A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tom Swift

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Tom Swift Empty
TémanyitásTárgy: Tom Swift   Tom Swift Empty2019-07-24, 23:04

Karaktered Neve







Név:
Tom Swift
Kor:
33
Látszólagos kor:
23
Faj:
Ember
Rang:
Kezdő mágus
Play by:
Unknown
Foglalkozás:
Modell
Szárnyszín:
Nope


So many people out there who will simply tell you: you can't. You've got to do turn around, take a deep breath and say: then just watch me & learn Wink


Egy átlagos testalkatúnak tűnő férfiú, ám
a látszat néha csal: főképpen, ha róla van szó.
Egy középmagasságnak örvend a maga 175 cm-vel és 75kg-os testsúlyával.Az eredeti hajszíne mondható lehetne mogyoróbarnának, de a munkája révén mindig változó, függően attól, hogy milyen szerepbe kell belebújnia.
Öltözködésben diktálja a divatot, nem pedig követi. Függ attól, hogy éppen milyen az úri kedve, szeszélye.
Az arcán általában hagyni szokott pár napos borostát, de sosem engedi nagyon megnőni, ez is a "kisfiús" sármjának egy fontos része, és mint olyan, szeret figyelni a részletekre.
Jellem

Alapvetően magának való, szeret elmerülni és mélyülni a saját kis gondolataiban és világában;ami eléggé nehezen hihető, hiszen a munkája révén rettenetesen nyitottnak kell lennie a többség felé.
Szeret a mókamester és a sármőr között lengedezni, de ha kell, nem retten vissza más szerepek kipróbálásától sem.
Képesség

A véletlenek manipulatív mágusa. Amiről csak hiszed és gondolod, hogy elméletben lehetséges és van rá akár 0,000000001%, én megoldom, hogy ez 100% legyen. Csak a kezem figyeld, mert csalok.
Hallgasd a történetem

"Már idejét sem tudja senki, hogy mikor történt, hogy valaki ennyire ritka képességgel született volna, mint Te."
Szokta volt mondani öreg mentorom, aki szerint a világ állandó egyensúlyának fenntartásához nem csak a rend, hanem a káosz is szükségeltetik. Ennek pedig egyik speciális eleme a "véletlen", ami, hogyha valaki mégis az uralma alá képes hajtani, már nem is annyira nevezhető annak.
Tudom, tudom...az erővel élni és nem visszaélni kell.
Számtalanszor hallottam már eme sorokat és igen, erősen ismerősen csengenek a fülemben mindig, amikor csak el-elgondolkodok egyszer-egyszer, hogy mi lenne, ha...
Tudom, még nagyon sok mindent kell tanulnom és a született tehetség nem elég ahhoz, hogy minden a terveim szerint alakuljon. Még akkor sem, ha erre az esélyek miatt még annál is nagyobb az esélyem, mint alapesetben. Smile
Persze,a véletlenek lévén sok mindent el lehetne érni, de mint olyan, mindennek van ára is.
Ha nem megfelelően vagy túlzottan a saját céljaimra használnám az erőm, akkor mindenféle paradoxonok jöhetnének létre, amik alapjaiban nem csupán megrengetnék, de akár szét is szakíthatnák a világot.
Azt pedig ugye, senki sem akarná. Én meg főleg nem. Még túl fiatal vagyok a halálra, oly sok mindent nem láttam és tapasztaltam még, amit szeretnék.
Hiszem, hogy az Én időm is el fog jönni, szépen, sorban, amikor annak itt lesz az ideje.
Hell gate
Vissza az elejére Go down
 
Tom Swift
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Kopár Vidék :: Döglött akták-
Ugrás: