A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Andy Greyson

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Andy Greyson Empty
TémanyitásTárgy: Andy Greyson   Andy Greyson Empty2019-08-14, 21:17



Andy Greyson










Név:
Andy
Kor:
??
Látszólagos kor:
18
Faj:
Celestim
Rang:
Keresett szökevény
Play by:
Robert Sheehan
Foglalkozás:
Munkanélküli
Szárnyszín:
Szurokfekete


"Kétségbe vonom a kétségeimet."

Kinézet

Sőtétbarna, göndör hajú és zöld szemű.  Magas és vékony vagyok, de az ingem alatt izom is van, ha leveszed a felsőm, ingyen bemutató show-t is kaphatsz. Nincs sok pénzem, de jó ruhára mindig van elég. Szeretek ingben lenni és fekete farmerben. Van egy csúnya heg az oldalamon, de annak a sztoriját max csak akkor mesélem el ha kicsit összemelegedtünk...
Andy Greyson Rsz_1s10

Jellem

Egy szó: tökéletes. Mindenki aki mást mond, hazudik. Főleg azok akik szerint drámakirály vagyok és megbízhatatlan.
Képesség

Mindig is jól bántam a tűzzel. Képes vagyok megidézni, majd irányítani azt. Ha kell tűzgolyóvá alakítom, de ha úgy alakul karddá. Csak hogy legyen mivel felvágni. Szó szerint.
Ezen kivül képes vagyok egy húzásra meginni egy egész whiskeys üveget.
Hallgasd a történetem

Kiskorom óta árvaházban éltem, sose ismertem az igazi szüleimet. Egészen 16 éves koromig mikor elszöktem, és azóta a magam ura vagyok. Kisebb alkalmi melókkal fenntartom magam, de semmi extra, egy egszerű lakásra pont elég. A nők jönnek mennek az ágyamból. Régebben nem így volt, a barátnőmnek, Sofie-nak mindent megadtam volna... Ha nem halt volna meg egy utcai késelésben. Még mindig fáj erre gondolnom. De a gyilkosát elkaptam, és higyjétek el, könyörgött azért hogy a Pokolba juttassam..

Azóta az angyalok próbáltak párszor elkapni, de engem nem érdekel a nagyfiúk játéka odafent a Mennyben, vagy bárhol máshol.
Mióta kőrözik a fejem elég sokat kell költöznöm, és kerülöm a nagy felhajtást.
Szamtalan alkalommal próbáltak már elkapni, megölni a testem, hogy a lelkem a Pokolban végezze. De én nem félek a haláltól, sem a Pokoltól.

Nemrég érkeztem LA-be, de úgy érzem mintha itt születtem volna. Még a csapból is alholol folyik!
Tettem pár dolgot amikre nem vagyok büszke. Volt, hogy visszaéltem a hatalmammal. De kit érdekel? Nincs senki aki megállíthatna. Nincs senki aki parancsolni merne nekem!
Amíg alkohol van a közelben, nem fáj az élet, de ha elfogy, inkább meneküljetek.
Hell gate
Vissza az elejére Go down
 
Andy Greyson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Kopár Vidék :: Döglött akták-
Ugrás: