A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  TaglistaTaglista  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Teremtés Történet

Discord Server
Infobox
Legutóbbi témák
Lucifer Morningstar
2024-03-26, 17:54
Ethan Burns
2024-03-12, 21:47
Lucinda Loft
2024-02-28, 15:57
Lucifer Morningstar
2024-02-22, 20:14
Isobel Parker Green
2024-02-21, 23:57
Alexander Morningstar
2024-01-23, 20:46
Arlene Young
2024-01-15, 20:04
Bastien L. Saint-Clair
2023-12-14, 18:14
Vendég
2023-11-23, 14:08
Top posting users this month
Ethan Burns
Ramiél Vote_lcapRamiél Voting_barRamiél Vote_rcap 
Lucifer Morningstar
Ramiél Vote_lcapRamiél Voting_barRamiél Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (31 fő) 2021-09-22, 02:40-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ramiél

Go down 
SzerzőÜzenet
Ramiél


Ramiél

Hozzászólások száma :
12
Becenév :
Rami
Join date :
2020. Oct. 18.
Tartózkodási hely :
Itt is, ott is
Foglalkozás :
A Halál Angyala

Ramiél Empty
TémanyitásTárgy: Ramiél   Ramiél Empty2020-10-22, 16:42

Ramiél







Név:
nincs
Kor:
Látszólagos kor:
30-40 között
Faj:
Angyal
Rang:
A Halál Angyala
Play by:
Johnny Depp
Foglalkozás:
Halálangyal
Szárnyszín:
Vörös


"Én vagyok a csend, mely szíved kérge magányos óráidban"
Kinézet

180 centi magas, körülbelül 65kg-os, karót nyelt, szikár fazonnak tűnök. Persze az arcomat ritkán látni, a legtöbbször csuklya fedi. Kedvenc színeim, a fekete, a szürke, és a sötétebb árnyalatok. Nem öltözöm kirívóan sosem, bár olykor nem korahűbéli ruházatom szemet szúrhat. A hajam ében fekete, a szemeim pedig korom feketék. Mint minden angyal társamban, bennem is fellelhetőek a tiszta és tökéletes vonások, a földöntúli természetellenesen vonzó megjelenés, amin talán enyhít komor ábrázatom. Talán ezért is feltűnő amikor gesztikulálok, mert ki nem néznéd belőlem!
Valószínűleg a nevemet ismered, na de ha már egyszer láttál is, vajon felmerül-e benned a hasonlat? Én lennék a Révész egyik fele, vagy ha úgy tetszik, maga a Kaszás.
Jellem

Komoran és csendben figyelem a földön zajló eseményeket. Az előttem kiteljesedő tragédiákat. Az emberek rövid életűek. A többségük nemtörődöm és meggondolatlan. A kezdetekben nem értettem őket, később felháborodtam rajtuk, vagy undorottam tőlük. Manapság már csak szimplán érdektelenek a számomra. Annyira kiszámíthatóak! Voltak idők, amikor még egy egy példányuk tudott meglepetést okozni, mint Spartacus, vagy az Orleans-i Szűz. A mai idők embere azonban kicsínyes, önző és kapzsi.
Jah, hogy beszéljek magamról? Eleve nem szeretek beszélni. Helyezz el engem egy bálteremben! Én leszek az az alak a terem túlvégén, a falnál, aki csendben, hűvös nyugalommal figyeli a társaság többi tagját. Elraktározza a látottakat és magában ítélkezik róluk. Nem a szavakra figyelek, hanem a cselekedetekre, amik rendszerint szöges ellentétben állnak egymással. Talán ez az egyik rossz tulajdonságom. Bár olykor képes vagyok változtatni a megítélésemen. Ha kinyitom a számat, mindig az igazat mondom, már ha igazságnak nevezhetjük azt, ha valaki kimondja amire gondolt. Bár a beszédem is sokszor régies, néha keverednek újkeletű szlengek benne. Az elmém nyitott mindenre, még arra is, amit már ezerszer látott és tapasztalt. Időtlennek tűnő türelemmel vagyok képes hallgatni mások hosszú monológjait, vagy figyelni a ballépéseit és annak következményeit. A harag mint olyan, ritka vendég nálam, ha valaki bosszantóan viselkedik az irányomba, azt ignorálom. Cseppet sem vagyok kedves, sokkal inkább tisztelettudó. Az örök bizalmatlanságom és zárkózottságom mások szemében nagyképűnek, vagy fennhéjázónak tűntet fel. Egyik sem vagyok. Nyitott szemmel járom az utam, melyett Atyám rótt ki nekem.
Képesség

Az összes angyali képességekkel rendelkezem. Specialitásom - Reanimáció: visszahozom a halottakat a túlvilágról.
Hallgasd a történetem

Nem voltam a legelsők között. Az én életem onnantól számolódik, mikorron Atyám megalkotta az embereket. Hogy pontosan mi volt a szándéka ezzel, azt egyikünk sem tudja és azóta olyannyira elzárkózott előlünk, mint még soha. Persze hogy milyen volt előtte, azt én csak hallomásokból tudom, s hogy utána milyen, azt most is tapasztalom. Anyánk szívét ekkor már jócskán marta a sötétség, a szűnni nem akaró féltékenység, anyai kötelességeit félretéve megszállottan űzte Atyánk figyelmét.

Nekem nem volt gyerekkorom. Atyám arra kért figyeljek és tanuljak, legyen feladatom az emberek átkísérése a túlvilágra, segítsem Azrael munkáját azzal, hogy megkímélem az elmúlás sötét oldalától. Mondanom sem kell az idő múlásával hamar világossá vált számomra hogy az elmúlás mindig tragikus esemény, a különbség csupán az elrendelt és a nem elrendelt halálok között, hogy utóbbiaknak nem az az időpont lett megírva. De mégis ugyanúgy elmennek, mint a többiek. Rendszerint a Pokol legmélyebb bugyraiba kerülnek, nagyon ritkán fordul elő hogy valakit nekem kell a Mennyekbe vezetnem.

Ahogy Atyám kérte, figyeltem és tanultam. Felnéztem az idősebbekre, áhítattal ittam szavaik, tetteik, míg el nem indult a dominó első darabja. Benne volt a levegőben, ahogy többet láttam és tapasztaltam a világból, Samael úgy vált egyre inkább ellenségessé az emberek irányába, míg Anyánk aggódását fejezte ki mind a fia, mind Atyánk eltávolodása okán. Úgy gondolom szándékosan ellene akart hangolni minket. Volt, akik hasonlóan gondolták, vagy azért, mert ezt hallották nap mint nap tőle, vagy azért, mert valóban egyetértettek Samael nézeteivel. Nem kapták meg Atyánktól a kellő figyelmet, mi valaha megadatott nekik, és úgy gondolom irigykedni kezdtek az emberekre. Nem értettem miért. Én sohasem kaptam meg azt az Atyai törődést, és ami nincs, az sosem fog hiányozni. Ugyanakkor mi angyalok vagyunk. Többek, mint az emberek.
Születésem óta más vagyok, mint a többiek. És bár volt némi fogalmam arról mit hiányolnak, az emberek révén, leginkább gyerekes évődésnek, sértődöttségnek tartottam. Samael pedig fellázadt, módszeresen maga köré gyűjtötte a hasonló nézetekkel bíró testvéreinket, hogy azután hadba hívja őket.

A feszültséget apa és gyermekei közt nap mint nap érezni lehetett. Láthatatlan kézként szorult a torkunkra, gyülekeztek a sötét felhők, a rossz érzések hozói. A testvéreim szerető tekintete helyet gyűlölködő pillantások kísérték utam, vagy épp az a fajta, amelyik megpróbál a gondolataid közé furakodni. Azt kell hogy mondjam, mind a kettő kényelmetlen és zavaró. Magamban töprengve, szorongva, de feléjük fapofával viseltetve jártam keltem. Nem találtam a helyem. Egy napon fogtam magam, és elhagytam a Mennyek országát. Mint utólag kiderült, senkinek sem tűnt fel és rá pár napra kitört a háború.

Hogy milyen volt ez a csata? Kegyetlen és pusztító. Még azok számára is, akik semlegesen állva a történtekhez kihúzták magukat a megmérettetésből. Nem volt kérdés hogy Atyánk győzedelmeskedik. De arra nem számítottam hogy ily egyszerűen, szívtelen módon eltaszítja gyermekeit magától. Elgondolkodtam. A harag rossz tanácsadó. És azt hiszem, Atyánk is haragos volt. Lesújtott vele azokra, akiket szeret. Valójában csalódott Samaelben? Ez váltotta ki belőle azt a mérhetetlen pusztítást? Vagy ez csak egy újabb lecke?

Michael csak tette a dolgát. Akkor jogosnak tartottam az ítéletet. Ma már hibának. Szerintem Atyánk és mi is képesek vagyunk hibás döntéseket hozni. Azt sem mondanám, hogy a bátyámnak, Samaelnek igaza volt, de abban teljesen biztos vagyok hogy a szeretet a csata során és utána sem volt jelen.

Nem bánom hogy nem hiányoztam senkinek, de azt igen, hogy nem voltam jelen. Bár fogalmam sincs mit tudtam volna kezdeni. Teljesen biztos vagyok benne, nem tudtam volna a saját testvéreim ellen menni, se Atyám ellen, vagy bárki ellen a családból.
Anyánk teljesen kifordult önmagából, mire visszaértem dúlt fúlt. Atyánk eltűnt. A katasztrófák sokasága pedig lefoglalt engem is, és a nővéremet is. Egy idő után rájöttünk kinek a műve.

Az otthoni lét már nem volt ugyanaz. Nem azok az arcok tekintettek vissza rám, akiket ismertem. Talán én változtam meg? Baj hogy másképpen gondolkodom? Anyánk is eltűnt, egyik napról a másikra. A valaha volt szerető család a szélrózsa minden irányába elvándorolt. A munkám kapcsán sokszor jelenést teszek odafent, de már csak ekképp említem meg, s mintha egyre inkább a Föld kezdene lenni az igazi otthon. Pedig tudom hogy nem az. Egyre inkább úgy érzem, őrlődünk a világok között, igyekszünk megfelelni egy általunk vélt elvárásnak, Atyánknak, aki elbújt a gyermekei elől. Anyánk hiánya tátongó űrként tornyosul a hátunkba, s majd egyszer átalakul egy olyan fekete lyukká, amit az űrben láttam. Eltűnnénk tőle örökre? Vajon mit kezdene akkor az ember nélkülünk? Atyánk visszatérne hozzánk?
Hell gate
Vissza az elejére Go down
Lucifer Morningstar

Admin
Lucifer Morningstar

Hozzászólások száma :
253
Becenév :
Lucifer, Lu, Luci
Join date :
2018. Aug. 14.
Tartózkodási hely :
Lux
Foglalkozás :
Bártulajdonos, civil tanácsadó a rendőrségnél

Ramiél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ramiél   Ramiél Empty2020-10-23, 15:36



Elfogadva!


Hell-Oh, Testvér! Twisted Evil
Nagy örömömre szolgál, hogy köszönthetlek köreinkben! +.+ Nem is lep meg, hogy a karakterlapod épp oly komor, mint te magad. El kéne jönnöd hozzám, a Lux-ba és szórakozni egyet! Mindjárt színt vinnénk az arcodba! Won't tell Persze, nem vitás, az et-d kiválló munka, nem is tudok bele kötni, talán csak annyira, hogy megjegyezzem, kissé sötéten látod az eseményeket, de úgy vélem, ez személyiséged sajátja. Minden esetre, ne habozz, irány a játéktér! Előbb azonban foglalózz Big love




I'm headed straight for the Castle
They wanna make me their King
And there's an old man sitting on the throne. That's saying that I probably shouldn't be so mean. They’ve got the kingdom locked up. And there's an old man sitting on the throne. That's saying I should probably keep my pretty mouth shut. I'm headed straight for the castle.

Vissza az elejére Go down
 
Ramiél
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ramiel
» Lucifer & Ramiél

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell Gate :: Karakterek Birodalma :: Karakterlapok :: Angyalok-
Ugrás: