A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kayla Matthews

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég
Anonymous


Kayla Matthews Empty
TémanyitásTárgy: Kayla Matthews   Kayla Matthews Empty2019-06-03, 21:57

Kayla Matthews







Név:
Uma
Kor:
97
Látszólagos kor:
22
Faj:
Félvér
Rang:
Celestim
Play by:
Kirsten Zellers
Foglalkozás:
a létezés
Szárnyszín:
fekete


"Idézet"
Kinézet

De hisz ismersz! Látsz minden áldott nap. Mikor jó kedved van, a világ leggyönyörűbb lányát látod, a legédesebb arccal, nagy barna szemekkel, aki már csak a mosolyával is képes megrengetni benned valamit. Akiről már az első pillanattól kezdve tud, hogy ő lesz az, aki segít jobb emberré válni.
És látsz, mikor rossz kedved van, őrlődsz valamin, félsz. A lány, azzal a furcsa hajkoronával. A lány feketében, akiknek a szeme úgy villan, hogy nemes egyszerűséggel a vér meghűl benned. A lány, aki annyira vonz téged, mégse tudsz átlépni azon a képzeletbeli határon, ami meggátolja, hogy a közelébe menj. Utálod, hátráltató erőnek tartod, pedig ez puszta túlélési ösztön.
Nem vagyok különleges, látszólag. Mégis ahogy tudnak, kerülnek. Csak a kisugárzásom miatt, mert más hozzám hasonlóval ellentétben, én cseppet sem akarom elrejteni azt, ami vagyok. Annyira berögzült lett a világ. Mindenki szerint van jó meg rossz, fény és sötétség, és ha szembe kerülnek velem, szembesülnek azzal, hogy ezek nem különálló dolgok, hogy igenis létezik, mikor valakiben, mind a kettő jelen van. Hogy hiába megy el, meggyónni a bűneit, már a puszta léte is egy olyan bűn, amiért nem jár feloldozás. És ez a kettősség az, ami ijesztő számukra. Hogy egyszerűen nem tudnak engem hová tenni.
Jellem

Most erre mit kellene írnom? Hisz tudod… látod. Bennem van a jóság, ami arra késztet, hogy felsegítsek valakit, aki elesett, de kellően gonosz vagyok ahhoz, hogy utána belerúgjak, és örömtelve nézzem végig, ahogy megint elesik. Nem őrlődők, elfogadtam, élvezem, hogy számomra egyetlen nap sem ugyanolyan. Élvezem, hogy van bennem annyi, hogy átlépjem egy templom kapuját, és annyi is, hogy aztán lefeküdjek a pappal. Nem tudok mit mondani, lehetek én a megtestesült angyal, vagy maga az ördög is, de alapjáraton az vagyok, aki metált bömböltetve halad végig az utcán, nem  törődik semmivel és senkivel, segít az elesetteken, és lehet, hogy később miatta esnek el újra. Nem érez bűntudatot a létezése miatt, mert tudja, a szülei, legalább is a ribanc anyja már rég megitta ennek a levét. De hogy őszinte legyek, ha mindenáron állást kellene foglalnom a fajomat illetően, a pokol az, amit én otthonomnak neveznék, hisz nem vagyok álszent, tudom, hogy ott már bérelt helyem van.
Képesség

Illúzió keltés – bizony, nem elég, hogy egy elcseszett példánya vagyok atyánk (direkt kisbetűvel) teremtményeinek, még kaptam egy olyan képességet mellé, amivel aztán tényleg az őrületbe kergethetek bárkit. És meg is teszem. Képes vagyok elhitetni veled, veletek bármit, amit csak akarok. El tudom érni, addig tudom gyötörni az elméd, hogy saját magad vess véget az életednek. Eléd tudom vetíteni a legnagyobb vágyad, majd egy pillanat múlva elvenni ezt tőled, és hagyni, hogy az utána tátongó üresség felemésszen. Hát nem szép?
Hallgasd a történetem

Kezdhetném azzal, hogy nem voltam mindig ilyen. De ilyen voltam. Egy olyan kapcsolat végterméke vagyok, ami rendellenesnek számít, bárkinek, bárhogy tálalom. Igen, nem is vagyunk sokan, mi Celestimek. És nem is tudom, mire van szükség ahhoz, hogy egy angyal érzéseket tápláljon egy démon iránt, vagy épp fordítva, ez egy olyan kérdése a létezésnek, amire nincs az a tudós, aki választ találna.
Nem hiszem, hogy tervezett lettem volna, nem hiszem, hogy bármelyikük akart volna engem, így én se akarom őket. Az életem emberek között éltem le, egy olyan családdal, akikről semmit nem tudtam, és nem is akartam. A cseperedésemet sokan megsínylették. Hiába voltam egy tünemény, egy-egy hiszti során jópáran meghaltak, mert gyerekként abszolút nem tudtam kezelni azt a kettősséget, ami bennem uralkodik. A külsőm hamar elérte egy felnőtt kinézetét, és hamar megtanultam élni a nagyok között. Sose volt mellettem senki hosszabb ideig, az esetek többségében haszonból szegődtem valaki mellé, mert segíteni tudott abban, hogy megértsem, mi vagyok, vagy épp megtanuljam elrejteni. Mikor mire volt szükség.  Mások persze egyből a szüleiket keresték volna, nekem ez talán egyszer fordult meg a fejemben létezésem során, de hát… ez már mind múlt.
- Dolgoznod kellene – ideiglenes szállásadóm tudata kezd magához térni, és én elégedetlenül csettintek a nyelvemmel. Hiába még fiatal vagyok, nincs akkora erőm, hogy hosszabb távon is a fogságomban tudjam tartani az elméjét. Most mégis újra megteszem, kis segítséggel mutatom meg neki, miért nem jó ez az ötlet, és elégedett mosolygok, mikor látom fokozatosan fehéredni az arcát. Igen, ő tipikusan az a személy, aki nem szeretne rajtam osztozni. Mily’ kár, hogy sose voltam az övé. Sőt, már kezdem kicsit unni is, ami azt illeti, bár meg kell vallanom, egy valamihez piszkosul ért, amint újfent bebizonyít, miután felkap, és a csupasz fenekem a konyhapulton landol….

Nappal az utcákat járva, nekem is megfordul a fejemben ugyanez. Kellene valamit csinálnom, de… magamat mindennél jobban ismerem. Nem szoktam sokáig egy helyen maradni, nem is szoktam olyasmibe belekezdeni, ami sok időt vesz igénybe. Járom a világot, keresem a helyem. De vajon valaha megtalálja az, aki igazán soha sehová sem tartozik? Aki egyetlen tényezőbe se illik bele egészen? Talán ez most más lesz, és gyökeret eresztek, talán nem. Mint mondtam, imádom az életem, hogy nincs két ugyanolyan napom.
Hell gate
Vissza az elejére Go down
Lucifer Morningstar

Admin
Lucifer Morningstar

Hozzászólások száma :
253
Becenév :
Lucifer, Lu, Luci
Join date :
2018. Aug. 14.
Tartózkodási hely :
Lux
Foglalkozás :
Bártulajdonos, civil tanácsadó a rendőrségnél

Kayla Matthews Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kayla Matthews   Kayla Matthews Empty2019-06-03, 23:54



Elfogadva!


Hell-Oh, szépségem!  Satan  
Nagyon tömör és még is velős karakterlapot tártál elénk, kedves Kayla. Fajod mintapéldánya vagy a magad kettősségével, de számomra bámulatos módon nem csak képes vagy ezzel együtt élni, de még élvezed is!
A kérdéseidre sajnos még nekem, a Sátánnak sincsenek válaszaim. El sem tudom képzelni, hogyan ébredhet akkora tűz bármely szentfazék testvéremben, hogy egy démonnal háljon...de inkább nem is akarok ezen az ocsmányságon gondolkodni. Inkább legurítok egy pohárral a báromban, ha arra jársz, térj be a LUX-ba, kedvedre való lesz, azt garantálhatom! Twisted Evil
Siess, foglalózz és irány a játéktér!
Vissza az elejére Go down
 
Kayla Matthews
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kayla & Tom - Oldozz fel Atyám.....

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Kopár Vidék :: Döglött akták-
Ugrás: