egyet egy pálcához hasonló valamivel, ami miatt tűzzel rajzolódik ki az égen kettőnk között az ereklye körvonala pár pillanatra. Egy szoborról van szó, alig néhány araszos és egy istenséget ábrázol, ámde sokkal több egy egyszerű szobrocskánál -Ha tudod merre van, és ide tudod hozni nekem, adok neked valamit cserébe, természetesen nem ingyen kérem tőled. Érdekel az ajánlat? -Kérdezem egyenesen, nem akarom egyelőre felfedni minden kártyámat a kezemben, de van egy lehetőségem, amivel nagy eséllyel rá tudom venni az együtt működésre. Nem óhajtok harcolni az ő felségterületén, szóval erősen reménykedem, ez elég lesz.
OutfitMusic
Vissza az elejére Go down
Vendég

Vendég
Anonymous


Ringat a víz - Leviatán & Lucy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ringat a víz - Leviatán & Lucy   Ringat a víz - Leviatán & Lucy Empty2021-05-16, 19:49



Lucy & Levi @
Momentán nem annyira érti, hogy mi a manót akarhat tőle ez a mágica, mégcsak arra sincs esély, hogy bajszot akasztottak volna valahol, mert már időőőtlen idők óta ide van láncolva a formás sejhaja. Vagy várjunk csak... lehet véletlen megkajálta a szívszottyának a szivét? Whoopsies. Hát az kérem szépen ilyen szakmai ártalom lehetett, mert hát Levicica nem nézi ki fija-borja megy a bendőjébe. Mondjuk gourmet a szentem, csak a jóképű kajákat eszi meg, válogat a mocska macska. Kis csacska. Kidugtam a nózimat, ha már volt olyan cukorborsó és dobott be nekem elemózsiát, noha ettől nem leszünk sem öribarik, sem harakirik. Felettébb gyanakodva méregetem s bár kidugtam a fülem a barlangból, nincs velem előrébb ezzel. Enyhén felvont szemöldökkel figyelem, ahogy dől belőle a szöveg.
- Mondták már, hogy indokolatlanul sokat beszélsz idegenekhez?
Mitől ilyen szövegelős? Nem értem. Tőlem félni szoktak és minden percet megragadnak, hogy a közelembe se kelljen kerülniük. Ez meg... idejön hozzám. És beszél...és és.. whaaat?
- Remélem nem kajával akarsz elcsábítani... Jegyzi meg pikírten, mire a felrajzolt képet nézi. Elég jó a memóriája és egyébként majdnem teljesen biztos benne, hogy ez a cucc a kincses barlangjában van, úgy 72 tonna másik kinccsel együtt.
- Hmm... ilyen kis izékben nem vagyok érdekelt, úgyhogy elég sok munka lesz kitalálni és megtalálni, hogy hol is van pontosan. Mégis mivel szeretnéd kompenzálni az erőfeszítéseimet?
Dugom ki a cuki pofim a vízből és begömbölyített kézfejemmel megdörgölöm a fülem tövét. Macskasárga szemeim sarkából figyelem a csőcseléket, de nem mozdulnak. hmm...

 
Music
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ringat a víz - Leviatán & Lucy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ringat a víz - Leviatán & Lucy   Ringat a víz - Leviatán & Lucy Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ringat a víz - Leviatán & Lucy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Autumn Elegy † Lucy and Tom
» Gothic and Divine ✝ Lucy & Tom
» Cruel World ⛥ Lucy & Ethan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Világok harcai :: Föld :: A világ többi része-
Ugrás: