A Hell Gate FRPG ötvözi a Lucifer hétköznapi, nyomozós, misztikus karakterdrámáját a Constantine okkult atmoszférájával, rendhagyó esszenciát biztosítva a játékosnak

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Chatbox
Latest topics
by Lucifer Morningstar
Yesterday at 1:07 pm

by Lucifer Morningstar
Yesterday at 12:25 pm

by Lucifer Morningstar
Yesterday at 11:29 am

by Lucifer Morningstar
Csüt. Nov. 15, 2018 11:03 pm

by Lucifer Morningstar
Csüt. Nov. 15, 2018 5:50 pm

by Ella Lopez
Csüt. Nov. 15, 2018 9:52 am

by Tom Serafin
Szer. Nov. 14, 2018 7:31 pm

by John Constantine
Szer. Nov. 14, 2018 5:29 pm

by John Constantine
Szer. Nov. 14, 2018 5:16 pm

Top posting users this month
Lucinda Loft

Lucifer Morningstar

John Constantine

Tom Serafin

Admin

Ella Lopez

Lily Lewis

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (9 fő) Kedd Okt. 23, 2018 9:02 pm-kor volt itt.

Share | 

Lily of the valley

Go down 
SzerzőÜzenet
Lily Lewis

Hozzászólások száma :
1
Foglalkozás :
bérgyilkos...többnyire

TémanyitásTárgy: Lily of the valley   Pént. Nov. 09, 2018 8:48 pm

Karaktered Neve

Név:
becenév
Kor:
hány éves
Látszólagos kor:
hány éves
Faj:
Faja
Rang:
rangja
Play by:
arca
Foglalkozás:
mi a foglalkozása
Szárnyszín:
Csak angyaloknak  és nefilimeknek

"Idézet"
Kinézet

Ide kérnénk egy leírást a karaktered kinézetéről!
Jellem

Ide kérnénk egy leírást a karaktered személyiségéről!
Képesség

Ide kérnénk egy leírást a karaktered különleges képességéről, amennyiben az angyal, démon, vagy félvér! A többi faj legyen szíves szabadon hagyni.
Hallgasd a történetem

Kerah… kerahh… köhögi egy göthös varjú valahol a mohos fák között. Mert miért is lenne napsütése, kristálytiszta idő mikor egy girhes démon a pokolból méltoztatik felhúzni a belét, hogy kénköves bűz helyett más levegőt szívjon. Köpök a palotádra te korcs! Legyen asszonyod a kopott halál!
Így történt hát, hogy a fényűző, kénköves Pokol helyett inkább a bűzös középkort választottam lakóhelyül. Nem mintha a pestises dögök látványa annyival felemelőbb lett volna… de legalább királyok ágyasa lehettem ahelyett, hogy patás szörnyedvény láncolt volna örökre magához… magam sem voltam szép látvány szarvaimmal és hatalmas karmaimmal… na de az ocsmányságnak is van határa. Lucifer meg bekaphatja… amúgy… mert igazán teremthetett volna szebb férfiakat mellénk…tanulhatott volna apja tettéből és saját képére faraghatta volna meg ezeket a félkegyelműeket ha már észt nem adott nekik túl sokat. Szóval igen királyok ágyasa volta míg a korai halál el nem vitte őket… bűnöző volt egytől egyig mind így nem is érdemelhettek volna mást! A földi menyország helyett pokol vár rájuk. Érdekes az emberek annyira buták voltak, hogy nem tűnt fel nekik… Aztán egy marha okos paraszt kitalálta ezt a boszorkányos sztorit… hogy a roseb egye meg! Hány ártatlan nőt égetett meg a sok hímsoviniszta marha… és a lángokat bámulva hányszor emlékeztem vissza… mintha csak a Pokol jött volna el értük. Egyszer engem is meg akartak égeti… fel is kötöztek a máglyára, meg is gyújtották a tüzet és a lángok meg is égettek jócskán…és hogy ordított a sok buta birka mikor röhögve lesétáltam a lángoló farakásról… na meg akkor mikor még jobban nevetve téptem ki a főokos szívét és vetettem a tűzbe. Ó, milyen szép is volt a sötét középkor.
* * *
- Te mi a francot keresel itt? Menj vissza! Neked itt semmi keresni valód! Hogy a… találtál meg?
- Tíz mérföldre bűzlesz húgom… meglepődtél mi? Csini vagy ebben a ruhában… vajon hányan irigylik tökéletes alakodat ebben a pomádé-korban?
- Itt nem tetszik az embereknek a démoni külső. Még mindig boszorkányperre küldenének, ha nem csavartam volna el ennek a jóembernek a fejét. Maradj nővérem… hiányoztál még ha megfojtanálak is.
- Maradok húgom!
* * *
- Mi a neved titokzatos hölgy?
- Nincs nevem.
- Egy ilyen csodaszép nőnek nincs neve?! Az lehetetlen!
- Odalent nem szokás nevet adni.
- Akkor engedd meg, hogy elnevezzelek. Mi a kedvenc virágod?
- A gyöngyvirág.
- Szép és mérgező…akár csak te Lily.
- Szép név, megtartom, neked viszont meg kell halnod!
S szíve még dobogott a kezemben mikor forró teste elérte a víz sima tükrét.
* * *
- Mit nézel?! Te álszent! Szenteskedő, semmire kellő pondró! Tűnj a szemem elöl mielőtt még kitépem a beledet és azzal kötözlek fel egy fára, hogy a keselyűk onnan falatozzanak a testedből! Megölted a nővéremet és még van képed idejönni bocsánatot kérni! Te szerencsétlen! Mert hittél ennek a csürhének! Hittél volna nekem! Megérdemelnéd, hogy máglyán égesselek el. De úgy is pokolra jutsz… tudod mit?! Nem öllek meg… de Pokollá teszem az életedet! Elmondom mi lesz… csak hogy rettegj! Egyesével fogod megölni minden szerettedet! És nem tehetsz semmit ellene! Elmenekülhetsz… megölheted magad… de neeem nem fogom hagyni, hogy meghalj, mert lemegyek érted a pokolba és rabláncon rángatom vissza a lelkedet a kukacrágta porhüvelyedbe! Áruló vagy… és az Istened nem fog megvédeni… mert Lucifer lánya vagyok és a Pokolba még Isten törvényei sem érnek el! Elvesztél pondró!
Véleményem szerint minden ember a pokolra való… képmutató hulladékok.
* * *
- Szia! Mi a neved?!... Láttam sokat jársz ide… A te nagyapád is ott halt meg?... az enyém is…. az én nevem Elizabeth…Hát akkor… örültem, hogy megismertelek… - egy ember volta valaha a világon, akit igazán szerettem. Akiért háborúba mentem, aki miatt hajlandó voltam újra átélni hosszú évszázadok után a Poklot, hogy halálangyalként tépjem ki a buta emberek telebeszélt, megfeketedett szívét. Hogy aztán a szemem láttára roppanjon szét koponyája egy golyó jóvoltából. Aki miatt azóta kínoz az addig ismeretlen bűntudat, mert nem tudtam megmenteni, mert ő is a kénköves pokol aszott lelkei között senyved azóta.
- A legjobb barátom.
- Parancsolsz?
- Azt mondtam a legjobb barátom halt meg… nem a nagyapám. – milyen fura a sors… egy második világháborúban elhunyt katonák részére felállított emlékmű előtt találkoztunk. New Yorkban 2017-ben. Neki a nagyapja veszett oda. Hatvan éve éltem akkor már New Yorkban. Minden változott csak én nem. Én maradtam az a névtelen démon, aki a középkorban méltoztatott feltolni a seggét a Pokolból. Az emberek úgy mondják, se kutyája se macskája. Érzelmek nélkül ez nem is tűnk olyan sivárnak. Beleszoktam az életbe… eljártam dolgozni is… egy drogbáró bérgyilkosa lettem. Sosem kérdezett. Nem érdekelte miért nem öregszem, vagy miért tépődik ki minden ember szíve… vagy miért nincs rajtuk egy golyó sem.
* * *
Kerah….kerahhh… A bágyadt októberi fényben ülve merengeni a múlton, akár lehetne emberi vonás is. Baromság. Ebben a kehes varjúban több emberi van, mint bennem. Milyen vicces, hogy a Pokol helyett Los Angelesben találkozom Luciferrel. Teremtőmmel. Ó, hány éjszakát buliztam végig a Luxban. Ó, hányszor mosolygott rám kéjesen Lucifer anélkül, hogy észrevette volna ki is vagyok.
- Van egy macskám… Elizabethnek neveztem el. – felpillantok az előttem elsétáló alakra. Ő Megtorpan, rám mered.
- A múltkor, nem mutatkoztam be. – felém fordul, leül mellém. – Kerah.
* * *
Ennyit a múltról. Azóta lett még egy macskám… Azt nem én neveztem el Elizabethnek. Viszont sokkal szebb szőke haja van, mint bárki másnak a világon. Göndör, akár a freskóra festett pufi angyaloké… Jól el van… néha összevesznek azon ki t érjen az a privilégium este, hogy az ölembe fekhessen…Bírom, hogy a kiscsaj egyáltalán nincs rosszul a szörnyetegektől, pedig direkt rá akartam hozni a frászt… néha elgondolkozom azon vajon én tartom fogva őt… vagy én vagyok egy oroszlán szelídítő karmai között.
Hell gate
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Lily of the valley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lily Anne Deveraux ~
» Lily Collins